pillangókisasszony 2012 okt. 14. - 13:50:39 Előzmény agarik
(26/26)
Igen?Így már értem.Köszi a választ.
agarik 2012 okt. 13. - 12:57:01 Előzmény pillangókisasszony
(25/26)
Múlt héten adták a 2-t, és ezt tudom mondani:

- Ginger az 1. részben meghalt
- akivel Ginger kavart, azt sem gyógyította meg a szer, hanem õ az aki üldözi Bridgette-et (szag alapján találja meg, vagy valami olyan kitalált érzékszervvel, ami a madarak tájékozódásához hasonlóan mûködik)
- felteszem Bridgette megszökött otthonról. Vagy felsõoktatásba jár és kollégiumban lakik.
pillangókisasszony 2012 szept. 20. - 23:59:54 Előzmény agarik
(24/26)
"Meg van holtva"?...Egyébként ha a nõvére halott,akkor milyen farkaslény üldözte folyton?Ráadásul nem véletlen támadta meg,mindig rátalált.
Az is hülyeség,hogy a srácon segített, a csajon meg nem...
Kár hogy a csaj haját nem színezték be.
agarik 2012 szept. 18. - 08:18:03
(23/26)
Szülõktöl itt el van szökve a csaj.

A nagy lelki bánata hogy a tesója meg van holtva.

A gyógyfû hatását átírták, és itt már csak (és mindig is) ideiglenes.
pillangókisasszony 2012 szept. 18. - 02:16:25
(22/26)
Nem rossz se az elsõ,se a második.A harmadikat nem tervezem megnézni,nem értem mit keresnek a csajok a középkorban?!
Amúgy Bridgetnek miért nem hat ez a farkasfû micsoda a 2.részben?Az elsõben a kölöknek(akivel Ging lefeküdt) egybõl hat,amint beadják neki.Valaki tudja ez miért van ? És az a farkaslény ami üldözi õket a tesója?Vagy az meghalt végülis az elsõ részben?
Az sajnálom,hogy nem tudjuk meg mi van szülõkkel.Akkor láttuk az anyát utoljára,mikor bement a buliba Ginger után,mert rájött,hogy megölték az osztálytársukat.
Oroszlán69 2011 aug. 21. - 17:42:23 Előzmény Madmoiselle Dee
(21/26)
végre még valaki, akinek tetszik :D szerintem zseniális ez a film...el nem tudom mondani mennyire tetszett. a hangulat, amit megteremt, meg a zenéne, amit michael shileds megalkotott...az valami eszméletlen jó. és a legjobb fekete humorral ellátott film amit valaha láttam. szerintem minden értelembe jó, Emile perkins És Nathalie Isabelle zseniálisan alakitanak benne, m,ert tökéletesen megmutatják, hogy egy 16 éves lány milyen szemszögbõl néz a világra. a második rész is jó, bár az már kicsit gyengébb, de ettõl függetlenül a kedvencem, a 3. nem láttam, de nem is nagyon tervezem, mert szerintem fölösleges.
Madmoiselle Dee 2011 máj. 05. - 00:30:24
(20/26)
Uh hát ha könyv lenne belõle azt én is adnám :)
Amúgy nem tudom h csak én vagyok itt ilyen fanatikus vagy mivan de pl aki azt a hsz-t írta h Sam üldözi Brigitte-et az nem tudom, nem látta azt a részt amikor Ginger ( már ugye átváltozva ) átharapta a torkát? nem sam az aki üldözi hanem Jason ugyanis õt fertõzte meg ginger és ugyan kapott ellenszert de mint kiderült az csak lassítja a folyamatot szóval 1kis idõ múlva át kellett h változzon.
a 2.részben meg mit nem értesz Ghost-tal kapcsolatban?nem láttad a mozdulatait?h ide oda rohangál stb mivel beteg nagyon beteg :D és szerintem kegyetlen jól eljátszotta a kiscsajszi a szerepet.én imádtam.
az elsõ rész 1szerûen megfogott és elõször olyan 15évesen láthattam és tegnap megnéztem ( azóta eltelt 6év) és még mindíg ugyan olyan hatással van rám.egyszerûen a zene meg maga a film hangulata.
persze itt sokan írják h zs kategóriás meg a farkas gagyi..de szerintem ennek a filmnek nem ez volt a lényege hanem az az érzés amit néhány emberbõl kivált és nem az undorra gondolok..
7/10
tejszínhab 2010 dec. 14. - 11:32:20 7/10
(19/26)
Én nagyon imádom ezt a trilógiát, ha tehetem mindig megnézem, nameg régi vhs-en is megvan.:D Bár nekem ez a 2. rész nem igazán tetszik, az 1. és a 3. viszont profi. Szeretném majd egyszer a könyvet is elolvasni.
6/10
Impostoro 2010 ápr. 21. - 12:47:10 6/10
(18/26)
Tegnap este megnéztem a filmet mert nem bírtam aludni...hát erre jó volt, másra nem nagyon...igaz h nem láttam az elsõ részt, de annyira nem fogott meg a film...
A Brigitte-t alakító sz.nõ jól eljátszotta sztem a szerepet de a szellemet alakító nem nyerte el a tetszésemet..
Bár lehet a történet miatt volt, de úgy szaladgált ide oda a házban mintha egy mókusra várt volna h betörjön, nem pedig egy vérfarkasra... chips-et evett képregényt olvasott, heverészet stb... pedig sztem a normális viselkedésforma az egy rettegõ, szinte magát összep*silõ kislányka lett vna... bár lehet azért viselkedett így mert egy kis pszichopata :D
Ill. a vége volt furi egy kicsit...bezárta a pincébe a farkast/csajt..és most mi lesz? Õ lesz a játékszere? Vele nyíratja ki az ellenségeit? Honnan tudja h õt nem fogja kutyakolbásznak nézni?

