10/10
Unbekannt ~ Benutzer 2015 júl. 27. - 08:31:52 10/10
(156/176)
karakter színész hang
1. Alex Browning Devon Sawa Devon Sawa Markovics Tamás Markovics Tamás `Láttam!`
2. Clear Rivers Ali Larter Ali Larter Zsigmond Tamara Zsigmond Tamara
3. Carter Horton Kerr Smith Kerr Smith Seder Gábor Seder Gábor
4. William Bludworth Tony Todd Tony Todd Koncz Gábor Koncz Gábor
5. Ms. Valerie Lewton Kristen Cloke Kristen Cloke Juhász Judit Juhász Judit
6. Billy Hitchcock Seann William Scott Seann William Scott Minárovits Péter Minárovits Péter
7. Weine ügynök Daniel Roebuck Daniel Roebuck Mertz Tibor Mertz Tibor
8. Schreck ügynök Roger Guenveur Smith Roger Guenveur Smith Kálid Artúr Kálid Artúr
9. Tod Waggner Chad Donella Chad Donella Seszták Szabolcs Seszták Szabolcs `Lefekteted a nagyfeszültségû barna kábelt`
10. Terry Chaney Amanda Detmer Amanda Detmer Mezei Kitty Mezei Kitty
11. George Waggner Brendan Fehr Brendan Fehr Tóth Roland Tóth Roland
12. Mr. Larry Murnau Forbes Angus Forbes Angus Garai Róbert Garai Róbert
13. Christa Marsh Lisa Marie Caruk Lisa Marie Caruk Solecki Janka Solecki Janka
14. Blake Dreyer Christine Chatelain Christine Chatelain Dögei Éva Dögei Éva
15. Mrs. Barbara Browning Barbara Tyson Barbara Tyson Hirling Judit Hirling Judit
16. Mr. Ken Browning Robert Wisden Robert Wisden Beratin Gábor Beratin Gábor
17. Mrs. Linda Waggner P. Lynn Johnson P. Lynn Johnson
18. Mr. Jerry Waggner Larry Gilman Larry Gilman Kajtár Róbert Kajtár Róbert
19. Hare Krishna-s Guy Fauchon Guy Fauchon
20. Utaskísérõ Randy Stone Randy Stone
21. Másodpilóta Mark Holden Mark Holden Sótonyi Gábor Sótonyi Gábor
22. Tévébemondó Marrett Green Marrett Green
23. Howard Seigel Fred Keating Fred Keating Kardos Gábor Kardos Gábor
24. Pap John Hainsworth John Hainsworth
25. Diákénekes Pete Atherton Pete Atherton
26. Jegykiadó Nicole Robert Nicole Robert
27. Marilyn Eckerle, riporter Kristina Matisic Kristina Matisic
Shaba 2015 jún. 20. - 12:49:00 Előzmény -greghouse-
(155/176)
Ráhibáztál. A végzet neve is utal a végzetszerûségre, ami nem kijátszható, esetében nincs alibizés. A film irtózatos logikai bakira épít: amint ezt elfelejted, onnantól már minden logikus, felfûzhetõ, viszonyítható. A halál ugyan nem a végzet, a végzet sem a halál, ezek egymástól független "cégek", intézmények, de egy ponton érintik egymást, ez a jelen életünkbõl való elmúlás pillanata. Ali Lartert imádom. A film néhol rémisztõ, néhol komikus bohózat. E két kijelentésnek sincs logikailag, ok-okozatban vetten köze egymáshoz, mégis érintkeznek, mert én egymás után írtam ezeket. Egy ötlet, egy sztori, egy szerep a kulcs: egy születés, egy élet, egy végleges távozás. Kinek mikor, s akkor hogyan? Mindenki megláthatja, és az is biztos, hogy meg is éri: a tulajdon halála percét mindegyikünk tutira megéri. És míg oda jut, számolatlan bliccel el, él át, illetve túl milliónyi másikat, melyben ugyancsak otthagyhatta volna a fogát. Hogy nem úgy történt, annak rengeteg összetevõje van: a személyes végzetünk kisiklatásának lehetõsége – sajnos, nem sajnos? – nincsen közte. Nem létezik véletlen, még véletlenül sem. Csakhogy mi alig valamit látunk át a törvényszerûségek fonadékából. A film oké. Az alapötlet megmosolyogtató.
10/10
Unbekannt ~ Benutzer 2015 jún. 19. - 21:55:38 10/10 Előzmény fourdogs
(154/176)
Nézd én utálom a Japán filmeket bár ez amcsi de nem nagy szám jabár már 6 részes a film jó ok ez 1-nek elmegy már nálam is az 1.rész mert azóta újra néztem hogy az elõzõ megjegyzésemet írtam & nem rossz de a többi tényleg ratyi fõleg hogy míndig úgyn az a szitú csak más balesetekkel ennyi de a Markovicsos dolog tényleg nem fér a fejembe bármit nézek szinte mindehol õt lehet hallani na ezért nézek én mindent németül vagy csak azért van mindenbe Tomika hangja mert ilyen rosszul áll az ország?
fourdogs 2015 máj. 28. - 10:26:38 Előzmény Unbekannt ~ Benutzer
(153/176)
11. "Kína és Japán mindíg minden kategóriában szarfilemeket csinál"

