6/10
sawyerx 2017 nov. 19. - 12:54:52 6/10
(56/56)
Ez a trilógia a Halálfutam-filmekre emlékezetet, ott is az elsõ volt az igazi, a második-harmadik már egy gyengébb dvd-film, más színészekkel.
A bunyók jók, a sztori nem nagy kunszt, de azt nem értem, miért ugyanazt a nevet kapta a fõszereplõ, mint az egyben, holott semmi köze nincs hozzá. A minõségen látszik, hogy nem moziba készült, de ennek fényében nézhetõ film, bár a végén az az állomásos jelenet akkora nyálas okádék lett, hogy lerombolta mindazt, amit addig felépített.

6/10
AndrewWASD 2016 nov. 04. - 17:22:48
(55/56)
hogy kel letolteni?
offtopic
imrenyibalazs 2014 dec. 11. - 14:06:28 Előzmény Stevie19
(54/56)
Lesz Spoiler!

De ugye, ez csak tréfa, hogy ez a film mulatságos lenne és nevetni lehet a nézése közben. (Csúnya vicc jön) Egy valami hét-szentség, az, hogy egyikünknek sem tört be kisöccse a "komcsi-párt" székházába, ezt valahogy, nem tudom, hogyan, de érzem. Amúgy nem vagyok pl. Charles Xavier, biztos nem vagyok az, mégis érzek dolgokat, hihetetlen.
offtopic
imrenyibalazs 2014 dec. 11. - 13:47:03
(53/56)
Spoileres lesz!

Az 1-es, vagyis a csak Vitathatatlan, az nem ennek az 1. része igazán. A stáb sem Isaac Florentine stábja és az nem tudom igazándiból, hogy mire fel készült. Egy J.C. Van Damme-os Maga a pokol, az már film, de az 1. Vitathatatlan, az olyan blõdli volt, mint ha egy Knight Rider-uánzat lenne, vagy hasonló. Az limonádé; limonádé, de elég rossz íze van a dolognak, hogy azt (1-t) megcsinálták. Azt is leforgatták nem is annyira rettentõ régen, na de hát a Földön az ilyen helyeken nem úgy mennek a dolgok. Az éjjféli expressz korábbról, az film volt, a Pillangó is, bár az nekem nem annyira a stílusom, de az volt még egy film.
offtopic
imrenyibalazs 2014 máj. 08. - 03:44:46
(52/56)
Nekem is tetszett! Kimondottan!
Szigorral is megadom rá a 10/8-at... - Én pl. az ilyet jobban szeretem, mint az Elrabolva 1-t...

Erõsen Spoileres rész jön!!!
Az Elrabolva 1-ben is ki vannak kapcsolva a fizika törvényei, mármint az sem úgy mutatja az akciójeleneteket, meg a "bunyókat" ott a dél-szláv albán gengszterekkel, ahogyan az az életben zajlik, persze... - ott egy szupermanus Franciaországban játssza a Rambo 4-est egy kicsit és abban a filmben is minden színész profin játssza a szerepét. Nem mondom, hogy az nem is film, film az is, pergõbb, mint a Karl Urbanos És hamarosan a sötétség; az Elrabolva 1-es akciófilm, ahol a fõhõs jóformán mindenkit lever...
A Vitathatatlan 2-ben, - nos ott is minden színész a legjobban játszik, a rabokat alakító színészek is, Eli Danker is zseniális, aztán Ben Cross is.
Michael Jai White valóban óriási tehetség, csak eddig nem volt felkapott, Van Damme (õ is jó színész, pl. az In Hell-ben) kapott egy csomó komoly szerepet, egyes színészekbõl világsztár lesz, Michael Jai White még most sem igazán az.

Csak beírom, hogy a koreográfia természetesen eszméletlen, ez nem a Power Rangers, de nem ám! A látvány színvonalra legalább olyan, mint a 2009-es Avatárban (technikailag)...
Visszatérve, a drámai, tragikus elemek ábrázolása szuper, ennél nem mindegyik ókori görög drámaíró tudhatott annyival jobbat (persze ehhez - irodalomtörténet - nem értek túlzottan)...
Az is igaz, hogy nem játszódhat olyan sok helyszínen a mû, de az operatõri munka és a helyszínek ábrázolása kiválló, ahogy a 2005-ös Barlangban (The Descent) is...

De a lényeg, ez a film is, mint például a meghasadva, bemutatja, hogy egy embert "rendesen meg lehet dolgozni", értem ezalatt: jól meg lehet gyötörni, ki lehet készíteni, de jó rendesen, erõset, gyenge kondíciójút, beteget, gerincsérülten lebénultat, mindenkit.

