6/10
napraforgó 2017 ápr. 28. - 07:25:43 6/10
(918/1238)
No igen, semmiben. Sõt, még az a felvétel sem állt a rendelkezésükre, ami most már a neten is kering. Ha ebbõl sem tud a rendõrség semmit leszûrni...
Amúgy most megtudtuk, hogy van olyan felvétel is, ahol Emír tölti meg éleslõszerrel a pisztolyt és egy másik, ahol alkudozik Karennel. Ha ezek a felvételek meglennének, Emírnek annyi... Akkor bizonyítást nyerne az, hogy õ szervezte az egészet. D ehát látszik, hogy Emírnek nagy a hátszele, nem fog õ még leleplezõdni.
6/10
napraforgó 2017 ápr. 28. - 07:20:23 6/10
(917/1238)
Én ezt igazából nem tudom, mert nem néztem elõre, de valaki ezt írta. És meg is meglepõdtem rajta, hogy Leyla esetleg elhagyja a Kemál-tábort... No, majd meglátjuk. Lehet, hogy csak õsszel....

Bár én nem pártolom az ilyen félbehagyott sorozatokat, amikor 3-4 hónapra szüneteltetnek egy olyasmit, ahol mindennap történt valami... Egy olyasminél, mint pl a Matteo atya el tudom fogadni, hisz abban minden rész egy-egy nyomozás története. Egy-egy megoldott bûnügyé. Ha nem látom egy-két hónapig, nem lesz hiányérzetem. De egy Végtelen szerelemben, ha félbehagynak egy-egy momentumot, na és majd 3-4 hónap múlva folytatják.... Hát nem egy élmény...
10/10
kornyezet 2017 ápr. 28. - 06:50:26 10/10
(916/1238)
Amikor Kemállal megszökött Nihán, akkor úgy volt, hogy feladja magát Ozan. Akkor kibírta volna? vagy ez miben más?... hogy nem önként ment?
10/10
kornyezet 2017 ápr. 28. - 06:48:52 10/10
(915/1238)
Szóval Leyla fog változni??? Én csak arra emlékszem, hogy írta valaki itt, hogy Kemál vagy Leylában fogunk csalódni.
10/10
kornyezet 2017 ápr. 28. - 06:47:39 10/10 Előzmény napraforgó
(914/1238)
Igen, rá gondoltam. Volt még egy nõ aki mondott hasonlót a TV-ben, de az jól végzõdött. (amikor a forradalomra emlékezett a Duna tv)
6/10
napraforgó 2017 ápr. 28. - 06:02:16 6/10
(913/1238)
Számomra Ászu eddig még elfogadható. A bosszúja rejtve volt eddig, és az eddigi megnyilvánulásai nem voltak ellenszenvesek. Szereti Kemált, ezt nem is rejti véka alá. Segít itt-ott Zeynepnek, ezt lehet nõi szolidaritásnak elkönyvelni, de persze lehet, hogy "jó akar lenni" a jövendõbeli sógornõjénél. Na és Zeynep közel van a tûzhöz, vagyis Emírhez és Galiphoz, és ez sem elhanyagolható szempont. Ászu a barátkozás révén sok infohoz juthat...
Az, hogy sem Emír, sem Ászu nem árulta el a testvéri kapcsolatot a rajtuk ütõ Kemálnak és Nihánnak, hanem inkább hamukáltak valami hülyeséget, arra mutat, hogy õk késõbb is meg fogják érteni egymást. Hiába no, a Koszdzsuoglu vér..... A spoilerekbõl már tudom, hogy õk ketten valóban össze is fognak fogni. MOst már csak azt nem értem, hogy ki ellen? Kemál, Nihán? Leyla? Vagy mindenki?
6/10
napraforgó 2017 ápr. 28. - 03:37:43 6/10
(912/1238)
Olvass vissza a 911-es hsz-ig.
6/10
napraforgó 2017 ápr. 28. - 03:35:19 6/10
(911/1238)
Leyla nekem kicsit tüskés, kicsit karcos, nem egy simulékony, kedves nõ. Persze megsebezte, hogy a testvére és a võlegénye összeszûrte a levet, de ez, mint mondták, már 30 éve volt, ennél azért jobban túlléphetett volna rajta. Sajnos itt már korábban elspoilerezték, hogy idõvel Leyla is meg fog változni és nem pozitív irányba...
Kvár. 2017 ápr. 27. - 22:54:42
(910/1238)
Második évfolyamot mikor tûzik mûsorra?


