Wicky 2006 szept. 10. - 18:32:28
(37/917)
peetya911!Szerintem ez elég gyerekes gondolat hogy Budapestet Washingtonnal hasonlítod össze!Kérlek W. nagyobb és a gazdasága is más!Ez egy vicc ha ezzel jössz....
Barni 2006 szept. 10. - 11:54:30
(36/917)
Sajnos csak most találtam rá erre a szánalmas amerikafikázó beszélgetésre itt, lenne egy két hozzátennivalóm
még nem láttam a filmet, de ha van legalább olyan mint a United 93 akkor rossz nem lehet. Mivel a meglévõ információk alapján igen hitelesen dolgozták fel a gépen ülõk történetét, és egyáltalán semmi csöpögõsség nem volt benne. Semmi magát, az amerikai nemztet sajnáltató momentum nem volt benne. Csakis a gépen ülõk történetét dolgozta fel
ahogy látom itt a többség érzéketlen b.nkó p.raszt...
szerintetek nem kell sajnálni azokat az embereket akik a toronyban voltak ill a gépen ültek? mi rosszat tettek õk neked? egy pillanatig sem állítom azt hogy amerikát kéne sajnálni
hanem az embereket akik meghaltak a támadásokban,
csakis õket!
érdemes lenne elgondolkodni ezen...
Peetya911 2006 szept. 09. - 21:34:47
(35/917)
Végre valaki aki reálisan gondolkozik! Köszi! Így wicky hogy nem tudod mi van ott, és hagyod magad befolyásolni mások hülyeségeivel elég vicces. Ha pl összehasonlítanánk Budapestet és Washington D.C.-t, a legalapabb dolgokban, már meghökkentõ lenne az eredmény. És talán a amagyaroknak kéne megnézni hogy hol tartanak, mi van abban az országban, és nem csak az össze vissza hordott információk alapján kéne dönteniük.
Wicky 2006 szept. 08. - 18:26:23
(34/917)
Nekem nem!
klapp 2006 szept. 08. - 15:50:12
(33/917)
Amerikáról higgyen mindenki, amit gondol, én éltem ott, és nagyon kellemeset csalódtam ahhoz képest, amit elõtte gondoltam; persze pozitív irányba sem szerencsés általánosítani, az amcsik között is van hülye, de pl. amit Petya mond a felsõoktatásról, az tök igaz; sokkal színvonalasabb és igényesebb ott az oktatás mint szeretett magyarországunkon (nézzetek már be egy magyar egyetemre, h mik folynak itt, szégyen és röhej).
Ugyanígy az arabokról sem állítjuk, h mind terroristák, de azér nem gondoljátok, hogy õk is tehetnek arról, hogy ott tartanak, ahol tartanak, hogy szinte már kõkorszaki körülmények közt élnek? Csak Amerikát egyedül ezért felelõssé tenni szerintem nevetséges.
klapp 2006 szept. 08. - 15:40:24 Előzmény magonyka
(32/917)
nekem a Director által megadott lap nagyon hiteltelennek tûnt, sajnálom.
Wicky 2006 aug. 27. - 18:19:03
(31/917)
Természetesen sajnálom azokat az embereket és hozzátartózóikat!!Annyira nem vagyok amerika ellenes mint gondolod,mivel akkor nem néznék semmi olyat ami amerkai!
Csak Bush-ból van elegem és a dolgaival!
Wicky 2006 aug. 27. - 18:16:38 Előzmény Peetya911
(30/917)
Na azért ezzel is vitatkoznék,ha már beleírtad az egyetemeket és az oktatást!És nincs sok amerikai zseni!És a tudósok is csak azért mennek oda,mert több támogatást kapnak és nem ott tanulnak!Én így tudom,de nyugodtan kijavíthatsz!
Wicky 2006 aug. 27. - 18:10:16 Előzmény Peetya911
(29/917)
Kössz nem kérek belõle!Amerikában elég nagy agymosás folyik!
magonyka 2006 aug. 25. - 13:43:13
(28/917)
magonyka 2006 aug. 25. - 11:55:15
(27/917)
Olvastam Director által megadott oldalt... Hát tényleg van benne vmi.. Én is nagyon kiváncsi lennék az igazságra!! Ha valóban a bush-ék csinálták meg ezt az egészet, akkor azt nem értem, h pl. a United93-ason kik voltak azok az arabok, akikrõl beszéltek az utasok a felvételeken..?? Talán õket is az amcsik "bérelték" fel?
Peetya911 2006 aug. 23. - 22:22:18
(26/917)
igen, ezt már régebben én is láttam, 5 más ilyen témájú filmmel együtt. Bár így már nem érdemes veszõdni ezeken. Már múlt, váltztatni nem lehet.
Peetya911 2006 aug. 23. - 22:20:11
(25/917)
Szerintem te még mindig nem teljesen értessz.
a Pentagon épületébe nem csapódott repülõ.
Az igazságról sem teljesen tiszták a képek, nem teljes mértékben az az igaz, amit a média közöl, sokminden különbözõ ismeretlen emberekre terelõdik, terroristák ennyire erõsen nem tudják megtámadni amerikát. Nézd meg, 911 óta semmilyen nagyobb tragédia nem történt, ellenben keleti világgal, europával. ugye több kisfiilmben is a CIA, és a MOSAD kerül a történtek hátterébe.

