7/10
Bigpapa 2010 febr. 24. - 21:48:08 7/10 Előzmény persapeti
(62/202)
Jelzáloghitelt vettetek fel, a sok mozijegy miatt? :))))))))))) Mert még diák jeggyel is 10 rugónál jársz lassan,ha moziban nézed :))
Pénzkidobás.Ennyiért egy 19 éves egyetemista luxusprosti 1,5 órán át kényeztet :) és az valóban fantasztikus.
9/10
RixosWalerius 2010 febr. 24. - 16:42:53 9/10 Előzmény persapeti
(61/202)
a FILM HAT NAPJA MEGY, és te kilencszer láttad? Csak nem az internet segített?:D
10/10
persapeti 2010 febr. 24. - 13:51:23 10/10
(60/202)
Szevasztok. Lehet hogy fanatikusnak fogtok hinni, de
én már 9szer láttam a filmet, Pénteken meek a 10re, de
nem fogom hamar abbahagyni. Szerintem marha jól sikerült, Chris Colombus tanult a hibáiból, és jó kis vígjátékot csinált. Nem szeretem azt hallani hogy a Harry Potter lopás merthogy egy idõben készült a két sorozat, csak Rowling hamarabb adatta ki. Majd még írok, csak rohannom kell matek tz-re. :-)
stonerack 2010 febr. 24. - 02:49:45
(59/202)
és néha szakadnak a röhögéstõl akkorsz fxságok vannak benne ... tartja a medusa fejét a kezében a kecskelábú a takarító nõ (vagy ki) meg pont akkor néz oda....:D:D:D el kellett volna huznia a függönyt...;DDD

idiotizmus, ha direkt ilyen akkor jó, de pontozást nem érdemel, ha épp rossz kedvemben vagyok átkozodtam volna, hogy megint lehuztak, szoval ehhez hangulat kell... aki épp hülyülõs kedvében van és vevõ a baromságokra az nem fog csalodni.
stonerack 2010 febr. 24. - 02:46:39
(58/202)
háááát furcsa egy film. de volt benne egy két poén. viszont elég nevetséges Harry Potterfeeling (persze közel sem olyan jo mint a HP, az igényes)...
ez ilyen....mese....fantasy......vígjáték féle..... félig van egy olyan gyanúm, h Hollywoodi "kritika" Spoiler miért pont ottvan a pokol? :D azért volt benne egy két igazság, lotuszvirágok a las vegasi kaszinoban..... de azért annyit nem ért hogy moziba nézzem... a hangok nagyon jok voltak, bár lehet ez csak a mozi javára írható :D


aki nevetni akar vagy csajozni, az sztm élvezni fogja mert nem érzi magát rosszul, ha 10 percig néha nem figyel oda :D
7/10
kukec 2010 febr. 23. - 11:13:54 7/10
(57/202)
Én nem utálom a fantasy-t de ennek tényleg nem sok értelme van.
1/10
reg23 2010 febr. 23. - 10:28:46 1/10
(56/202)
Igen, ezzel teljesen egyetértek! Mondjuk, olvastam a könyvet és csak ezért néztem meg a filmet, de nekem a film egy nagy csalódás volt. Egy az, hogy véleményem szerint lényeges sztori vonalat húztak ki azért, hogy gagyi jelenetekkel helyettesítsék azt. Így annyira értelmetlen az egész sztori (fõleg, ha lesz folytatása). Másrészt pedig a fiatal színészek tehetsége... nah... asszem én több beleéléssel játszottam volna a szerepeket :) (hú, most fognak megkövezni).
Szal én mindenképp azoknak ajánlom, akik kis gyerkõcökkel mennek moziba, mert tényleg az õ színvonaluknak felel meg ez a film...
xbiciklis 2010 febr. 22. - 20:57:59
(55/202)
Hát ez borzasztó volt. Kicsit dühöngtem magamban hogy ezért perkáltam ki 2700 Ft-ot, de a feleségem meg akarta nézni. Pierce Brosnan, Uma Thurman és Sean Bean sem tudta emelni a színvonalt. Tényleg egy gyerekfilm. Trükkök középszerûek. Digitális alakok jól megvannak csinálva.
A téma hááát az elég durva. Görög mitológia és az egész az Egyesült Államokban játszódik?! Röhej. Az Olimposzra az Empire State Buldingrõl lehet feljutni? Ismét amerikai soviniszta film. Tipikus amerikai hülyeség. A fõszereplõ csetlik botlik, már-már idegesít.
