offtopic
kevinspéci 2009 jan. 27. - 13:43:12
(28/108)
Mert ecsettel próbálta, nem csákánnyal...
offtopic
meszag 2009 jan. 27. - 09:32:44 Előzmény Mermaid.
(27/108)
Az a make up, csak a régész nem tudta még rendesen leszedni,,
5/10
damienisback 2009 jan. 27. - 09:27:59 5/10 Előzmény kevinspéci
(26/108)
nem kell többet várni ettõl a sorozattól, mint ami. pár formás bige nagy mellekkel, meg két kigyúrt csávó hülyeségeket csinál. kb errõl szól. az mégsem lehet, hogy csak állnak egy helyben, szóval kell valami történetszerûség is :D
kevinspéci 2009 jan. 27. - 08:42:37 Előzmény mt92
(25/108)
Ej-ej, te bizony még nem láttál jó sorozatot, ha nálad ez az etalon. Ez ugyanis nézhetetlen.

Jah, nem kell les.ggfejezned, az elõzõt önszorgalmúlag magamra értem. Köszi.
offtopic
meszag 2009 jan. 27. - 07:19:35
(24/108)
Micsoda gondjaitok vannak....
Mermaid. 2009 jan. 27. - 02:46:30 Előzmény blackman
(23/108)
Szerintem nem az a baj hogy szilikon a cicije hanem hogy milyen ronda!!!! és nem csak a cicije. Hogy néz ki az arca????
Mermaid. 2009 jan. 27. - 02:44:27 Előzmény mt92
(22/108)
Hidd el jobban mint Pamela!!!! és rajtam minden eredeti és az is marad....
blackman 2009 jan. 26. - 15:36:24
(21/108)
Amúgy is cserélni kell az implantátumokat bizonyos idõközönként normál embereknél is. Õ kicsit szeszélyes na és? :D
mt92 2009 jan. 25. - 23:53:57
(20/108)
Te milyen dinnyérõl beszélsz? Tökéletesen passzol a testéhez. Egyébként ez az üzenõfal nem Pamela melleirõl szól, hanem a sorozatról, amin szerintem semmivel nem rosszabb azoknál a mai sorozatoknál, amik menek a Tv-ben. Ez legalább eltér valamiben, és nem olyan mint ezek az egy sémára épülõ szarok.
blackman 2009 jan. 21. - 17:40:04
(19/108)
Érdekes hogy Pam-rõl mindenkinek a szilikon jut eszébe,mintha ez a mai világban olyan kuriózum lenne,hogy szilikon cicije van valakinek.A legtöbb nõ elvégeztet valamilyen beavatkozást magán (cicinõvesztést is),és akkor mi van?Mondjuk én a természetesség híve vagyok,és szerintem Pam akkor is jó csaj volt,amikor a sebész még a közelében sem járt!! A film meg egy gyengus kis sorozat,pár részt láttam,de mindig volt benne valami,amin tudtam nevetni,bár lehet hogy én vagyok csak ilyen hülye.De én nem is számítottam arra hogy Pamale a Shakespeare összest fogja elõadni....
mt92 2009 jan. 21. - 17:23:00
(18/108)
Én úgy gondolom nem véletlenül adják, valószínûleg van rá igény. És ez nem csak úgy jött, hogy valamit be kell dobni hétfõre meg keddre, hanem oka van. Szerintem érdekes, hogy az elmúlt hét évben már 4x leadták az évadokat az rtl-en, és persze ebbõl 3x délutáni adásokban, fõ mûsor idõben. És nem az a szégyen, hogy ez megy, hanem az hogy a gyõzike hogy megy át a rostán... Mermaid, te nem tudom, hogy, hogy nézel ki, Pamela mindenesetre jól, és már ezért is érdemes nézni...........
Mermaid. 2009 jan. 21. - 12:12:10 Előzmény Bigpapa
(17/108)
Azért szerintem annak is komoly izlésficama van aki Pamela miatt beül megnézni ezt a filmet...
Bigpapa 2009 jan. 20. - 13:25:23
(16/108)
Ne feledd, hogy 98-ban Pamela a fénykorát élte. gyakorlatilag csak miatta, a kitett cicik miatt nézte mindenki...,mert aki erre a barom sorozatra azt meri mondani, hogy igényes, izgalmas és jó, annak valami komoly ízlésficama van.
Nem izgalmasak a részek, nem tartalmasak. És gyakorlatilag Pamela látványát leszámítva egy gagyi az egész.
Az, hogy ez megélt 4 évadot, semmi másnak nem köszönhetõ, mint annak, hogy pont 11 éves a sorozat. Ha megnézed, ma mi van? Megy a szökés sorozat, sikeres is, de a csatorna már nem rendeli meg a következõ évadot. Joey 2 évadot élt meg. A csatorna úgy fejezte be, hogy igazából az utolsó részeket már le sem engedték forgatni. Ugyan ez lesz a Hõsökkel,stb. Ma a VIP sorozat szerintem egy csatornánál sem menne át a rostán, és nem hogy 4 évadot,de 5 részt sem engednének le.

