2/10
Obsession 2013 okt. 14. - 08:26:54 2/10
(56/216)
Hatalmas csalódás, élvezhetetlen, idétlen poénokkal. Egybõl az jutott eszemben hogy ugyan olyan rossz mint a Kasza.... Õk figurázták ki, meg nézték le pl. a Kaszát is, közbe meg ez is ugyan olyan hulladék mûsor. Én csak az elsõ 10 percet néztem de bõven elég volt....egybõl azzal kezdik a mûsort hogy olyan embereket fikáznak ki akik a konkurens csatornánál vannak (Vujity Tvrtko, Rubint Réka). Álhírek stb....borzalom. Után jön a következõ sokk: kapcsolják Morgen Freemant, akik Fekete Pákó volt...hát itt azt mondtam hogy elég volt, ez nem szórakoztató mûsor hanem egy rakás idétlen szerencsétlenség....Nagyot csalódtam Balázsékban!!!!
1/10
bulatova 2013 okt. 14. - 08:06:46 1/10
(55/216)
Ez tömény fostalicska volt, minden korosztály számára élvezhetetlen.
Ezen még dolgozhatnak. Az egész "dizájn", megüti a nyolcvanas évek színvonalát.
Õk szokták szivatni a többi csatornát ezek miatt, most itt homorítottak egy nagyot, megmutatták.

A Sas kabarét is szokták szivatni, a színvonal még ezt sem ütötte meg, pedig az még jóval a ZS kategória alatt van.

Nem okosak ezek a fiúk, sajnos a rádióban is nyomják ezerrel és k.rvára meg vannak magukkal elégedve, teljesen alaptalanul.

Örülök, hogy lejáratták magukat, sokáig nem fog menni ez a baromság, az RTL-nél sem teljesen hülyék.
3/10
pneklara 2013 okt. 14. - 07:26:47 3/10
(54/216)
Csodálkoznék, ha a mûsor megélné a fél éves születésnapját.
Kiábrándító volt, és szánalmas.
A legszánalmasabb Boros Lajos, aki nagyon meg lehet szorulva, ha egy ilyen megalázó szerepet elvállal, és azt is milyen rosszul csinálja!
Balázs ezzel a mûsorral is bebizonyította, mennyire lenézi a nézõket, nem tiszteli õket, bár ezt eddig is lehetett tudni róla. Baráti társaságban elmegy a képessége, de ez édeskevés egy esti fõmûsorhoz.
Az élõ adásnak az is veszélye, hogy az alany feláll, és kisétál ennyi sületlen poénkodás hallatán:az anyuka, akirõl megtudtuk, hogy a babtól pukizik, hogy a megasztár, gatyájában hordozott vastagtomikája májas hurkára, vagy ágaskodó szurikátára hajaz.És fene tudja, miért jön ide Vágó István nyal a rajta poénkodó, gyenge képességû rivális sületlenségeihez, savanyú, kényszeredett mosolya remélhetõleg nem csak a citromnak volt köszönhetõ. De azt ne feledje, önmagát is leértékeli, ha Balázsnak bakot tart!
Ha a nézettségi mutató jelez is némi figyelmet, az nem tetszésnyilvánítás jele, hanem a megdöbbenésé: nézzük már végig, meddig tud lesüllyedni!
Ennek a mûsornak az örült egyedül, aki elvitte a tv-t, remélhetõen legalább az igaz volt, hogy kisorsolták.

