pacica 2009 szept. 04. - 21:20:07 Előzmény pozsizsuzsi
(7/27)
lantanát én is megnézném, letöltöttem de sajnos nem sikerült, csak jókat hallottam arról a filmrõl
mostmár ez is érdekel
offtopic
pozsizsuzsi 2009 szept. 04. - 20:59:31
(6/27)
Szóltam volna ám!
offtopic
pozsizsuzsi 2009 szept. 04. - 10:02:35
(5/27)
Szóval Lantanás... Hú, az remek film volt. De remélem, azért ezt is fogom még szeretni, annak ellenére, hogy azt is láttam. ;)
Ráadásul mindkét fõszereplõnek nagy hódolója vagyok...
offtopic
pozsizsuzsi 2009 szept. 04. - 09:57:16
(4/27)
Ezt nekem látnom kell....
Seemann 2007 ápr. 01. - 02:49:19
(3/27)
Nem rossz film. Érdekes témákat boncolgat.

Tulajdonképpen "egyszerü", hétköznapi emberek tragédiája, és itt most nem csak a fõ storyra gondolok, hanem egyszerûen a családi életükre. Kikapcsolódásra vágynak, horgászni mennek, egyedül ez nyújt számukra a gürizõs életben nyugalmat, szórakozást, kikapcsolódást, feloldódást, aztán amikor eljutnak a gyönyörû folyóhoz, álmaik várva várt színhelyére, belerondít az idillbe egy fiatal nõ hullája. Megrendûlnek, majd filóznak egy sort azon hívják-e a rendõrséget, vagy úsztassák le a hullát a folyón, nehogy gyanúba keveredjenek. Az elõbbi mellett döntenek, azonban elõbb kieélvezik a horgászás nyújtotta örömöket, amiért ugyebár jöttek. Süt a nap, beszélgetnek, horgásznak, elvannak, jól érzik magukat. Majd mikor végeztek, hívják a rendõrséget. Innentõl kezdõdik a 4 férfi meghucoltatása.

A feleségek értetlenkednek, a kisebbségi családja a halott nõnek acsarkodik, közben még a családi gondok is halmozódnak.
lizzy1 2007 márc. 28. - 22:18:17
(2/27)
A Rövidre vágva c. filmben már volt egy ehhez kísértetiesen hasonlító sztori...
balaggiO 2007 márc. 25. - 20:02:04
(1/27)
Te vajon mit csinálnál ilyen helyzetben?
elgondolkodtató film, megtekintésre méltó.