6/10
napraforgó 2017 máj. 05. - 03:15:00 6/10
(958/1238)
Ozankát valóban burokban nevelték, mindenki óvta, a szülei is és a testvére is . Amúgy meg van barátja, a Nagy Testvér, Emír személyében, õ vitte el szórakozni, a qrvákat is õ szerezte neki. Sõt, most is õ "segíti" mindenben, õ instruálja, irányítja, csak rá hallgat.

Sokat gondolkodtam, de nem emlékszem, hogy elhangzott volna, hogy végül is mi a fene baja van Ozannak? Epilepszia-szerû rohamai vannak, ha felidegesítik, de azt nem tudom, hogy valódi epilepszia-e. Arról sem beszéltek, hogy mi okozta ezt a betegséget, csak állandóan nyaggatták, hogy bevette-e a gyógyszereit.
A kórházban Ozanka éppúgy Nihán után nyafogott, mint most a börtönben. Megszokta, hogy kicsi gyerekkora óta mindig Nihán oldotta meg a problámáit, neki elég volt ha sírt egy stófát.
6/10
napraforgó 2017 máj. 05. - 03:03:13 6/10
(957/1238)
A jobb fölsõ és bal alsó képen csakugyan elég csúny, a másik kettõn még elmegy. :D:D:D
harmadiksuxel 2017 máj. 04. - 23:10:32
(956/1238)
Ozankának szerintem az idegeit kellett volna kezeltetni. Az a gyerek az kb nem tud szocializálódni. Megértem, hogy retteg a börtöntõl, de ha már nincs más kiút a számára, és bennt kell lennie a hûvösön, akkor megpróbálhatna beilleszkedni, vagy legalábbis valami normális viselkedést tanúsítani. Ahogy láthattuk nem is olyan rabtársakat kapott, akik egybõl kipécézték volna maguknak a drága ruhái, vagy a nyikhajsága miatt, és nem verték össze egybõl mint más sorozatokban szokták tenni a friss hússal. Õ egybõl az ajtóra tapad és Nihan után ordít, majd a többiek elvannak, õ meg összekuporodva az ágyon nyavalyog.Olyan mintha burokban nevelték volna: Kemalnak, Zeynepnek, vagy Nihannk is vannak barátai: Salih, Sema, Yasemin személyében, de ennél a fiatal srácnál soha nem lehetett még hallani említésszinten se, hogy átmenne valakihez, elmenne valakivel szórakozni. Az eféle viselkedésbõl senkinek sem lesz elõnye a börtönben, csak megnehezíti a sorsát az elszigetelõdéssel.
Itt lenne az ideje, hogy szembenézzen végre a tettei következményével.
6/10
napraforgó 2017 máj. 04. - 19:14:47 6/10
(955/1238)
Ozan tényleg hülye, hogy ismét és újra megbízik Emírben. Hisz most is miatta van bajban, és már idestova 6 éve! Ezek után megint bízik benne és a szökési tervében. Az várható volt, hogy Emír feldobja. Zeynep meg, az a kétszínû, álnok áspiskígyó hogy zokog, mintha sajnálná a férjét, az õ "kicsikéjét". És hazudik, mint a vízfolyás. Sajnos most már Ászu is hazudozik Kemálnak, eddig csak elhallgatott dolgokat, de most már õ is hazudozik. Kezd kiütközni belõle a Kosdzsuoglu vér.... Nagy marha ez a a Kemál, ha elveszi. De Nihánnal se járna jobban, az egy dilis, idegbeteg, allándóan síró, nyavajgó nõ.
Emír meg, a dög, hogy rájött, hogy Nihán nem a megrázkódtatás miatt ájult el. És már intézkedett is, hogy az orvos hazudjon a terhességi tesztjérõl.
És innentõl tiszta sor, még ha Ozant ki is iktatják, ott az újabb túsz, Nihán gyermeke, aki 100 %, hogy Kemáltól van, hisz még most sem fekszik le Emírrel.
harmadiksuxel 2017 máj. 04. - 18:17:35 Előzmény zsazsa777
(954/1238)
Légy szíves keress nekem egy jelenetet, amit kihagytak. Mert én még mindig nem figyeltem fel ilyenre, jah vagy mégis?

106. rész:

Leyla Galip fejére olvassa Emir bûneit. Egy dolgot kihagytak, egy mozzanatot: Galip az öklével az asztalra csap. Ez kb 2-3 mp. volt, de egy szó nem maradt ki. Ezzel meg úgy voltam elnézhetõ.