Ha írhatnám T SimonS51 úrnak, persze, a harcmûvészetért nem kell rajongnia, ez érthetõ, itt nem is azon van a fõ hangsúly;... mint írtam, az "öreget" (Nikolaj Krot - akit Eli Danker alakít) is meglõtték és lebénult, a drámaiság a lényeg és azt ez a film profin ábrázolja.

Késõbb még írok, most csak annyit, hogy Isaac Florentine rendezõ orra alá nyomnak vacak forgatókönyveket és azokból nem lehet ilyen profi filmet rendezni.
10/10
SimsonS51 2012 okt. 31. - 15:32:55 10/10
(51/56)
Nekem nem jönnek be a bokszolós filmek, ezért nem szerettem volna megnézni a filmet.
Viszont hallottam, hogy fõ helyszíne egy "lepukkadt" orosz börtön, és ez nagyon érdekelt ezért adtam a filmnek egy esélyt.
Hát nem bántam meg, hogy megnéztem, szívesen megnézném máskor is.:)
Annak ellenére, hogy nem érdekel a boksz, tetszettek azok a jelenetek is, mert "szépen" megcsinálták.:D
Bátran adtam rá egy 10-est.
9/10
horipapa. 2012 okt. 15. - 21:24:57 9/10
(50/56)
Nekem nagyon bejön ez a film, többször is láttam.
mastagiajjenno 2011 okt. 24. - 13:11:07
(49/56)
Nekem tetszett.
A történet tényleg nem nagy szám,de itt a verekedés a lényeg.
Ilyen típusú koreográfiát nem láttam más filben.Kivéve a 3.részt,és a blood and bone-t.
Michael jai white hatalmas..
conchita 2011 szept. 29. - 22:50:35
(48/56)
Végre egy klasszik film+-os nap..tele f_sokkal......
10/10
joker37 2011 szept. 23. - 20:09:44 10/10
(47/56)
lehet hogy nem nagy szám a története a 2. és a 3. résznek de az elsõnek se szerintem a bunyók viszont sokkal jobbak fõleg a 3. ba az jóbb a 2. nál szerintem Scott Adkins eléggé látványos kiváncsi leszek menyit lesz a A feláldozhatók 2 ben
buncow 2011 szept. 22. - 16:37:39
(46/56)
Tény, hogy az elsõhöz képest nagyon gyenge történetileg, meg színészi teljesítményre is, viszont a bunyók nagyon látványosak, azért érdemes megnézni:D
Ford Mustang 2011 szept. 21. - 17:19:13 Előzmény robicsek2
(45/56)
Így van. Az elsõhöz fényévekre van már ez. Bûn rossz. Kár az rtl-nek 3 havonta leadni.
offtopic
robicsek2 2011 jún. 06. - 02:32:42
(44/56)
És különben is :) Ami elsõre Vitathatatlan volt az 2. 3. már vitatható :PPP
offtopic
robicsek2 2011 jún. 06. - 02:28:23
(43/56)
Ez a film tipikus példája annak miért nem kell egy filmnek folytatás. (Bár szerencsére vannak ellenpéldák is :)
És vitatható hogy miért kellett még 3. rész is :)
wrossi 2011 jún. 05. - 01:29:44 Előzmény Stevie19
(42/56)
Azon én is kacagtam egy nagyot mikor a csicska oda súgta a maffiavezérnek,hogy most milliomos lett fõnök.
wrossi 2011 jún. 05. - 01:22:34
(41/56)
Mûvészet ilyen adottságokkal ilyen kis karriert csinálni.
Stevie19 2011 jún. 05. - 00:37:15
(40/56)
Jókat lehet nevetni ezen a filmen.
Ford Mustang 2011 jún. 04. - 21:59:08
(39/56)
Neked ez, nekem az elsõ tetszett jobban. Megint csak az ízlések és pofonok elmélet. ;)
bcsaba73 2011 jún. 04. - 21:21:40 Előzmény Ford Mustang
(38/56)
Szerintem meg fényévekkel felül múlta az elsõt. Az elsõ rész dögunalom volt. Ez sokkal pörgõsebb. A harmadik meg a legjobb rész. "Gonosz fehérbõl" lesz a jófiú.....nagyon jó.
madocc 2011 jún. 04. - 21:06:55
(37/56)
kicsit benézted mert az a retekklubbon fog menni.