Téma: Veled, Uram!

8/10
surviver 2013 ápr. 16. - 13:31:21 8/10 Előzmény audiofilé
(3/3)
Kíváncsi voltam a kritikák után az elõadásra és bevallom, kellemes csalódás.
Minden a helyén van, kiváló zene, táncosok, magával ragadó történet.
audiofilé 2012 máj. 08. - 19:05:51
(2/3)
Tegnap, május 05-én néztem meg elõször a darabot.
Minden elismerésem a mûvészeké, akik létrehozták a darabot, és ilyen kiváló színvonalon bemutatták nekünk. Mert azzal nem volt baj.
Csatlakozom az elõzõ hozzászólóhoz. Nagyon izzadtság szagú volt az egész. Valószínûleg mindenáron meg kellett írni, a kényszerûség rányomta a bélyegét. A zeneszerzõ Szörényi Leventét jobban szerettem politizáló zenésznek, mint zenélõ politikusnak. Ez utóbbitól hallhattunk egy nagyon méltatlan darabot.
De a végsõ ítéletet úgyis a közönség mondja ki, na meg azok, akik megveszik a zenét.
2/10
sonka 2012 márc. 31. - 00:50:39 2/10
(1/3)
Háááát?!!! (Háttal nem kezdünk magyar mondatot, TE!)

Nem is tudom... Mit is láttam ma? Egy új magyar rockoperát. Egy politikai kiállást.

Eddig nincs is baj. A közönségnek tetszett, felálva tapsoltak. Minden rendben...

...lenne. Ha nem egy feleslegesen túlcsicsázott, ízléstelen díszletek elõtt eljátszott, zenei giccshalmaznak örült volna a közönség. Ez lesz az új magyaz színházi színvonal (irányvonal)?? A szellemi nyomor kezdetében éreztem magamat. Gyorsan abbahagyom a színházba járást. Szégyeltem magamat Bródy János helyében is. Többre tartottam eddig õt.