De tényleg nézz már nekem egy olyan jelenetet, ami kimaradt, és nem egy ehhez hasonló kimaradt mozzanatra vagyok kíváncsi.
harmadiksuxel 2017 máj. 04. - 18:09:41
(953/1238)
Na behoztam a lemaradásokat mára, egy kifejezetten érdekes jelenet volt nekem, már-már morbidnak tûnt ismerve a kapcsolatokat. Emir elmondja Nihannak, hogy Kemal feleségül veszi Asut. Nihan sírva kirohan a házból, és magába roskadva zokogni kezd, majd Emir utána megy és pont õ kezdi el vigasztalgatni a feleségét, Nihan pedig nemhogy elzavarná, biztos az adott helyzetben nincs már ereje hozzá, de még hozzá is bújik a nyugtatgatójához. Nekem ez kissé elmebeteg szint volt, WTF?

Annyira tudni lehetett, hogy Emir felülteti Ozanékat a szökéssel. Ozan olyan idióta, csak kicsit bele kellett volna gondolnia, hogy Emirt mi érdeke fûzi ahhoz, hogy õ örökre eltûnjön a nejével innen, de õ 5 éven keresztül nem akarta észrevenni a sógora igazi jellemét. Tudta õ, hogy Nihan miatta kényszerült hozzámenni, de túllépett elég könnyen rajta, õ meg ha boldog akar lenni, akkor lehessen boldog a kedvére. De ez nem jött össze. Nem sajnáltam egy kicsit sem, hogy az önzõ, gyáva ikertesócska beleszaladt a fõgonosz vadállat csapdájába

Kemal egyébként jól tudta kontrollálni magát, hogy nem szaladt oda egybõl Nihanhoz, amikor elájult.

Ma kezdõdik az elsõ évad utolsó bölümje, azaz a 35.
zsazsa777 2017 máj. 04. - 15:40:37
(952/1238)
A fõ gonosz vadállat? Igen, következetes abban, hogy nála se szebb, se okosabb, se jobb, se kreatívabb, se szeretni valóbb, se, se, se .......
Várj, még a felét sem láttad!
Különben tényleg van valami taszító Nyhan arcában, ahogy kinyitja ronda száját, kidülleszti nagy szemeit. Amikor mérges, ill. tehetetlen, nincs is emberi kinézete!
zsazsa777 2017 máj. 04. - 15:34:08
(951/1238)
Malvin! Megnéznéd a privijeidet?
malvinkicska 2017 máj. 04. - 14:35:17
(950/1238)
Azt lehet olvasni állítólag augusztus végén elkezdik a második évadot, szerintem nem lesz szerencsés mivel akkor már sokan megnézik felirattal.
A MSz is ezt csinálták, és azt sem igen sokan nézzük most már, nem sok az értelme hetente pár perc film több reklám.
Gödöllõ 2017 máj. 04. - 13:20:45
(949/1238)
Lehet tudni,hogy a folytatást mikor vetítik,ha egyáltalán sor kerül rá?!
6/10
napraforgó 2017 máj. 04. - 12:07:52 6/10
(948/1238)
Hát igen, pont ez a baj. De ha már döntött, akkor legyen teljes az a döntés, ne nyavajogjon folyton azon, hogy a pasi valóban el is fogadta a döntését.... Únom Nihánt az összes nyavajájával együtt.... Én legszívesebben már kiírnám innen! Na de sajnos nem fogják.... Manapság már ott tartok, hogy még Emírt is jobban bírom. Õ sokkal következetesebb... Nihán meg pfff... El tudnám nélkülözni...
zsazsa777 2017 máj. 04. - 11:45:09
(947/1238)
" Lépjen tovább, vegye tudomásul azt, ami van és kész. "
Nem, mert van az a mondás, hogy se veled, se nélküled?
6/10
napraforgó 2017 máj. 04. - 10:37:52 6/10
(946/1238)
Nekem ehhez most nincs kedvem, jobb szeretek folyamatosan haladni.
Nihánt nem nagyon tudom szeretni, eleinte a sok idétlenkedése miatt, aztán késõbb meg a sok sírás-rívás miatt. Ez a nõ egyszer-kétszer már döntött, és mindig a testvére mellett Kemál hátrányára, hát hagyja már békén Kemált, ne nyavanyogjon utána. Nem bírom ezt a sok nyavalygást!!! Lépjen tovább, vegye tudomásul azt, ami van és kész.
zsazsa777 2017 máj. 04. - 08:12:00
(945/1238)
Aki nem szereti Nyhant, és jobban el akar tõle fordulni, az nézze meg a 66. bölüm végét és a 67. bölüm elejét (feliratozva) biztos a totális csalódás hangban és képben is!
6/10
napraforgó 2017 máj. 04. - 06:24:10 6/10
(944/1238)
Köszönöm, hogy feltetted a magyar felíratos elérhetõségét. Én sajnos csak az angolt találtam meg és el is halasztottam a nézését, mert költözködés elõtt állok és nyáron nem fogok ráérni napokig a számítógép elõtt ülni. De ha egész nyáron nem lesz, akkor bizony elképzelhetõ, hogy késõbb azért a magyar felíratossal megnézem, mondjuk, minden nap egy bõlümöt. Mire õszre folytatják, már mindenki látta, és nyilván majd csökken az érdeklõdés.
Amúgy meg tényleg nagyon vontatott, ami szerintem minden török sorozatra jellemzõ. 60-80-100 bõlüm, de igazából felébe-harmadába is belesûríthetnék, úgy, hogy a történet kerek maradna. Én valahogy nagyon nem bírom ezt a sok nyûglõdést... 45 perc magyar adásidõ, ebbõl 5-6 perc történés, a többi meg.... ajajjj. A sok sírdogálást én kihagynám, meg a sok zenés nézést is a nagy semmibe....
8/10
Máriácska 2. 2017 máj. 03. - 21:32:30 8/10
(943/1238)
Egy sorozatban nem kéne nyári szünetet tartani szerintem, hiszen ha õsszel ismételnének akár az elejétõl, akár a 2. évadtól, ugyanúgy rengeteg nézõje lenne, mivel ez egy nívós telenovella. Köszönöm az információt, nézni fogjuk a feliratos változatot. Story sorozatokat már nem nézünk a Titkok hídja abbahagyása miatt, melybõl megvettek 13O részt, míg az 1. évadja is 381 részbõl áll.......... A Duna TV-rõl azonban ezt a rossz döntést nem gondoltam volna
harmadiksuxel 2017 máj. 03. - 19:31:20 Előzmény Máriácska 2.
(942/1238)
A Duna TV-nek szokása nyári szünetet tartani az esti mûsoraiban, itt csak annyi a meglepõ, hogy külföldi gyártású tartalomra is alkalmazzák, nem csak saját gyártásúra, mint a Maradj talpon. Mindenki nagyon jól tudja, ha jön a nyár kevesebb a tvnézõ. Ezért nem látni semelyik másik kereskedelmi tv-n sem nagy költségvetésû produkció az év legmelegebb idõszakában.