Az pedig külön szánalmas, hogy az RTL klub két egymást követõ napon, dupla részekkel untatja a népet. Mert néha a TV2-n és az RTL-en is ki lehet fogni egy egy igényesebb (nézhetõbb) filmet így dél körül.

Vannak régi sorozatok, amiket az ember szívesen nézne ebben az idõpontban is. Vagy délután. De mit kapunk? Renegátot, Kaméleont,Kung-Fu-t, VIP-t és 4x kaptuk meg a szellemekkel suttogó elsõ évadot a TV2-n.

Sajnos olyan igénytele és ízlésficamos emberek ülnek a kereskedelmi csatornáknál, akik gyakorlatilag minden szemetet megvesznek, leadnak, csak ne legyen sötét a képernyõ. Van, amikor csak akkor nézhetõ az RTL, amikor az ORTT büntetése miatt fekete alapon, eddig vagyunk letiltva szöveg olvasható! :))))))))))))))))))
lilla23 2009 jan. 14. - 23:48:48
(15/108)
Kedves Kommentár-író barátaim!
Szeretném, ha megértenétek, hogy földünkön az embereknek igazán sokrétû ízlése van. Persze mindenkinek meglehet a maga véleménye a sorozatról, de ha már próbáltok kritikát írni, kérlek titeket, fogalmazzatok kulturáltan. Gondolkozzatok el azon, hogy hányszor említitek meg Pamela Anderson "inteligencia-hiányát" holott még mondatba foglalni se tudjátok a szavakat és a helyesírásotokról szót sem említenék. Ezek a színészek/ színésznõk elértek valamit az életben, céljaik, vágyaik voltak, amiket sikerül megvalósítaniuk és ez igen becsülendõ. Ha ti így folytatjátok, és az iskolapad helyett a billentyûzetet koptatjátok(természetesen tisztelet a kivételnek, akik képesek voltak eleget tenni azért, hogy ne kelljen magukra venni szavaimat), és cél nélkül élitek napjaitokat, akkor sosem juttok majd fel olyan magas hegycsúcsra, mint õk, akik szívüket- lelküket beleadva küzdötték fel magukat a siker mámorába. mt92 vehemensen fejtette ki mondandóját, de némi igazság az õ hozzászólásában is felfedezhetõ, ugyanis a sorozat 4 évada valóban bizonyíték arra, hogy igenis sokan belenéztek a sorozatba, sokan megkedvelték, sokan fanatikus rajongóvá váltak a szériák láttán.
Szebb jövõt!
mt92 2009 jan. 13. - 17:21:21
(14/108)
A legjobb sorozat... Pamela tökéletes benne, és aki ezt nem így gondolja az egy se**fej. Ízléstelen h***ék hozzászólásaiból áll ez az üzenõfal is. Egyébként nem 5, hanem négy évadot élt meg a sorozat, és megüt egy színvonalat amit a többi hasonló sz*r nem. Erre már a név is garancia.
NewZoo 2009 jan. 13. - 11:13:53 Előzmény Roly
(13/108)
Ezt a sz*rt hogy adhatják? Cicik?? Hát.... ezt a sötét ostoba "sztorijú" sorozatot nem menti meg egy pár szilikonzsák. XD
10/10
Roly 2009 jan. 06. - 11:18:16 10/10
(12/108)
az lenne, de van benne cici, így azért jó.
tüfekcsi 2009 jan. 06. - 09:34:16
(11/108)
Ez egy nagy rakás SZAR!!!!!!!
oneil32 2009 jan. 05. - 12:39:58 Előzmény Gabi32
(10/108)
nem értem, hogy ez a színvonalas mûsor h élhetett meg öt évadot és 88 részt...
Gabi32 2008 dec. 01. - 11:32:30
(9/108)
Ehhez az ugynevezett sorozathoz kepest meg a teleshop is jobb :-) Nem is ertem, hogyan lehet 4,5 pontja???