Téma: Visszajárók

Kinga92 2013 nov. 04. - 21:46:06
(21/41)
**SPOILER**
Hát, szerintem azért jöttek vissza, mert volt még valami elintézni valójuk itt, a legtöbbjüknek pl. hogy bosszút álljanak... de ez csak egy sejtés, nem biztos, hogy így van. De pl. amikor az a sok ember meghalt a beszakadt gát miatt, még ott mondta is egy nõ, hogy a halottak vissza fognak jönni bosszút állni. És tényleg visszajöttek...
De ááá, most komolyan egy évet várni kell a kövi évadra? :S
domingo750427 2013 nov. 04. - 21:26:11
(20/41)
Köszi a leírást...
Ezt nagyjából mi is leszûrtük...
DE MIÉRT JÖTTEK VISSZA???
MI A VISSZAJÖVETELÜK CÉLJA???
Vagy ezek majd csak a következõ
évad(ok)ból derülnek ki???
Azt olvastam, hogy 2013-ban tehát
idén van, volt ...(?) csak az új
évad forgatása és majd 2014-ben
lesz valamikor itthon premier...
Kinga92 2013 nov. 04. - 21:15:29
(19/41)
Nekem nagyon tetszett, ma néztem meg az utolsó részt, és tök jó! A francia sorozatok teljesen másak, mint az amerikaiak, de én imádom õket. Nem is értem, hogy lehet ez valakinek unalmas...én alig emlékszem olyan részre, hogy az ablakon bámulnak ki...
**********SPOILER**********
Sok szereplõ van, talán ezért kusza néha kicsit a sztori...tömören annyi, hogy van a vörös hajú kiscsaj, aki a történet kezdete elõtt 4 évvel egy buszbalesetben meghal az összes osztálytársával együtt. Van az 5 év körüli kissrác, akit betörõk öltek meg 35 éve. Aztán van a sorozatgyilkos kannibál pasi, a szakállas, aki NEM a rendõr, és akit a bátyja ölt meg, mert nem akarta, hogy több lányt is megkéseljen. Aztán van az a fiatal fiú, Simon, aki az esküvõje napján lett öngyilkos. Na és õk mind visszajönnek egy napon, de nem tudják kezdetben, hogy halottak, és a kiscsaj visszamegy a szüleihez, akik kiakadnak, hogy ez most mi, a kisfiú egy fiatal lányhoz megy, aki befogadja, és õt egyébként egyszer megkéselte a sorozatgyilkos fazon. A gyilkos újra megölt egy lányt, a võlegény meg megkeresi a menyasszonyát, de õ épp máshoz akar most hozzámenni. Aztán persze rájönnek, hogy õk halottak, és a városuk mellett van egy tó, aminek elkezd csökkenni a vízszintje, és egy másik város bukkan fel a vízbõl, aminek a lakói azért haltak meg, mert a duzzasztógát beszakadt. Na és akik ott meghaltak, azoknak a szellemei az utolsó részben egy hordában visszajöttek, és elvitték a lányt, a kisfiút, meg a többi visszajött halottat. Ennyi volt az utolsó részig, amit láttam.
Ez persze még mindig nem a teljes sztori, mert még csomó minden történt, de a lényeget igyekeztem leírni. :)
Amúgy ennek lesz folytatása, ez csak az elsõ évad volt, vagy ennyi az egész, nem tudja valaki?
lekvar15 2013 nov. 03. - 23:27:47
(18/41)
Nekem is segítsen mert ez valami agyrém milyen unalmas és döcögõs egy sorozat. Én értem hogy más szemszögbõl próbálkoznak de az hogy a sorozatidõ nagy része azzal megy el hogy bámulnak kifele az ablakon mert az olyan drámai valahogy nem érte el bennem a kellõ hatást pedig jó lenne az alap sztori de annyira ködös mint maga a hely ahol készült.
domingo750427 2013 nov. 03. - 23:14:06
(17/41)
Hali.
Valaki, akinek tetszett leírná tömören a lényegét, s hogy mi is volt ez???!!!
Köszi
bitten 2013 nov. 03. - 19:34:28
(16/41)
na szóval valaki legyen már olyan kedves:D
bitten 2013 nov. 03. - 19:34:03
(15/41)
Pedig írhatnátok nyugodtan, nem hinném hogy már össze fog állni a kép, meg ha már most kavar van, akkor nem is éri meg végig nézni.
tiiiiii 2013 nov. 03. - 11:49:11
(14/41)
Tipikus francia sorozat. Jól kidolgozott történet, érdekes fordulatokkal teli, mindig történik valami. Sejtelmes zene és elgondolkodtat. Sokszor értelmetlennek tûnik, de ha az ember kicsit végig gondolja az egészet rájön arra, hogy mit akartak. Viszont vannak olyan kis történések, amire nem lehet rájönni pl.: Mikor Victor átment a szomszédasszonyhoz. Vajon õ ölte meg vagy Lena hátán a seb mitõl lett tényleg a húga miatt van az egész? Ez idáig nem derült ki. És a tegnapi résznek meg volt a maga csattanója,két szülõ felakassza magát, hogy a gyerekével találkozzanak, Lena fut az erdõben és egy csapat gyerek ott áll...Kíváncsi leszek az elsõ évad befejezõ részéire!
Ozeinafo1 2013 nov. 03. - 10:06:22 Előzmény d112
(13/41)
szerintem is jó, hogy egyben nyomják le, bár így az Xfaktor néhány számáról lemaradtam, de azt ismétlik ma, szóval akkor inkább egyben az egészet. már szombatra is elfelejtettem egy részérõl, ki kicsoda volt, hát még ha 1 hetet kellett volna rá várni!A Viasat rájött,amire a közszolgáltai csatornák még nem, hogy elmúltak azok az idõk, amikor 1 csatorna volt és nem tudtak mást nézni az emberek. nem keverték össze a szereplõket és a történeteket, mert egyet néztek.
7szünyü 2013 nov. 03. - 01:39:04
(12/41)
Nem rossz mozi, bár nem über-mega-giga. Az ismertetõ persze megint spojleres :/
Igen, ez a sori kesze-kusza, ha nem az elejétõl nézik, és csak fél szemmel. Ezért is nem írok választ, meg azért, mert még nem láttam végig. Sokat csavargatnak a sztorin, ezért sajnos esélyes, hogy a végét (az évad végét) elcseszik. Egyelõre nem táplálok túlzott reményeket.
Az eddigi epizódok alapján 8/10 (nem végleges).
bitten 2013 nov. 02. - 22:07:41
(11/41)
Na nekem már teljes a káosz mert csak félszemmel néztem, msot valaki elspoilerezné nekem, hogy most akkor ki kicsoda, és milyen szálon fut össze a történet? (Lehet hogy én rosszul vettem le, de SPOILER! mintha a sorozatgyilkosnál futnának össze a szálak, aki nem más mint a szakállas 30 körüli rendõr fazon)