Hát, komám, igencsak melléfogtál.
Vagy nem ismered a filmeket.
Vajon mi lenne a véleményed, ha megnéznél valamit Kuroszavától, Osimától, Kanetotól vagy Kitanotól? Feltehetõen azért nem teszed, mert kerülöd Lang, Herzog, Wenders vagy Fassbinder alkotásait. De nincs baj, jut elég más mûfajokból. Nem irigylem tõled.
10/10
Unbekannt ~ Benutzer 2015 ápr. 22. - 14:33:46 10/10
(152/176)
Az én Problémáim a filmmel kapcsolatban:

1. Teljesen logikátlan

2. Nem is ijesztõ

3. A magyarszinkron tök szar

4. Nem is valóságos (csak a repülõ baleset) de a többi kamu xD

5. Miért mindíg a Markovics Tamás buzis hangját teszik be a magyarszinkronba?

6. Nemzetiségi hiba Amerikai Horror? inkább japán/kínai James Wong Japán/Kínai (benne van a nevében meg a búrájában ha ránézel)

7. Csak azért amerikai mert amcsi színészeket raktak bele

8. Ez a film 10/1 a németszinkron miatt

9. A film nézhetlenségére még rádob 1 lapáttal a magyarszinkronhang összeállítása xD

10. Összeségébe ez a film 1 kalapszar a többi részével együtt

11. Kína és Japán mindíg minden kategóriában szarfilemeket csinál
10/10
lotto 2015 jan. 22. - 11:18:59 10/10 Előzmény kazsagx
(151/176)
Ja! Az elsõ 3 talán, de szerintem inkább az 1.+2. remekül meg lett csinálva, jól kivitelezett halálesetekkel! Ám a többi rész, fõleg az 5. lerágott csont, már hiányzik belõlük az eredetiség feelingje.!
MKrisz 2013 nov. 25. - 12:19:29
(150/176)
Azt egyébként tudja valaki, hogy a 180-as számnak milyen jelentõsége van mind az 5 részben? Amíg nem láttam az 5. részt azt gondoltam, hogy a repülõre (a 180-as járatra utal), de aztán az ötödik részben kiderült, hogy ahhoz nem lehet köze.
2/10
-greghouse- 2013 nov. 12. - 15:53:38 2/10
(149/176)
A Halálnak van egy terve. Ha el akar vinni valakit, el is fogja. Ha nem tudja (vajon miért nem tudja, ... mindegy), akkor "átugorja". (Miért?).. Ennyi. Ekkora marhaságot......
9/10
kazsagx 2013 nov. 12. - 00:05:58 9/10
(148/176)
Az elsõ 3 rész,amit bármikor megnéznék,szerintem ezek nagyon jól sikerültek! :)
1/10
cellasto 2013 nov. 09. - 22:41:03 1/10
(147/176)
ha megnéznéd,milyen filmekhez szóltam eddig hozzá,láthatnád,h nem vagyok finnyás,inkább csak van ízlésem..
egyébként ez nem az a fórum,ahol személyeskedéssel kell válaszolni arra,ha imádott filmedet leszólja valaki...
szánalmas ember lehetsz komolyan mondom...
Gál Marcell 2013 nov. 09. - 20:14:11 Előzmény cellasto
(146/176)
Szerintem te az a tipikus finnyás kis xartartály vagy akinek semmi se jó,de azért még a mesefilmet is megnézed..
10/10
lotto 2013 nov. 09. - 17:33:31 10/10
(145/176)
Azért maga az alapötlet szerintem nagyon jó, ez meg a 2. rész kajak, de a többi már lerágott csont sztoris.!
1/10
cellasto 2013 nov. 09. - 13:48:21 1/10
(144/176)
tipikus tini"horror"
nulla színészi játék,lapos sztori...
9/10
King Diamond 2013 febr. 25. - 20:26:29 9/10