Itt egy link:
https://www.youtube.com/watch?v=3c6iAROJrJw

és a keresõbe csak annyit kell beírni, hogy Végtelen szerelem 36, 37, 38, 39 ... és így tovább, és mindig ki fogja dobni az aktuális magyar feliratos feltöltött epizódot.
Vagy rámész a videó feltöltõjére, és a feltöltései között megtalálod az összes elkészült epizódot.
AmazonGirl 2017 máj. 03. - 19:12:09
(941/1238)
Mamámmal néztük a mai részt. Mikor Nihan elolvasta a levelet a kútnál én mondtam hogy ó milyen szomorú. Erre mamám: Ha tököm lenne most tökig hatódnék. Na ezt muszáj volt leírjam.
8/10
Máriácska 2. 2017 máj. 03. - 10:56:57 8/10
(940/1238)
Vajon miért hagyják abba a sorozatot a Duna TV-n? Úgy tudom van még egy évadja, ami már elkészült. Basáskodnának a nézõk felett, hogy megmondják hogy mit, meddig és mikor láthatnak? Egy sorozatot ha már elkezdték, végig le kéne adni, mielõtt újat adnak. Mindegy hogy nyár vagy tél jön. A FB-on lefordították már végéig a 2. évadot is? A sorozatbaráton olyat látok, hogy O-ik és I. évad. A O. évad gondolom addig volt, míg a szinkronost el nem kezdték. Ha nem így van, kérlek írjátok meg, hogy a folytatás hol és hányadik török feliratos résztõl látható. Elõre is köszönöm szépen!
harmadiksuxel 2017 máj. 03. - 00:15:42
(939/1238)
Oh, én már megint el vagyok maradva mögöttetek 3 résszel. A jó idõt próbálom kihasználni, és nem tv elõtt üléssel tölteni, így utólag töltögetem le az epizódokat. Amiért most írok mégis az az, hogy ugye talán én voltam közületek az, aki a legjobban bírta Nihant. Ez mostanra megváltozott. Nem, már nem szeretem, egyszerûen ez a kegyetlenkedõs szenvedõs maca szerepkör, amit felvett nagyon nem jön be. Szembemegy Kemallal, próbál neki fájdalmat okozni Ozanka, Ozanka és Ozanka miatt, majd utána meg nyüszít, mint egy kutya. Na most akkor vagy egyik, vagy a másik, mert a kettõ együtt nagyon nem gyere be viselkedés.