3/10
indienemesh 2010 febr. 22. - 19:41:29 3/10
(54/202)
Szörnyû, szörnyû, szörnyû!!!!!!!!!!! Egyszerûen borzasztó!!! Jóban-Rosszban-szintû színészek, gagyi effektek!!! Elképesztõ logikai bakik, butaságok! SPOILER A nyereményautóba valószínû, hogy belerakják a kulcsot! A csaj már ki tudta szedni a kezét a kõkézbõl, amikor a KART leütötte a gyerek... de akkor azt elõtte is kiszedhette volna..OMG!! SPOILER vége Kb 12 éveseknek tetszhet maximum ez a film.... meg a kecskelábú gyerek az mi volt?? Jaaajj... Hogy adhatta ilyen f_shoz a nevét Uma Thurman és Pierce Brosnan SPOILER (aki nevetségessé tette magát a kentaur-szerepben)SPOILER vége
Szörnyû! Fõleg 2 órában! Sok közhely, unalomig ismert szövegek... az egészet 5 perc alatt ki lehet számítani... Ááhh... Kegyes vagyok. 10/2.
shufnituning 2010 febr. 22. - 16:33:02
(53/202)
Hát jó fantasyt a Gyûrûk Ura trilógia óta nem láttam.(ezt a förmedvényt bûn fantasy-nak nevezni,ez vmi elmerozzant agymenés)
És hogy cam-os verzió,meg 16 colos monitor?Ééés?Az Avatart így is élveztem,de csak a látvány miatt.Nem fizetek olyan fimért moziban,amit elõtte nem néztem meg ingyen.
Én nem azért ülök be moziba,hogy sok nagy csili-vili durrogó csattogó effektel tompítsam az agyam.És 10 ismerõsömbõl 9 azt mondja,hogy a lávány moziban sem kárpótol a sztori nyomiságáért.
Szánalmas.Kizárólag 10 év alatt ajánlott.De erre még annyi idõsen is azt mondtam volna,hogy szaaaar.Errõl ennyit.
9/10
Semprini 2010 febr. 22. - 15:58:14 9/10
(52/202)
Bitzos rengeteg jó fantasyt láthattál mostanában, hogy ennyire fikázod (én inkább sok rosszat, amelyekhez képest nagyon kellemesen csalódtam) vagy alapból utálod a mûfajt. A lényegen nem változtat: egy letöltött camerás verzióban szerintem is élvezhetetlen lenne.
1/10
Dreak 2010 febr. 22. - 15:49:07 1/10
(51/202)
Örülök h nem a moziban néztem ilyen gagyi filmet. Persze h mozi sokat dob egy filmen, de azon ami hülyeség, nem változtat érdemlegesen.
9/10
offtopic
Semprini 2010 febr. 22. - 14:30:30 9/10
(50/202)
Márpedig az ilyen filmeket moziban kell nézni, nem valami gagyi letöltött minõségben egy 16 colos monitoron. Ennyit errõl.
1/10
Dreak 2010 febr. 22. - 14:25:49 1/10
(49/202)
Kb. 40 percig bírtam, aztán befordultam és aludtam.
Ekkora fo*t már. Nálam az volt a sokk kezdete, ---------------------------------SPOILER------------
amikor feltámadt a víztõl, és legyõzte az addig tizenpárévet edzõ kiscsajt. ---------------------SPOILER VÉGE -------Mekkora kid-superhero már megint.
Nagyon jól leírtad a tutit shufnituning. Többet szórakoztam ezen a pár soron, mint a 40percnyi "filmélményen"! Örülök, h nem moziban akartam megnézni.
7/10
kukec 2010 febr. 22. - 08:45:01 7/10
(48/202)
Hát.. nem voltam elájulva töle:S 7p
shufnituning 2010 febr. 22. - 04:56:15
(47/202)
És csak azért kreálni 1 újabb regény adaptációt,mert kolompos koma saját ötlet alapján nem képes 1 eredeti sztorival rendelkezõ filmet összehozni,ritka balf*szság.Tudom,tudom,ez is csak a pénzrõl szól,de ahogy az elsõ hullám levonult a mozikban,és az értelmes(ebb) emberek elmesélték a frenetikus élményt társaiknak,onnantól kezdve szerintem megindult a film bevételeinek mélyrepülése.(vagy ki tudja,a modern fogyasztói társadalom minden sz*r gagyit kétpofára zabál,"mindegy mi az,csak csili-vili legyen"mottóval)
Ilyen ökörséget könyvben sem olvasnék el,még ha írott formában 100-szor jobb is (vagy nem),és mostmár keservesen bánom,hogy 2 órát,és ki tudja hány agysejtet áldoztam a filmre.
shufnituning 2010 febr. 22. - 04:40:50
(46/202)
Ááááá.Áááájááájjááá.
Miért?Miért pazarolták erre a szánalmas sz*rra a költségvetést?
