6/10
napraforgó 2018 márc. 20. - 08:13:17 6/10 Előzmény napraforgó
(1198/1238)
Nem hiszek a szememnek, úgy tűnik, hogy megint az aktuális tartalmat ismertetik!
6/10
napraforgó 2018 márc. 20. - 08:11:46 6/10 Előzmény Gödöllõ
(1197/1238)
Ez tetszik. Zsákbamacska. Mindjárt meg is nézem, hogy ma mit húztak ki a kalapból.
Gödöllõ 2018 márc. 20. - 08:06:52
(1196/1238)
Az aktuális részek tartalmának leírásait bedobálják egy dobozba és naponta kihúznak egyet és azt közlik,függetlenül attól,hogy mit vetítenek?Ennél még az is jobb lenne,ha egyáltalán nem közölnének semmit.
almasi45 2018 márc. 20. - 07:08:48
(1195/1238)
Nekem is olyan nonszensz ez a film, hogy már sokszor nem nézem. átkapcsolom. A korrupciót, és a pénzt, oligarcha hatalmát viszont nagyon jól bemutatja, nekik mindent lehet, ez így megy ebben az országban, ezért volt a felkelés. Ezért állították le egyik napról a másikra a film folytatását fentről, s ezért lesz érthetetlen a befejezés, amint már olvastam máshol. A szerelemhez nem sok valós köze van, nem ezért kapott Amerikában dijat. Egy okos Sátán eltart, vele él a szerelmével és 7 évig nem fekszik le vele, mese, jó másokkal hűti le magát.
6/10
napraforgó 2018 márc. 19. - 19:56:29 6/10
(1194/1238)
Írtam egy hosszabb értekezést, hogy miért parodisztikus a sorozat, legalábbis a mai rész röhejes volt.
Leírom újra:
Nihán találkozik Tarikkal a börtönben. Bánatosan végighallgatja, kissé depis lesz, de nem akar lemondani Kemálról. Emír megzsarolja, erre mégis belemegy és ígéretet tesz neki.
Aztán elsiet egy ingatlanirodába (feltételezem), mert rögvest vesz egy vidéki házat. Aztán hazasiet, hogy epertortát süssön a két kezével (nem számít, hogy a gyereke allergiás az eperre, fő, hogy Kemál szereti). Aztán már rendeli is a pasit a vidéki házhoz és boldogan vigyorogva ábrándozik. Depijét elfújta a szél.
Na de Emír sem tétlenkedik, egy bokorból lesi őket - mert igaz ugyan, hogy leállíttatta a felesége megfigyelését, de ő valahogy kitalálta, hogy hol vett az asszony házat. És már hívja is egyenesen a minisztert, hogy följelentse imádott hitvesét. Elmeséli az ilélegális bányát, ahol 40 ember élete veszélynek van kitéve - igaz, hogy nincs egy órája, hogy ő maga állíttatta le a termelést és úgy rendelkezett, hogy azt csak Nihán indittathatja újra. Vagyis ott már egy bányász sem bányászkodhat,nemhogy 40.
S lám, Nihán és Kemál még meg sem ették a tortát, a rendőrség már ott dörömböl az ajtón. És már viszik is Nihánt, (meg sem nézik a helyszínt, hogy igaz-e a bejelentés,már le is tartóztatták a nőt. Eközben Aszu még be sem lépett a rendőrség kapuján feljelentést tenni.
Én viccesnek találtam ezt az epizódot.
A többit meg fárasztónak, tényleg végtelen, az istennek sem akar vége szakadni.
6/10
napraforgó 2018 márc. 19. - 18:46:17 6/10
(1193/1238)
Újra és újra visszatérnek ahhoz, hogy az első évad tartalmát ismertetik. Ha már nem képsek naprakészek lenni, inkább ne írnának oda semmit.
AngieAnne 2018 márc. 15. - 07:00:33
(1192/1238)
Az első évadban melyik részben szúrják le Kemalt?
6/10
napraforgó 2018 márc. 13. - 19:35:08 6/10
(1191/1238)
Még mindig nem teljesen világos, hogy Gürcan kinek a megbízásából adta be a méreginjekciót Ozannak?

