Téma: Veszett vad

1/10
antimason 2011 jún. 02. - 23:57:43 1/10
(35/75)
Tiszta Rambo story.
pescara 2011 márc. 07. - 22:34:03 Előzmény David1969
(34/75)
Ez egy szuper film, a mufaj egyikk legjobbja. Ha te nem ertetted meg, probald meg videon nezni es sokszor visszatekerni!-:)))))
David1969 2011 márc. 07. - 21:50:07
(33/75)
TJ talán legrosszabb filmje. Nevetséges jelenetek, kusza forgatókönyv, érthetetlen egymást követõ jelenetek - mintha a rendezõ pont ezt akarta volna. Sikerült, jó szar lett.
Kár, hogy Benicio del Toro a másik fõszereplõ, nem kellett volna lejáratnia magát ebben a filmben.
leho 2011 márc. 07. - 20:18:32
(32/75)
Izgalmas akciófilm, jó színészekkel.
9/10
cperger 2010 nov. 28. - 08:52:48 9/10
(31/75)
Szerintem a film kellõen põrgõs.és nagyon izgalmas is,úgyhogy nekem tetszett....
rekszem 2010 okt. 24. - 22:27:18
(30/75)
A filhez tudni kell, hogy igazi személyt vettek alapul, a fõhös Tom Brown, Jr.,-t formázza, aki egy világhírû túlélési szakértõ. Õ tényleg volt a különleges erõk kiképzõ tiszje, és Irakban is segítette a hadsereget, de sosem volt katona.

A kés, ami a filmben van, az õ tervezése (állítólag 7 évig dolgozott rajta), Tracker a neve.

Én úgy tudom, hogy a filmben bemutatott technikák is valósághûek.

Ettõl függetlenül én azt vártam, hogy erdei terepen zajlódnak az események, így egy kicsit kusza és kevésbé érdekes votl a film.
BKároly 2010 szept. 26. - 12:44:55
(29/75)
Elnézést egy elütés: szerencsétlen helyett szerencsétlent a helyes
BKároly 2010 szept. 26. - 12:43:00
(28/75)
Gyalázatosan rossz film.
Tommy Lee Jones teljesen lejáratta magát ezzel a filmmel és ezzel a szereppel. Drámai komolysággal adják elõ a történetet, de az egész mégis olyan mintha egy 30 éves kungfu film paródiája lenne. A forgatókönyv tele hibával. Spoiler!!!: Van egy szerencsétlen veterán, aki talán dezertált (ez nem derül ki világosan.) Volt fõnökei ráküldenek 2*2 bérgyilkost, akiket könnyedén megöl. Aztán jön egy vén trotty, akirõl az elsõ képsorokban el akarják hitetni, hogy a hómezõkön kilómétereken futva követ egy farkast (természetesen fegyvertelenül, ahogy azt mindig is szokták) és minden morális, vagy logikus ok nélkül kinyírja a szerencsétlen. Az már csak hab a tortán, hogy aki a 4 vele egykorú profi gyilkossal könnyedén elbánt, az kézitusában nem igazán tudja legyûrni a kb 35 évvel öregebb vénembert. Próbált már valaki kést hajítani egy élõ, kb 8 cm-es fába? Fizikailag lehet azt így? És ha lehetne is, így fog kinézni a "lyuk" amikor kihúzza? Még egy apróság: Az öreg, soha nem ölt meg még senkit, erre most azzal kezdi, hogy egy ártatlan, férfit legyilkol, aki ráadásul a kedvenc tanítványa volt, és aki többször is a segítségét kérte levélben. Soha nem volt katona, csak szerzõdéses kiképzõ (ilyen egyébként nem létezik) de azért amikor felkérték azt válaszolta, hogy "én már nem veszek részt ilyenekben" Most akkor bevetésekre járt, vagy csak külsõs kiképzõ volt. Az egész film átgondolatlanul van összelapátolva, nincs olyan amit ne szúrtak volna el benne.
IMDB-n ebben az esetben igen elnézõen pontoztak.
pozsizsuzsi 2010 szept. 04. - 14:51:50
(27/75)
Pár napja láttam, és már el is felejtettem. Utána kellett nézzek mi is ez, és nagy nehezen ugrott be. Az akkori, még felidézhetõ benyomásom: Rambo valóságszerûbben tolta.
10/10
Ford Mustang 2010 aug. 30. - 23:39:58 10/10
(26/75)
Nagyon jó film, Tommy Lee Jones jól játsza a szerepét, és Benicio Del Toro se rossz, a film cselekménye is jól van kitalálva, nekem tetszett. 10/10.
4/10
deadscott 2010 jún. 07. - 10:26:13 4/10
(25/75)
"szökevény light"
4/10
Gilka 2010 jún. 06. - 22:43:12
(24/75)
Bennem lesz a hiba, de én nem értettem... Most akkor azok a távcsövesek kik is voltak? mert azt mondták üzletemberek, de Aaron pedig hogy takarítók... Én végig neki szurkoltam... Az utolsó 30 percet tök fölösleges volt megnéznem...
9/10
molnar73 2010 jún. 06. - 21:28:57 9/10
(23/75)
Hogy alapmû-e az nézõpont kérdése.
De az biztos, hogy T.l.j.-nek a Szökevény óta csak keresni kell vkit, és azt jól csinálja.
6/10
vedder 2009 okt. 02. - 23:11:55 6/10
(22/75)
Ez alapmû? Benicio Del Toro és Tommy Lee Jones közös imázsrombolása másfél órán keresztül. JAvukra legyen írva, hogy az általuk megformált karakterek nem voltak kitalálva rendesen, így aztán elég nehéz lehet vmit eljátszani. Sajnos nem sikerült elhitetni velem nézõvel, hogy Hallam olyan háborús élményeket szerzett, hogy egy állat lett belõle. Nem igazán értem miért gyilkolta meg azt a két szerencsétlent az elején, amibõl tulajdonképpen az egész cselekmény indukálódik. És még sok minden van amit elkapkodtak, de a lényeg, hogy a sztori ötlettelen a megvalósítás meg amatõr munka. Röviden ennyi!
valacyka 2009 okt. 01. - 23:52:16
(21/75)
Valaki tudna segíteni, viasaton ajánlják a filmet, és annak a zenének a címe kéne amit ajánlat alatt nyomnak. Nagyon király, aki tud pls.
9/10
Hancock 2009 aug. 17. - 08:17:55 9/10
(20/75)
God said to Abraham, "Kill me a son."
Abe says, "Man, you must be puttin' me on."
God say, "no";
Abe say, "what?"
God say, "You can do what you want, Abe, but the next time you see me comin', you better run."
Abe says, "Where do you want this killin' done?"
God says, "Out on Highway 61."

