Téma: Viasztestek

szisz 2006 aug. 03. - 10:30:24
(21/301)
Borzalmas ez a film! Ki volt az a barom, aki felkérte Paris Hiltont??????????
Newcastle United 2006 aug. 02. - 21:44:50
(20/301)
Ez a tinifilmek egyik átka, tele van ilyen ribancokkal.
ZsuZs 2006 aug. 02. - 18:14:31 Előzmény Syl
(19/301)
Valóban sz*r,én az elejétõl kezdve azt vártam, mikor ölik már meg azt a ribanc Paris Hiltont!!!
Syl 2006 júl. 27. - 20:29:24
(18/301)
Horrornak ritka sz*r volt,pedig sokkal többet vártam tõle...
Mivel a történet nem tetszett, így inkább Chadet bámultam az egész film alatt,hogy legyen már vmi jó is akkor benne. :))
Newcastle United 2006 jún. 08. - 14:45:28
(17/301)
Elismerem a viaszváros alapötlete valóban eredeti gondolat, de azért hozzátenném, hogy remakerõl beszélünk. A kivitelezés viszont akkor is hagy maga után némi kívánnivalót.
ZAVI 2006 jún. 08. - 12:24:08
(16/301)
Szerintem teljesen félreértettél! Én nem a karakterekrõl, vagy a színészí alakításokról beszéltem, hanem az alaptörténetrõl, hogy ez nem a szokásos lerohannak a zombik sztori, vagy amit a zárójelben is leírtam, hanem hogy bewaxolni élõ embereket, és abból várost "csinálni". Erre lehet évek múlva is emlékezni, hogy ja, ez volt az a jó kis izgalmas film, ezért egyedi. Szerintem ez is lényeg 1 új filmél, hogy valamiben eltérjen, kilógjon a csomó mostanában készülõ filmtõl. Ez lehet a sztori (pl. zseniális Fûrész), lehet a hangulat (japán, félelmetes vonal: Kör, Átok), vagy itt adott esetben az alapkoncepció. Erre gondoltam.
Newcastle United 2006 jún. 08. - 09:35:53
(15/301)
Nem tudom mi az eredeti az alapsztorin. Ugyanazok a sablonos (fõhõs, dísznigger, vicces gyerek, ringyó) tiniszereplõ karakterek, amelyek annyi hasonszõrû történetben megtalálhatók. Az eltérést itt az képezi, hogy a dísznigger és a vicces gyerek nem azonos és a fõhõsnek nem barát/barátnõ párja van, hanem testvére.
A történet is tele van vérrel, sikoltozással, rohangászással. Aki nem sok ilyet látott, annak talán izgalmas még lehet, de feszültségkeltõ semmiképp.
ZAVI 2006 jún. 07. - 17:19:25
(14/301)
Szerintem egy nagyon jó kis film volt! Nagyon jó, és eredeti az alapsztori (természetesen tudom, hogy ez 1 feldolgozás), nem sablonos,igazán izgalmas volt végig, pár borzongató résszel is. Egyedisége miatt sokkal inkább emlékszem erre a filmre, az utóbbi évek hororrtermésébõl, mint jópár másikra, amiket esetleg jobbnak értékeltek szakmailag, "filmileg" de csak egy megszokott sztorit járt körbe már huszadjára. (pl. elátkozott kislány a múlból riogat)
Szóval aki egy érdekes alapkoncecióra, és egy izgalmas horrorra vágyik, nézze meg szerintem.
SlipVik 2006 máj. 22. - 17:02:02 Előzmény fisherman
(13/301)
Szerintem itt mindenkinek van egy kis igaza!!!
A film szerintem is kiváló, de már túl sok hasonló van belõle!
Az eredeti Viasztestek, ami 1953-ban készûlt sokkal jobb!
fisherman 2006 máj. 11. - 18:41:25
(12/301)
Igaza van Newcastle United-nek. Talán fiatalabb koromban én is fogékonyabb voltam az effajta mûfajra. Ma már nem. És idegesít, ha valaki az ilyen filmeket tartja etalonnak. Bár azt már régen is láttam, hogy nem a szakma csúcsa, amit pölö a Sikoly-nál a vászonra varázsolt a stáb, de szórakoztatónak találtam. Talán.
Ma már sajnos csak nevetni tudok az ilyen filmeken.
