Anyiyta 2011 jan. 03. - 09:01:19 Előzmény Roglop
(217/237)
***SPOLIER***
Nagyából azt mondta neki, hogy mi fog történi Scully-val (tudod akkor már elvitték, mert megcsípte a darázs). Meghogy nem sok ideje maradt, hogy megtalálja. Meghogy az a fazont (a nevét én sem tudom), arra kérték, hogy ölje meg Muldert, de mégsem tette. Inkább felrobban a kocsiban.
***SPOILER*** vége
Valami ilyesmirõl lehetett szó, mert én is angolul láttam azt a filmet, de valamelyest érettem is :)
De ha esetleg valaki jobban meg tudná mondani, akkor szóljon :)
intellectuel 2010 máj. 07. - 19:59:48
(216/237)
Az az igazság, hogy ennek a filmnek és a sorozatnak lejárt a szezonja, ma már senkit sem érdekelnek az UFÓK gabonakörök és így tovább, a szakértõk is egyetértenek benne hogy nincsen egy rendes észlelés sem kb 1997-óta. Annak idején pedig aki megnézte a filmet mindenki ismerte a sorozatot, szal ezt együtt kell értékelni. Igazság szerint az összes ufós sorozat szérája leáldozott, de ez nem baj.

En a muldert nem kedveltem sosem, semmi láz nem volot bene sosem, látszott, hogy csak odatette magát, nem is sok filmben láttam azóta sem.

A scully az jó volt, de valahogy a sorozatban volt igazán a helye.
intellectuel 2010 máj. 07. - 19:55:24
(215/237)
"Tipikus büdöspesti beszéd, amit használsz, bár téged is magyar iskolába járattak és magyar nyelvû tanár tanított meg helyesen írni, olvasni és beszélni."

Ezek szerint jobban, mint téged aki a drága fõvárosunk nevét még 38 évesen sem tudja leírni:P

"Attól még nem vagy közvetlen, hogy nyelvtanilag egy p*cs vagy!!!"

Nem a nyelvtan miatt vagyok közvetlen, de ezt úgy látszik nem érted, egyébként az a p*cs aki ilyeneket ír le mint te.:)

"Ezek csak olyan fellengzõs, nagyképû dumák amit elengedtek!!!"

Szerintem olvasd el a tiedét.
Roglop 2010 márc. 02. - 15:21:45
(214/237)
Tudja valaki, hogy az autóban mit mondott/mirõl beszélt Mulder ügynöknek az a fazon? (a nevét nem tudtam megjegyezni.)
Most láttam a filmet, de csak sajnos letöltött verzióban, és annál a jelenetnél volt pár perc, hogy angolul beszéltek. Értek angolul, de ahhoz, hogy felfogjam, miket mondott, túl gyors volt a tempó...
Annyit tudok, hogy Mulder apjáról beszélt, hogy neki ez volt a "küldetése", az egyetlen megoldás... vagy valami ilyesmi.
intellectuel 2009 okt. 29. - 18:46:31 Előzmény Jason Becker
(213/237)
Mert közvetlen is vagyok.
brandistock 2009 okt. 22. - 16:19:53
(212/237)
hát a másik filmet, I want to believe-t senki ne nézze meg ... valami kegyetlenül ratyi. semmi X-aktás dolog nincs benne szerintem...az iylet meg Columbo vagy Poirot ezerszer jobban csinálják...
ez szerintem egész jó, olyan mint egy hosszabb X-akták rész
X akták részekbõl meg persze sosem elég:P
,!,, >FuckYou< ,,!, 2009 okt. 14. - 02:48:27
(211/237)
Ma hallotam a tv-n, hogy valahol UFO fényeket láttak. ?
Tényleg igaz ?
Vagy férre haltam valamit ?
,!,, >FuckYou< ,,!, 2009 okt. 14. - 02:46:05
(210/237)
Jaj de jó kis rész volt, végig izgultam.
offtopic
Jason Becker 2009 okt. 13. - 18:26:42 Előzmény intellectuel
(209/237)
intellectuel:

Ha olyan komoly intellektuel vagy, akkor miért teszel a nevek elé "A" betût?! Talán nem Budapestrõl írsz? :O

Egyébként a film viszonylag jó. Nálam kb. 8,5/10
intellectuel 2009 szept. 19. - 01:43:11 Előzmény Evolett
(208/237)
Bennem ugyanolyan emlékmaradványokat hagyott a film is meg a sorozat is. Ugyanolyan színészi alakítások jellemzik a filmet is és a sorozatot is, ha nem tudom, hogy az film, fel sem tûnik.
Nálam a scully mindíg jobban alakított mint a mulder, az csak oda tette magát, a sorozat vége felé egyre rosszabb volt.
Evolett 2009 szept. 14. - 21:07:48
(207/237)
Én még nem láttam, de egy ideje már próbálom kipícézni a filmet. De ma megnézem végre!!! A sorozat jó, remélem a film sem okoz majd csalódást!!!
hangyás 2009 aug. 10. - 00:58:15
(206/237)
Hello,
ha valaki esetleg tudja honnan lehetne letölteni az összes évadot, kérlek küldjön egy üzit privátban.
Hálám üldözni fogja.

