6/10
napraforgó 2018 ápr. 27. - 05:14:48 6/10
(1218/1238)
Tegnap Nihán lecsapja Ászut és kiszabadítja magát a láncból. Vajon miért nem láncolta meg Ászut? Akkor garantáltan nem tudta volna üldözni. Aztán egy telefon a rendőrségre, hol találják a nőt.
De nem, Nihánnak nincs ennyi esze, dacáre, hogy már hányszor elrabolták, stb., kicsit sem tud előrelátóan gondolkodni, meg is fizet érte, lecsapják, aztán megint csak elrabolják.
Azt sem értem, hogy miért nem áll tucat rendőr Emír kórházi szobája előtt - esetleg benne, miért nem bilincselték az ágyhoz, stb, így aztán megint kisétál, ahogy kicsit rendbetették.
Millió értelmetlen dolog van benne.
Annyira örülök, hogy ma vége lesz. Most egy darabig nem nézek törököt, az biztos.
6/10
napraforgó 2018 ápr. 25. - 20:01:06 6/10
(1217/1238)
Csak nézem, hogy Kemálra golyóálló mellényt adtak, a rendőrök meg egy szál ingekben tűzharcolnak egy őrülttel, meg egy bűnözővel. És nem is értem, hogy Hakan miért nem tudott jobban célozni? Csak egy vállövés. Apropó hogy-hogy hirtelen visszatért Hakan? Merdzsán meg hová tűnt?
Na és Leyla is merre van? Ayhan ott volt a búcsúzkodásnál, még Vildan is előkerült, na de Leyla?
Emírnek nagyon szuggesztív nézése van, de azért nem volt ez egy jó sorozat. Helyenként nagyon izgalmas, de sokszor csak szenvedős.
6/10
napraforgó 2018 ápr. 25. - 05:46:49 6/10
(1216/1238)
Már csak 3 rész és vége. Én csak azon csodálkozom,hogy erre a sok aljasságra, emberek százainak megfizetésére, a sok ingatlanra miből telt Emírnek, amikor a cége már igencsak le volt amortizálva. Az apja börtönben, Aszu a diliházban, senki nem dolgozott a cégnél. Leyla is eléggé eltűnt és Vildant sem láttam mióta. Ki a fene vezeti a Kosdzsuolu céget és miből van bevételük?
Emír élete meg csak a szervezkedésből, meg a menekülésből, gyerekrablásból áll. Eléggé költséges passziók.
A végére ezt már annyira túltolták.
mamucili 2018 ápr. 24. - 23:09:46
(1215/1238)
Jó, hogy vége lesz már ennek a filmnek, olyan katyvasz, lehetetlenség, csak a jajveszékelés van. A rossznak minden sikerül, mindent a kezében tart. Amikor el kezdtem nézni, azt hittem, egy aranyos, romantikus történet lesz, de talán már az ötödik résztől csak az intrika, hazudozás volt a főszereplő. Aztán már Kemál jóképűsége sem volt elég, hogy a kíváncsiságon túl lekössön a történet. (Bár az esküvőn a fehér öltönyben jól mutatott! )
Magenta99 2018 ápr. 19. - 11:00:40
(1214/1238)
Hihetetlen ez a sok töltelék rész.
Az esküvőn is vagy 4-5 részen át nyűglődtek, aztán a nagy napon az aktuális rész 90%-ában ismerkedhettünk a török zenékkel történés semmi.
Befejeződhetne már ez a rétestészta sorozat is.
10/10
kornyezet 2018 ápr. 18. - 12:59:25 10/10
(1213/1238)
Majd előkerítik a kórház igazgatóját is akik kiadták a kórházat Emírnek?
6/10
napraforgó 2018 ápr. 06. - 15:00:13 6/10 Előzmény kornyezet
(1212/1238)
Annyira igazad van. Engem is idegesítenek sokszor a hogy - hogy kiejtési formái, meg más kiejtésbeli hibák is.
Én biztos vagyok benne, hogy a szinkronrendezőknek ilyesmikre figyelni kéne és mivel ott van idő
az ismétlésre, javításra lehetőség, hát kellene. Kellene.

De sajna én is néha melléütögetek, úgyhogy elnézőbb vagyok... De most már hál istennek nem soká vége leszt..
10/10
kornyezet 2018 ápr. 06. - 06:57:15 10/10
(1211/1238)
Egyelőre és egyenlőre közti különbséget még a szinkronszínészek sem tudják????
10/10
kornyezet 2018 ápr. 03. - 14:03:51 10/10
(1210/1238)
Emír honnan vette, hogy az a "szép fiú" név Kemált takarja, amikor a csokrot látta a nyomozónő?
6/10
napraforgó 2018 márc. 30. - 05:01:40 6/10
(1209/1238)
Már szinte utálom Nihánt, amiért örökké féltékenykedik. Mintha nem is ő ment volna feleségül Emírhez anno. Jaj és állandóan idétlenkedik. Mintha nem is felnőtt nő lenne, hanem egy dilis tinédzser.
Leyla meg az egyik percben "meghalt", úgy kellett újraéleszteni, aztán hopp, hrtelen kipattant az ágyból és most már az esküvőjét tervezi. Jahajj, szinte már vicces a sorozat. Már Emír borús tekintete is inkább megröhögtet, mint megfélemlít. Zeynepet meg sürgősen be kéne utalni egy zárt intézetbe a hülye mániájával.
10/10
kornyezet 2018 márc. 29. - 06:51:28 10/10
(1208/1238)
Galip bácsi nem tudta lefizetni a nyomozót stb.? Megdőlt a hatalma? sok rossz visszajár.
6/10
napraforgó 2018 márc. 27. - 19:19:35 6/10
(1207/1238)
Ma kivételesen az aktuális tartalmat ismertetik.

