Téma: Visszavágó

jzsolt79 2008 szept. 05. - 21:03:59
(11/91)
Ehhehe.. aszongya "akció-vígjáték"... valaki mesélje már el nekem, hogy ebben a filmben melyik rész a vígjáték? :DD
leopard26 2008 szept. 05. - 20:18:03
(10/91)
Honnan a francból tudod biztosra hogy iszik?szomszédod?
9/10
Agent Spender 2008 szept. 05. - 20:16:40 9/10
(9/91)
Egyszer régen láttam, de nem emlékszem már rá.
Régen nagyon szerettem ezt a színészt, és rengetegszer megfogadtam már nem érdekel egy mûvész magánélete, csak a mûvészete, de mivel ezt az embert én nagyon szeretem, már nem tudok elmenni amellett, ahogyan viselkedik.
A zsidózás még hagyján, én sem komálom õket, de hogy hogy ilyen szép élettel , feleséggel sikerrel és ennyi gyerekkel rendelkezõ embert miért iszik, az felfoghatatlan.
És nem mondom hogy miért kell David Hasselhoff szintjére és életvitelére lesülyedni, mert az az ember is nagyon értékes, mindene megvan, csakhogy õt beskatulyázták.
Mr. Gibsont NEM.
Egy ilyen nagy ember, egyszerû szegény dolgát végzõ rendõrökkel balhézik???
Hogy lehet ide sülyedni... Szánom ezt az embert és nem sajnálom, mert arra aztán nincs rászorulva.
Ennyi, köszönöm, ha reagáltok. Sziasztok.
9/10
Dr.Genya 2008 szept. 05. - 01:38:27 9/10 Előzmény travis78
(8/91)
Szerintem is.
travis78 2008 szept. 03. - 14:02:58
(7/91)
Óriási film, vitathatatlanul Mel Gibson egyik legjobbja.
Nagyon cool retro-érzés lengi be az egész filmet. A végtelenül egyszerû történet, hatalmas cadillac-ek, tárcsás telefonok, a dögös régi rock-soul slágerek, na meg a karikatúraszerû, de pengeéles figurák! Különösen Gregg Henry. Azt az elbaszott alakot, amit ebben játszik...
goodboy 2008 aug. 22. - 16:38:12 Előzmény feeco
(6/91)
Amit leírtam az én szubjektív véleményem, de kiváncsi lennék neked melyik filmje tetszett legjobban?
feeco 2008 aug. 20. - 13:18:56 Előzmény goodboy
(5/91)
Ekkora hülyeséget hogy tudsz leírni, hogy ez Mel Gibson legjobb filmje...? Maximum azok számára, akik aki eddig csak a Forever Young-ot vagy a Lethal Weapon 4-et látták tõle ezen kívül. Mel Gibson nagyszerû színész-rendezõ, rengeteg jó és (néhány) kevésbé sikerült filmmel. Ez a film nem rossz, de messze-messze NEM a legjobb Gibson-film. Szerintem (...)
leopard26 2008 máj. 31. - 12:58:58
(4/91)
Ez a film "a FILM"
goodboy 2008 febr. 12. - 14:08:38
(3/91)
Gibson legjobb filmje a látványvilág, a történet és a szereplõk mind nagyon el vannak találva, amúgy úgy hallottam egy remake. Az eredetit nem láttam, de szerintem jól sikerült feldolgozás.
9/10
mrkajtar 2008 jan. 29. - 18:42:40 9/10
(2/91)
nem tudom mi bajotok ezzel a filmmel. én ugyan csak pár hónapja láttam, de igazi felüdülés volt a halomnyi tucatfilm közül.
zszoltan 2007 aug. 25. - 13:35:44
(1/91)
A duma meg a karakterek tényleg elviszik a filmet. Csak sajnos rossz irányba. Szerintem. Ez tipikusan ez a film, amelyiknek - ha van egyáltalán - mondanivalója eléggé negatív. Úgyhogy inkább tekintsük úgy, semmit nem mond a film.
Ekkor persze még a jó vagy szép történet nyújthatna némi élményt, de sajnos az is csak olyanra sikerült, hogy a fordulatok ismeretében - másodjára megnézve - már nem nyújtott nekem semmit.
A színészek teljesíténye számomra abban kimerült, hogy Mel Gibson tud pofákat vágni. (Ezt már tudtuk eddig is.) Mivel a tartalmat nullának értékeltem, azt nem tudom lemérni, a színészek játéka mennyire emelte ki a - nem létezõ - fontosabb mondatokat.
Bár tényleg vannak jó beszólások benne, sajnos nem használhatóak semmire. Egyszeri megnézésen kívül. De még arra sem ajánlom jó szívvel.

Forma:2 + Tartalom:0
2/10