I want to believe! ;)
7/10
zee944 2009 márc. 03. - 20:41:48 7/10 Előzmény Redfield
(205/237)
Ennek a filmnek papírforma szerint nagyon rossznak kéne lennie, de így utólag meglepõ, hogy milyen nézhetõre sikerült. 10 éve már láttam egyszer, most újranézve sem volt rosszabb, sõt, az azóta látott sci-fi ocsmányságok miatt szinte csak nemesedett. Furcsa volt a megszokott magyar hangok helyett a színészek eredeti hangját hallani, de jobb így. Valószínûleg a tévésorozaton is sokat rontott a két díjnyertes pancser, Nárai Erika és Rékasi Károly.

A sztori nem nagy szám, de még rendben van: egy klasszikus téma eléggé feltupírozva ahhoz, hogy még mindig érdekes legyen. A technikai megvalósítással sincs gond. A trükkök (CGI, maszkok, pirotechnikai - minden!), a fényképezés, a vágások, a hanghatások, a zene mind-mind jók, lelkesedést és bátortalan profizmust érezni rajtuk. Sikerült megugrani a tévé és a mozi közti lépcsõt. A színészi játék csak funkcionális - még Gillian Anderson a legjobb, Duchovnyval meg úgysem lehetett csodát tenni. A dramaturgia sem olyan rossz, csak túl óvatos, jobban ki lehetett volna hegyezni 1-2 jelenetet. Talán ez a legnagyobb baja a filmnek.

Mindenesetre nem felfújt tévéepizód. Itt kapunk látványt, nagyobb ívû sztorit, és válaszokat is. Az meg egyszerûen hihetetlen, hogy ezután 10 évvel bepróbálkoztak az X-akták: Hinni akarok c. rémes ócskasággal. Az 1998-as X-Akták film sem mérföldkõ, de konzisztens, korrekt munka, egyszeri szórakozásnak tökéletes.

7/10
offtopic
sushi 2009 febr. 01. - 15:56:27
(204/237)
jajj igen a cool-ra gondoltam...sorozat +...az minden kábeles tv-n van????
ottofon 2009 jan. 28. - 22:43:30
(203/237)
Most kaptam meg a Hinni akarok részt. Azt érdemes megnézni önmagában vagy elõtte ezt is megnézzem? Pár éve láttam utoljára X aktákat, valahogy nem fért bele az idõmbe.
sushi 2009 jan. 26. - 00:03:19 Előzmény Kapitány Mária
(202/237)
jajj, de kedves és figyelmes vagy:)csak sajnos nekünk nincsen ilyen csatornánk:(...ugy hogy várok míg el nem kezdik megint a viasat3-on...remélem elkezdik...:P
10/10
Kapitány Mária 2009 jan. 23. - 23:12:43 10/10 Előzmény Lyana Larkin
(201/237)
Szia!Emlékezz legelõször akkor verte át amikor a tetõn voltak keresték a bombát és azt mondta hogy az ajtó zárva van.
10/10
Kapitány Mária 2009 jan. 23. - 23:08:05 10/10 Előzmény sushi
(200/237)
Szia!Én is imádom az X-aktákat és azért válaszolok hogy el áruljam a sorozat+ csatornáján meg nézheted minden este H-P-ig 22órától 23óráig.
10/10
Lyana Larkin 2008 nov. 24. - 23:21:12 10/10
(199/237)
Én is imádom az X-aktákat :D De egy valamit nem értek :D Amikor menekülnek a végén az ûrhajóbol, és Mulder próbálja újraéleszteni Scully-t. Erre a csaj megszólal h "megint átvertelek". De lehet én tudom rosszul, Scully nem az a fajta aki poénkodik...fõleg nem ilyen helyzetbe :D Valki nem magyarázná el? :D Elõre is köszi :D
sushi 2008 nov. 24. - 21:27:49
(198/237)
jajj, jajj, jajj de izgulok...már alig várom nem férek a bõrömbe...végre X-Akta...most ezzel megint elleszek egy darabig míg a sorozatot el nem kezdik megint...(elfogult vagyok az X-Aktákkal kapcsolatban szóval, ne számítsatok a kritikámra):)