9/10
Lysa55 2016 jan. 13. - 16:31:53 9/10
(1829/1929)
hát ez hihetetlen! Alig pár rész van hátra, aztán ekkora õrültségeket beleírni. De minek? Csak azért, hogy pár résszel hosszabb legyen? Nem rétestészta ez amit nyújtani kell. Ez a két aljadék ezzel a robbantással. Ez vajon kiderül? Remélem megkapják méltó büntetésüket. No és Rebeca a fejlámpával? Ja és azokat a részeket még nagyon bírom, mikor a családtag több 100 km-rel odébb a szivére tett kézzel megérzik a bajt. Van ilyen? Biztos, de én ezt nem tudom, én ilyet nem éltem át. Na, beért a kis srác. De már azért is végig nézem, bár sajnálom, hogy a szép részekbõl csak kevés lesz, pedig az élet is tele van gondokkal, legalább a filmekben lenne több hepi. Vagy nem jól gondolom? No de ez van
malvinkicska 2016 jan. 13. - 14:42:44
(1828/1929)
Végig futottam a részen, de ami ember aljasság elkövethetõ ebben mindent beleírtak, aza Viri meg orvos amit követnek az egyszerûen felfoghatatlan. Az mondja David Veronak drog elvonón van, és még tovább akarják kínozni mire jó ez nem tudni. Martin nagyon ki van és még ott az a szemét nõ, nem szégyenli magát mennyire nyomul, de ne legyen szerencséje hozzá. A rossz életû nõkbõl írtak bele eleget, mindenki a másik férjét akarja. az a jó nemsoká vége, nem tudtáka sok zagyvaságot fokozni szerencsére.
10/10
syuzi 2016 jan. 13. - 11:41:44 10/10
(1827/1929)
Most kezdenek csak izgik lenni a részek:) Kár hogy már nem sok van vissza a sorozatból:(

Én is azt hittem hogy valami új sori jön majd a Veronica aranya után

Várom már a mai részt:)
10/10
kikelet54 2016 jan. 13. - 10:29:06 10/10
(1826/1929)
Én is olvastam a porton, pedig reméltem, hogy valami jó novellát hoznak, vagy legalább is hasonlót a Veronica aranyához.
10/10
kikelet54 2016 jan. 13. - 10:21:25 10/10
(1825/1929)
Végre megjött a töltõm, most már tudom használni a laptopomat.

A tegnapi részben Ana Perla testvéri szeretete Julio iránt jól felidegesítette Pablót, amivel betelt a pohár, de Marianát is helyre tehetné már végleg, talán akkor helyre állna köztük minden.

Csodálkoztam, hogy Nanciyaga hamarabb nem mondta Martinnak, "látja", hogy egy nagyobb és erõsebb szerelem vár rá hamarosan, persze azt nem mondta, hogy kivel, és Rebeca egybõl magára értette.
Így Rebeca már nyíltan nyomul Martinra, szerencsétlennek még nincs elég baja, még ezt is ki kell védenie, és amilyen lovagias, próbálja udvariasan tenni.

Daniel és Virgi gonoszsága határtalan, és még élvezik is, nagyon remélem sokszorosan visszakapják.

Magdalénát és Botelt nagyon sajnálom, azért én reménykedem, hogy Botel bénulása nem végleges.

