Téma: X csapat

Heyy 2009 júl. 07. - 01:03:21 Előzmény TheOriginalP
(189/249)
Hát, már tudjuk miért mondta, hogy nem erõssége a csapatmunka, most azért duzzog, mert rá van kényszerítve, ilyenkor jön a "megszoksz vagy megszöksz" (tegnap láthattuk, melyik :D), bár lehet, hogy most még csak a szakállas kontaktja ijesztett rá*, elõbb-utóbb csak rájön, hogy ide tartozik. :)

* "...a tanács aggódik, hogyha nem nekünk dolgozik, akkor ellenünk, jól gondolja meg..." : ha ezt Eckhart mondta volna, rávágnám, hogy az igazi jelentése "ha elmész, halott vagy", de ki tudja, lehet hogy õk is szeretik virágnyelven fenyegetni az embereket. :D
10/10
TheOriginalP 2009 júl. 05. - 11:43:54 10/10
(188/249)
Lexaval kapcsolatban nekem vegyes érzelmeim vannak. Alapvetõen jól áll neki a zárkózott, de határozott jellem, viszont a sok önfejû, magánakciója finoman szólva is idegesítõ számomra. Nyilván az alapsztorija alapján nehezen bízik meg az emberekben, de az X-csapat azért párszor már bizonyított neki.
Eerika 2009 júl. 03. - 19:36:09
(187/249)
Hát ez a mai rész nagyon-nagyon jó volt. Úgy izgultam, mintha nem tudnám, mi lesz a vége (mondjuk azt hittem, az idõutazó csajszi nem hal meg), vagyis, hogy a csapat gyõz. Lexa ma idegesített, irtó önfejû és öntörvényû. Persze így jött össze a történet, de akkor is. A Lexát játszó színésznõt nagyon szeretem, legtöbbször ilyenekben látni.
Heyy 2009 júl. 02. - 23:58:42 Előzmény Naphinel
(186/249)
Bár nekem gyakorlatilag mindenki kedvencem XD, de Emma és Lexa szerintem a két egyik legérdekesebb karakter, Adamrõl nem is beszélve... :)

Szívesen láttam volna több flashbackes részt bárki múltjából, a morzsák alapján a csapat elõtti idõkbõl is össze lehetett volna rakni egy igencsak mozgalmas évadot. :D (A földön maradva: azért egy 4. évadnak is örültem volna... :) )
Heyy 2009 júl. 02. - 23:48:33
(185/249)
A "Possibilities"-t én is szeretem, gyönyörû példája annak, hogy az idõutazást nem csak plothole-okkal teletûzdelt kuszaságként lehet behozni, mint ahogy azt a ashlockos részben tették anno...
Heyy 2009 júl. 02. - 23:47:21
(184/249)
A régi szép idõk, mikor az AXN SCIFI-n nyoma veszett a szinkronnak, így a "The Hand of God"-ot angolul kellett végignéznem. Nem sokat értettem belõle, reménykedtem, hogy csak egyszeri eset, aztán a másnapi ismétlés is eredeti hanggal ment, már kezdtem aggódni. Még aznap a sáskás résznél is mellõzték a szinkront, több volt, mint bosszantó, szerencsére ennek az ismétlésére visszatértek a szeretett magyarhangok. :D
Ha másra nem volt jó, legalább hallhattam a szereplõk eredeti hangjait, arra kimondottan emlékszem, hogy Jesse-é marha mély volt, legalábbis Markovics Tomi után... rossz volt hallgatni. :)