Valaki tényleg oktasson már ki legyen olyan kedves, spoileresen, ksözönöm.
tibicamon 2013 nov. 02. - 18:59:38 Előzmény Emmersson
(10/41)
Szintén véletlenül kapcsoltam ide, amikor a kislány elõkerült, remélem az eleje volt. Aztán meglepõdtem, hogy egyszer csak hirtelen befejezték totál értelmetlenül. De szerencsére kiderült, hogy jön a többi rész.
Szerintem mindenképp érdemes megnézni, kedvelem az ilyen filmeket ahol azért elég kesze-kuszák a szálak és fokozatosan mennek vissza az idõben, hogy mindenre fény derüljön.
Nem pontoznám (,mert annyira nem jó) ellenben felettébb különös és izgalmas, egyszerûen meg kell nézni.
d112 2013 nov. 02. - 10:44:14
(9/41)
A MARATON hétvégének pont ez lenne a lényege hogy egyben "nyomnak" le egy évadot.Ha bele gondolsz nehezebb követni úgy egy sorozatot ha hetente egy vagy két részt adnak le, mert ha kimarad egy rész belõle lehet hogy nehezebben követted. Persze elképzelhetõ hogy más csatorna is elkezdi vetíteni közben a filmet, akkor nézettség csökkenés is elõ fordulhat, meg valószínûleg ilyen friss, és drága sorozatotok mellé kedvezõbben adnak el reklám perceket, ha így tûzik mûsorra.A sorozatot pedig a korhatár miatt kilenctõl hamarabbi idõpontban nem kerülhet mûsorra.Szerintem az meg nem gáz hogy 0,30 ig ki tart.
klo26 2013 nov. 02. - 09:24:10
(8/41)
Én is pont így jártam (mondjuk nekem ajánlották is, de kiment a fejembõl). Lekötött a történet, a hangulata, a karakterek is nagyon jók.
Még lesz 5 rész, de úgy tudom, egyelõre csak egy évadot forgattak.
9/10
Emmersson 2013 nov. 02. - 07:19:13 9/10
(7/41)
Engem megfogott. Teljesen véletlenül kapcsoltam a Viasat3-ra, majd ott ragadtam a képernyõ elõtt. Aztán megdöbbentem, mert nem számítottam a második részre, a harmadikra meg végképp nem...
Azt hiszem, ezt "valahonnan" meg kell szereznem, mert 3 éjszakán át - ahogy elõttem írta valaki - tuti nem tudok fennmaradni.
Egyébként hány részes, tudja valaki?
Ezüstliliom 2013 nov. 02. - 00:32:09
(6/41)
No, megint elfecséreltem az idõm egy nyomasztó, zavaros, idegtépõ, tipikusan francia sorozatra...:/ Bocs a véleményemért, ha másoknak tetszik, de ízlések és pofonok...

SPOILER
Kifejezetten betegesen francia momentum, hogy a megkéselt nõk hasát harapdálja hol ez, hol az. Brrrr!
offtopic
RomanticMovieFan 2013 nov. 01. - 21:18:59
(5/41)
Egyetértek! Szívesen megnézném mindegyik részt,, de nem valószínû, hogy fenn tudok maradni hajnali egyig három napon keresztül. És nem, sajnos nincs DVD felvevõm :(
10/10
offtopic
ma.il 2013 nov. 01. - 20:41:27 10/10
(4/41)
-aki nem szereti a horrort, az basszameg, ne értékelje. menjél barátok köztöt nézni! f*szommár :( barmok.
-bekaphatja a viasat is, három nap egymás után 9-tõl késõ éjszakáig :(
ALDO 2013 nov. 01. - 17:33:47
(3/41)
Az ajánló eléggé horrorisztikusnak állítja be az egészet, pedig inkább dráma.
offtopic
_Freddy_ 2013 okt. 23. - 16:17:39 Előzmény d112
(2/41)
francia thrillersorozat!

én láttam az elsõ részét még felirattal,elég nyomasztó hangulata van, majd valamikor folytatom, de engem nem igazán nyert meg az elsõ rész
és kapott ez is 2. évados berendelést, valamikor 2014 nyara körül indul