1/10
bandi601 2012 dec. 22. - 11:10:01 1/10 Előzmény mizuki
(10/10)
SZARHATÁR
mizuki 2009 szept. 29. - 08:53:45
(9/10)
Megnéztem merthogy Audrey Tatou játszik benne de csak mellékszereplõ...

Angele az agyamra ment, ráfért volna valami pszichológusi kezelés :)

A srác viszont... hát érdekes volt. Az elején , mint valami pszichopata õrült, a végén meg már nagyon bejött nekem is :D

Jó kis film... ha valaki nem vár nagy dolgokat.
perry 2008 szept. 14. - 14:10:25
(8/10)
A Böszörményi film tele van humorral, és iróniával, szerelemmel és csalódással, de ezt már leírtam.
Azt a közhelyet még nem , hogy " A magyarok sírva vigadnak" lehet ilyenek vagyunk, vagy nem .:)
Bizonyára ez Kelet Európa és itt minden 2xr fáj , mi igazán szeretjük
magunkat sajnálni, vagy sajnáltatni.
Szóval bonyolult 1 nép vagyunk.
Dorkateo 2008 szept. 14. - 13:55:09 Előzmény perry
(7/10)
Igazad van!

Rémlik a film (ezt is felveszem a listára :) ) és tényleg van hasonlóság.

Csak mintha nálunk minden kesernyésebb lenne...mintha nem mernénk, tudnánk úgy örülni.
Vagy azonnal, görcsösen valami véglegeset akarunk? Pedig akkor kimaradnak a próbálkozások, a melléfutások és sosem juthatunk 'örökérvényû' bölcsességhez :)
perry 2008 aug. 25. - 17:49:47 Előzmény Dorkateo
(6/10)
Tudod, rég felzengõ múlt ködébõl felrémlik a Madarkák mozi a szép emlékû Böszörményi Gézától.
Mikor Bánsági Ildikó és a drága felejthetetlen Schütz Ila ahol a két lány a falú egyhangúsága elõl a város szirén hangjaira elcsábul és felszáll egy buszra és már
a fény körül köröznek mint szédült kis molylepkék.
Persze talán csak áthallás de ott õk is egy kozmetikai termékeket gyártó gyárban kötnek ki /kozmetika/.
Õk is keresik a szerelmet és csalódnak majd lesznek szép napjaik, révbe érnek és siratják az elsõ szerelem édes keserû drámáját.
Szóval, kedves dorkateo1 nincs új a nap alatt, csak az ember örök, vagy nem ? :)
Bocs, most láttam meg ezt a hszt.
Dorkateo 2007 okt. 14. - 12:11:59
(5/10)
Magyar filmet nem lehet ilyet csinálni, mert ki hinné el nálunk, hogy az élet csak a szerelemrõl és kapcsolatokról szól. Mi nem érünk rá, mert olyan alacsonyak a fizetések, h mindenki próbál mellékest keresni. Õk munka után hazamennek és ráérnek töprengeni, mit is válasszanak. Pedig szívesen kipróbálnám így ...
Agi53 2007 okt. 14. - 10:01:13
(4/10)
Igen, bájos, s nagyon francia. kellemes szombat esti program, fõleg, ha az ember utána még egy filmet meg akar nézni.
perry 2007 okt. 13. - 07:54:49 Előzmény csavarlazito
(3/10)
Szeretnék én néhány ilyen magyar filmet.:)
csavarlazito 2007 szept. 20. - 21:30:50 Előzmény rit
(2/10)
Közepestõl kicsit gyengébb bájos francia film.
A lényeg: Audrey Tautou melltartóban látható!!! :)
rit 2006 okt. 26. - 20:39:50
(1/10)
Egy igazi francia film, sajátos hangulattal és persze Audrey Tautouval. Aki szereti a francia filmeket és ezt még nem látta, annak nagyon ajánlom.