Pikacsu 2014 jan. 03. - 14:16:58
(37/137)
Legközelebb nem is veszek kólát, csak szívószálat.
Pikacsu 2014 jan. 03. - 14:15:14
(36/137)
Amikor csecsemõ öregemberré zsugorodik. Érezni lehetett a moziban, a most baj van megdermedtünk, legyen gyorsan vége szitut. De ha nem hiszed el, ülj be és figyelj. Ez elég erõss sokk volt, kb ha beleszürcsölök a mellettem lévõ kólájába, észre se veszi.
10/10
juditkecskemet 2014 jan. 03. - 13:09:03 10/10
(35/137)
Melyik részre gondolsz, ami annyira nézõsértõ volt???
10/10
juditkecskemet 2014 jan. 03. - 13:08:11 10/10
(34/137)
Tegnap néztük meg párommal a filmet. Nekünk nagyon nagyon tetszett. Elvarázsolt. Nem értem mások miket írkálnak itt össze-vissza. És azt sem tudom melyik jelenet volt nekik annyira rossz...
Pikacsu 2014 jan. 03. - 09:22:47
(33/137)
Úgy mentem a filmre, hogy alapból jó kedvem volt. Csak unatkoztam. Féltem egy-két dologtól, de megvettem a jegyet és rágcsálni valót. A szerelmi szál nem lett ömlengõs idõhúzás, a történettel együtt fut kis részletekben.
A film nagyon egyben van, leszámítva 1 részt, ami okádék. Szerintem ez a készítõk önvallomása, de ha ezek kilennének vágva, kb 1 perc bár többnek tûnik, akkor hibátlan film lenne. De nem lehet elmenni mellette, mert megfagyott a közönség, mert lényegében egy perverz ízlés erõszak volt. Aki képes ezen túltenni magát, összességében mintafilm lenne. (90§ millió dollárból) Fõleg ha a szart kivágnák. Van egy olyan gyanúm, hogy az utómunkálatok nagy részét az tette ki, csak valamelyik gyenge volt és nem vágta ki az összeset. Pedig biztos személyiség fejlesztõ lett volna az ötlet gazdájának. "Szar az összes gondolatod, mi mozifilmet csinálunk fuckyou.com"

Éreztem ahogy dolgozza fel az agyam, és próbálja a felejtés szektorba tenni. Eleinte csak a pozitív jutott eszembe és ezt valahogy leválasztottam a filmrõl.

