twillight 2009 márc. 11. - 08:11:03 Előzmény tomi19930702
(147/247)
Nos, egy _horrorban_ az írtogatólény vagy legyen randa, vagy legyen gonosz. A bemutatóból annyi derül ki, hogy a városka bányászai reggel jóízûen lemennek bányászni, este meg jóízûen elhajihálják a csákányaikat, mintha csak a vacsit kanalaznák be.

Ezért kérdeztem amit kérdeztem, meg azért, mert senki nem ír semmit jó tempóról (pl. tolvajtempó), kreatív halálról (pl. Fûrész-filmek), vagy a fõgonosz lelki vívódásáról (pl. Psycho), esetleg zaftos háttérsztoriról (pl. Blair Witch Project).

Pusztán azért, mert 3D és horror én még nem ülök be.
10/10
bioanita 2009 márc. 10. - 20:39:30 10/10
(146/247)
Most komolyan szinte csak én vettem észre hogy volt értelmes sztorija a filmnek?Sajnálom hogy néhány embernek nem esett le,pedig sztem érdekes volt,engem a Psycho-ra emlékeztetett...szóval a Psycho-nak sem volt sztorija?Vagy csak nekem és a barátomnak ilyen élénk a fantáziája?
offtopic
tomi19930702 2009 márc. 10. - 15:38:21
(145/247)
bazdmeg, mindent meglehet így fogalmazni..., tolvajtempo, ellopnak 50 kocsit tud ennél többet?, halálos iramban, megelõzi a másikat, tud ennél többet?, ez igy értelmetlen -.-" nézd meg és akk megtudod h mit tud
Kata original 2009 márc. 10. - 15:28:15
(144/247)
Nem is a sztori a lényeg, hanem a látvány lenne, ha lenne belõle elég. Kevés, szerintem, bár van,aki ebbe nem nyugszik bele,hogy nekem nem tetszik és mindjárt azt hiszi,hogy a hallo kitty boltban lógok egész nap. szerintem kevés a látvány, nagyon. és mivel a sztori unalmas, ez köztudott, hogy nem erõsítettek rá, összeségében közepes film. szerintem.:)
twillight 2009 márc. 10. - 15:05:05
(143/247)
A 3D miatt elmennék, de a bemutató alapján a film annyi, hogy valami bányászok nekiállnakk iírtani városkájukat. Tud ennél többet?
Kata original 2009 márc. 10. - 12:06:58
(142/247)
Te valakivel összekeversz,amikor azt gondolod, hogy a romantikus filmeknek nálam hatása lesz. Max, van 1-2 ,ami tetszik, de nem hinném ,hogy egy romantikus filmnek lényeges lenne 3D verzióban. az,hogy nekem kevés volt a látvány, legyen az én dolgom, eldönthetem, és nem hiszem ,hogy magyarázkodnom kell egy tök idegen és számomra érdektelen embernek arról, hogy keveseltem. Lehet kapni xanaxot a patikában, nyugtat szivi.
Nathan Petrelli 2009 márc. 10. - 11:25:13
(141/247)
Oh, még valami: aki látta a filmet és tetszett is neki a 3D-s vetítés, az hol nézte a filmet? Westend? Aréna? Vagy teljesen mindegy?
Nathan Petrelli 2009 márc. 10. - 11:23:35
(140/247)
Köszi a gyors választ;)
Viszont most már kezdek összezavarodni az egymástól homlokegyenest eltérõ vélemények miatt...egyikõtök esküszik, hogy ilyen látványos 3D-ben élvezhetõ filmet nem látott még, a másik meg hajtogatja, hogy õ semmi különbséget nem látott a 3D-s és a sima változat között...most akkor mi van?
Lehet, hogy ennek a mozi/terem/vászon az oka, vagy egyszerûen a térlátás hiánya egyeseknél?:D
TaurusHUN 2009 márc. 10. - 02:06:53
(139/247)
Ha voltál már az IMAX-ben láthattad, hogy teljesen más a terem felépítése. IMAX csak az Arénában van, mégis a 3D-s filmeket mégsem az IMAX teremben vetítik, és ha azt kérdezitek, miért nem a kérdésetek jogos. Pedig lehetne. Az a helyzet, hogy a Cinema City-nek se engedélye, se tiltása sincs arra, hogy pl a Volt-ot vagy a Véres Valentint az IMAX-be vetítse. Vagyis semmi sem szól ellene, hogy az IMAX-ben menjenek a 3D-s filmek, de mégsem vetítik ott. (Pedig jobb lenne a 40 perces rövidfilmek helyett.)
Azt mesélte egy haverom, hogy amerikában a Harry Potter 5. részének az utolsó 30 perce 3D-s volt és IMAX teremben vetítették. A szemüvegeket csak a film végén kellett felvenniük, film közben kiírták mikor és azt mondta hogy nagyon dúrva volt és tisztább mint ami a hazai mozikban (3-ban) van. Én nem nagyon vágom ezt, de gy dolog biztos, az IMAX-ben hatalmas a vászon, hatalmasabb mint bármelyik multiplex teremben, és ez számít 3D-nél. (Szóval, ha kisebb a vászon akkor közelebb kell ülni hozzá? :S)
http://hu.wikipedia.org/wiki/IMAX
TaurusHUN 2009 márc. 10. - 01:54:01 Előzmény Kata original
(138/247)
Kedves Kata.
Te biztos hogy 3D-s teremben ültél? Azért ha 3D-ben lát az ember egy filmet azt biztosan észreveszi. Bár igaz a férfiak azok, akik inkább vizuális téren jobban mozognak, de egy 3D-s filmet egy nõ is felismer talán.
Valószínûleg a mûfajjal lehetett a gond. Nem szeretem mikor a hölgyek valami olyanról nyilatkoznak nem megfelelõen, amit nem értenek (példaként: Dorkát interjúvolták meg, hogy milyen a Transformers. Heeee? Az interjú hiteltelen volt, a film viszont nagyon jó.)

