ceia 2014 szept. 11. - 21:25:03
(897/917)
oktondi pocok 2013. szept. 07. 19:10 | 1201/1212
Meklód fia 2013. szept. 19. 14:49 | 1202/1212

Érdekes hozzászólások, és még én vagyok-e jól.. Az egyik az összeesküvés-elméletben hisz, dacára annak, hogy a valaha legjobban dokumentált terrorista támadás volt. A másik azt hiszi, hogy mégegyszer elõfordulhatna ilyen.. Kizárt. Ráadásul képzavarban is van, NEM ABBAN az épületbe dolgoznának, amit már egyszer ledöntöttek, hanem legfeljebb egy másik ugyanolyanban :) Ezt a poént többször nem játszhatják ki a terroristák, ennyire azért nem hülyék az amcsik. Nem véletlenül ezeket rombolták le, az USA és a kapitalista világ jelképei is voltak, szerepeltek rengeteg New-Yorki képeslapon éppen úgy, ahogy a szabadságszobor. Alig van New Yorkban jászódó film, amiben ne lettek volna láthatók. Tehát nem csak a világkereskedelem központi épületei voltak, sokkal többek annál. Igen, szerintem újra kellett volna építeni. Ha nem is ugyanolyanra, de nem belenyugodni, hogy akkor most ledöntötték és elérték amit akartak.
gadus 2014 szept. 11. - 19:56:48 Előzmény stenmore-
(896/917)
Miért ne leplezõdött volna le?
offtopic
Sz Peter 2014 szept. 11. - 19:05:53
(895/917)
Pearl Harbor-ban is voltak jelek.
Illetve percre pontosan tudták, hogy a japánok mikor fognak támadni mivel az egész rádióforgalmat lehallgatták és dekódolták.
Mégsem tettek semmit mivel kellett a casus belli.
tortura 2014 szept. 11. - 18:18:46 Előzmény stenmore-
(894/917)
Engem totál nem zavar, ha hülyének néznek. Mindenkinek joga van, hogy azt gondoljon a dologról, amit akar. Én egyébként sem szoktam hinni az összeesküvés-elméletekben. Már annyiszor hallottam én is, hogy nem is a terroristák voltak, stb. stb. Ennek csak az az egy aprócska tény mond ellent, hogy õk maguk is büszkén vállalták és vállalják is a mai napig. Nem egy, nem kettõ videoüzenetben. És még fenyegetõztek is további robbantásokkal. Amelyek meg is történtek Londonban, Madridban, stb. A vallási fanatikusokról minden el tudok képzelni.
Én nem hiszem, hogy az USA saját magát felrobbantotta volna. Abban viszont hibásnak tartom õket, hogy tudniuk kellett volna elõre, hogy mi készül. Voltak jelek. Ráadásul a terroristák pont ott képezték ki magukat pilótának Arizonában. Aztán a felvételeken is láthatóak, hogy simán felengedik õket a gépre. Holott körözött személyek voltak. Fent kellett volna akadniuk a rostán. De akárhogy is volt, ez az egész szeptember 11 egy borzalom, ilyennek nem szabadna megtörténnie.
De mindenki azt hisz, amit akar. Csak ne akarja a másik torkán lenyomni. Én a magam részérõl nagyon szeretném megérni azt, hogy egy olyan világban élhessek, ahol senki nem akar semmit felrobbantani, eltéríteni, stb. Milyen jó is lenne úgy felszállni egy gépre, hogy negyed ennyi idõ menjen el a biztonsági intézkedésekre, mert senkinek nincsenek rossz szándékai. Naiv vagyok, tudom, mert én ezt már nem fogom megérni.
tortura 2014 szept. 11. - 18:10:01 Előzmény stenmore-
(893/917)
Nem vagyok új.... De tapasztalatlan lehet. Azt se tudom, hogy kell nekik közvetlenül írni. De nem is akarok, mert ezt is elolvashatták. És nincs benne semmi olyan, amiért szégyellnem kéne magamat.
stenmore- 2014 febr. 24. - 01:35:40 Előzmény tortura
(892/917)
Mé nem közvetlen levelet irsz nekik ha problémád van? ,és különben láthatólag még tapasztalatlan új nick vagy itten.mert a régiek ehhez már hozzászoktak.
stenmore- 2014 febr. 24. - 01:30:58
(891/917)
Nincs egyedül ,makacsul tartja magát az a teoria hogy Amerika megmerényelte önmagát,és ez valahogy még nem leplezõdött le ,ugyanúgy ahogy Elvis is él még, és a Holdra lépés is filmtrükk hiszen lobog a zászló ahol nincs is szél,muhahahaha.
stenmore- 2014 febr. 24. - 01:28:33 Előzmény oktondi pocok
(890/917)
Én hallottam, és egy ócska hatásvadász hülyeségnek tartom.