(143/176)
Ideje már hozzászólnom az elsõ két Végsõ állomás részhez is, így ma újranéztem õket. A késõbbi részeinél sorrendet is állítottam fel, de már régen láttam ezt a kettõt, így jó volt megint megnézni õket. Azt kell mondanom, hogy az összes Végsõ állomás rész remek, és pont. Kivétel nélkül mindegyik. Viszont, így utólag visszanézve, ebben nem voltak annyira látványos halálnemek, mint mondjuk a negyedikben, vagy az ötödikben, így nem is baj, ha nem csinálják meg 3D-ben. Bár, ettõl függetlenül megnézném, ha adnák a mozik 3D-ben. A történet ötletes, és még újként is hathatott akkoriban, most már ez nem mondható el. A halálnemek itt is végig nagyon jók, Tony Todd megjelenése zseniális. A szinkronhangok is rendben vannak. A végén még reménykedtem, hogy Devon Sawa elvállalja a második részt is, de végül nem így lett.
Mint látom, a harmadik részre is 9 pontot adtam, újra kell néznem azt is, viszont ez sem marad el semmivel sem.
9/10
8/10
vino-et-veritas 2013 jan. 05. - 22:23:45 8/10 Előzmény petoz9
(142/176)
Ott a pont!

Nagyon találó!
10/10
offtopic
Endy88 2013 jan. 05. - 22:19:32 10/10 Előzmény petoz9
(141/176)
:-D ez tetszik...
petoz9 2012 dec. 24. - 11:10:30 Előzmény kofak
(140/176)
Élõszereplõs Happy Tree Friends, szvsz.
kofak 2012 dec. 05. - 02:50:27
(139/176)
Bár annyit hozzátennék, hogy az elsõ rész vége - SPOILER - eléggé béna lett. Mi a fenének volt értelme még tovább csûrni a dolgot, ráadásul nevetséges módon halt meg a srác megint. Azt ott nagyon elszúrták szerintem.
kofak 2012 dec. 05. - 02:46:10 Előzmény NHzsolt
(138/176)
Egyetértek, az elsõ résznek megvolt az a bizonyos új varázsa. Ötletnek jó volt, egyszer-egyszer érdemes megnézni a filmet, mégis érdekes és elgondolkodtató a téma. A következõ részek viszont egyenesen nevetségesek, az elsõ utáni összes részt utálom.

Lerínak róla, hogy csak egy kupac hatásvadász szemét. A szereplõkön kívül csak a halálok fajtáit változtatják egyre keményebbre, amik már tényleg szánalmasan hihetetlenek. Nem érdemes a többi epizódra pazarolni az idõt, pláne nem a pénzt.
NHzsolt 2012 nov. 09. - 13:50:52
(137/176)
Az elsõ rész nekem nagyon tetszett, abban volt még hihetõ és elgondolkodtató az egész, és nem ment el tocsogós horror-részletekbe az alkotó, hanem az alap ötletet járta körbe, ami zseniális, ráadásul szerintem jól. Amikor a repülõs jelenet, és aztán a váróteremben zajló események leperegtek, hát nem lennék annak a helyében, aki másnap repülõre száll. :-)
A többi rész már kicsit elment abba az irányba, hogy még vérfagyasztóbb, még durvább, még naturálisabb legyen a halál fajtáit bemutatva, és ez már nekem nem jött be, kicsit elveszítette a varázsát a film.
(a sorozatban közben volt egy alkotói váltás, lehetséges, hogy annak is köszönhetõ a film átalakulása, a legutolsó részt majd meg fogom nézni egyszer...)