Bocs lányok, ha durván fogalmaztam.
Newcastle United 2006 máj. 11. - 09:22:58
(11/301)
Nem bántottál meg, ízélések és pofonok. Tudom hogy a tinihorrorok nagyon divatosak a fiatalok körében. Amikor '97-ben megnéztem a Tudom mit tettél tavaly nyáront elsõre nagyon tetszett. Lendületes és fiatalos volt.
Viszont azóta kinõttem az ilyen történetekbõl és már más szempontokat is fontosnak találok egy filmben.
Girlcat 2006 máj. 10. - 15:51:43
(10/301)
Bocsi Newcastle United, Téged nem akartalak megbántani, csak zavar, hogy ilyen durván fogalmazza meg fisherman, ha ennyire nem tetszik neki a film. Csak nem értem, hogy azért miért engem hibáztat, mert neki nem jött be a film, nem én rendeztem...
Girlcat 2006 máj. 10. - 15:47:59
(9/301)
Figyelj fisherman!
Ha ennyire nem tetszik a film, akkor mi a fasznak írsz ide minden baromságot, és szídsz minket, és ez vonatkozik a másik hülye beszólónak kedves Newcastle Unitednek is. Nekünk ez a véleményünk System Fannyval, ha nem tetszik, azért nem kell a másikat így lehurrogni, én sem hurrogom le, ami pl. nektek tetszik. Ezzel csak azt áruljátok el, hogy mennyire primitívek vagytok.
Newcastle United 2006 máj. 10. - 11:41:45
(8/301)
Ilyen a közízlés. A látvány a lényeg, nem a történet.
fisherman 2006 máj. 09. - 20:24:14
(7/301)
Mostmár aztán tényleg elég! Mondjátok már meg mi az isten jó ebben a filmben? Igénytelen, gagyi tinihorror. Ássa el magát az akinek tetszett! Mindegy... Szót se érdemel.
fisherman 2006 máj. 09. - 12:25:19
(6/301)
A helyzet az, hogy annyi mindent tudnék írni a hozzászólásoddal kapcsolatban, de nem lenne értelme.
Rajongj továbbra is a viasztestekért! Különben: NO COMMENT!!!
Newcastle United 2006 máj. 07. - 21:39:14
(5/301)
Talán azért okoz nagyobb sokkot a Hetedik megnézése, mert sokkal valóságosabb és ennélfogva megrázóbb.
A Viasztestek egy abszolút sablanos tinihorror, egy a sok közül. A hiteltelen színészi "alakítások" pedig még rosszábbá teszik. Ellentétben a Hetedikkel.
Girlcat 2006 máj. 05. - 19:52:10
(4/301)
Édes kedves fisherman, köszönöm a hozzászólásod, de igazán nem vagyok kiváncsi a gúnyos megjegyzéseidre. :)
Csak úgy közlöm, hogy azokat a filmeket, amiket említettél, mind láttam, Hetedik, Sikoly, és érdekes módon képzeld, egyszerûen uncsinak tartom õket. A Hetedik nem tudom, miért lenne ennyire félelmetes, hogy mindenki szarik tõle, nekem semmi bajom nincs tõle, pedig jópárszor megnéztem már.
Nekem ez a véleményem a Viasztestekrõl, nem tudom miért kell megkritizálni azt, ha pl. nekem ettõl a filmtõl van hidegrázásom. Nem egyforma az izlésünk, nem tudtam, hogy már ez is baj.
fisherman 2006 máj. 04. - 14:46:05 Előzmény Girlcat
(3/301)
Sablonos történet, gyenge színészi teljesítmény és hiteltelen rendezés.
Ha ennek a filmnek a megnézése traumát okozott számodra, akkor mit szólnál egy igazi thrillerhez. Pölö: Hetedik. Vagy egy klasszikus hitckock-i film?
Szerintem még gyúrj egy kicsit pszichésen aztán nekivághatsz talán a Sikolynak is. Talán...
Newcastle United 2006 ápr. 22. - 12:32:41
(2/301)
Gyengécske, kicsit lerágott csont. Fiatalok bulizni mennek, aztán meg letérnek egy elhagyatott útra és pszichopata gyilkosokba botlanak.
Talán ezt a sablon sztorit próbálta a rendezõ az átalogosnál nagyobb vérfürdõvel ellensúlyozni, nem sok sikerrel.