Téma: Will Smith

1/10
kinguci18k 2019 ápr. 01. - 09:19:26 1/10
(66/66)
Gyerekként,fiatalként egy idióta,drogos,anorexiás,beképzelt majom volt.-Ekkor nem szerettem.
Aztán felnőttként több jó filmje is lett( Bad Boys,I Robot,Hancock)-Ekkor bírtam mint színészt.
Manapság meg egy önelégült,beképzelt majom.Aki azt hiszi,neki mindent szabad.-Jelenleg sem bírom.
4/10
IDS 2019 febr. 06. - 09:58:29 4/10
(65/66)
Egy középszerű, nyálas ripacs.
Szinte garantált, hogy még egy jó forgatókönyvből is a legrosszabbat hozza ki.
Querelle82 2018 nov. 04. - 18:52:14
(64/66)
Abszolút középszerű filmvászonbéli szakmunkás. Viszont akkora arca van, mintha Laurence Olivierrel egy lapon emlegetnék.Színésznek én eleve csak olyan embert tartok, aki színpadon is fellép.Itt persze kinyalták a seggét.A zsaruk is csak lapítottak amikor a Lánchíd tetején ugrált mint fing a gatyában. " Ez nem tiltott ".Utána meg persze lezárták a hídpillér tetejére vezető utat.Külön tárlatvezetést kapott a Frida kiállításra is záróra után.Kapták volna be azt a fekete túrós kékeres farkát.
_goldie_ 2018 aug. 27. - 15:50:44
(63/66)
Will budapesti produkciója a Lánchíd tetején drónról 1 percben https://www.youtube.com/watch?v=EReEy06C3tg
10/10
Bubus53 2017 okt. 03. - 13:53:07 10/10
(62/66)
\"Egy igencsak hosszas szünet után Will Smith újra nekivágott a színészkedésnek.\" Ez a szünet vajon mikor volt???????
10/10
nikato 2017 szept. 14. - 09:11:26 10/10
(61/66)
Sótonyi Gábor hangja sokkal jobban illene hozzá, mint Kálid Artúré.
10/10
Viharsziget 2017 febr. 22. - 19:59:39 10/10
(60/66)
Bûn, hogy nem kapott még Oscar-díjat!!!! Nagyon tehetséges színész, mindent tökéletesen el tud játszani, jó akciófilmben, az érzelmes szerepek meg iszonyat jól állnak neki!
Petya_012 2015 szept. 25. - 09:56:31
(59/66)
"Smith a Bad Boys elsõ részében is szerepelt. " A másodikban is!
filmimádóó 2014 júl. 11. - 16:03:33
(58/66)
Szerintem jó szinész, sok filmjét láttam már.
palinkas99 2013 jún. 02. - 15:17:19 Előzmény Crush
(57/66)
Üdv!

Engem érdekelne az alárírás, esetleg kaphatnék róla egy képet?
Crush 2012 máj. 31. - 11:13:40
(56/66)
Eladó eredeti Will Smith aláírás, amit Londonban kaptam tõle személyesen! Ha érdekel, írj privit!
xzibit2010 2012 márc. 09. - 00:50:38
(55/66)
pl a Csúcsformában is elég sikeres lett sztem a maga nemében! :D
De ezt inkább Jackie topicjába folytasd! XD
greeen 2012 jan. 26. - 22:16:57
(54/66)
Amit még ide megemlítenék Chackie Chanról,hogy valóban hatalmas sztár abban a szórakoztató mûfajban amit felépített,igaz Amerikában sosem sikerült a keleti sikereit megközelíteni,mert nagyon fanyalogva fogadják a filmjeiben a humorokat és egyes giccses jeleneteket!Nem igazán képzett színész de feltudta építeni a hosszú évek alatt.Sõt nem is igazán tanulta.Az olvasás és az írás nem az erõssége, ezért gyakran mások fogalmaznak helyette írásban.De nyilván nem is akarja ezt titkolni.Egyszer úgy nyilatkozott, hogy a legnagyobb hiba, amit elkövetett az, hogy nem helyezett kellõ hangsúlyt a tanulásra.Emiatt oktatási intézményeket hozott létre szerte a világon.Szóval igen.Egy rendkívül értékes ember.De nem a Kelet legnagyobb színésze.És most mi jön.Soroljam fel a kelet legnagyobb színészeit?:)na ne fárassz hehe
greeen 2012 jan. 26. - 21:45:48 Előzmény xzibit2010
(53/66)
Elõször is mint a legtöbb és teljesen helytálló kritikák is megemlítik a gyerek anorexiás majdhogynem kórosan sovány teljesen alkalmatlan fiziológiailag a szerepre!Véletlen sem kell egy tömzsi vagy izmos alkat,de a gebeség és a damil testszerû alkat a szûrrealitás határát súrolja!Mint ahogy a mozgása is!Most azt akarod mondani elég viccesen ,hogy ha de lett volna akkor kit tennék a helyére,mintha egyszerûen az a hihetetlen véletlen állna fenn, hogy a Smith házaspár producerkedik egy film felett (Anyagi javak megteremtése irányítása,szervezése mittomén) és óriási mákkal ép a fiuk a legalkalmasabb erre a szerepre.Itt már nem is értem hogy merül fel benned ez a kérdés hogy kit kellene helyette!Nem neveket kell említeni mert 12 évesek nem rendelkeznek Golden Glob, vagy Oscar díjjal de létezik rengeteg gyerekszínész sorozatokban.Nem név szerint hanem castingolva keresik a gyerekszínészeket.Több ezer van hidd el.Több száz amerikai tinisorozatban tömegével,akik színésznek is készülnek nem csak alátesznek egy filmet.Parttalan vita lenne mert nem érted!Visszatérve Chackie Chanra.Ezen Õ nevetne a legnagyobbat amit itt beszélsz!Mert Baromság!Kelet legnagyobb színésze?Kikérné magának a drámai színészek nevében.Ne legyél már ennyire laikus.Õ Maga is fõleg kaszkadõrnek, harcmûvésznek,vállalkozónak, rendezõnek, forgatókönyvírónak nevezné magát,de legkevésbé sem hatalmas színésznek!Szórakoztató mûfajban popcorn moziban ez bõven elég.És pont azért is mondtam dicséretes tõle,mert most öreg korára ,mert ugye közel 60 éves ,egyre inkább tényleges színészi ,vagyis drámai szerepkörökben is megmutatkozik!De valószínûleg A "kelet legnagyobb színészének" ahogy te felpredesztinálod,nem lesz sem Golden Globe,sem Oscar díja!De talán jelölése sem!Bár Úgy gondolom összejöhet neki öreg korára,mert igenis ebben a filmben valóban látszott a színészi teljesítmény is!
xzibit2010 2012 jan. 26. - 19:15:28
(52/66)
DE ha lett volna te kit tettél volna a helyére?
Sztem mindenki várva várta Will SMith fiának debütálását!