Szegény Veronica, kíváncsi vagyok, hogy tud kitörni ebbõl a kegyetlen helyzetbõl, és fõleg mikor, meddig kell még szenvednie.
offtopic
ildimix 2016 jan. 13. - 07:32:43
(1824/1929)
Azt olvastam a porton, hogy 25-én dupla részt adnak le a szeretned kell sorozatból a Palomát elõre hozzák és Veronica helyett Valker a texasi kopót ismétlik. Lehet csak februártól kezdenek új sorozatot de ez csak az én gondolatom. Ha valaki tud errõl közelebbit írja meg.
offtopic
ildimix 2016 jan. 13. - 07:25:01
(1823/1929)
Verót nagyon sajnálom remélem jóra fordul az élete. Szemét ez a Daniel, hogy olyan gyógyszereket ad neki amitõl mégjobban elveszti az emlékezetét. Sajnálni fogom ha jövõhét pénteken vége lesz a sorozatnak. Sajnálom Artúrót, hogy gyerekkorában lopásra kényszerítették. Remélem Rebeca és Martin 1 pillanatra sem fog összejönni. Várom a mai részt.
10/10
syuzi 2016 jan. 12. - 12:59:40 10/10
(1822/1929)
Nagyon jó képek:) Jó volt a tegnapi rész:) Várom már a mai részt:)
10/10
mariland 2016 jan. 11. - 20:29:06 10/10
(1821/1929)
És a másik
:-)
10/10
mariland 2016 jan. 11. - 20:28:05 10/10
(1820/1929)
Iván két arca
az egyik
malvinkicska 2016 jan. 11. - 18:43:16
(1819/1929)
Ezek a részek a butaság az gyenge jelzõ egyszerûen nem is tudom miért kellet ennek így lenni, Manuel lopta el az aranyat és nincs ellene bizonyíték Viri is annak is minden sikerül mesének durva, most már eltökéltem az utolsó részt nézem úgy is hülyeség .
9/10
Lysa55 2016 jan. 11. - 16:39:12 9/10
(1818/1929)
hát ez már erõs tulzás! Meddig fokozhatják még a baromságot? Ezt , ezeket az aljas senkiket nem tudják már végre kiírni a sorozatból? Mindjárt vége, aztán mikor lesz benne egy kis boldogság? 1 rész erejéig? Ana Perlát sem értem, nem lát az orránál tovább, vagy csak konok. És igaz, ezt az utolsó részeket nagyon elszurták. de már végignézem, már izgat a vége. Rebeka is nyomul, bár szerintem nem pioca módon. Szegény Magdaléna. Botel tényleg lebénul?
Tényleg, valaki esetleg nem tudja mit adnak ezután? Remélem valami nézhetõt.
malvinkicska 2016 jan. 08. - 18:37:14
(1817/1929)
Magdalenanak nincs elég baja, elvesztette a lányát, még Aaron is kínozza és Botelt meglõtte, az is miért nem Virit, mert még nem adta neki az ígért pénzt, azt a sorozat végéig hagyják aljaskodni azért nem nagyon szeretem már ezeket a sztorikat, nincs egy kis logika sem benne. Azt én is látom nincs gond a színészekkel jól hozzák a karakter amit kaptak, csak a tartalom nem tetszik, most utóbb meg igazán nagyon el van szúrva.
9/10
Lysa55 2016 jan. 08. - 10:41:39 9/10
(1816/1929)
egyetértek, fantasztikus alakítások, teljesen élethû ahogy Martin gyászol. Néz a semmibe, szinte semmit nem érzékel maga körül. És igen, Virginia is remekül alakítja a velejéig gonosz nõt. A film gagyi tulkapásai mellett a szinészek teljesítését én nagyra értékelem. Ha szinházba megyek, mivel bérletem van, nem mindig jön be nekem a darab, de megtapsolom a szinészeket, akik remekül játszanak és látszik az arcukon, milyen jólesik nekik a taps. Hát itt ez nem tudom mennyire jut el a szinészekhez, de biztosan van olyan forum, ahol tudomást szereznek arról, hogy tetszik az alakitásuk. Bocs, ez egy kicsit hosszura sikerült
offtopic
ildimix 2016 jan. 08. - 07:36:45
(1815/1929)
A tegnapi rész vége tetszett a legjobban Virhi végre emberére talált Aron személyében. Örülök, hogy megzsarolta kíváncsi leszek hogy fog ebbõl kimászni. Várom a mai részt.
10/10
mariland 2016 jan. 08. - 06:49:30 10/10
(1814/1929)
Ahogy az elején olvastuk ez 3 régebbi novella összegyúrása. Vagyis ez is része az egésznek.

Most szomorú részek jönnek, de bízzunk benne hogy a sok rossz után majd nó jön.

Le a kalappal Iván és a Magdalénát alakító színésznõ elõtt mert nagyon jól formálják meg a mostani helyzetet. Iván ahogy kifejezéstelen üres tekintettel néz mindenkire és erõtlenül hagyja hogy Emi lökdösi az nagyon jó színészi munka.
Grethel meg tényleg nagyszerûen adja a velejéig gonoszt.
9/10
Lysa55 2016 jan. 07. - 23:04:49 9/10
(1813/1929)
szerintem senki nem bántódik meg a más véleményén, mindenkinek van véleménye és nem kell egyformának lenni. Egyébként csak õk gondolják hogy Veronikát temetik, mi tudjuk, hogy ketten ültek az autóban, gondolom a másik nõ halt meg, azt temetik. Egyébként a népmesékben is feltámadnak idõnként a fõhõsök, hát gondoljuk, hogy ez is egy mese. Sok abszurd dolog van benne. Pl, amikor elérhetetlen az 1 szem telefonon ott bárki, utána még Manuel is mobiloz, ja és 1 táska alapján elhitték, hogy Vero a halott, hát hol a dns vizsgálat. Végülis nem az õskorban játszódik. Persze ha minden ésszerû és normális lenne benne, akkor max. 2 hét alatt levetíthetnék az egész történetet. Én is itt mocorgok magamban a sok bugyutaságon, mégis megint megnéztem, pedig ezidõ alatt remek könyvet is olvashattam volna. További jó sorozatnézést mindenkinek, és jó kritizálást is. Megfelelõ hangnemben nem sértõ. Ugye nem bántottam meg senkit? Ez is csak 1 vélemény. Szép estét
malvinkicska 2016 jan. 07. - 20:29:30
(1812/1929)
Azt hiszem 22-én vége a sorozatnak ekkora baromságot eltemetik Veronicat és utána feltámad, mi az azt játszák, Lázár kelj fel és járj madárnak nézik ezek az embert.Az epizód mai számában két oldalon írnak erõla sorozatról nagyon nehezen viselték, a kudarcot a színészek ott annyira nem nézték de valahol én meg is értem, miért nem vonzotta a népet, mert ami szép és jó volt benne lerombolták, eza véleményem remélem nem sértõdik meg senki, más is látja asok lehetetlenséget.
10/10
syuzi 2016 jan. 07. - 14:09:16 10/10
(1811/1929)
Rebeca magyar hangja Roatis Andrea

Még kb 2 hét lesz a sorozatból remélem hogy Happy end lesz majd a vége

Tudja valaki hogy utána mi lesz majd milyen sorozat lesz?
malvinkicska 2016 jan. 07. - 07:24:31
(1810/1929)
Borzalmas ami történt az a Viri egy gyomor forgató utálatos dög, nem is néztem végig csak itt ott, mert nem szeretem ezt a sok mondva csinált történeteket benne, most is az a véleményem ez a sztori nem bír el ennyi részt.
Off Ildi nem találom de nem gond, nekem már más küldött úgy linket és nem volt gond.