suxel2.0 2016 nov. 28. - 23:21:17
(58/1238)
De Ozan mégis hogy ölte meg a nõt? Engem ez is érdekelt volna. Én csak annyit láttam elmennek a csajjal, majd a lány a gödörben fekszik. De volt ott két szõke is. Ki volt a másik szõke?
10/10
kikelet54 2016 nov. 28. - 23:07:56 10/10
(57/1238)
Erre én is kíváncsi lennék, de csak nem csinált tán ilyen hülyeséget, akármilyen gazember is. Habár kinézem belõle, amilyen mindenhatónak képzeli magát. Elõbb-utóbb úgy is keresnék, ha tényleg meghalt.
suxel2.0 2016 nov. 28. - 19:52:49
(56/1238)
Az a szõke lány tényleg meghalt, vagy csak Emir színjátéka volt az egész, hogy feleségül tudja venni Nihant?
malvinkicska 2016 nov. 28. - 19:31:21
(55/1238)
Örülök neki tetszik, késõbb lesz sok minden.
offtopic
ildimix 2016 nov. 28. - 19:28:19
(54/1238)
Nagyon sajnáltam Öskant ebbe a részbe soha nem fogja szerintem kiheverni a gyilkosságot amit nem is õ követett el. Nagyon örültem, amikor Kemalt megválasztották bányavezetõnek.

Nihan szenved Emir mellett megalázza a családját.

Fantasztikus ez a sorozat már nagyon várom a folytatást. Malvin nem bántam meg, hogy elkezdtem.
malvinkicska 2016 nov. 28. - 12:18:40
(53/1238)
A helyzet az a vélemények megoszlanak, mivel mi egy B-öt egybe látunk, itt meg darabolják aztán a rossz szinkron, én már nem foglalkozok vele, ez már ilyen , nem muszály nekem nézni a Dunán ha már így elrontották, nekem ettõl semmit nem változik jó fordulatos, és ennyi.
10/10
Érsekvári 2016 nov. 28. - 11:44:45 10/10
(52/1238)
KIHÍVÓ helyett KIRÍVÓT írtam , de érthetõ gondolom így is !
10/10
Érsekvári 2016 nov. 28. - 11:40:06 10/10
(51/1238)
Szia ! Tudom sokan nem tetszésünket fejezzük ki a szinkronhangok miatt , de tényleg nem értem akinek ez a munkája milyen füle van ehhez .
Nem csak Nihan hangja nem jó , mondhatom a többieké sem igazán . Makranczi Zalán - Emirnek túl markáns Kivanchoz jobban passzolt .
Détár Enikõ - Leylának szerintem elég kirívó mondhatnám közönséges , ide nem illik . A Tiltott Szerelemben és a Kuzey Güneyben nagyon eltalálták a színésznõhöz Götz Anna hangszínét . Nem értem miért kell változtatni , csak azért , mert újítani akar a másik szinkronrendezõ ? Jó lenne ha tudná , nagyon nem sikerült neki !
Aki viszont jó választás Kemal anyja - Fehime Román Judit hangjával . Testvérének Tariké sem jó :(
Mi ismerjük az eredeti hangokat így feltûnõ nagy a különbség .
6/10
napraforgó 2016 nov. 28. - 08:36:03 6/10
(50/1238)
ó bocsánat!!
Nagyon sajnálom, de ide szúrtam be, amit pedig nem erre a fórumra akartam!!!
Ezer bocsánat!!!
6/10
napraforgó 2016 nov. 28. - 08:31:16 6/10
(49/1238)
Sejtheted, hogy én nem tudok egy olyan történetre szavazni, amelyben tiszta férfi uralom van, amiben a nõket csak úgy irányítgatják, meg pláne "nevelgetik."
---------
Itt pont Dilara lenne a téma. Dilara már kifejtette, hogy a gyerekeivel tartaná a kapcsolatot, ezt tekintetbe kéne venni. Vajon hogy képzeli el ezt Harun? A kapcsolatot Ozannal? Hazallal?, Dzsanszuval? ????
Én úgy gondolom, hogy ez a pasi hangyányit sem gondolkott ezen, hogy õ csak és kizárólag Dilarában és Demir Alazban gondolkodik... De ez nem megy! Dilarának kapcsolatai vannak Ozannal, Hazalal, Dazsnszuval...
Nekem Harun hozzáállása bármihez s nagyon nem meggyõzõek... ÁÁÁÁ
10/10
kikelet54 2016 nov. 28. - 07:45:47 10/10
(48/1238)
"akár egy mexikói sorozat is lehetne.... "

Lehet, hogy ezzel most nem leszek népszerû, de nekem többek között ezért is tetszik, mert a nagyon törökös sorozatokat nem szeretem. Ami tiszta dráma, meg hagyomány, meg férfi uralom, meg a nõknek alázat a neve, stb...

Mivel annyira reklámozták, és érdekelt a téma /no meg helyes, fiatal szereplõk voltak benne/, elkezdtem nézni feliratosan, és 3 bölümig meg sem álltam. Igen, jól látod, Emir, a hülyéje, annyira szerelmes Nihanba, aki meg nem viszonozza az érzelmeit, hogy mindenféle durvaságra, cselre képes, és sajnos ebben az apja is partner lesz.