AmazonGirl 2017 ápr. 27. - 21:10:18 Előzmény napraforgó
(909/1238)
Hát ja, a nõi fõszereplõk nem a legjobbak. Nihan egyszerûen hülye, gyerekes és feszt bõg, Zeynep mindenkit manipulál, aki a környezetében van és hazdik mint a vízfolyás, Asu meg bosszúálló, bosszúra nevelték és õt utálom a legjobban a sorozatból.
De viszont kárpótlásul ott van Leyla, aki a legszimpatikusabb szereplõ ebben az egész végtelen drámában, és szerintem nagyon korrekt. Ha kell kedves, meghallgat, de tud sértõ és bántó is lenni. Mindezt azután, hogy a testvére lenyúlta a võlegényét. És a szinkronhanja, Détár Enikõ is nagyon jó.
A másik jófej nõi szereplõ, Yasemin, sajnos elég keveset szerepel. Szinte csak a "bulikon" van jelen és néhányszor Nihan mellett festeget. De mindig meghallgatja Nihat, tanácsot ad neki, védi Emirtõl, hazudik miatta Emirnek. Nihan drága pedig mit csinál? Bõg neki, nem hallgatja meg, róla semmit nem beszélnek, mindig Nihanról, Kemalról, Emirrõl van szó. Ennyi Nihannak a legjobb barátnõ. Önzõ dög.
6/10
napraforgó 2017 ápr. 27. - 20:00:19 6/10
(908/1238)
Vajon mikor jön rá Kemál, hogy Ászu Emír testvére? Mert most mindketten gondosan hallgattak róla.
6/10
napraforgó 2017 ápr. 27. - 07:26:41 6/10
(907/1238)
Nem tudom, ki hogy van vele, de énnekem egyik nõi szereplõ sem szimpatikus. Zeynep, a kis számító kígyó alapból nem, az összes machinációjával együtt. Ászu , aki a bosszúra lett nevelve, még ha a végsõ összecsapástól, a bátyja lelövésétõl vissza is riad, azért elég félelmetes. Na, talán, van még benne valami jó érzés, valami gátlás...
De Nihánt sem tudom szeretni. Ez a mániákus hülyeség, hogy mentsük meg Ozánt, és közben vesszen akár száz másik ember, nekem sehogyse szimpatikus. Szép dolog az önfeláldozás, de amit Nihán csinál, az már hülyeség. Amúgy se csípem az állandó vinnyogását. Kemál okosan tenné, ha végre elfelejtené.... De nem fogja. Sajnos...
6/10
napraforgó 2017 ápr. 27. - 07:18:50 6/10
(906/1238)
Zámbó Jimmyre gondolsz, ugye?
Na igen. Erre mondom, hogy egy fegyverrel nem szabad játszani. Se úgy, hogy meg van töltve, se úgy, hogy nincs.
Ozan fiatal volt és meglehetõsen tapasztalatlan (mondhatnám buta), hogy ezt nem tudta. Nem ismerem a qrvákkal szokásos játszadozásokat, de milyen ostoba játék lehetett az, amikor valaki fegyvert fog egy másik emberre? Miért nem játszottak szobalányost, vagy ápolónõvérkést? Vagy tanítónénist? Miért kellett pont banditásat játszani?
10/10
kornyezet 2017 ápr. 27. - 06:33:57 10/10
(905/1238)
Május 8.-tól: "A hegyi doktor - Újra rendel".
10/10
kornyezet 2017 ápr. 27. - 06:32:23 10/10
(904/1238)
Csak sajnálom Ozant.
Persze, tudok példát, hogy játszott a fegyverrel, mert azt hitte, hogy nincsen benne golyó és így fõbe lõtte magát.
harmadiksuxel 2017 ápr. 27. - 01:07:58
(903/1238)
Igen. 6-án vége. A következõ felvonást pedig õsszel kapjuk meg.

Én azt mondtam nem nézem feliratosan majd, hát már elbizonytalanodtam. Túl nagy a kísértés. Plusz belenézegettem a második évadba, és Malvin is tudósít folyamatosan privátban, amiért nagyon hálás vagyok neki. Úgyhogy ha vége, én bizony lehet folytatom
6/10
napraforgó 2017 ápr. 26. - 08:28:24 6/10
(902/1238)
Ezt most úgy érted, hogy Ozant eleve egy mentõ-személyzet jelenlétében lett volna csak szabad kihallgatni? Hát azért ennyire talán nem volt bolond.