De egy jó fodrászra sort keríthetne Balázs, mert zavaró az ide-oda szálldogáló hajzata.
malczikaantaika@gmail.com 2013 okt. 14. - 06:19:50
(53/216)
Undorító volt a mûsor,mikor tiltják be?
McCart 2013 okt. 14. - 03:26:02
(52/216)
Matek látom nem volt erõsséged. :D
Hungaroharmos 2013 okt. 14. - 00:16:52
(51/216)
Ne búsulj, hamarosan indul a V.V.-hat is....!
XDX 2013 okt. 14. - 00:10:38
(50/216)
Maradjanak inkább a rádiónál. Ott jók itt nem. Erõltetett poénok vannak benne. Gondolom a nagy részét a mûsornak egy csapat írta elõre meg. Durva, de a Vágó viccesebb volt náluk. A kisgyerekes videótól meg a legtöbb nõnek napokig tartó nyálfolyása lesz, ennyi, azon kívül említésre méltó másodperc nem volt benne.
fo.ma 2013 okt. 13. - 23:59:51
(49/216)
Ja! És akkor még a Maunika-sót szidtuk! :)
fo.ma 2013 okt. 13. - 23:55:45
(48/216)
Nem szeretem a Borost, de amit mûveltek vele az felháborító volt. Meg amit az egész mûsorral mûveltek az is! Már esküszöm én égtem helyettük.
andros 2013 okt. 13. - 23:54:55
(47/216)
néha azon morfondírozom,hogy az irónia,rosszindulatúság,fölényeskedés,a másik hibájára való rámutatás,álszentség mennyire jellemzõ a mai kor emberének viselkedésére(e sorok írója se kivétel),nem azt írtam,hogy a mai kor emberére,hanem a viselkedésére,s ez mind-mind odavezethet,hogy azt kapjuk,amire fókuszálunk,amit adunk-az jön vissza,a magyar foci gyógyíthatatlansága is sajnos elõrelátható még sokáig,mert maga a közeg fertõzött,mindenkiben való bûnbakkeresés zajlik folyamatosan,
ami ezt az új showmûsort illeti,egyszerûen nem megy benne a szépet,jót,nivót találni,hasztalan a keresés, viszont nem-e szándékos az ilyen népbutított,agymosott tevékenység benne,a közönségesség,igénytelenség,alpáriság hangoztatása,ama ûzenete,hogy ez mindannyiunkra jellemzõ,kár lenne tagadni-a mûsor ûzenete,de a sárban való fetrengés ,mindannyiunk fetrengése vajon arra mutat rá,hogy nekûnk tényleg itt a helyûnk?ennyit érnénk?..a birkanyájnak folyamatosan bégetnie kell,célorientáltságot vélek ebben felfedezni,s erre alkalmas mûsorvezetõket lehet találni úton-útfélen(szép ez egy reikivel,vagy prananadival foglalkozó emberkétõl),ha ezt nézném hetente,ha az éjjel-nappalt követném naponta,bizony észre sem venném,mennyire elcsökevényesednék szellemileg,mennyire nincs meg a lélek tápláléka,a valódi lényeges dolgok keresése(minek nézem,ha nem tetszik?mert minden új mûsort megnéz az ember legalább egyszer,mert szomjazza a valódi szellemi étket),szóval szomorú ez,hogy milyen a mûsorpolitika itt,a fõsodratú médiában,valóban minden rendben lenne a teremtés egészében,ahogy tegnap elmélkedtem ezen?..ha igen,akkor mégis a szemûveg a hibás,le kellene cserélni ,de milyen legyen az újonnan felvett?
egy nagy elõnye máris van az ilyen mûsoroknak,a belsõnk jelez(olvasva a hsz-ok többségét),hogy itt nagyon nincs rendben valami,ez nem kell,ez hamisság,butítás,romlott kaja,ezt nehezen veszem be,emésztem meg,ez a felismerés sztem nagyon jó jel,mert elindíthat egy szellemi keresõúton bennûnket,keresni valami autentikusat,valami igazat..,itt az elsõ akadály,a felismerést még nem követi a cselekedet,valami olyan személyes ûzenetet keresni,ami minket szólít meg egyénileg,ami igazán nekûnk szólna,amiben benne vagyok,ami rólam is szól,ami igazán örömöt okozna,ilyen irányúltságú mûsort nem sikerûlt felfedeznem még,vajon ez véletlen?
jaj a népbutítóknak,jaj a fõsodratú médiának,ha egyszer kiderûlnek a valós dolgok,a lelkiismeret lappang,de jelenlévõ mindenkiben,majd szembesûlnek önmagukkal az igazán rosszindúlatúak,az igazi népbutítók,az igazi,más kárán hatalmon lévõk:-)
Hungaroharmos 2013 okt. 13. - 23:45:28
(46/216)
Neked is Jani!
(Bochkor.... :)
10/10
Aki bújt, aki nem 2013 okt. 13. - 23:31:39 10/10
(45/216)
Akkor jó éjt, balázs!

(Vadon Jani álnéven)
Hungaroharmos 2013 okt. 13. - 23:18:36
(44/216)
Sziasztok, én a balázs vagyok, csak titkos felhasználónévvel...
Az elöbbi linkre válaszom hogy: ez az élö adás varázsa!
Köszönöm, hogy valaki meghallgatot : Balazs
10/10
Aki bújt, aki nem 2013 okt. 13. - 23:04:42 10/10
(43/216)
Cink...
Hungaroharmos 2013 okt. 13. - 22:59:18
(42/216)
Tudod az a mondás járja hogy;
"akinek nincs gond az emésztésével, az nem beszél örökké a sza*ásról"
10/10
Aki bújt, aki nem 2013 okt. 13. - 22:56:44 10/10
(41/216)
Igen, Balázs hozta a "Megálló"-s formáját. 10évvel ezelõttit
http://www.youtube.com/watch?v=2ewL4W5gQ40
A Morning azért ennél jobb szokott lenni.
-csengõzoli-- 2013 okt. 13. - 22:50:41
(40/216)
Én Balázs korosztálya vagyok, csípem is a mûsorukat.
Prûdnek senki sem mondott még, sõt az "altesti poénokkal" sincs semmi problémám,szerintem ezek beleférnek.
De erre még én is azt mondom,hogy borzasztó alpári és primitív.
A poénok sem ülnek, a többségük nagyon gyenge.
Az meg,hogy Vágóval azon poénkodnak,hogy itt a citrom "KAPD BE!", valahogy mindennek az alja.
Tényleg csak egy hajszálnyira vagyunk attól,hogy szellemi fogyatékosokat kamerázzanak be és azon röhögjenek...
Ez borzasztó volt.
Hungaroharmos 2013 okt. 13. - 22:49:33
(39/216)
***SPOILER***
...Nézettségi mutató;
A sorsoló 'urnában' kb.: 4 db. golyó volt :D
10/10
Aki bújt, aki nem 2013 okt. 13. - 22:29:39 10/10
(38/216)
Én megadtam a maximum pontszámot, de nem nézem végig és többször se.
Azért a filctollas jópofa volt.
djlacee 2013 okt. 13. - 22:12:37
(37/216)
A Kasza! is élõ? Mert ez az