Fél perc seggbekúrás akinek belefér... De így viszont én már nem ajánlom. Oké azért ez messze van tõle, de miért kell a nézõket gnóm groteszk jelenettel inzultálni. Aztán kapja a film, a ne nézd meg kommenteket.
És teljesen meg is érdemli.
4/10
1molli85 2014 jan. 02. - 18:05:32 4/10
(32/137)
Véleményem róla:kidobott pénz, és idõpazarlás. Lett volna mondanivalója, csak épp a kivitelezéssel vannak problémák, nem is kicsit. ilyen rossz filmet rég nem láttam.
Pikacsu 2014 jan. 02. - 14:43:12
(31/137)
Ez levette a kedvem.
5/10
felhasználónév18 2014 jan. 02. - 14:12:32 5/10
(30/137)
A film alap ötlete nagyon is jó lehetõség lett volna egy izgalmas és vicces film elkészítéséhez, de valahogy ez nagyon nem jött össze. Lapos, közhelyes és pont az egyetlen izgalmas szál nincs benne kifejtve. A szerelmi sztori bosszantóan semmitmondó. Úgy érzem nem tudták az alkotók eldönteni, hogy mit is akarnak, így pont semmilyen sem lett a film. (se nem akció, se nem vicces, se nem elgondolkodtató. Kicsit sajnáltam a kiadott pénzt érte.
nyarlover 2014 jan. 02. - 00:34:10
(29/137)
Tényleg csak azért regisztráltam, hogy elmondhassam, mennyire szar. Eszetekbe ne jusson megnézni. Kb olyan hatással volt rám, mint egy plakát a metróban. Lapos, gagyi, és attól, hogy szépen van fényképezve, nem lesz kevésbé szar a forgatókönyv és a rendezés. Biztos túl sokat vártam...
6/10
m3246 2013 dec. 30. - 22:29:44 6/10
(28/137)
Mondjuk a trailer alapján a nagyon vágyott kategóriába tartozott a film, ennek megfelelõen mentem is a mozi mint a kisangyal. Most meg csalódott vagyok mert a film nem igazán sikerült sajnos. Az alapötlet jó, de a megvalósítás harmatos. Az elsõ fél óra kifejezetten rossz a poénok gagyik. De ami a legrosszabb, hogy a "valóság" néha még az "álmodozásnál" is valószerûtlenebb... legalább itt ne hibáztak volna ekkorát. Néhány jelenet és poén pedig kifejezetten erõltetett néha már bosszantóan gyenge. Valóban gyönyörûek a helyszínek és egy kicsit de csak egy kicsit sikerült kontrasztot állítani a "szabad világ élj" és a "megrohadok a zsúfolt koszos nagyváros hányingeres toronyházas irodamunkahely" között. A szerelmi szál is halványra sikerült, a történet pedig sablonos és kiszámítható pedig ennél a filmnél talán pont ennek kéne lennie a legnagyobb durranásnak... azt hiszem meg is van mi a bajom a filmmel. Sajnos nem nagyon tudok jót írni róla, egyszer nézõs és az már meg is volt. Moziba elmenni és fizetni érte na azt nem ajánlom senkinek... Nagy kár érte 6/10
Sir_Extreme 2013 dec. 30. - 18:00:09
(27/137)
Álmodozni jó, de csak az lesz emlék, amit meg lehet örökíteni.
CsiróCsiró 2013 dec. 30. - 12:06:11 Előzmény Sonic8
(26/137)
Azért már "fényesedik" mindkét általad említett olalon :-)

Például IMDb-n az a 7,6 nem olyan rossz.

És innentõl !!!!!!!SPOILER!!!!!!!

Nem tudom olvastad e Coelho-tól az Alkimista c. regényt. Amennyiben nem, úgy kérlek nézd el nekem, de lesz egy kis SPOILER ebben a spoilerben :-)

Ott is az volt a végkifejlet, hogy a fõhõs keresztülment mindenféle kalandon, viszontagságon, szenvedésen, örömön, bánaton, mégis a kiindulási pontnál találta meg azt, amiért tulajdonképpen elindult. Ergo a megtett út volt a lényeg, és a közben szerzett tapasztalat.

Én egyszer munka után lementem a Duna partra sétálni, néztem a kivilágított Budai oldalt, és arra gondoltam; de jó lenne mindehhez zenét hallgatni. Haza is sétáltam az MP3 lejátszóért, amirõl otthon derült ki, hogy mindvégig a kabátom zsebének legalján volt :-)

Viszont útközben találtam egy 500-ast az Andrássy úton, ami nem egy vagyon, de mégiscsak talált pénz :-)

Ez nem történt volna meg, ha nem indulok el egy olyan dologért, ami mindvégig nálam van :-)

A másik dolog, amit írtál, elõször engem is zavart. Valóban a negatívnak már nála kellett volna, hogy legyen, miközben az ominózus címlapfotó készült.

Aztán belegondoltam, hogy egy ilyen monoton életet élõ ember, mint Walter Mitty miért ne ülhetett volna elõtte is azon a helyen, és nézegethetett volna filmeket?