Jackie meg egy baromi jó színész, max az õ filmjeit nem szereted! :)
A kelet egyik, ha nem a legjobb színésze!
greeen 2012 jan. 26. - 16:44:03
(51/66)
Te most komolyan beszélsz?Itt casting sem volt a tinisztár szerepre!Hát nem érted Hogy apja anyja a film producere?!Úgy mondod mintha a kölök lenne a legalkalmasabb!Az Apu meg Anyu csinál egy filmet a fiának!Mintha neked lenne annyi lóvéd hogy ezt adod karácsonyra a gyerekednek.Hogy legegyszerûbben értsd!Itt nem neveket kell mondani hogy ki lenne alkalmasabb mert nyilvánvaló hogy rengeteg lenne de ez az opció fel sem merül ilyenkor ha a szülõk csinálnak egy filmet a gyereknek!Jackie meg lehet 50 éve színész de nem egy nagy színész.Sokkal inkább bohóc,és néha ripacs aki mennyiségre gyártotta a filmeket!És Éppen ezért megjegyzendõ itt éppen jól alakít!Mert tud õ nagyon is jó lenni!És még véletlen sem akarom leszólni!
xzibit2010 2012 jan. 26. - 14:41:38 Előzmény greeen
(50/66)
sok jobb tinisztár? Kit tettél volna be aki 13-14 éves? :D
Mondj pár nevet, lécci! :)

A jó az nem egyenlõ a fantasztikus és egyéb jelzõkkel.
Jó film volt, de semmi több. Nem kiemelkedõ alkotás.
Jackie meg mivel már 50 éve sztár, nyilván mindenki rá emléxik.
De jobb volt ez mint az eredeti film.

A jó film nálam is ezt jelenti mint az imdb-n:
Ratings: 6.2/10 from 47,446 users
greeen 2012 jan. 12. - 16:58:49 Előzmény xzibit2010
(49/66)
Jól írtad.Mármint hogy a kölyök baromi jó volt "szerinted".Mert amúgy a filmben egyetlen jó alakítás volt,az kivételesen Jackie Chan.A Kölyök egy giccses értelmetlen 15 kilós szürreális választás volt.Ahol a belevitt lezserségétõl még a tenyér is viszketett!De Hát nincs mit tenni,totál alkalmatlan fiziológiai jellemzõk ellenére is neki ott volt a szerep tálcán kínálva,még ha több ezer sokkal kompetensebb tinisztár is lehetett volna!Ez ebben a szomorú,és egyben teljesen érthetõ is!Ha Apuci és Anyuci a film producere ne jöjjünk már azzal hogy amúgy a gyerek tök jó volt,mert ez baromság!Szerinted jó volt ,még egyszer mondom ezt nagyon jól írtad!
xzibit2010 2012 jan. 12. - 01:12:57
(48/66)
Mert mondjuk Jaden a Karate kölyökben baromi jó volt sztem.
Elsõ szerepnek tökéletes alakítás.

A lánya meg a zenei mûfajban "domborít"!

Az asszony meg a producere, ill néha színészkedik is.


Sötét zsaruk 3. (post-production) 2012
Bad Boys 3 (announced) 2015
10/10
pillangókisasszony 2012 jan. 09. - 05:12:21 10/10 Előzmény greeen
(47/66)
Nagyon futtatja a családját,fõleg a kölykeit.Na de minek ?