Ha kriszkolompos vmi heripötter klónnal szeretett volna elõállni,megtehette volna kevésbé idióta,pattanásos hamburgerzabáló töketlen nyomoronc rózsaszín felhõkön sasszézó amerikai tini stílusban is.A Harry Potter filmekben legalább volt az eredetiségnek vmi gyenge csírája,de ebben a röhejes "valagamon tojáshéjjal megmentem a világot ámerikába' " sablon szerint elkövetett a görög mitológiát megcsúfoló rettenetben semmi érdemi,elismerésre méltó ötlet nincs.Hogy ezért kárpótol a látvány?Pff.1 nagy pacif*szt.
Az Avatar-ban,ott igen,elfeledtette a látvány a sztori bugyutaságát,és a színészek sem sz*rosseggû tehetségtelen tinédzserek voltak(de sajnos csak 1 hangyakörömhosszal alakítottak jobban).Áldom az eszem,hogy nem moziban néztem meg (de azt az 1.3 Gbyte adatforgalmat is sajnálom rá így utólag) ezt az újabb "amerika a világ közepe" fost.
Egyesek szerint szórakoztató...véleményem szerint szigorúan 10 év alatt,és kizárólag erõsen értelmi fogyatékos gyermekeknek.
7/10
offtopic
Bigpapa 2010 febr. 21. - 23:43:47 7/10
(45/202)
Nekem nem azzal van bajom Te szerencsétlen,hogy a film Amerikában játszódik.Onnan indul a sztori,semmi gond.
De azzal már igen, hogy, ahogy írtam,minden görög mitológiai dolog átkerült Amerikába.Beletehettek volna egy kis utazást mondjuk Görögbe.Ha Last Minute mennek is olcsóbb :)És a könyvben is így volt? És? Essek hasra az író elõtt,aki ekkora faszságot ír, hogy az istenek is az Empire State Building tetejére költöztek? :) Elképzelem azt sok szerencsétlen turistát,akik megrohamozták most az épületet és csesztetik szegény portást:-Jó napot,Zeuszt keresem.Sürgõs lenne. :)
De ettõl függetlenül hála az amcsi filmeknek már semmitõl sem félek. :)
UFO csak Amerikában szállhat le és csak ott igázhatja le a földet.Mert a föld csak Amerikára korlátozódik.Szökõár is csak New Yorkot söpri el,ledõl a szabadság szobor.Nah, pont leszarom :)Amcsiban van.2012 is amcsiban kezdõdik.Sanszos,hogy mi megússzuk.Ha meteor csapódik be,az is oda megy,csak õket veszélyezteti.De ha nem,akkor majd õk kilövik,felrobbantják.szóval megint csak nem aggódom.:)
Még jó, hogy az amcsik nem akarnak Mátyás királyról filmet készíteni,mert akkor kiderülne, hogy Mátyás az igazságos azért ragadt rá,mert Seriff volt a vadnyugaton.Aztán a magyarok nyilaitól ments meg uram minket,sem így volt.A Cowboy magyarok,hátrafelé lovagoltak és a pisztolyokkal lõttek le mindenkit.Árpád sem a Vereckei hágón jött át,hanem a Grand Canyonon.
Amúgy semmi bajom azzal,ha mindent áttesznek Amerikába :)
9/10
Semprini 2010 febr. 21. - 22:36:27 9/10
(44/202)
Ha egy regényt tisztességesen filmre akarnak vinni minimum 5-6 órányi filmre van szükség. Ezt kiválóan megvalósította a Gyûrûk ura a maga háromszor 3 és fél órás hosszával vagy a tévésorozat formájában feldolgozott regények. Egy normál hosszúságú mozifilmben egy könyv nem mesélhetõ el teljes terjedelmében, csak és kizárólag úgy, hogy húznak belõle, kihagyják a nélkülözhetõ szálakat, összevonnak dolgokat, helyszíneket, stb. ez a dolog természetébõl fakad, fennakadni rajta értelmetlen. Ezért nem értem pl. a Harry Potter-filmek feletti fanyalgást sem amikor a könyv részletességét kérik számon rajtuk. Ahhoz minden egyes résznek minimum egy 5 részes sorozatnak kéne lennie.
Samgeminus 2010 febr. 21. - 22:18:48
(43/202)
A filmváltozat története eléggé le lett butítva a regényhez képest, rengeteg szereplõt kihagytak, sok helyszínt és cselekményt megváltoztattak/kihagytak. És még csak szót sem ejtettek az igazi "gonosz"-ról. Persze ha mindenkit belevettek volna dupla ilyen hosszúnak kellene minimum lennie. Viszont, ha nem vesszük figyelembe a regényt, végül is rá lehet fogni hogy nem rossz film.