Téma: X csapat

Heyy 2009 jún. 24. - 17:01:26
(169/249)
A mai rész abszolút nem rémlik, még címrõl sem, úgyhogy még nekem is meglepetés lesz. :D
9/10
tia:) 2009 jún. 24. - 16:25:19 9/10
(168/249)
oh és pont egy shali-brennan csókból maradtam ki :'(
viszont remélem cserébe a mai részben is lesz valami hasonló :D:D
jah és köszi a leírást mindkettõtöknek :):):)
Heyy 2009 jún. 24. - 13:06:55 Előzmény TheOriginalP
(167/249)
Részemrõl egy kis kiegészítés, ami fontos lesz még: :D
(mivel már a déli ismétlés is lement, gondolom nem spoiler...)

Amikor Lexa és Frankeinstein doki próbálják meggyógyítani azt a fertõzött katonát, a katona meséli Lexának, hogy szerinte a doki szándékosan fertõzte meg a nõvérét (akitõl a járvány kiindult), és hogy nem tudhatja, milyen érzés, ha a saját testvére megõrül/rátámad (nem szó szerint, de ez volt kb. a lényeg), mire Lexa azt válaszolja, hogy de, sajnos tudom...

Nem volt egy világmegváltó rész, a prionost jócskán alulmúlta, de talán csak a zombis filmek koppintása miatt gondolom így. :)
Érdekesség, hogy a Sliders "Sole Survivors" c. részével annyi ponton egyezik a cselekménye, hogy gyakorlatilag ha az egyiket láttad, a másikat is. XD
10/10
TheOriginalP 2009 jún. 24. - 10:20:32 10/10
(166/249)
Na jó, egye fene :D

***SPOILER***

A tegnapi részben a csapat egy katonai támaszponthoz vonult ki, ahol egy rejtélyes vírus ütötte fel a fejét. Namármost ettõl a vírustól az emberek megõrültek, és fékevesztett zombikként támadtak az egészségesekre, akiket szintén megfertõztek (enyhe Holtak Hajnala vagy 28 nappal késõbb utánérzet). Ahogy a táborban keresték a megoldást, Brennan (ki más, de most õszintén, a sorozatban õt kínozzák/fertõzik/verik el/zárják be a legtöbbször) is elkapja a vírust, és ezután Shalimart kezdi el hajkurászni. Közben Jesse rájön, hogy a vírus ellenszere az elektromosság (mi más is lehetne, ha van elektro-mutánsunk :D, és belelöki Brennant a tábort körülvevõ magasfeszültségû védelmi övbe. Õ meggyógyul, majd odaszaladnak a tábor generátorához, odacsalják az összes fertõzöttet, Brennan jön a magasfeszültséggel és mindenki meggyógyul.
Amerikai üzenetként kiderül, hogy a vírust egy doktor fejlesztette ki saját hasznára, de persze megbûnhõdik és meghal.
És egy kis ínyencség a Shalimar-Brennan lovestory kedvelõinek: Shalimar igazán most csókolja meg elõször Brennant (bár ez még csak egy szájra-puszi, és Brennan igazából még nincs is magánál).
Hát ennyi, röviden :D

