Téma: Viasztestek

Meadow 2007 okt. 14. - 23:53:28
(101/301)
uhh.megnézetm,mert már régóta terveztem.
hát egy biztos..nem bújtam az ágy alá félelmemben az tuti.
valahogy ezek után a tinihorrorok után mindig de'javu-m van.egy kaptafa a gyilkolászás.
kidy 2007 okt. 13. - 18:46:01
(100/301)
Imádom ^^ Favorit : )))
9/10
Kikikeee 2007 okt. 13. - 16:05:37 9/10
(99/301)
Jó filmm!! kb 4 szer láttam! Paris is csak azért szerepelt benne, hogy megmutassa magát, kb úgy mondta a szövegét, mintha bemagolta volna... színészi érzéke nemsok van...
sipka 2007 szept. 06. - 18:19:52
(98/301)
Nem volt nézhetetlen film. Sõt, voltak benne olyan jelenetek amelyek nagyon is elnyerték tetszésemet :) Ilyen volt például a film kezdõképsorra, ahol betekintést adtak, egy "furcsa" család torz gyermekérõl.... Vagy például amikor a fõszereplõ csajnak (Elisha Cuthbert) beragasztották a száját. De a legeslegjobb momentuma a filmnek: Paris Hilton!!!! S én most nem a színészi kvalitásaira, illetve az "elragadó" személyiségére gondoltam. Hanem arra, ahogy KINYÍRJÁK!!!!! :) Hát az valami csodálatos érzés volt, amikor láttam Paris Hilton pusztulását!!! :DD Simán megnéznék egy olyan filmet, ahol rengeteg Paris Hilton "klónt" ölnek meg, különbözõ gyilkolási módszerekkel!!! :DDDDDD Például ilyen módszerek lehetnének: lefejezés, fejbe lövés, felakasztás, torok szorítás, feldarabolás, úthengerrel kilapítás, magaslatról való lelökés, köröm kiszedés, vízbe fullasztás, megmérgezés, halálra csiklandózás :), disznókkal való felzabáltatás...stb. :) HÁT NEM LENNE NAGYSZERÛ!!!! De mielött még egy rendörtiszt olvasná a hozzászólásomat, (Azzal a gondolat menettel, hogy: "Húú ez a "sipka" nicknévvel rendelkezõ gyerek agyilag nagyon beteg lehet!!! Szerintem veszélyt jelenthet az állampolgárokra, így körözést adok ki ellene!!!") el kell, hogy mondjam, én ennyire nem vagyok infantilis!! Csak tetszett az a jelenet :) Na mindegy. Most megyek mert a számítógépem nagyon felmelegedett, amely hatására a viasz maszkom elkezdett olvadni :DDD
10/10
M.Shadows 2007 aug. 26. - 20:26:41 10/10
(97/301)
Hát szerintem jóvolt a film mint film horrorfilmnek nemjó mert semmi oylan nincs benne amitõl nagyon huuu de durva lenne... 10 éves unokaöcsém nézte olyan lazán mintha a minimaxot nézné és gyengeidegzetõ ráadásul.amit elõbb irtál nemtom hol olyan neked mint a motel mert ez horror filmként a motel mellet elbujhat ez horrora nagyongyenge és 15 évsen ezen félni ez a nevetséges és nem a paris hilton...õt felkérték a szerepre nemtedöntesz hogy kijáccon benne és ezt a szerepet kapta amugymeg 1 xer se d.gott a pasijával szoval nemtom mitnéztél benne cseh 2 õt? jah és kb 1 óra 10 percnél halt meg és elég sokat szereplet benne...többet mint a gyilkos...és hogy meltartóba rohangál az azért volt mert a gyilkosnak rosz volt az idõzitése... amugy jófilm és neszidd ienek miatt a csajt...
ciccus92 2007 aug. 26. - 11:53:02 Előzmény csaysee
(96/301)
Sziasztok!
Én ezt a filmet nem sokkal a bemutatása után láttam,13 évesen. Tetszett,és most is nagyon szeretem!
Nem mondom,mikor most nyáron nekirugaszkodtam,hogy egyeüdl megnézzem,délután volt,világos meg minden,tudtam már hol kell megijedni,de azért egyedül féltem kicsit..
Felháborítónak tartom,hogy Paris Hilton elsõk közt szerepelt a stáblistán,ugyanis szerintem nem valami nagy alakítás,hogy abban a a fél órában ,amíg szerepel végig a pasijával d*gnak..Ja és aztán melltartóban futkározik a buta fejével.. áá nevetséges..
Viszont a többiek jók szerintem.. a Wade-t játszó Jaled Padalckit amugyis szeretem,jó pasi meg minden.. Chad Michael Murray se rossz,jol áll neki ez a bunko rosszfiu szerep.
Brian Van Holt is jó.. 2 szerepben tündököl..

A film végén kiráz a hideg,mikor ott ül a harmedik testvér,aki odavitte õket..

jó film! Kellõ adrenalin,és nem anniyra gusztustalan,mint a Motel.
csaysee 2007 júl. 28. - 13:59:22
(95/301)
kedvenc horror filmem habar nem annyira veregzos horror
aki meg nem latta az ne olvassa! en se szeretem ha tudom mi van benne
tehat jo amikor paris hilton fejen atmegy az a karo :D
verdeleth 2007 jún. 26. - 23:20:00
(94/301)
hát nem tudom de én soha nem szerettem ezeket a filmeket Nagyon gyengék Persze horror cimkével el lehet szinte bármit adni de aztán a süllyesztõben végzik nem véletlenül Persze sokaknak tetszik hogy kicsit fifikás a sztori vagy jó véres de igazából nem azok Ma már az a sablonos ha nem sablonos Remélem érthetõ Szóval egy újabb iszonyat gyenge horror Kezdem feladni hogy tudnak mostanában jó horrort forgatni
Michelle1 2007 jún. 25. - 10:13:33
(93/301)
Tényleg nem rossz film, a ferdítés meg valszeg azért van, mert milyen hülyén hangzana már az hogy Hét... és mivel ugye hét fõbûn van, akkor tehát jön a nagy durranás, az utolsó, a HETEDIK... magyar logika XD Amúgy ha meg is nézed a filmek eredeti címeit és összehasonlítod a magyarral, rájössz, hogy kb. minden 4. jelentése ugyanaz.

