offtopic
nihilke 2008 szept. 13. - 18:02:49
(237/917)
jéé, tényleg, bocsi:D csak a terrorista-szakértõ megzavart, úgyhangzott, mintha az lenne a tuti:) de akkor nem szóltam:###
offtopic
nihilke 2008 szept. 13. - 17:58:56
(236/917)
de te sem tudhatod, mi az igazság. így vagy úgy, de mindegyik változat meg lett magyarázva, aztán azt hiszed el, amelyik neked a legjobban tetszik, de közel sem biztos, hogy valóban úgy volt.
Dantes 2008 szept. 13. - 16:20:28
(235/917)
Hát ebben egyetértek..azt gondolod amelyiket akarod...de nem tudod. Én se tudom, egy szóval se mondtam.

Csak azt hogy nem hiszek az olyasmiben amire semmi bizonyíték csak unatkozó emberek kitalálták.
Dantes 2008 szept. 13. - 16:19:10
(234/917)
Emlékszem rá, hogyalig pár héttel a katasztrófa után, már jöttek is ezek a hülye elméletek...még a romokat se takarították el, de már jött mindenféle kitaláció...aj de ügyde ügyes vegyészek meg szakemberek, hogy ilyen gyorsan rá jöttek a naaagy összeeee esküvésre.

Nekem ez nem hihetõ, nagyon nem.
Dantes 2008 szept. 13. - 15:58:02
(233/917)
Lehetett rakéta is akár...de mi bizonyítja ezt? Semmi. Majd halesz valami bizonyíték rá, akkor elgondolkodok rajta. De addig ez csak egy ostoba össze-esküvés elméket.

Vannak hülye emberek akik ezt találják ki,,otthon ülnek unatkoznak...és hülyeségeket találnak ki, aztán meg terjesztik.

Lehet hogy vannak kivételek, de amíg nincs rá bizonyíték, addig nem hiszek el ezt az össze-esküvés elméletet.
Dantes 2008 szept. 13. - 15:52:44
(232/917)
Igen...de mi a bizonyíték? Hozz bizonyítékot, konkrétan ki látta, honnan mivel milyen rakétát? Hol vannak a maradványai, elvégre a rakéta támadásnak is van valami maradványa.

Meg tanukat...valaki csak tud róla ha egy rakéta volt...

Amíg nincs bizonyíték valahohgy nem hiszem el
5/10
Ze74 2008 szept. 13. - 15:50:39 5/10 Előzmény Morpheus RexXx
(231/917)
A tüzoltok szerint több szint idözitett bombákkal volt megrakva ezért menekültek ki,több amerikai tûzesett volt mikor hasonló nagyságú épületek több szintje 1 napig lángolt,mégse omlott össze az épület!A"terrortámadás" elött 2 héttel már nem engedték be a bombakeresö kutyákat az épületbe és tizedére csökkentették a biztonsági szolgálatot!!!Vajon miért???Még nagyon sokat tudnék mesélni de inkább nézzétek meg az erröl szoló dok.filmet,melyet tények és interjuk alapján csináltak.Én két napig nem aludtam miatta!!!Ekkor döbbentem le hogy micsoda egy mocskos pénzéhes világban élünk igazából!!!Terrortámadás?Egy nagy sz.rt!!!Az egész csak a pénzröl szólt!
Dantes 2008 szept. 13. - 15:41:36
(230/917)
Érdekes, hiszel egy olyan dologban amire semmi bizonyíték?

Ühm...hát nem is tudom melyik a hihetetlenebb...Uri Geller...vagy egy senki által nem látott rákéta aminek létére semmi, de semmi bizonyíték nincs...nahát, nem érdeles?
Beyonce 7 2008 szept. 13. - 15:04:04
(229/917)
Nagyon megható volt a vége,apukám meg is könnyezte.
cirmoska.nz 2008 szept. 13. - 10:39:06
(228/917)
Azt mondja meg inkább valaki , jó ez a film? mert még nem láttam.
AvatáR Gil Maerth 2008 szept. 13. - 10:27:46
(227/917)
ja igen. pearl harbort az amerikai titkos-szolgáléat már jóval elõbbre tudta. Azért is nem voltak ott a nagy modern anyahajók. (hanem San Francsicoban gyakorlatoztak)