Lássuk be, sokan olvashatták is, hogy nem a sztorira gyúrtak, hanem a látványra, hiszen a 3D a lényeg. A rendezõ tudta, hogy ez az elsõ 3D-s horrorfilm, ezt nem érteni, hanem látni kell. Ennyi.

És fogadjunk, hogy majd a hölgyek is odalesznek (és talán könnyebben észreveszed majd a 3D-t) ha kijön az elsõ 3D-s romantikus film. Én is meg fogom nézni, de csak a 3D miatt :-D
Nathan Petrelli 2009 márc. 09. - 20:47:09
(137/247)
Tervezem, hogy megnézem a filmet, csak egy kérdésem lenne elõtte:
Mi a különbség az IMAX és a sima 3D-s vetítés között?
Mert IMAX tudtommal csak az Arénában van. Van akkora különbség, hogy mondjuk a Westend helyett átmenjek az Arénába megnézni a filmet? És ha igen, micsoda?
Elõre is köszi!
julika39 2009 márc. 09. - 18:45:14
(136/247)
Sziasztok!

Nekem nagyon tetszett a film,látványos vpét!Remélem egyre több 3D-s film lesz!
Nézzétek meg ajánlom!
Kata original 2009 márc. 09. - 18:41:12
(135/247)
Oké, tegyük félre, hogy a történet végtelenül egyszerû. Meg azt is, hogy tök hülye voltam és nem informálódtam,hogy Jensen a fõszereplõ, mert ha megtettem volna, akkor elgondolkodtam volna azon, hogy beteszem -e a lábam a moziba. Amikor kiderült csalódtam, de gondoltam rendben, a látvány állat lesz,kit érdekel a sablonos sztori?
Aztán a hol elaludtam, hol a szemüveggel szórakoztam, mert annyira nincs látvány, hogy nagyon nincs. Ami biztos, hogy vártam valami olyat, esteleg,talán ,hátha: fröccsen a vér nagyon közelre, vagy balta áll a fejembe, de ilyesmirõl szó sincs, a bemutatókban szereplõ animációs filmek félelmetesebbek voltak, Jensen imádóknak meg tuti a film, hisz hihetik párszor,hogy hú de közel van.
Felesleges pénz kidobás és a szemüveget sem tarthattam meg hajpántnak.:(
9/10
Blackfleur 2009 márc. 09. - 18:17:02 9/10
(134/247)
Annyira dúrva volt, h a barátnõm és a 30 éves pasija az elsõ 5 perc után kimentek és otthagyták a filmet.
Pedig szerintem igazán, nagyon izgalmas volt ( a 3Dnek köszönhetõen), bár nekem egy kicsit túl sok volt a vér.

***SPOILER***
A vége volt a legjobb, mikor a gyilkost megpróbálták kimenteni és még azt az embert is megölte aki meg akarta menteni!
***SPOILER VÉGE***

Szóval összegezve nagyon ott volt - bár a negyedét a kabátom mögül néztem- , és elfogult vagyok Jensen-nel ( jó h életben hagyták)!
g.g 2009 márc. 09. - 01:20:28 Előzmény pacica
(133/247)
köszi a minõségi és humoros hozzászólást²8)
10/10
Szabi650 2009 márc. 08. - 21:32:20 10/10 Előzmény Anteris
(132/247)
Most az kit érdekel hogy 18 karikás??én is megnéztem pedig 13 éves vok!de én amennyi horrot láttam ez is csak 1 a sok közül de nagyon tetszett!anya tudja hogy én imádom a horrort és azt is tudja hogy bírom is a véres filmeket!***SPOILER***az volt a legjobb amikor annak az öregnek kitépte az álát a csákánnyal és olyan volt mintha rámfröccsent volna a vér!***SPOILER VÉGE***
simán beengedett a jegyszedõ is de az igaz hogy velem volt anya de akkor is mindhatta volna hogy erre nem mehetsz be de helyette azt mondta hogy jó szórakozást!tudom hogy nem nekem írtad ezt a kérdést csak én is válaszoltam mielõtt tõlem is megkérdezné valaki!
pacica 2009 márc. 08. - 17:08:44
(131/247)
Elmegyógyintézetben is vetítik? Nem tudtam.
g.g 2009 márc. 08. - 15:06:32
(130/247)
Szerintem ebben a filmben egy érdekes dolog volt, az hogy 3D-s horrorfilm. Amúgy hihetelenül gagyi volt, nem is értem h kaphat 8,6-os átlagot egy ilyen film. Tele
volt hibákkal, az meg mindent elmond róla, h az egész mozi végigröhögte a filmet. Jensennek meg akkora kiugrás lesz ez a film, hogy 1év múlva játszhat majd a második részben.
10/10
bioanita 2009 márc. 08. - 11:59:22 10/10 Előzmény ferencib
(129/247)
Azt hiszem neked sokminden nem esett le.Szerintem teljesen logikus volt minden.Az hogy miért lett gyogyós és miért tette amit tett...sztem világos.Nekem tetszett,sztem nagy kiugrás lesz Jensennek ez a film.
offtopic
Anteris 2009 márc. 07. - 22:50:13 Előzmény antika4
(128/247)
és mit kerestél egy 18 karikás filmen?