A Viasztesteken én sajnos elaludtam, de majd ma megnézem az HBO-n. :) Azért megpróbálok véleményt alkotni. Tényleg rossz hozzáállás, ha csak azért nézem meg a filmet, mert hûû itt van Paris Hilton na röhögjünk rajta egyet, vagy éppen ennek a fordítottja, h ha õ van benne az már csak kritikán aluli lehet...
Kíváncsi lennék, ha Parisnak mondjuk mittomén Jones lenne a neve, nem lenne örökösnõ és a kutya sem ismerné, ugyanígy vélekednétek-e (tisztelet a kivételnek). Félreértés ne essék, nekem is tele van a hócipõm ezzel a csajjal, de ha a készítõk célja egy tipikus horror, tipikus szereplõkkel (fõhõs, aki alap h mindent túlél max 1-2 karcolással, és naná hogy tini és szép, egy (vagy több) helyes pasi, aki ugye összejön a fõhõssel és vagy meghal vagy õ is hepienddel zárja a napot, egy sikítozó ribi, akit az elsõk között ölnek meg, és ki lehetne tökéletesebb erre a szerepre mint Paris??, és persze a mellékszereplõk, akik érdekesek ugyan, de nem élik túl a dolgokat) akkor nincs mese, ezt kapjuk. :)
Csak a színészek miatt nem kell lehúzni egy filmet, a szerepükre kell koncentrálni, beleélni magunkat a helyzetükbe - és mindjárt megborzogtat. :)
Lehet hogy tévedek, de én (egyelõre) így gondolom. ×)
szomodi0121 2007 ápr. 14. - 14:47:00 Előzmény Redfield
(92/301)
jolvan!!te tudod!!én mint csaj inkább nem szolók semit!!fúúúújjj.........!!!!!!!!!!******---heloka^^
Redfield 2007 ápr. 03. - 20:38:06
(91/301)
Nekem nem jön be az a Hilton-nõ. Nem bírom a hülye nõket. Mármint akiknek alig van eszük. Me ha agyhalottak, akkor az már szinte teljes halál, és nekrofil nem lennék sztem, akármennyire is vonzó a teste.
szomodi0121 2007 ápr. 03. - 14:40:01
(90/301)
ohh akkor bocsika!!csak van egy ilyesmi nevû ismim!!!de akkor télleg bocs!!jaaa pl amikor olvad!!(VAGY A PARIS.os részek mi fiúk????????ezt le se tagaggyátok!!!:))hehe na sz
Redfield 2007 ápr. 02. - 15:06:11
(89/301)
Pl.: ahogy olvad szét a ház. és nem vagyok csaj, ha megnézed az adatlapot rájöhetsz. mer? honnan vetted?
szomodi0121 2007 ápr. 02. - 14:13:48 Előzmény Redfield
(88/301)
pl???te csaj vagy redfield??:O
Redfield 2007 ápr. 01. - 20:38:57
(87/301)
ebben a filmben, a látvány volt a jó.
szomodi0121 2007 ápr. 01. - 20:08:42 Előzmény little_girl
(86/301)
háááát......is-is re szavazok!!!úgyigazán nem lehetett betojni a ilmen mint a z ideglelésbe pl vagy a fûrészes izébe!!!de attól dobódik fel a film hg nagyon híres sztárok jáccanak benne!!!!szte, ettõl jo az egész!!és végülis vannak benne izgi jelenetek!!!!!!!hehe^^!!nincs vele semmi baj!!^^hyhy
little_girl 2007 márc. 03. - 20:06:34 Előzmény Vikke
(85/301)
egyet kell hogy értsek :) és még humoros is...
Brian Fan 2007 márc. 02. - 20:37:50
(84/301)
Sziasztok!Nekem a kedvenc filmem!:))Mondjuk minden filmet imádok amibe a kedvencem szerepel!Õ nem más mint BRIAN VAN HOLT!!!:-)És nagy örömmel tölt el,hogy én lehetek az,aki elkészitette az elsõ magyarországi Brian Van Holt oldalt.Ha gondoljátok nézzetek be,sok ViaszTestek videót találtok nálam!! <a target="_blank" href="http://www.gportal.hu/brianvanholt" title="www.gportal.hu/brianvanholt">www.gportal.hu</a>
Nektek mi a kedvenc részetek a filmbõl?Nekem mikor Carly és Wade elõször találkozik Bo-val a templomban,és mikor Carly-t a székhez kötözi Bo.Itt már nagyon izgultam mi lesz!:-)Aki nagy Viasztestek fan és fõleg Brian-t kedveli,azt nagy szeretettel várok az oldimon!:)
10/10
real_madrid 2007 márc. 01. - 21:49:37 10/10
(83/301)
hát nem tudom, szerintem meg kifejezetten jó :)
Vikke 2007 márc. 01. - 18:00:16
(82/301)
Rémgyenge...