Amúgy a felügyelõ látta már a felvételt, így tudnia kellett, hogy Ozan mennyire meglepõdött, meg kétségbeesett, amikor Linda meghalt, így nyilván nem is feltételezik róla, hogy szándékosan ölte meg.
De azért aki pisztolyt fog, annak valahol számolnia kell azzal is, hogy azzal esetleg bajt okoz, úgyhogy ilyesmivel eleve nem szabad játszadozni. Pláne ha nem ismeri fel még azt sem, hogy melyik az igazi pisztoly és melyik a játékfegyver.

És amikor Ozan rosszul lett, egybõl kórházba vitették, és látszik, hogy végül is nem történt komoly baja, még ha a családja ott hisztizik is a kórházi folyosón.
10/10
kornyezet 2017 ápr. 26. - 06:28:12 10/10
(901/1238)
Talán jó lett volna, hogy ott legyen a kihallgatáson, azaz a folyóson a mentõsök. Akkor most 6.-án vége?
6/10
napraforgó 2017 ápr. 26. - 05:22:33 6/10
(900/1238)
Most Ászu is rájött, hogy Hakki nem annyira a jótevõje volt, hanem õt is áldozatra szánta, és ezt a férfi valamelyest meg is írta neki a búcsúlevelében. Azt hiszem, Ászu magától nem akart volna ennyire radikális lenni, hogy lelõje a bátyját, vagy pláne lelövesse magát, neki nagyon megfelelt volna az, hogy Emír börtönbe kerül. Galip ellen akkor még mindig lehetett volna lépéseket tenni, fõleg üzleti alapon - csak hát erre Hakkinak már nem maradt ideje.
Túl sokáig húzta az idõt, végül is Hakkinak is volt jó 5 éve, hogy börtönbe juttassa Emírt és Galipot. De hagyta õket elharapózni, pedig a kezében volt a bizonyíték, a felvétel! Ha meg egy egyszerû kivégzést akart volna, arra is meg megvoltak az emberei. Lelõhették volna akármelyiket, vagy balesetnek álcázhatták volna a gyilkosságokat, na de ez a módszer Hakkinak nem felelt meg. Õ azt akarta, hogy tudják miért szenvednek, miért halnak meg. De ha erre nem elég 5 év.... Akkor hagyni kellett volna az egészet. És fõleg nem a nevelt lányát odadobni a bosszú eszközének.

Most föltették az internetre a felvételt, gyanítom azt, amelyik szerint Emír rendezgeti a nõket, meg aztán ahogy eltünteti a holttestet. Valahogy azt hiszem, nem látjuk majd azt, hogy nem is Ozan adta le a gyilkos lövést.... Én legalábbis azt hiszem, hogy nem is õ lõhetett...

Ozanról elmondták vajon az elején, hogy mitõl ilyen gyenge, mitõl ilyen dilis? Már kezdettõl szó volt róla, hogy õ ezt nem bírja, azt nem bírja, rosszul lesz, meg gyógyszert szed, de mi ez nála? Szülés körüli agyi sérülés, vagy epilepszia, vagy mi ez a mentális sérülés? Mitõl zakkant így meg?
6/10
napraforgó 2017 ápr. 24. - 19:38:11 6/10
(899/1238)
Nem mutatták meg sajnos azt a felvételt, amit Kemál átadott a rendõrségnek.
Jól tippeltem, Hakki egymásnak akarta ugrasztani a testvéreket. Ászunak pisztolyt adott, lõje le Emírt. Emírt meg egyenest elvezette Ászuhoz. Azért az sejteni lehetett, hogy a gonosz, álnok, kiszámíthatatlan Emír lefegyverzi Ászut, nem várja meg, míg eldönti, hogy lelövi-e, vagy sem. Ha nem jönnek a rendõrök, tán tényleg elintézi a lányt.
Bírom Tufánt, ahogy ott megátalkodottan, de elég szerencsétlenül álldogál.
Nihánnak nincs igaza, egyszer tényleg véget kell vetni Emír zsarolásfolyamának és az elhulló áldozatok sorának. Csak azért, mert Ozanka nem tudta, hogy valódi fegyvert kapott...
Végre, így az évad végén kezd izgalmassá válni a cselekmény.