antdomi 2014 febr. 13. - 13:27:44 Előzmény tortura
(889/917)
Érdemes rákeresni a "Fájdalmas megtévesztés"-re és a videótalálatokból megtekinteni egy 83 perces dokumentumfilmet, hogy megbizonyítják, hogy valójában mi is történt a 2001. szeptember 11-én. Nem volt ott semmi terrortámadás, egyszerûen a jenkik leontották. Hogy pontosan miért, a filmben erre is meg lehet találni a választ.
tortura 2013 szept. 20. - 16:11:59
(888/917)
Tisztelt Szerkesztõség! Tisztelt Moderátorok! Szeretném tudni, hogy a kb. két hete írt bejegyzésemet miért törölték ki? Csak azért kérdezem, mert õszintén kíváncsi vagyok rá, mi rosszat tettem, ami miatt ki kellett törölni. Az én kommentjeimet ugyanis soha sehol, semmilyen fórumon nem szokták se törölni, de még kijavítani sem, mert mindig kulturált és normális stílusban szoktam kifejezni magam. Trágárkodni sem szoktam, másokat sértegetni sem, ha egy mód van rá, politizálni sem szeretek (bár némelyik filmnél lehetetlen nem politizálni). Érdekes módon akkor nem mûködik a moderáció, amikor kéne, nevezetesen mikor sokan leírják a film tartalmát, lelövik a poént, sértegetik a másik hozzászólót, obszcén szavakat használnak.
Nagyon köszönöm elõre is érdemi válaszukat.
tortura 2013 szept. 20. - 16:06:14
(887/917)
Én pont hogy nem tagadtam, mégis kitörölték két hsz-met is. Pedig se nem uszító, se nem gyûlölködõ, semmi kulturálatlan nem volt benne.
offtopic
Meklód fia 2013 szept. 19. - 14:49:53 Előzmény ceia
(886/917)
te jól vagy? szívesen bemennél mindennap abba az épületbe dolgozni azzal a tudattal, hogy egyszer már ledöntötték? Mi van ha csak azért is megtámadnák még egyszer? Én már azt is furcsállom, hogy közvetlenül mellettük építik az újabb tornyokat, de hát had kísértsék a múltjukat és támadják meg õket, ha nekik ettõl jobb...
oktondi pocok 2013 szept. 07. - 19:10:45 Előzmény ceia
(885/917)
"A terroristáknak és al-khaidának ez lett volna a legnagyobb fricska." Kétségbeejtõ látni, hogy vannak, akik még mindig itt tartanak. A Fahrenheit 9/11-rõl hallottál már?
ceia 2013 szept. 07. - 17:28:08
(884/917)
Sajnos az ikertornyok helyén csak egy park és pontosan ott két négyszögletes medence van vízeséssel - tulajdonképpen két szögletes lyuk, amibe ömlik a víz, este meg reflektorok világítanak az ég felé. Szerintem újra kellett volna építeni, ráadásul ugyanazt a két tornyot. Nem modernebbet, magasabbat, ezek úgyis megelõzték a korukat és mivel újak lennének, még sokkal tovább fenn maradhatnának. A terroristáknak és al-khaidának ez lett volna a legnagyobb fricska.
Nem véletlenül a Világkereskedelmi Központ tornyait döntötték le. Vissza kellett volna tenni pont úgy, pont oda, már csak azért is.
Ott, az a két sötét négyszög, ott álltak.
http://en.geo-trotter.com/north-america/map-usa-new-york-world-trade-center.php
Viktor6665 2012 márc. 30. - 11:44:41
(883/917)
Szerintem azért adták, mert a 10.évforduló után megkezdõdött az újjáépítés, és közbe errõl szóló mûsort is indított valamelyik csatorna. Ha jól emlékszem azt olvastam 2013-ra készül el.
russian 2011 ápr. 17. - 13:41:25
(882/917)
Elég gyenge és unalmas volt. Többet vártam....:S 4/10
Io 2011 febr. 05. - 20:08:44
(881/917)
Bennem nem hagyott mély nyomot. Azt hittem jobb lesz. Bár alapból távol tartom magam a politikától, és ez a film szinte másról sem szól.
6/10
Talas 2011 febr. 04. - 18:06:24 6/10 Előzmény drabál
(880/917)
Oliver Stone-nak vannak 1000-szer jobb alkotásai is.Ez a film elég gyengécske.
drabál 2011 jan. 16. - 17:59:12
(879/917)
nem hinném,hogy bármilyen Zeitgeist stb cáfolná,amit írtam.
nameID 2011 jan. 16. - 12:36:24 Előzmény drabál
(878/917)
Nézd meg a Zeitgeist-et (Korszellem) és akkor nem írsz ilyen marhaságokat.
Utána még érdemes megnézni az "Amikor a farok csóválja" címû filmet, amiben magukat figurázzák ki az amerikaiak.