10/10
Anna018 2011 márc. 14. - 19:27:53 10/10
(14/154)
Na ez a durva,hogy még meg se jelent a film,de már ilyen kritikákat kell olvasni...mindenhol alkonyatot látok..tudjuk már elvonatkoztatni emberek...amíg nem jön ki a film és nem nézed meg addig felesleges bármilyen véleményt is írni...
Otiska 2011 márc. 14. - 17:28:41
(13/154)
igaz hogy én is lány vagyok de azért tudnék mondani olyan színésznõt aki jól néz ki és jó színész is.
Elsie Beckman 2011 márc. 14. - 16:17:18 Előzmény Otiska
(12/154)
Látod, ez a helyes hozzáállás! Nagyon sok "jó csaj" színésznõ is van, mégse látok olyan férfit aki azt mondta volna még hogy jó színész...:D

Az elõttem szólóhoz csak annyit fûznék, hogy én még sajnos azon a szinten nem tartok, hogy egy könyvbõl meglássam, milyen a játéka a színésznek az adaptációban:-( :-( én még maradi gondolkodással...úgy vélem, hogy a Pál Utcai Fiúkat is lelehet forgatni sz.r színészekkel, pedig hatalmas könyv. Nem vagyok elég korszerû.
pplavecz 2011 márc. 13. - 20:58:24
(11/154)
Szerintem elõbb mindenki olvassa el a könyvet! Majd akkor kritizáljuk a színészt, miután láttuk a filmet. Nem kell leírni már az elején.
Otiska 2011 márc. 12. - 21:34:57 Előzmény Magnolia1
(10/154)
csak annyit tennék hozzá én imádom Robertet.tényleg a szobám falán rengeteg poszter van róla.szerintem egész jó pasi de színésznek szerintem nem valami jó.a Remember Me-ben tényleg jól alakított de tényleg csak azért mert olyan volt a szerepe.de nem kaphat egész életében olyan szerepeket amiben "citromba haraptam"pofát kell vágnia.szerintem poros nyomába se fog érni soha olyan színészeknek mint például Gary Oldman vagy Brad Pitt.
tény hogy tinilány vagyok és filmmániás de azért látom a dolgok reális oldalát.attól hogy nem tartom rossz pasinak Robertet még látom hogy milyen színész.én azt mondom hogy ne külsõ alapján mondja meg az ember hogy ki milyen színész.attól hogy valaki jól néz ki még lehet rossz színész.
svmcload 2011 márc. 08. - 21:45:04
(9/154)
Az biztos, hogy fura lesz :) Van magyar nyelvû elõzetes is:

http://www.fportal.hu/elozetes/vizet-az-elefantnak/A455D2038

Ez alapján már nem tûnik olyan vészesnek.
Elsie Beckman 2011 márc. 07. - 10:30:20
(8/154)
Az a különbség kettõnk között, hogy én nem süllyedek le arra a primitív tudattalan szintre, hogy a másikat le "szerencsétlenezzem" látatlanba úgy, hogy nem tudod rólam, hogy ki vagyok. Robert Pattinson, lehet hogy helyes, és emiatt van ez a sok minden, de az is tény, hogy nincs mimikája. Nem tud játszani. Persze lehet, hogy a jövõben lesz másként ez. Voltak korábban is ilyen színészek (neharagudj dicaprio szar példa volt barátom, innne látszik, hogy nem tudod mit beszélsz)
Az, hogy az alkonyatra azt mondod, jól megírt könyv, egyenesen nevetségessé tesz téged, hisz mindenki tudja, aki olvasott már szépirodalmat, hogy az alkonyat egy jól eladott ponyva. Stilisztikailag, szerkezetileg semmi új nincs benne, csak megteremti azt a közhelyes atmoszférát, amit már ezren megteremtettek....(dracula) Errõl a könyvhulladékról persze pár éven belül megfeledkeznek, nem marad benne az irodalom világában.
Úgy húsz éve volt egy hasonló srác (küllemre is) matt dillon, gondolom láttad a gyógyszertári cowboy-t ha ilyen szinten bennevagy a dolgokban (klasszikus, gus van sant korai filmje). egy különbség volt, dillon tudott, és tud is játszani, és bár eleinte gyengébb volt mint ma, nagyon szépen felfejlõdött. Reméljük pattinsonnal is ez lesz, de egyenlõre nem tud játszani.
10/10
Anna018 2011 márc. 05. - 15:58:48 10/10 Előzmény Magnolia1
(7/154)
Hát az utálat annak szól,hogy sokan nem tudják megemészteni hogy ekkora nagy népszerûségnek örvend...igaz õ errõl aztán tényleg nem tehet...az elvakultásg enyhén szólva is látszik,akárhol ott a neve már megy a szarozás...de hát ez csak õket minõsíti,nem tudnak elvonatkoztatni!
Be is bizonyosodott már ennél a filmnél is:Divatfilm..szerencsétlen utána se olvass a dolgoknak,csak meg lát egy nevet és megy az általánosítás...mikor a WFE-nek köze sincs a divatfilm kategóriához,sebaj éljen ebben a tudatban.:D
Egyébként minden színész így kezdte,valamilyen filmmel elérte az átütõ sikert..Rob ezzel érte...és jó dolog,mert csak igazán így indult be a karrierje...
A filmrõl pedig annyit,hogy én olvastam a könyvet és szerintem hihetetlen jó,ebbõl rossz filmet nem lehet összehozzni.:D
A trailer alapján is nagyon jónak tûnik!
Szóval kiváncsian várom..:D
Magnolia1 2011 febr. 27. - 10:27:53 Előzmény Anna018
(6/154)
Már épp írni akartam ezt is, meg a következõt is, amit Mr.D-nek írtál. Megelõztél.:-) Én komolyan nem értem, mi ez a nagy utálat R.P. iránt. Nem látom, mitõl lenne õ rossz színész, ahogy azt sem, mitõl lenne ez egy divatfilm. Az Alkonyat vacak volt, de nem miatta, hanem szimplán mert a könyv ezerszer jobban lett megírva, a mozi ahhoz képest nudlira sikerült. Az Emlékezz rám-ban szerintem nagyon jót alakított, és igen, citromba harapott képet vágott, mert a szerep úgy kívánta meg. Azt vettem észre, ha egy színész jóképû, sokkal jobban meg kell küzdenie a nézõk kegyeiért, mert a legtöbben beskatulyázzák õket, és csupán a külsejüket látják, a tehetségüket pedig nem veszik észre. Lásd Leonardo DiCaprio!
Már nagyon várom ezt a filmet!
Elsie Beckman 2011 febr. 25. - 10:37:46 Előzmény Anna018
(5/154)
Az elõzõ hozzászólásaid alapján(más "filmekhez") nem vagy azon a szinten, hogy a divatfilm kategóriát veled vitassam meg.

De legyen igazad. Robert Pattinson, és a filmjei kifejezetten underground körökben népszerû....Egy bizonyos szubkultúrát mozgat....igazad van...gondolom....
10/10
Anna018 2011 febr. 22. - 20:02:03 10/10 Előzmény Mr. D
(4/154)
Látom te se vagy elvakult,egy kicsit sem....
10/10
Anna018 2011 febr. 22. - 20:01:21 10/10 Előzmény Elsie Beckman
(3/154)
Divatfilm?
Kicsit utána kéne olvasni,mielõtt ilyen butaságokat írsz....
Mr. D 2011 febr. 06. - 01:23:38
(2/154)
Az istenért kell ilyen kaliberû színészek mellé, mint Reese Witherspoon és Christoph Waltz berakni olyasvalakit, mint Robert Pattinson??! Szerintem ez egy remek film lenne, de ha Robert megint azzal próbálja leplezni a tehetségtelenségét, hogy hol "annyira jó pasi vagyok", hol pedig "citromba haraptam és k**va savanyú" fejet vág (és nyilván ezúttal is ez lesz a helyzet), akkor ez a film sem fog túlmutatni a tinilányok kedvence kategórián. Pedig mind Whiterspoon, mind Waltz, mind pedig az egész project jobbat érdemelne. Áááh...
Elsie Beckman 2011 jan. 30. - 00:08:05
(1/154)
Na, megjött a következõ divatfilm?