Ozan már kapott valamennyi mérget az ételébe, hogy kórházba kerüljön. A gyomormosás nyilván legyengítette kicsit. Jött Gürcan, belényomta a halálosmérget, nyilván valami olyat, ami nem azonnal öl, de rövid időn belül. Zeynep kicsit fojtogatta, ami nyilván nem tett jót neki, majd a méregtől és a fojtogatástól eszméletlen állapotba kerülő fiút Tarik felakasztotta.
A sors iróniája, hogy Tarik egyáltalán nem akarta megölni. Ezt Zeynepről már nem merném állítani, neki nagyon is jól jött volna Ozan halála, ha az némileg természetesnek tűnik.
És az az illető, aki Gürcan kezét irányította, aki kiadta a halálos parancsot, és akinek a kiléte még mindig homályos. Aszu volt, hogy Emíren üssön? De akor Emír már nem zsarolhatja Ozannal Nihánt, aki otthagyhatná és elsétálna Kemállal.
Vagy maga Emír volt? De miért? ezzel ő ugyanúgy felszabadította volna Nihánt és ez ugye nem állt az érdekében. És ő nem tudhatta, hogy a Soydere testvérek is megjelennek a kórházban és beleártják magukat a tervébe - má rha az ő terve volt.
Most már kibogozhatnák végre a szálakat, kezd fárasztó lenni a helyben toporgás.
10/10
kornyezet 2018 márc. 06. - 17:17:16 10/10
(1190/1238)
Mandula illatú kézkrémet használ Emír édesanyja, nekem is épp mandula és narancsvirág illatú volt a kezem.
6/10
napraforgó 2018 márc. 04. - 15:00:30 6/10
(1189/1238)
Ó, dehogynem. Aklárhányszor szóba áll Kemál a nyomozónõvel, Nihán annyiszor cirkuszol vele a telefonban.
10/10
Ancsi85 2018 márc. 04. - 14:48:58 10/10 Előzmény Anna Mária Pintér
(1188/1238)
Mielött olvastam volna a kérdésedet, én is ezt tettem fel. Most tudom, köszi!
10/10
Ancsi85 2018 márc. 04. - 14:46:17 10/10
(1187/1238)
Szia! Szerencsére már nem gyanusitgatja:)) Ravasz ez a Kemal!:)))
10/10
Ancsi85 2018 márc. 04. - 14:43:24 10/10
(1186/1238)
Sziasztok! Összesen hány részbõl áll a Végtelen szerelem? Köszönöm elöre is a válaszokat!
Magenta99 2018 márc. 02. - 13:43:34
(1185/1238)
Az aktuális rész ismertetõje teljesen összevissza van. Pl. a hétfõi 94. résznél egy régesrégi rész leírása van.
Ez totál értelmetlen, vagy a jó, pár soros tartalmat írják le vagy inkább ne írjanak semmit
10/10
kornyezet 2018 márc. 02. - 12:39:38 10/10
(1184/1238)
A nyomozónõ szebb, mint Nihan. Nem?
malvinkicska 2018 febr. 28. - 15:48:12
(1183/1238)
Ami nálam kiverte a biztit az a befejezés, nekem az ronda nem tudják semmivel magyarázni, az biztos drámába nagyok.
Sok török sorozatot néztem nézek, mert azért nem olyan nyálasok, mint amiket most ismételgetnek, mert nekem egyik bugyutább, mint a másik. Azt gondolom jobb ha bele sem fogok, Álmodj Velem meg Betolakodó, mert mind csalódás a mit nézetem vagy nézek is, nem ismétlem magam.
A Tégla 39 részes nem egy esti mese észre alapul, ha van benne kis durvaság elnézhetõ.
Most fordítják a Fekete Fehér szerelmet, abban is Istenien alakítanak a színészek pörög az esemény, nem egy helyben topognak.
Az biztos embere válogatja mit néz kinek mi tetszik, mert nekem a vígjátékok nem nagyon jönnek be.
6/10
napraforgó 2018 febr. 28. - 13:52:06 6/10
(1182/1238)
Nyugodtan bánthatod a második évadot, mert igen sok benne az üresjárat.