Fárasztó ez a sorozat, ugyanazokat a köröket futják újra meg újra.
Zeynepben végtelenítve van a magnó, Emír, válj el Nihántól, vegyél feleségül engem....Kemál és Nihán ragozzák a jövőbeli idilli együttlétüket, Emír sötét arccal néz és kavarja a kakit. Ayhan szaval és szaval, és a zene szól, megállás náélkül.
sch.gertrud 2018 márc. 24. - 14:46:09
(1206/1238)
Miért nem az aktuális részekrol ír? ! Fölösleges az elmúlt évadokat leírni azokat már láttuk! Ha nem tud az aktuális részről irni inkább NE írjon! !!!
6/10
napraforgó 2018 márc. 23. - 17:18:58 6/10
(1205/1238)
OFF
A profilodat itt balra a nevedre és az emberkefejre kattintva éred el. A privátot meg szintén ott, de - bár sokan szóvá tették - valószínűleg csak az e-mail címeden keresztül közvetítik. Nem tudok újabb fejleményről. Valami úniós adatvédelmi rendelet szerint a régi rendszer nem felelt meg. Talán kitalálnak még valamit, hogy ne váljék nyilvánossá az e-mail elérhetőségünk, reménykedjünk.
Magenta99 2018 márc. 23. - 14:03:12
(1204/1238)
Offtopic....

Pár napja nem jártam erre, látom, megint átszabták a fórumot.
Tud segíteni valaki, hogy most merre találom a profilomat és a privát üzeneteimet?
Köszönöm!
Magenta99 2018 márc. 23. - 13:58:08
(1203/1238)
A tegnapi részbe jól belehúztak.
Leylát lelőtték, Nihan és Kemal ájultan fekszenek az égő házban, Hakan meg akarja ölni Emirt - aztán egyszer csak lövés hallatszik, felteszem Emir egyik smasszere lőtte le Hakant.
Egyébként ez egy akkora baromság, Tarik is és most Hakan is fél órát prédikálnak, hogy lelövik Emirt, ahelyett, hogy rögtön lőnének - akkor nem jöhetne közbe semmi :)
Letty72 2018 márc. 22. - 10:29:18 Előzmény Letty72
(1202/1238)
Nihan Vildan is elmesélte, hogy megvan a boncolás eredménye, és Vildan rá is kérdezett: Ugye Zeynep volt? Ez után mondta el Nihan, hogy mi történt Ozannal a halála előtt.
Letty72 2018 márc. 22. - 10:26:34
(1201/1238)
A nyomozónő konkrétan elmondta Kemálnak és Nihannak, hogy Ozan haláláért 3-an felelősek:
1. aki elrendelte (Asu), 2. aki beadta a mérget (Gürcan), 3. aki felakasztotta (Tarik), az akasztás miatt halt meg, de a méregtől mindenképpen meghalt volna. Alig volt pulzusa, ha Tarik pár perccel később akarja Zeynepet megmenteni, már csak a holtestet akasztotta volna fel.

Tarik visszaemlékezésében mutatták, hogy amikor felhúzta, Ozan kinyitotta a szemét, próbálta megtartani de nem sikerült, de ha le tudta volna szedni a kötélről, akkor is meghal, csak akkor a méreg miatt.
6/10
napraforgó 2018 márc. 22. - 04:20:59 6/10
(1200/1238)
Kicsit fura, hogy semmit nem mondanak, hogy mi lett Ozan boncolásának eredménye. Már jó rég megtalálták a fiú holttestét, azóta már minden volt, Aszu állítólagos elrablása/meggyilkolása, Tufán meggyilkolása, Tarik letartróztatása, az illegális bányászkodás felfedezése, epertorta és Nihán letartóztatása, majd rövidesen a kiengedése, válási papírok oda-vissza, Leyla és Ayhan nyomozgatása bánya-ügyben, meg a szennyezett talaj miatt, stb, stb.
Hetek telhettek el, de én még nem láttam, hogy hivatalos boncolási jegyzőkönyv készült volna Ozan testéről, hogy azt tudatták volna a családdal.
Azt is csak Tariktól tudjuk, a Nihánnak tett vallomásából, hogy Ozan még valóban élt, amikor felakasztotta. Hisz ő azt hitte eleinte, hogy meghalt a fojtogatástól (Gürcán méreginjekciójától ugyanúgy meghalhatott volna akkorra...), és már a zsinóron lógott, amikor észrevette, hogy a szíve még ver. De akkor már nem birta úgy felemelni, hogy ki vegye a nyakát a hurokból, így belenyugodott, hogy a fiúnak annyi.
Annyira lassan halad ez a történet.
Nihán meg egyre idegesítőbb, útálom, ahogy időről-időre vicceskedik, hülyeségeket hord össze, amikor a világon semmi oka rá, meg állandóan Kemált nyúzza, ha az csak ránéz is a nyomozónőre. Ayhan szavalása is idegesítő, én nem így képzelem el a gáláns férfit. És közben hangosan bömböl a zene, talán még tetszene is, ha a hangerőt lebvennék minimum felére. Ha lehalkítom a TV-t, hogy ne legyen annyira hangos a zene, akkor a beszédet nem hallom, ha meg ahhoz igazítom a hangerőt, hát az agyamat smirglizi ez az állandó nyenyergés.
6/10
napraforgó 2018 márc. 21. - 08:30:30 6/10 Előzmény napraforgó
(1199/1238)
Haha, ma viszont megint az első évadból húztak ki valamit....
Ebben Zeynep forral valamit a Sezin család ellen és házassági szerződést akar kötni Ozannal. Szegény fiú, rég a föld alatt...