Olyan min a Uni93as, a film, csodálatos, lebilincselõ, elgondolkottató, megrázó, mint film nagyszerû, Oscar-esélyes, de azt a gépet nagyvalószínûséggel lelõtték, és bár a "rablók" kezébõl kivették az irányítást az emberek, kapcsolat nem volt a toronnyal, ezért nem biztosnágosnak minõsítették.
jaku 2006 aug. 23. - 22:03:42
(24/917)
Oke, csak azt nem ertem, hogy ha egy Boeing beleszall a pentagonba, akkor hol a rakba tunik?

Amugy meg, azert mert apad egy amcsi hivatalban dolgozik, attol meg nem biztos, hogy o az igazat tudja. Gondolj mar bele, ha mondjuk az az igazsag, hogy usa sajat magat tamadta meg, akkor mindegyik hivatalnoknak elmondjak? Egy ilyen dolgot max a felso vezetes tudna, es erosen ketlem, hogy apad az usa iranyitasaban beletartozik az x szamu legfontosabb emberbe.
Peetya911 2006 aug. 23. - 15:30:23
(23/917)
Hanem arról, hoyg a feilm nem egy nyálas anyag, hiszen azok az emberek, köztük külföldiek, nypd, fdny, fema, ems és különbözõ segítõk is meghaltak. És azok az emberek, egy katasztófát éltek át, vagy meghaltak.
Peetya911 2006 aug. 23. - 13:44:32
(22/917)
Úhy látszik nem értjük egymást, tudom hogy mik történtek a wtc-nél, a pentagonnál is voltam már, ismerem a leleplezõ filmeket, nem kell kioktatni a nem hiteles dolgokról.
Tudom azokat a tényeket, amik azt mutatják nem sok közük van a terroristáknak 9/11-hez.
Itt nem egymás kioktatásáról volt szó.
tetro 2006 aug. 23. - 09:33:57
(21/917)
Petya mivel magyarázod akkor a CIA által nyilvánosságra hozott felvételeket, asszem két hónapja mutatták be, és a pentagonnál nem látszik utasszállító gép a becsapódásnál csak valami kis szolíd csíkocska. Kétséges az is, hogy a WTC összeomlott volna egy-egy repülõtõl. Meg minden bizonyíték nélkül szinte rögtön hadat üzentek Afganisztánnak. Ugyan már. Nem veszed észre, hogy ezzel dollár milliárdokat lehetett keresni. Arról nem is beszélve, hogy azóta szinte bármit meg lehet tenni az USAban. Messzebbre ne menjek ott volt a lehallgatós botrány.
Amúgy én voltam araboknál több idõt, a rengeteg terrorista között, és hidd el azért annyira nem veszélyes.
Amúgy meg, hogy hány békefenntartó hal meg. Ki hívta oda õket? Szeritnem egyik ország sem könyörgött levélben, hogy ugyan bombázzatok már szét mindent.
A béke és igazság harcosai. Guantanamo meg egy vidámpark. Ha jól emlékszem Gandhi mondta, hogy aki fegyverrel harcol az sohasem a békéért teszi.
Peetya911 2006 aug. 21. - 09:37:19
(20/917)
Nem élek álomvilágban, éltem amerikában, és voltam irakban is már. Apám egy amerikai hivatalban dolgozik.-
Tudom hogy mi történt a wtc-nél, higyj a tanárodnak, de õ azt mondja amit mondania kell.
Talán neked kéne élned kint, mert így a semmibe olyan dolgokat mondtok, amikrõl fogalmatok sincs.
Wicky 2006 aug. 20. - 15:30:26 Előzmény Peetya911
(19/917)
Az egészet elolvastam és láttam hogy te álomvilágban élsz(pedig nem vagy olyan fiatal és jobban kéne látnod a dolgokat és logikusabban gondolkodnod!!!)!

Na akkor térjünk vissza a filmhez és ez a kapcsán wtc-hez!Szerinted a semmiért támadták meg?Ne hidd hogy az amerikaik ennyivel jobbak az araboknál!G.W.Bush meg átveri az egélsz világot és mindenki amerikát sajnálja,miközben õ meggyûjtögeti az olajt és lassan már az egész világon uralkodni akar!És már lassan az van hogy minden amerikáról szól!
jaku 2006 aug. 20. - 15:12:09 Előzmény Peetya911
(18/917)
hmm, latom teged nem lehet megingatni az usaba vetett hitedben, lehet inkabb ki kene koltoznod oda...

"amerikai gazdaság erõss" Biztos te vmi atyauristennek tartod magad, aki mindenkinel jobban ismeri amerikat es az arabokat (egyebbkent tevedsz), de en inkabb a tanaromnak hiszek. Persze lehet, hogy igazad van, hiszen magyarorszag gazdasaga is eros, volt a valasztasokig (vagy csak azt mondtak? hmm akkor lehet az usaban is csak mondjak?)

jah bocs ha kioktattalak, te biztos mindent tucc a kozelkeletrol es a nyugatrol...