Lehetséges hogy 911-is tudtak.
Hisz egy ilyet ahol 4 repülõ egyszerre lesz eltérítve,és egyszerre lesz mozgatva, azért elõ kell késziteni rendesen.
sztem a túszejtõknek nemcsak késeik voltak.
AvatáR Gil Maerth 2008 szept. 13. - 10:19:05
(226/917)
Lehetséges hogy bizonyos mértékû benzin igenis maradt benne a gépekben. Dacára a repülésnek.
Állitólag a Májkroszoft Flájght Simulátorral készültek rá.
És amerikai reptereken amatõr repüléssel.
AvatáR Gil Maerth 2008 szept. 13. - 10:14:25
(225/917)
Az igazi sztori szerint a 2 rendõr 12 órán át beszélt egymással -hogy tartsák egymásban a lelket.
ha ez egy kicsit banális - hát az nem csoda- de gondoljunk bele jobban.
12 óra !
egy sötét lyukban, ahova minden odaomlik.
és ahol a többiek halálorditás után meghalnak.
se viz, se fény, csak sötét szorongás.
és végtelen- végtelen VÁRAKOZÁS.
és megrezzenés a legapróbb zajra is.
REMÉNY a halk neszre is.

Eléggé ijesztõ. idegileg is sokkoló.
Ezért irtam oda, hogy 16 -os karika kellett volna.
G4RWIN 2008 szept. 13. - 10:06:23
(224/917)
Furcsa dolgok ezek, ha valaki oszehajtogat egy amcsi 100$-ost eszrevesz valamit.. pedig asztan nem mai napokban talaltak ki mi legyen rajta.
Dantes 2008 szept. 13. - 10:00:47
(223/917)
Le robbant elõbb....vagy mégis van magyarázatod?
Azt hagyjuk hogy egy rakétát lõttek ki a Pentagonra...látta bárki azt a rakétát? Bizonyíték, vagy valami?

Ez így gyenge lábakon álló mese, hogy nem is volt repülõgép, meg rakéta volt..meg hasonlók.
Morpheus RexXx 2008 szept. 12. - 21:31:25
(222/917)
??? Milyen képet néztek? A WTC -nél részben nagyobb a nyílás, de mivel felhúzták a gépet az ütközéskor, így frontálisan ütközött az épülettel, nem beleesett. Azt hiszem megváltom magamat eme topiktól, további izgalmas mendemondázást...

De azért néztem ill mert régebben is érdekelt a WTC épület, így némi építészmérnöki alaptudással nézegettem az épületmaradványokat is ill utánnanéztem azon anyagoknak amik az építésrõl szóltak, ill ahogyan be volt az épület rendezve... Nos a födémet sem ekkora terhelésre tervezték, még ha a tartópillérek valóban kibírtak volna kb 800 fokot... a födém egyszerû függõszerkezetre épített beton/bitumenréteg volt, aminek vékonyabb fémszerkezete a hõtõl hajlott meg és szakadt szét. nem beszélve a berendezésekrõl az részben alumínium gép terhét tetézve. a belsõ födémszerkezetek szakadtak le mindkét toronynál és terhelték tovább a pilléreket. Az elsõ épület viszont megcsavarodott ahogyan meglágyultak a hõtõl a merevítések és így szakadtak le szintrõl szintre a födémek... a további robbanásszerû hangok... nos mikor egy acélszerkezet forrasztása "eldurran" az is igen hasonló hangú. nem beszélve a lifszerkezet motorját ha a több mázsájával lesszakad és lezuhan...
C.s.I. 2008 szept. 12. - 21:11:13
(221/917)
Hát éppenséggel nem sodort el semmit, égni meg nem nagyon volt oka, egészen a becsapódásig. És ha akkorát robbant volna, hogy darabjai sem maradtak, akkor a Pentagon se állna már. Érdekes eset, az biztos.
Dantes 2008 szept. 12. - 21:07:12
(220/917)
Elégett...mit tudomén..nem vagyok repülõgép mérnök.

Amúgy ahogy a ,,nemlétezõ"gép lezuhant a a Pentagonhoz, akkor a ,,nemléztezõ" szárnyaival mindenfélét elsodort...

Amúgy, egyszerû, a gép szétrobbant, szét szóródtak a darabjai. Ennyi. Nincs itt rejtély.
C.s.I. 2008 szept. 12. - 21:01:22
(219/917)
És természetesen a letört szárny és egyéb gépdarabok becsapódás után szublimálnak. Ez egy ilyen környezetvédelmi elírás lehet.
És mellesleg becsapódás után nagyobb lyuknak kellene ott lennie, mint a gép. Úgy értem sokkal... Ha csak nem valami profi a pilóta.
Dantes 2008 szept. 12. - 20:28:58
(218/917)
Na meg az a kép...a lyuk jóval kisebb mint amekorrát a gép okozna...jó emberek...hát a szárny az olyan hogy az letörik....atyaég...mégis mit gondolt aki ezt írta, hogy egy becsapódó Boeing pontz akkora lyukat üt amekorra a szárnya fesztávolsága?

Érdekes lenne...