Téma: Visszajárók

7/10
nikato 2022 szept. 26. - 21:02:55 7/10
(41/41)
A vége kicsit érthetetlen. De a Feltámadtak c. sorozat tényleg ennek az amerikai változata.
drProktor 2016 márc. 29. - 01:21:47
(40/41)
Meg ne haragudjon senki, de elképesztõ tájékozatlanságról tanúskodik a sok rinya,
hogy „nem érthetõ, miért tértek vissza a visszatérõk.
Nem hallottatok még a Bibliáról, az Apokalipszisrõl?
Másként szólva az ítélet Napjáról?
A világ, mielõtt véget érne, föltámadnak a halottak,és Isten ítélõszéke elõtt felelnek a bûneikért.
Egyébként az egyik folytatásban szöveg szerûen megtalálható,
hogy azért térnek vissza, hogy figyelmeztessék az élõket, hogy a világ megérett a pusztulásra
(föltehetõleg az ember sok bûne miatt).

Különben szvsz szuper volt, leginkább engem egy francia TwinPeaksra emlékeztet
(azzal a komoly különbséggel, hogy ez sokkal jobb, mint az eredeti!)
Remek zene, remek az egésznek az atmoszférája.
Megmutatja milyen az igazán igényes és mûvészi horror.
Sokban még idõszerû is, a visszatérõk bizonyos értelemben emlékeztetnek napjaink migránsaira.
Remek karakterek remek megfiigyelése és filmre vitele!!
Így által merõ élvezet, így én sem értem, hogy létezik, hogy ez bárkinek unalmas
(sztem ez csak fantáziátlanság, érzéketlenség okán elképzelhetõ)
Én a maga nemében tökéletesnek tartom
7/10
nikato 2015 okt. 19. - 20:48:24 7/10
(39/41)
A Fox-on van 1 sorozat Feltámadtak címmel. Szerintem az lehet az amerikai remake. :) Ennek online már lehet nézni a részeit, vagy hol adják???!!! Talán 2 éve néztem.
Járgány 2015 aug. 05. - 09:47:11
(38/41)
Többet vártam az utolsó résztõl. De lagalábbis válaszokat. Miért jöttek vissza, miért azok jöttek vissza akik? De még olyan apró dolgokra sem érkezett válasz, hogy pl. a "nagyobbik" ikerlány hátán azok a sebek mik voltak, vagy én siklottam el valami felett?
abisztriczky 2014 okt. 09. - 17:36:53
(37/41)
Újra leadják, már megy egy ideje! Azért Európában is tudnak félelmetes sorozatokat gyártani, nem csak az USA-ban. Egyébként lesz folytatása?
7/10
nikato 2014 szept. 26. - 21:21:28 7/10
(36/41)
Tényleg emlékeztet 4400-ra. De ez félelmetesebb sokkal!! Kiráz a hideg!!!
E-gon 2014 szept. 25. - 23:31:40
(35/41)
Nagyon tetszett! A fõcím zene valóban jól el lett találva. Megmarad az ember fülében, mégis titkokat sejtet. Engem a 4400-ra emlékeztet. Ott is vissza jöttek. Remélem, lesz folytatása!
boom48 2014 szept. 21. - 20:45:14 Előzmény zsoltix
(34/41)
Fõ hogy bejön. Kellemes meglepetés hogy lassan lappangó horror, olyan Ómen-sebességgel mozog (esetleg kicsit hasonlíthatnám a Haven-sorozathoz, csak ennek van értelme).
zsoltix 2014 szept. 19. - 00:27:27
(33/41)
Jó sok káposztalevest fõzhetett valaki, ha ennyien életre keltek. :)
boom48 2014 szept. 11. - 23:08:37
(32/41)
Mindjárt kezdõdik, erre most vacakol a kábel-adás...

A végén kénytelen leszek ezta részt neten megnézni. Hm, a v6 weboldalán esetleg...
pufifánk 2014 máj. 02. - 15:35:20
(31/41)
Elkezdtük nézni a napokban. Elsõ alkalommal 4 részt megnéztünk, teljesen magával ragadott. Csodálatos képek, remekül van fényképezve, a zenéje is megható volt, néhol ijesztõ, néhol egy temetésre emlékeztetett.
De ahogy néztük tovább egyre rosszabb lett, semmi nem történt, lassú volt, már a zene is idegesitett. Zagyva lett az egész. Ami annyira bejött az elején, hogy csavarok voltak, lesokkolt egy-két sztori, meg az összefonódások. De utána még mintha a szinvonal is esett volna. Nagyon szomorú lettem emiatt. Annyira jól indult. Na, az sem dobott fel, hogy még hülyeség is lett a befejezés. Most akkor az miféle város amit annyira néznek? Ahol eddig laktak, vagy a kikandikáló régi város?!
yaksi 2013 nov. 23. - 17:24:50
(30/41)
Egyszerûen zseniális a sorozat. Az elsõ rész annyira megkapott, hogy utána 2 nap alatt egyben daráltam le e többit.
Nagyon érdekes, hogy az emberek mentalitása mennyire eltér attól, amit egy amerikai sorozatban látunk.
Sokkal emberibb az egész. Éppen ezért engem mélyebben érintett, mint egy sokkal véresebb pl. The Walking Dead. Az itteni emberek sokkal hétköznapibbak,. sokkal inkább bele tudom magam érezni az életükbe.
És nem utolsósorban a fényképezés is nagyszerû. A táj, ahol a város fekszik, az egyre komorabb hangvétel, a gát... Nagyon jó. A fõcím pedig öt csillagos!