Lehet az volt a kedvenc diafilmnézegetõ helye :-)

Vagy esetleg az anyja + a fotós összejátszott a háta mögött, hogy végre kizökkenjen a megszokott mókuskerékbõl, és miközben nem volt nála a tárca, a muter csempészte bele az utólag elkészített kép negatívját :-)

Persze ez utóbbit én sem gondolom komolyan, csak jól hangzik, és ha teszem azt az összeeszküvés-elméleteirõl híres Oliver Stone rendezte volna a filmet, még meg is állná a helyét. :-)

Úgyhogy én az elõzõ magyarázattal fel is menteném a filmet, mert összességében kellemes élmény volt.

Valóban nem egy Forrest Gump, de azért tudott hatni a nézõre.

Nekem egyedül a David Bowie dal volt picit hosszú, ami a csaj gitározott neki, miközben felugrott a helikopterre.

Megyek is, megnézem a dal szövegét, hogy mirõl szól... ...hátha úgy jobban fogom kedvelni azt a jelenetet. :-)

Nálam 10/8-as
_goldie_ 2013 dec. 29. - 23:57:48 Előzmény beo71
(25/137)
a szép képek/tájak miatt kell a mozivászon ehhez a filmhez..
..a trailert hónapokkal korábban láttam
moziban egy film elõtt vetítették

kerülöm Stillert..nem nézem a filmjeit..unszimpi a pali
de ezt megnézem!

.....és persze közben Sean Penn is felbukkant :))
Sir_Extreme 2013 dec. 29. - 21:18:04
(24/137)
Amúgy a legtöbbünknek tényleg az a bajunk, hogy álmodozunk az igazi életrõl, akiket ismerek azoknak az élete tényleg olyan, mint WM, az enyém is. Milyen az igazi élet?
krampampuli 2013 dec. 29. - 21:06:30 Előzmény tanhu
(23/137)
Tán csak nem szimatszatyros filmesztéta szakos vagy? :D Láss is ne csak nézz! Amúgy a film 7-8 között imbolyog. Többet vártam de így is kellemes esti mozi...
8/10
beo71 2013 dec. 29. - 13:24:21 8/10
(22/137)
Ben Stiller nekem valahogy, olyan Dvd-s csávó, nem indulok rá a filmjeire, ráérek megvárni, amíg nem kell tönkre mennem anyagilag az elmeháborodott mozijegyek miatt.( Kivétel a Zoolander és a Trópusi vihar, ezek jók, mintha más fickó csinálta volna. ) A lányom elzavart minket moziba, hogy a barátnõjével szétszedhessék a lakást és én jószívûen hagytam az asszonyt választani ( na meg a választék : 47 Ronin, annyiszor láttam a látványos bemutatóját, hogy hiába kedveltem meg szép lassan Keanu-t, errõl valahogy süt a gagyi, de remélem késõbb csalódni fogok, jó értelemben ).
Nos, így ültem be rá és abszolút pozitív érzéseim vannak. Ha vlaki hozzám hasonlóan nem vár sokat, nyugodtan ajánlom, ráadásul ezt tényleg nagyvásznon kell látni, az élet és a fantázia, majd késõbb a valódi élet között óriási a különbség, ez remekül sikerült. Kedves, aranyos film, én nem unatkoztam, mert megkedveltem, mire beállt a végére, csodálatos képek és jó érzések mellett, felemelõ pillanatok is vannak ( gördeszkázás - nem akárhol-Sean Penn, közös foci, jó zenék.) 8/10.
tanhu 2013 dec. 28. - 17:12:04
(21/137)
bensztiller Uram irgalmazz... kuka...
eIemes 2013 dec. 28. - 08:28:06 Előzmény portponthinnye
(20/137)
:)
eIemes 2013 dec. 28. - 08:14:35 Előzmény Zizibizi
(19/137)
Köszönöm a pozitív véleményt, én szeretném megnézni, és nem a poénok miatt.
Swing Wing 2013 dec. 27. - 20:21:56 Előzmény edneni
(18/137)
Remélem sikerült végül eladni?
Olyan rossz, ha olyat nyer az ember, amit nem tud felhasználni, ha viszont eladja, tényleg van értelme a nyereménynek.