6/10
NN1532 2017 dec. 27. - 20:11:23 6/10
(5/25)
A fenti netes kritikával majdnem teljesen egyetértek. A kivétel Jim Belushi, aki szerintem kifejezetten jó a filmben. Jó más szerepkörben látni.
A film nagyon súlyos. mindenki folyamatosan látja a behatárolt lehetõségeit és ettõl eltekintve megbízhatóan rossz döntéseket hoz. Egyfolytában.
Ez talán spoileres lesz egy csöppet: Kit szeressünk, kit hagyjunk el, menjünk-e iskolába, mondjunk-e igazat, lopjunk-e. És a vége persze az, hogy majd minden hibánkkal, rossz döntésünkkel együtt kell és tudunk is élni.
Aki Woody Allen filmre vágyik a vicces-esetlen-bölcs fajtából, az hagyja ki! Ez nem egy szerethetõ alkotás. Attól még nem rossz.
10/10
TitusLivius 2017 dec. 19. - 10:50:40 10/10
(4/25)
Komoly hangulata van a filmnek, ezt megint nagyon odatette ez a kis muki (82 éves idén!!!). Én nem értek egyet azzal, hogy gyenge lenne a történet, sõt! Szerintem ez a rendezõ eddigi legsúlyosabb filmje, a blue jasmine vagy a match point ehhez képest könnyed szappanopera . Kate Winslet igencsak odatette magát, lubickol a szerepében, de ebben a filmben mindenki más is jó(nak tûnt nekem). Szépen van fényképezve, a környezet történései és a megvilágítások jeleneteken belüli váltakozásai mintha reflektálnának a szereplõk lelkiállapotára. Összességében nagyon tetszett, talán lehetett volna egy kicsit lendületesebb.
10/10
4427-28 2017 dec. 16. - 22:22:18 10/10
(3/25)
Elképesztõ ez az ember (WA)! Megint egy nagyszerû film.
Ezúttal dráma, és nem vígjáték.
jn 2017 dec. 15. - 01:49:02
(2/25)
Ez egy iszonyú jó film, de csak azok fogják értékelni, akik tényleg szeretik a lélektani drámát, drámai helyzeteket, és nem riadnak meg a kevés cselekménytõl és a happy end hiányától sem. Nekem nagyon tetszett, és a nem akkora filmrajongó páromat is lekötötte, egy próbát megér, de nem ajánlható mindenkinek.
6/10
Ktesibios 2017 dec. 09. - 23:06:20 6/10
(1/25)
Pedig én nagy Woody Allen rajongó vagyok, de ez most nem jött be. És itt most a történet a gyenge, és a dramaturgia. A könnyed narráció sehogy sem passzol a súlyos sztorihoz. Mintha ez a film nem lenne befejezve, mintha nem lett volna elég idõ a forgatókönyv javítására és egy alapos vágás is sokat segített volna. Majd legközelebb! Várom a következõt.