_goldie_ 2017 szept. 02. - 16:44:17
(10/31)
ló:)
mapk 2017 szept. 02. - 12:32:00 Előzmény _goldie_
(9/31)
Azért a herék árnyékoltsága, valamit csak hozott rajta, nem? :)
_goldie_ 2017 júl. 23. - 12:13:04
(8/31)
ne tetszett..nem én vagyok a célközönség ezt be kellett látnom..
nagy várakozásokkal ültünk be a filmre..egy igazi Willises pörgõs filmet vártunk -az eleje még jól indul aztán leül a közepére és csak az órámat nézegetem mennyi van még hátra a filmbõl..
ha egyedül nézem tuti elalszom :D John Goodman még csak 65 de többnek tûnik egy lomha öreg fószer
Willis ennél sokkal jobb filmeket csinált..ehhez miért õ kellett? ennél többet tud!

..sokkal jobban tetszett a Vén rókák amit 3 nyolcvanéves(!) a korát meghazudtolóan fitt öreg színész játssza -ezt figyelembe véve néztem és kaptam egy kikapcsolásra szórakoztatásra készült kitûnõ lassú filmet fiatal nyolcvanasokkal :))
1/10
XGame 2017 júl. 12. - 10:55:36 1/10
(7/31)
Ez egy sz@r film
5/10
beo71 2017 júl. 10. - 18:04:25 5/10
(6/31)
Bûnügyi vígjáték!? A vígjátéki rész gondolom Willis szottyadt segge, meg amikor nõi cuccban transzik üldözik. Bûnügyi rész meg egyszerûen nincs is, hiszen itt semminek nincs tétje: a debil gengszterfõnök úgyis csak marhul.
Gondolom napfény, pia, kábszi....jó lehetett a forgatás. Nézni már nem ilyen szórakoztató. Mintha egymásra dobált jelenetek lennének csak, ami úgy eszükbe jutott néha. Az utolsó 10 percre felpörgött a dolog, de addig elég uncsi volt. 5/10.
Na, ezért nem mindegy, hogy bizonyos Shane Black nevû ember ír beszólásokat Willisnek vagy valaki más, aki nem Shane Black.
bioscoopfan 2017 júl. 03. - 17:09:06
(5/31)
Ez most komoly, hogy 3 héten belül eltüntetik az angol nyelvû változatot a mozikból? :-(
5/10
NorbiB 2017 jún. 23. - 22:51:40 5/10
(4/31)
Jó volt, egyszer meglehet nézni...
Hiányzik belõle az a plusz...
Közepe kicsit lapos,picit uncsi.De jó volt,fogjuk rá. :)
10/10
Endre21 2017 jún. 22. - 20:35:49 10/10
(3/31)
Premier után 5 nappal néztük meg a Camponaban. Elmentünk 10-en és összesen 15-en voltak a moziban. Amúgy nagyon jó film, a karakterek kitûnõek. Pár jelenet annyira megmaradt, hogy már napok óta mindig feljön és jót röhögünk rajta!
10/10
Bigpapa 2017 jún. 22. - 06:19:25 10/10
(2/31)
Úgy ültem be rá, hogy ha jobb lesz,mint az új Transformers (amit 1000%, hogy moziban meg nem nézek) , akkor már nem kibaszásnak érzem, az 1400 Ft-os jegyet. Na meg, semmit se tudtunk róla, csak, hogy Bruce Willis.

Egyszerûen K U R V A J Ó Ó Ó Ó Ó! :D

Az elsõ perctõl az utolsóig élveztük a filmet. Olyan baromi jó karaktereket (szerintem a lehetõ legjobb mellékszereplõket válogatták össze) láthatunk, hogy nem lehet nem röhögni és imádni õket. Jó a ruszki uzsorás, a zsidó ingatlanos, a bombázó csaj (attól végünk volt) a drogkereskedõ....Na igen. Jason Momoa olyan baromi jól játszik, annyira imádni való a szerepben, kész! Jobb fazont nem tudtak volna szerezni rá. A sztori azért jó, mert nincs egy sztori. Ugye, amit írnak, hogy elrabolják a kutyáját és ezért kell "küldetéseket" csinálnia Willisnek. Na ez nem pont így van.
Dolgozik megbízásokon, közben eltûnik a kutya és ez hoz újabb és újabb, na és még újabb megbízásokat, küldetéseket. :) És pont ezért jó a film. Pl John Goodman másodvirágzását éli. Jó volt a Kong: Koponya-szigetben, és jó itt is :)

Összesen ketten ültünk a moziban tegnap este. Ez jellemzi amúgy a Big Bang Media-t, aki forgalmazza. Nulla reklámot sikerült csinálni a filmnek. A moziplakát is szar (kevés infó, nem figyelemfelkeltõ), neten is kevés reklám, tv-ben is, szóval azért nem nézték ezt meg sokan, mert a leírás se jó, a reklám se.

Közben az utóbbi idõk egyik legnagyobb meglepetése számomra, nagyokat nevettünk, végig lekötött minket, úgy néz ki, lesz második része :) Persze csak akkor gondolom, ha megfelelõen produkál a mozikban.

10/10 mert végig jól szórakoztunk és meglepetés volt a film.
sornersby 2017 ápr. 11. - 12:25:31
(1/31)
Nyár elején érkezik mozikba Bruce Willis fõszereplésével a Volt egyszer egy Venice (Once Upon a Time in Venice), az akció-vígjáték most elõzetest is kapott.

A B-mozinak szánt film története szerint Steve Ford magánnyomozó élete teljesen összeomlik, amikor a hírhedt alvilági banda ellopja imádott kutyáját, Buddyt. Amennyiben viszont szeretné látni, végre kell hajtania mindazt az õrültséget, amelyet a banda kér, így kénytelen-kelletlen bele kell keverednie egy drogügyletbe. A helyzetet azt sem könnyíti, hogy közben egy bosszúszomjas szamoai testvérpár, egy uzsorás ostoba bérencei és még számos kétes fazon is a nyomában van. Steve azonban annyira bepöccen, hogy bármire hajlandó azért, hogy visszaszerezhesse szeretett kutyáját.

Robb Cullen és Mark Cullen jegyzi a forgatókönyvet, illetve ketten vezényelték az akció-vígjátékot. A páros eddig néhány TV-s produkcióhoz készített forgatókönyvet, ez lesz az elsõ egészestés rendezésük. Willis mellett a fõbb szerepekben John Goodman, Famke Janssen, Jason Momoa, Elisabeth Röhm, Adam Goldberg és Kal Penn lesznek.

szinkronos elõzetes #1 - http://www.youtube.com/watch?v=6_Phg-iyrUc

Bemutató dátuma: 2017. június 15.