Shanks 2011 ápr. 30. - 10:20:49
(14/34)
Rogán Antira kíváncsi lennék.
Ahogy állna ott az asszonnyal.. fején kipával.

Priceless.
-csengõzoli- 2011 ápr. 30. - 10:14:16
(13/34)
Tudod mit hagytál ki?
Hát ember vagy te?
Több történelmi jelentõségû dolog is történt!
Egyrészt - mostfigyelj - Vilmos kétszer csókolta meg Kate-et!!!!!!!
Huh-háh...,majdnem elájultam,de ez még semmi!
Kate, a hagyományoktól eltérõen nem feltûzve, hanem kibontva hordta a haját!
Na,erre nem számítottál,mi?
Hát nagyon remélem,hogy az elkövetkezendõ hetekben sokan, sok mûsorban beszélnek még ezekrõl a mi életünket, hétköznapjainkat is gyökeresen megváltoztató történésekrõl!
Tyrannosaurus/velo/Rex 2011 ápr. 30. - 10:08:56
(12/34)
Vigasztalódj azzal, hogy Majka esküvõjét még talán megnézheted. Vagy esetleg Rogán Antal szerez egy második diszpenzációt és rendez újabb világraszóló esküvõt a Bazilikában, ha majd az ex-titkárnõ feleségét lecseréli az új titkárnõjére. Rogán is legalább olyan szép, mint Vilmoska.
Shanks 2011 ápr. 30. - 08:51:49
(11/34)
Én is kihagytam.
Csak most kezd le esni, hogy mirõl is maradtam le.

Most kötöm a hurkot.. a széket már bekészítettem.

Írj emailt Wilinek, hogy legyen oly kedves, küldje el a felvételeket. Mert... nem hiszem, hogy újra eljátsszák az esküvõt miattad. De kitudja..
spinabifida79 2011 ápr. 30. - 08:38:52 Előzmény miénkittatér
(10/34)
Elton John biztos melegen ajánlott volna neki valakit.
Megrendülve értesültem róla, hogy két milliárd ember nézte az esküvõt. Rájöttem, hogy akkor ez valami fantasztikus élmény lehetett, amilyen csak egyszer van az ember életében. És én ezt kihagytam! Vajon, ha megkérem a királyi párt, hogy ismételjék meg a kedvemért, megteszik?
offtopic
miénkittatér 2011 ápr. 29. - 14:56:13
(9/34)
Egyszerûbb lett volna, ha a szertartásról kifele jövet odahajol Elton Johnhoz és elkéri a hajasának a telószámát:)
spinabifida79 2011 ápr. 29. - 12:17:08 Előzmény Zoltka
(8/34)
Hívd fel, hogy kérdezze meg Korda Gyurit, hol lehet hajbeültetést végeztetni. Biztos örül majd neki.
prozi 2011 ápr. 29. - 11:10:02
(7/34)
Virs Lee, nem az a baj, hogy hozzászóltál, nyilván jogod van a véleményedhez, még ha véleményt nem is nyilvánítottál, mert valljuk be, nem mondtál semmit. De szorítok neked, hogy felnõtt fejjel majd legyen véleményed, ne csak beszélned kelljen . Amit én nem értek, hogy miért kell neked errõl tudnod, ha nem akarsz? Kapcsold el a tévét (össz. 3 csatornán adják, 2-3 óra, még itt van belõle a legtöbb), ugord át az internetes hírportálokon, és hipp-hopp, máris nem tudsz róla.
Deszpina 2011 ápr. 29. - 03:45:42 Előzmény Pünkösdi Kató
(6/34)
Nagy Britannia államformája alkotmányos monarchia. Kétkamarás parlamentjük van. A felsõház tagjai az angol lordok. A tényleges törvényhozás az alsóházban történik. Az uralkodó tényleges hatalommal nem bír.
Deszpina 2011 ápr. 29. - 03:40:15 Előzmény Zoltka
(5/34)
Ugyanezt állapítottam meg, hogy határozottan megcsúnyult a fiú. Egyébként minden hasonló felhajtás kimondottan taszít, ami most az esküvõ körül van. Elõre sajnálom a lányt. Innen kezdve lõttek a magánéletének. Nem vágynék a sorsára.
1/10
Zoltka 2011 ápr. 28. - 21:49:59 1/10
(4/34)
Én csak annyit mondok, hogy Vilmos le van öregedve, egy majdnem kopasz, csúnyaság lett, ahhoz képest amilyen stram fiatalember volt valamikor. Egyébként nem izgat az egész, csak látszat, színjáték, hajcihõ minden, ugyanolyan emberek mint mindenki más. Valószínû, ha angol lennék, akkor jobban érdekelne, de nem áll hozzám közel.
Pünkösdi Kató 2011 ápr. 22. - 21:54:54
(3/34)
Ha nem érdekel, miért lépsz be a fórumra? Azzal töltöd az idõdet, hogy hszólsz olyan mûsorokhoz, ami nem is érdekel?? Hûha...
Pünkösdi Kató 2011 ápr. 20. - 16:10:23
(2/34)
Szerintem csak az angolok királyi családját ismerik a legtöbben, a többi országot nem, ezért sem lenne nagy érdeklõdés. Nálam is, mint érdekesség a királyi család, annyit tudok róluk, mint mások, hogy politikailag mennyire befolyásosak, az már passz.
Pünkösdi Kató 2011 ápr. 19. - 15:16:52
(1/34)
Talán azért, mert a világon sok embert érint. Magyarországról is biztos vannak, akik elutaztak, mert megtehetik, stb. Engem is érdekel az esküvõ, nem mintha életemben találkoznék velük, én is figyelni fogom a mûsorokat. Azért érdekel, mert annyira más Angila, mert királyuk van és még parlamentjük is. Engem érdekel, hogy ott milyen a király a család, mennyire más, mint a mi parlamentünk, kormányunk...