No, de a tartalomról nem többet, mindenki maga járja végig az eseményeket. Habár feliratosan több helyen is megtalálható a neten.
Egy pörgõs, érdekes sorozat, eddig még minden perce nélkülözhetetlen a cselekmény kibontakozásához, egyenlõre nincsenek benne olyan igazi törökös elemek, annyira magával ragadott, hogy lehet nem várom a fordítást, hanem nézem tovább feliratosan, pedig mint ahogy már lentebb írtam, nem szeretem, ha olvasni kell.
6/10
napraforgó 2016 nov. 28. - 06:41:37 6/10
(47/1238)
Én csak félszemmel nézem, mert akkor van a vacsora körüli csúcsforgalom, de annyi lejött, hogy ez a "kedves" Emír térdre akarja kényszeríteni a lányt, meg az egész családját, meg úgy egyébként is baromira agresszív, szeret mindenkit megbüntetni.
Még csak két rész ment le, de eddig még akár egy mexikói sorozat is lehetne.... Remélem késõbb érdekesebbé válik.
malvinkicska 2016 nov. 27. - 15:57:08
(46/1238)
Szia megkaptad a választ, Ozan Nihan tesója, aki beteg, Emir egy szerethetõ gonosz legalább is én nagyon csipem ahogy játszik nagy színész az biztos a többivel együtt.
A szinkron neked így jó mert nem hallod az eredetit, de nekem pl Nihan az a legborzalmasabb, mivel én sokat eredeti hangon nézek.
10/10
kikelet54 2016 nov. 27. - 14:57:26 10/10
(45/1238)
Az elsõ bölüm utolsó harmadában, ami szerintem hétfõn lesz.

Eddig még nekem is tetszik ez a sorozat, imádom a két fõszereplõt, Kamelt és Nihant, nagyon jól néznek ki együtt.
offtopic
ildimix 2016 nov. 27. - 10:58:14
(44/1238)
Ez a sorozat fantasztikus már rég éreztem ilyet várom, hogy folytassam. Én csak magyarul követem figyelemmel így nem tudok hozzászólni a hangokhoz.

Emir 1 szemétláda zsarnok ember Öskant viszont nagyon sajnálom a betegsége miatt.

Nihant nagyon megszerettem és a bányamérnököt Kemalt is szeretem.

Nekem nem igazán tetszik Détár Enikõ hangja túl rekettes nekem. Leila sokat szenvedhetett a múltba úgy gondolom ez 1 tipp mondom nem láttam a sorozatot, tehát nem spoilrezek, hogy Leila gyerekei Öskan és Nihan szerintem Leila Nihan anyjának a testvére.

Azt megírja valaki itt a fórumon, hogy mikor lesz az idõugrás?

Szép vasárnapot!
malvinkicska 2016 nov. 26. - 06:53:53
(43/1238)
Nagyon szívesen tettem, mert te vagy az az ember aki sokat segített nekem a sorozatok világába, bele mélyülni, mikor elkezdtem nézni, sok értékes infót kaptam tõled.
Ami a szinkron hangokat illeti, nem a színésszel van gondom, hanem ennyi órán keresztül az eredeti hangon hallottam, a Nihané, számomra borzalom.
A késõbbiekre gondolok, majd.
10/10
kikelet54 2016 nov. 25. - 21:25:04 10/10
(42/1238)
Köszi, hogy megnézted, így másodjára már nem is tûnt fel, úgy látszik, ennyi elég volt, hogy megszokjam.
Egyébként maradok a magyar változatnál, mert képileg több minden van, amit a töröknél nem vettem észre, annyira lefoglalt, hogy mindent elolvassak. Vagy nagyon lassan olvasok.
suxel2.0 2016 nov. 25. - 20:56:49
(41/1238)
Bözsemama, malvinkicska, lucabubu itt köszönöm meg nektek és nem egyenként, ha nem baj. Köszönöm, hogy mind a hárman megírtátok az információt!

Amennyiben lesz még kérdésem felteszem, és privátban várom a válaszaitokat, mert nem akarom másnak elrontani a szórakozását!

Köszönöm, mégegyszer!



************************************************************************************************************************

Én nem ismerem az eredeti hangokat, nekem nincs bajom a magyar változattal, nagyon is tetszik így. Amit külön díjazok, hogy nem a 100* ismételt hangokat kell hallanom sorozatonként: nagyon jól esik hallanom Détár Enikõt vagy R. Kárpáti Pétert, a fõhõsök hangjai meg végképp ismeretlenek voltak a számomra. De másfél órával az epizód után is fülemben cseng a hangjuk, és az jót szokott jelenteni nálam.
malvinkicska 2016 nov. 25. - 20:38:11
(40/1238)
A történeten sokat ront , mert másképp jön le, mint mikor eredetiben látjuk, sajnos ez van ezzel kell beérni, nem tudom milyen hallása van aki ezt csinálja.
10/10
lucabubu 2016 nov. 25. - 20:30:41 10/10
(39/1238)
Ezek a szinkronhangok!!! mintha az iskolában olvasnák fel a szöveget... Emir apjáé is, sokkal mélyebb, rekedtesebb hang kellene az alkatához is..
Ozan, Nihan,Kemál -... mind szörnyû hangok!