Pl. Tarik mi a fenének tartja fogva Gürcánt egy egész részen át, amikor ÁSzu azt mondta neki, hogy ölje meg? Ehelyett megkötözi, a fejéhez pisztolyt nyomkod, és nem történik semmi órákon át. Semmi! HA valami vallomást akarna belõle kiszedni, vagy várna valakire, aki majd eldönti a továbbiakat... de nem volt semmi ilyen! Csak közben megjön Kemál és Nihán, akik kopogtatnak, dörömbölnek, de nem jutnak be. És mi történik? Nihán elkezd hintázgatni a kerti hintán és beszél zöldségeket, amíg megjön a rendõrség és elzavarja õket.
Aztán ott van az az epizód, amikor Tarik habókra odamegy Ayhan telepére, ahol az elfogott Gürcánt õrzik, de igazából erre semmi oka, mert nem csinál semmit. JÓ, lead egy fihgyelmeztetõ lövést, de addigra Ayhan és a társai már rég tudták, hogy megtámadták õket.
Aztán, Ayhan egész részeket végigszavalgat a Kleopátrájáról, ami biztos nagyon szép, csak engem spec nem érdekel. A lényeg az, hogy megy az idõ, a zene bömböl és nem haladunk tapodtat sem. Emír sötéten néz, NIhán pattog, hepciáskodik. Õt elvileg Emír ellenõrzi, ehhez képest egész napokra, sõt éjszakákra kimarad, gyerekét a nagymamára, nagynénire, cselédekre bízva.
Ozan meggyilkolását, illetve a nyomozást meg a végtelenségig elhúzzák. Döbbenten nézem, hogy Ozan holttestét még csak most fogják exhumálni, és akkor hol van még a boncolás, meg annak az eredménye?
Ászu eltûnését meg egy kis vértócsa miatt máris gyilkosságként kezelik, gyanúsítgatnak, stb, holott sehol sincs holttest.

Na egyszóval nem olyan összeszedett és logikus a második évad, mint az elsõ. Most már kiböjtölöm a végét, de igazából nem tudom azt mondani erre sem, hogy jajj de jó volt.

Ezért nem nagyon akaródzik újabb török sorozatba fogni. Habár azt mondod te is, mások is, hogy ha nem sikeres, hát hamar elkaszálják, de én ezt kevéssé hiszem, mert itt is csak hosszabbították, hosszabbították ok nélkül.
Ha meg eleve megrövidítették, akkor már õk is látták, tudták, hogy nem jó, hát akkor meg minek nézzem?
malvinkicska 2018 febr. 28. - 07:44:48
(1181/1238)
Nem akarom bántani a második évadot de nagyon túl volt benne sok minden, amit követtek a gyilkos kereséssel az egy kicsit sok, de ez már ilyen.
Az a gond a téma nem bírt el ennyi részt, és szerintem azért unalmas néha. Azt olvasom mostanában ami nem megy akár 4 rész után is leveszik a képernyõrõl.
6/10
napraforgó 2018 febr. 28. - 05:57:06 6/10
(1180/1238)
Érdekes ez a Merdzsán felügyelõ, ez a tûsarkas szexi nõ, habár érthetetlen számomra Nihán hisztije, féltékenysége. Ha Kemál már kibírta 7 kemény évig nõ nélkül, akkor miért pont azzal a nõvel, a nyomozónõvel szûrné össze a levet, aki õt gyanúsítja Aszu megölésével???? Fárasztó....
Apropó Astu, nincs holttest, akkor miért is gondolkodnak gyilkosságban???? No, nem mintha nem érdekelné meg....
10/10
kornyezet 2018 febr. 27. - 13:30:41 10/10
(1179/1238)
Az aktuális rész ismertetõje szerint valaki megpróbálja Kemálra terelni a gyanút. Akkor talán mégsem õ a tettes. Miért nem mondta el az igazat, hogy este ott volt, de részeg volt és nem emlékszik stb. stb., ha olyan igazságos, hogy egybõl mást vinne a rendõrségre?