Téma: Visszafejtés

5/10
Deák Norbert szept. 16. 00:26:10 5/10
(4/4)
A történet jó, de a kivitelezés nagyon gagyi sajnos. Ebből a filmből sokkal többet ki lehetett volna hozni.
5/10
nefefe szept. 15. 23:01:01 5/10
(3/4)
A történet hihető, az eleje logikusan felépítve. --- SPOILER --- Egész jó, egészen addig, amíg Macdonaldot meg nem szöktetik az intézetből. Aztán jön a katyvasz. Jön egy jó hosszú, unalmas emlékkeresés, amit sokkal rövidebben meg lehetett volna oldani. A végkifejlet pedig katasztrófa. A nagy lövöldözésben én azt láttam, hogy mindenkin golyóálló mellény volt, mégis mindenkit úgy lőttek le, hogy a mellénybe kapta a golyókat. Egy fejlövést sem láttam. És mi lett Carterral? Aki szintén a mellénybe kapta a golyókat. De a végén Sykes sem kereste, és szó sem esett róla. És az mi, hogy a nyomozó, aki 7 évig nyomozott az ügyben, a pénzt (ami ugye nem az övé) nagylelkűen átengedi annak, aki után nyomozott, és elengedi? Nem hiszem, hogy az USA-ban ez a bevett eljárás, még ha ki is derült, hogy, van amiben ártatlan. Azt legfeljebb a bíróság döntheti el. Mázas-csöpögős happy a végére. Hát, ebben a filmben Stallone csak egy név volt, akivel eladták a filmet. Sajnálom, ennél sokkal jobb filmjei is voltak. Gyenge közepes, egyszer nézhető.
3/10
olahmiki1959 szept. 11. 04:32:51 3/10
(2/4)
Borzasztóan gyenge film!
Szomorú vagyok, hogy Stallone ilyen "C" kategóriás filmekben is szerepet vállal, és szép fokozatosan lerombolja az évtizedek alatt felépített nimbuszát! Kér érte!
monchi7 szept. 10. 22:29:50
(1/4)
Már régen láttam ilyen elcseszett filmet. Pedig a bemutató alapján jónak ígérkezett.