Várom a második évadot, remélem, hamarosan jönni fog!

Eredeti nyelven, felirattal külön érdekes... És ami fura, a franciák 10-es illetve 12-es karikákkal adták az epizódokat. Ehhez képest nálunk...
Ayame78 2013 nov. 22. - 12:43:32
(29/41)
Elõször is nekem tetszik a sorozat, de 1-2 dolgot nem értek.
SPOILER:
Pl a Costa úr temetésén megjelenik a már meghalt feleség és ebbõl a kis közösségbõl senkinek sem ismerõs. Vagy a Simon, aki zenész srác lévén azért elég ismert lehetett, (még képek is vannak róla a bárban)az õ korosztályából vn azért pár szereplõ és senkinek nem ismerõs.
És, ami kissé már unalmassá teszi, h tele van nekrofillal a film. Mindenki halottakkal szexszel. Az Adele Simonnal, Camille a fiatal sráccal(bár ez nem teljesedik ki) Léna, aki éppen akkor tudta meg, h a pasi sorozatgyilkos azért elég szenvedélyesen egymásnak esnek.
Ja és miért is van szabadlábon a menhelyes ürge, ha egyszer kitudódott, h õ ölte meg Viktort???
Ayame78 2013 nov. 22. - 12:26:53 Előzmény bitten
(28/41)
A http://play.viasat.hu/visszajarok/ oldalon december eleéjig még meg tudo nézni. Elmondan i kissé bonyolult és zavaros lenne.
andF 2013 nov. 18. - 19:50:25 Előzmény Kinga92
(27/41)
A halott kiscsaj (Camille) és a nõvére (Lena) ikrek. Mikor a buszkirándulásra ment az elsõ részben, a nõvére meg lefeküdt a szerelmével, Camille érezte, ezért is akarta megállítani a buszt. A nõvére is megérezte a kórházban, mikor a fiú hozzáért Camillehez. Szóval szoros kapocs van köztük, szerintem ezért jelenhetett meg rajta is seb.
bitten 2013 nov. 10. - 00:17:14 Előzmény Kinga92
(26/41)
Igen kösz:d nagyon sokat segítettél most, de tényleg:) jövök neked egyel.

SPOILER:

Egyébként én meglepõdtem amikor kiderült hogy az atya ölte meg a kisgyereket

Spoiler vége.
Kinga92 2013 nov. 05. - 21:59:08
(25/41)
**SPOILER**
Igen, az erdei házas szakállas a sorozatgyilkos, a kövér fazon meg a bátyja. A seb egyenlõre nem derült ki, hogy mitõl lett, de a többieken is kezdett megjelenni, a sebes hátú csaj húgán, és a kisfiún is...én arra gondoltam, hogy ez azzal lehet kapcsolatos, hogy õk halottak, de akkor nem értem, hogy a halott kiscsaj nõvérén miért jött ki... :S Szóval ez eddig homály...
Az aluljáróban 2 csajt is elkapott, egyszer ugye azt még régebben, aki most befogadta a halott kisfiút, egyszer meg azt a "médium" csajt, aki látott dolgokat halott emberekkel kapcsolatban.
Nagyjából ennyi, remélem segítettem. :)
Amúgy szerintem is érdekes, kár, hogy 2 nap alatt megnéztem az összes részt, most megint nagy dilemmában vagyok, hogy most milyen sorozatot nézzek.... :D
bitten 2013 nov. 05. - 21:42:36 Előzmény Kinga92
(24/41)
Emiatt lesz vége hamarosan ennek a sorozatnak, 10 nap múlva se fog már rá senkise emlékezni, nem hogy 1 év múlva...ez így garantált bukás lesz.
bitten 2013 nov. 05. - 21:41:38
(23/41)
SPOILER!


Tehát az erdei faházban, ahol a megsebzett hátú csajt ápolta a szakállas fazon, az volt a sorozatgyilkos, és a kövér volt a bátyja? Ahaaaa, így már kicsit világosabb. És a csajnak mitõl lett a seb a hátán, illetve melyik csaj volt az akit elkapott az aluljáróban, meg megharapdálta(vagy evett belõle) a hasát?

Még ha ezt leírnád azt megköszönném Kinga!

Egyébként nem rossz, érdekes kis sorozatnak tûnik eddig, 2014-ben lesz folytatása.
lekvar15 2013 nov. 05. - 11:45:49
(22/41)
De kin szeretnének bosszút állni azokon akiknek semmi közük hogy meghaltak ennek semmi de semmi értelme meg ha ezek feltámadtak hova a busba vitték a kis csajt meg a srácot visszamentek elázott kis kuckójukba melegedni? mert én most nem látom értelmét és értem hogy ennek van folytatása de azt írják hogy elvileg ez egy lezárt sztorinak készült és csak azért folytatják mert igen közkedvelt lett a nép szemében. De naa értitek ezek most meghaltak vagy sem?