10/10
NN1532 2018 szept. 17. - 21:08:06 10/10
(11/51)
Hát, én el voltam ragadtatva! Ez a film eszméletlen jó. Olyan sűrű párbeszédek sorozatából áll, hogy ha egy pillanatra elkalandoztam, lemaradtam a poénról, vagy egy kicsit nem értettem, épp miről van szó. És nagyon vicces. A hangvétele egész különleges.
Az tény, hogy néhányan kimentek a filmről, de ez csak annyit jelent, hogy aki nem bírja az ilyet, ne üljön be rá, mert nagyon egyedi, nagy figyelmet kívánó, sűrűn írt darab. Talán nem is filmnek kívánkozik, hanem egy kamaraszínházba.
1/10
angusz88 2018 szept. 16. - 13:53:56 1/10
(10/51)
Ezt a filmet senkinek nem ajánlom!
Tegnap voltunk a moziban megnézni, a film felénél már többen kimentek annyira unalmas volt a film.
Megállás nélkül csak beszélnek, de már fárasztó egy idő után. Más szereplő nincs a két főszereplőn kívül aki megszólalna, erőltetik a poénokat, de sajnos az sem vicces.... Egy csalódás volt, végig szenvedtük....
DireStraits 2018 szept. 15. - 23:21:32
(9/51)
Jaj, Keanu, ez a film a John Wick széria után cseppet mellbevágós...
pizsamacsiga 2018 szept. 14. - 12:40:25
(8/51)
Ha a filmet egy szóval kellene jellemeznem, akkor azt mondanám, hogy "érdekes". Nem a szó szokásos értelmében, mondjuk inkább úgy, hogy szokatlan, furcsa. Viccesnek vicces, vannak benne poénok, amiken a nézőközönség hangosan felnevetett, ezekből nincs hiány. De inkább azoknak ajánlanám, akik szeretik a kétszereplős filmeket. Mert ugyan elszórtan vannak statiszták a filmben, de valljuk be, hogy ők is csak a háttérben. Kissé olyan a film, mintha Keanu és Winona párbeszédeit egy-egy témáról egymás után bevágták volna, és már kész is a film. Persze, van történetszála a filmnek, de az inkább olyan, mint a könyvbéli drámákban az a fél mondat, hogy pl. XY megérkezett, aztán jön a sok oldalnyi párbeszéd. Na a film kb ilyen. Persze a beszélgetésükre érdemes figyelni, mert sok igazság van benne. Nem mondom, hogy rossz film, de nem az, amit az ember évenként megnéz. Inkább olyan, amit egyszer lát az ember, aztán le van tudva.
10/10
yaka 2018 szept. 12. - 20:33:09 10/10
(7/51)
Gyerekek, ez kurv@jó! Keanu és Winona is remekel a filmben, és a látszat csal: ez igenis ROMANTIKUS vígjáték! :) A párbeszédek túl szellemesek ahhoz, hogy igazak legyenek, de ettől semmivel nem lesznek kevésbé szórakoztatóak. Egyszerű az alapsztori, mégis minden benne van, amit egy szerelmes filmtől elvárhat az ember. Reeves & Ryder rulez! :)
nekemvanigazam 2018 szept. 11. - 01:57:48
(6/51)
Most ez komoly, ezt a lestrapált palit meg a kiöregedett lopós tyúkot összerakták egy filmbe? Izgalmasan hangzik, ja nem.
1/10
dr.levai 2018 szept. 10. - 23:30:48 1/10
(5/51)
Tegnap már leírtam a véleményem, ami mára sem változott max annyit hogy törölték ...., hogy miért azt nem tudom, mert semmi sértő nem volt benne. Egy semmirevaló film, 1 forintot nem ér. Unalmas, a mozinézők fele kiment a teremből 15 perc után..., 1 pont.
5/10
LookAtMe 2018 szept. 09. - 19:03:45 5/10
(4/51)
A két színész tehetséges nyilván, de eléggé unalmas és vontatott az egész, semmi másról nem szól, csak a párbeszédükről. Azért ennél kicsit több izgalmat és változatosságot is belevihettek volna... többre vágyom, ha moziba megyek.
Attól függetlenül, hogy "értékén kell kezelni", az unalmas és erőltetett szavakat jobb, ha nem tudom ráilleszteni egy alkotásra, ez esetben viszont sikerült...
Van benne 3-4 nagyobb poén, de összességében 5/10.
10/10
Arato53 2018 szept. 08. - 22:18:24 10/10
(3/51)
Nagyon tetszett, briliáns dialógusok és az egész hiteles. Érdemes megnézni
9/10
x148 2018 szept. 08. - 21:02:50 9/10
(2/51)
Érdekes film. AZ azonban tény hogy a 25 nézőből 10 kiment menet közben. Az emberek a Micsoda nőre vannak szocializálva, itt pedig se igazi történet se kedvesség. Nekem olyan színdarab benyomását keltette, ahol 2 ember beszélget beszélget és beszélget. Aki ezt nem bírja ne menjen. Ha odatudunk figyelni a szavakra, akkor magával ragad a film, mert nagyszerű. Viszont ha a 10. percnél se tetszik, jobb ha kimegyünk a büfébe
Celtic 2018 szept. 05. - 15:27:42
(1/51)
Nagyon jo a magyar cim. Total azt sugallja, hogy valami koze van a "Final destination" c. sorozathoz.
Mar megijedtem, hogy ujabb reszt forgattak abbol a marhasagbol, de szerencsere csak egy masik marhasag keszult el.