Az egyik legjobb akció film!!! Alapmû, sokkal jobb mint a Rambo 1.
Baranyai György 2009 márc. 08. - 11:45:52
(19/75)
Kata original-nak és Wiliwonkának adok igazat: a film kicsit Rambo jellegû, avval a különbséggel, hogy itt egy SZÍNÉSZ!!! /del Toro / játssza ugyanazt a karaktert, mint Stallone, csak zseniálisabban, T. L. Jones-t én nagyon szeretem, de evvel nagyon mellényúlt, az a sok futkározás és mindig a kellõ helyen kellõ idõben való megjelenése...
és kicsit buzisan is fut, az Elah völgyében-ben szerencsére feledtetni tudja ezt a bakit.
Maga a film: az elsõ 20 perc iszonyatos, durva pörgése után egy közepes filmet kapunk egy Oscar-díjas alakítással /del Toro /, a szerb nacionalista mellveregetéstõl a pokoli, embertelen öldöklésig, az nem háború volt, hanem népírtás...
Most már tudom, hogy Djokovic miért jön le mindig ÍGY a pályáról egy gyõztes meccs után...
Mindenkit üdvözöl: Baranyai György.
Petye 2009 márc. 02. - 13:27:58
(18/75)
Engem az rendített meg benne, hogy az ember milyen profi módon el tudja sajátítani a gyilkolást. Mindenféle fogást kitalálnak, hogy a másikat védtelenné tegyék és megöljék. Eddig azt gondoltam, hogy az ember-ember elleni küzdelem humánusabb, mint a tömegpusztító fegyverek bevetése, de ezt a filmet látva bizony elgondolkodtam. Szerintem borzalmas volt, ahogy Tommy Lee Jones és Benicio Del Toro harcolt egymással.
wiliwonka 2009 jan. 27. - 19:57:03
(17/75)
Jó kis Rambo utánzat. Amugy nem rossz film.
10/10
nemtom123 2008 nov. 18. - 01:12:48 10/10
(16/75)
Bocs a sok helyesírási hibáért, helyesen inkább így:

Akinek az az akciófilm, hogy megy a fõhõs, és töltés nélkül egy bazinagy gépágyúval letarolja a dzsungelt, meg kiontja a vietkongok/oroszok/alienek/predatorok beleit, az ezt meg sem érti.
Ennek több köze lehet a valósághoz, mint a fentebb említett "dokumentumfilmeknek".
Ez egy jó film, bár nem lõnek senkit halomra benne, lehet hogy sokaknak ez a baj.