Na mind1 lehet minderre választ kapnék az 1.-2. részben..ha belebotlok azért majd megnézem..
10/6
10/10
Steelman 2010 jan. 21. - 01:04:26 10/10 Előzmény kazsagx
(17/26)
Ne a film legyen már a hibás, mert te nem érted ;)
6/10
kazsagx 2010 jan. 15. - 14:22:54 6/10
(16/26)
10/6 ! Láttam az elõzõt is ,de nem sokat értettem belõle:)
Danner 2010 jan. 14. - 22:32:01
(15/26)
Ez a trilógia valamiért nagyon megfogott engem. Nem szalasztom el az alkalmat, és megnézem ezt a részt is újból. Néha jól jön, hogy a film+ sokat ismétel :)
7/10
Alfonz1 2010 jan. 14. - 08:00:37 7/10 Előzmény Gabcsyka
(14/26)
Vedd fel, és akkor nézed meg amikor akarod. Nem hallottál még a korhátáról és hogy a filmeket csak bizonyos idõszakban vetíthetik?
2/10
Agyhalott 2009 nov. 16. - 00:23:35 2/10
(13/26)
Hát korábbi idõpontot nem is érdemelt a film. :)
Hát színvonal folyamatosan csökken. De azért mindenkinek szenvedje végig.
FILM+ és semmi több. :)
Gabcsyka 2009 okt. 05. - 17:25:24 Előzmény Gabcsyka
(12/26)
Jajj holnap lesz ...
Deh k**wa szar h olyan soká lesz ... :S
Gabcsyka 2009 aug. 17. - 11:34:10 Előzmény minerva9
(11/26)
Igen???
És Hogyan??
minerva9 2009 júl. 24. - 15:42:39 Előzmény Gabcsyka
(10/26)
ez könnyen megoldható
Gabcsyka 2009 júl. 16. - 09:26:54
(9/26)
sziasztok!
Én tegnap láttam a harmadik részt a film+ -on deh ugy wolt irwa h ezz a Vérszomj-A Kezdett
Deh én sajnos csak a felétöl láttam deh még azz is tetszett, deh nekem legjobban a 1-2 rész tetszett fölleg ezz a testwéri összetartás!
Nekem nagyon kéne a 2-3. rész segítenétek honnan lehet letölteni elöre is köszi
Sziasztok!
minerva9 2009 júl. 12. - 20:24:36
(8/26)
Én elsõnek a 3-mat láttam aminek itt irják a tartalmát,utána a kettöt,és végül az 1-et..nem tudom de hozzám a 3 áll közelebb valamiért,talán az erdõ hangulata,vagy talán mert a lányok nem veszekednek annyit benne,nem is tudom,v hogy nagyobb összetartozás jön át nekem a 3-ban,és ott a végén tényleg eggyütt vannak.
Lehet én látom rosszul,esetleg ha v ki elmagyarázza nekem miért lehet ez igy akkor talán lehet másképp fogom látni..
Ginevier 2009 jún. 27. - 23:45:46
(7/26)
bt ice dogg j: igen.
Nathan Petrelli : nézzd emg a három részt és megérted az egészet. Vagy ha figyelsz az elsõ alatt akkor is.
JaniRazor: Te láttad az elõzõ részt??? Mert a kérdésed alapján nem.
Ginger meghal mivel Brigitte beleállította a kést. Szülök: élnek ugyanis az anyjuk csak meg akarta ölni a férjét de ugye a lányok eltûntek anyu szeme elöl. Brigitte megfertõzõdött mikor bebizonyította Gingernek hogy összetartoznak. Ginger elmenekült a Sam elõl. ugyanis Ginger megfertõzte Sam-et mikor ugye megtámadta és ugye õ vonzódik Brigittehez akit üldöz. Ezért rendszeresen helyet változtat hogy ne találja meg.
twillight : köszönöm hogy van egy ember aki legalább tudja mirõl van szó.
Ok.Akkor tisztába teszem a helyzetet.
A Ginger snaps 3résszel rendelkezik.
magyar DVD kiadási címek szerint:
Vérszomj
két testben elszabadulva
Két testben újra és újra.
Az elsõ részben Ginger átváltozása a történet. A második részben. Brigitte szenvedése hiszen õ is átalakul és közben Sam üldözi.
A harmadik rész 2000 évvel késõbb kb az elsõ rész történetét dolgozza át.
Most tûnik fel hogy a port.hu lazán a 3nak az ajánlóját írta a kettõhöz. Így télleg nehéz megérteni.