Itt a nyár, nagyon ráérek X csapatot újranézni/elemezgeti, így harmadjára már a legapróbb részletekre is odafigyelek, de egyvalami hibádzik: Lexa eddig hol Leo-t kereste, hol pedig Luke-ot, mint öccsét, sõt, a kórházban mindkettõre ráguglizott. A mai után lehet, hogy Luke is Leo volt, viszont akkor ezt nem ártott volna beleírni. :D Vagy ha mégsem, akkor részemrõl megállt a (gén)tudomány, vagy én vagyok feledékeny, vagy az írók... :D
9/10
tia:) 2009 júl. 02. - 23:33:42 9/10
(183/249)
az ilyenekre mindig kíváncsi vagyok amit így beharangoztok hogy tök jó lesz. :D
10/10
TheOriginalP 2009 júl. 02. - 19:50:55 10/10
(182/249)
Na, holnap jön az egyik kedvenc részem, a Possibilities. Már most várom :D
Naphinel 2009 jún. 30. - 20:25:20
(181/249)
Ez annyira jó soozat, a kedvencem Emma, és az õ ereje (a legelején), amikor még tudja befolyásolni mások akaratát, cselekedeteit.
Az a elmegömbös váltazat már nem jön be.
A másik kedvenc pedig Lexa. Az õ erõi is szuperek.
10/10
TheOriginalP 2009 jún. 30. - 20:18:14 10/10
(180/249)
:D Hát jah, ez a rész pont a Shal-Brennan rajongóknak készült :D
9/10
tia:) 2009 jún. 29. - 21:21:51 9/10
(179/249)
jajjjj de jó rész volt :):) brennan nagyon édi volt amikor aggódott shalimar miatt, a végén meg az volt nagyon jó rész amikor shalimar átvállalta volna br. sérüléseit :)
Eerika 2009 jún. 28. - 19:25:14 Előzmény tia:)
(178/249)
köszi, megértettem belõle mindent, ami fontos, jól meséltél:)
9/10
tia:) 2009 jún. 27. - 14:18:03 9/10 Előzmény Eerika
(177/249)
*****SPOILER********
Úgy kezdõdött hogy Brennant felhívta egy régi ismerõse (vmi dokiféle), aki elõször látta meg benne a jót (kb. így mnodta Br.). Elmondta hogy van egy pszichiátria, ami régen leégett (a gyerekrészleg) és most fura, paranormális jelenségek történnek ott amióta újra megnyitott. Odamegy Br. és Lexa és elkezdenek vizsgálódni, közben mindketten látják a tûzben meghalt recepcióst és kisfiút. Kiderül a végén, hogy a pszichiátrián régen pánikbeteg kisgyerekeket kezeltek úgy hogy állandóan szembesítették a félelmeikkel, hiába kiabáltak, ordítoztak napokig. Megtudják, hogy az egyik kisfiú gyújtotta a tüzet és mégsem halt meg. (jah és õ is mutáns, pszichonikus, miatta látják az emberek a halott dolgozókat) Odahívták az egyedüli túlélõ lányt, aki rávette hogy ne gyújtsa fel az intézet mostani vezetõjét és az akkori terápia fõemberkéjét.:D (ezt a részt láttad) A végén a srác öngyilkos lesz.
*******VÉGE********

remélem meg lehet érteni belõle a lényeget, nem vagyok vmi jó törimesélésben XD
10/10
TheOriginalP 2009 jún. 27. - 10:36:58 10/10
(176/249)
Úgy látszik, ez egy ilyen nap :D Nálunk az esõ vitte el az összes viasat csatornát (falu forever :D), bízok benne, a tv6-t visszahozzák hétfõig...
Heyy 2009 jún. 26. - 23:04:24
(175/249)
A mai részt én sem láttam, friss élményekkel nem tudok szolgálni, marad az ismétlés hétfõ délben. :( :)
Eerika 2009 jún. 26. - 18:17:33
(174/249)
Hát sajnos a mai részbõl kb. 5 percet láttam (amikor megkötözve ült valami doktornõ, egy fiú meg fel akarta gyújtani a palackot). Valaki el tudná mondani, mi történt? Mert mindig ez a túlóra van és nem értem haza.
Heyy 2009 jún. 25. - 22:17:39
(173/249)
Éppen ma néztem a CSI-t, fõszereplõ lett benne, aranyosabb így a vörös haj, meg a psziho-tekintet nélkül... XD

Az IMDb nem tud róla, hogy szerepelne a "Két pasi meg egy kicsi"-ben, de ettõl még nem kizárt. Figyeld a stáblistát ill. a vendégszereplõk neveit, onnan kiderül, hogy tényleg õ-e. (Szép kis "Emma-dömping" lenne mára... :D)
Eerika 2009 jún. 25. - 18:16:29
(172/249)
Emmát hiányolva feltûnt, mennyire hasonlít a Két pasi meg egy kicsiben Rose-ra. Nem Emma = rose?
Heyy 2009 jún. 25. - 00:22:39 Előzmény TheOriginalP
(171/249)
Amikor megláttam a rendõrcsajt, nekem is beugrott, nem hagyhatott túl mély emlékeket anno, de most tetszett. :D Jó kis pszihonikus-krimi, csak most nem tûzoltóval, hanem sorozatgyilkossal. :D

De a kórházas, az tényleg üt majd! :D
A mai a mutánsvészes-partidrogos lesz, ha minden igaz, na az se lesz rossz. :)
A címek meg az emlékezetem alapján innentõl már nem is lesz kimondottan gyenge rész, ami - tekintve, hogy az évad elején vagyunk - elég jó hír. :D
10/10
offtopic
TheOriginalP 2009 jún. 24. - 21:33:10 10/10
(170/249)
Hát, nekem címrõl beugrott, de ez a rész bizony nem tartozik a kedvenceim közé. Viszont holnapután jön az egyik nagy kedvenc részem, amikor a kórházban lesznek. Na azt már most besózva várom :D