***SPOILER VÉGE***
9/10
tia:) 2009 jún. 23. - 21:39:08 9/10
(165/249)
jaj, valaki lenne olyan kedves és leírná hogy mi trötént a mai részben? *ártatlankiskutyaszemekkelnéz*
offtopic
Jesan 2009 jún. 23. - 09:23:47 Előzmény TheOriginalP
(164/249)
Wow ténleg már egy ideje meg gyarapodtunk de nem baj még jöhetnének.
Jó hogy van ez a fórum mert a sorozatot nem birom nézni és így legalább tudom hogy mi a szitu. Bár ezt az évadot nem nagyon ismerem de de mivel az utolsó biztos jól felpörög a helyzet. :-)
Heyy 2009 jún. 23. - 00:53:11 Előzmény tia:)
(163/249)
Lexa képessége a fény manipulálása: láthatatlanság, elvakítás, ill. lesz még az a lézerszerû fénysugár a kezébõl, olyasmi, amit az átlagember hangyákkal és egy nagyítóval tud, napsütésben. :D
A cucc a nyakán egy beültetésféleség, nem mondott róla sokat, csak hogy "Eckhart ajándéka", de errõl majd fog szólni egy teljes rész (3×17-"She's Come Undone"), ott derül ki róla minden. ;)
9/10
tia:) 2009 jún. 22. - 12:22:17 9/10
(162/249)
csak most tudtam emgnézni a 3. évad elsõ részét de nagyon jó volt :D Brennan fõleg :$
jah amúgy mi a képessége Lexának? És mi az a kütyü a nyakánál? csak mert pont akkor kellett valakinek hívnia amikor nagymonológot tartott XD
Heyy 2009 jún. 22. - 00:04:15 Előzmény TheOriginalP
(161/249)
Ebbõl az évadból inkább az utolsó 4-5 rész a kedvencem (fõleg a "Cirque des Merveilles" :) ).
Aki hiányolja Emmát (mint pl. én :P), elvileg átment Morpheushoz helyszínelni a CSI-be, ott elkaphatja. :D (A saját szememmel még nem gyõzõdtem meg róla, majd most a héten...) Viszlát teleempátia, hello bizonyítékok! :D
10/10
TheOriginalP 2009 jún. 21. - 07:24:33 10/10 Előzmény Eerika
(160/249)
Hohó, 5 db fórumozó! Szerintem éves rekordot döntöttünk :D
Akkor hogy is van?

***SPOILER***

Adam természetesen lesz még, de majd csak az utolsó 7-8 részben, ha jól emlékszem. Egyébként a legnagyobb csattanó pont az õ személyét érinti talán az egész sorozattal kapcsolatban, de ezt egyelõre nem szeretném lelõni.

***SPOILER VÉGE***
Eerika 2009 jún. 20. - 20:21:52
(159/249)
Emmát én is sajnálom, jó volt. Adammal mi a helyzet? Õ sem lesz már? Valaki súgja meg, mert nem tudom kivárni a részeket, hogy onnan tudjam meg.
Elõre is köszi
10/10
offtopic
TheOriginalP 2009 jún. 19. - 23:12:02 10/10
(158/249)
Bizony, és ismét egy kifejezetten szórakoztató évadnak nézünk elébe. Bár a kedvenc részeim a kettesben vannak, itt is lesz egy-kettõ párját ritkító esemény.
Heyy 2009 jún. 19. - 19:10:43
(157/249)
A premier kicsit szadistára sikerült, de meg lehet érteni: Brennannel amúgy sem bölcs dolog szórakozni, pláne most, hogy gyászol, ivott, és még meg is kínozták... :P

Innentõl vissza a "normál" kerékvágásba, Miss Pierce-t meg Isten hozta a csapatban... ;) Újra... :P :D
Heyy 2009 jún. 17. - 19:53:08
(156/249)
Holnap finálé! :)
Betartom a "hivatalos" jelölést, sosem lehet tudni:

***SPOILER***

Emmának holnap tényleg pápá, amit személy szerint eléggé sajnálok, az egyik kedvencem, érdekes módon pont azért, amiért neked nem... :D A nyafogását sose bírtam, de a pszihokiller-Emma, az nálam mindent visz. :D Amint írtam korábban, mindeképp ki kellet írni vhogy, mert kezdett túlságosan erõs lenni, de ahelyett, hogy befejezték volna, amit elkezdtek, a premierben kvázi kukába vágtak mindent, és belekezdtek vmi egészen másba (ami persze megintcsak brilliáns lesz :) )
Vmi olyasmit képzeltem el, hogy majd átlépi a határt, és vhogy le kell állítani/meg kell menteni, végül konyec, ehhez képest mi lett...
Több mint valószínû, hogy a jó öreg "ki-kivel-meddig-mennyiért-mire szerzõdött a stábban" jelenség a tettes. Gondolom mire a következõ évadot elkezdték, pár régi írónak és Laurennek már bottal üthették a nyomát, de ez csak feltételezés, abszolút nemtok semmi konkrétat errõl...

***SPOILER VÉGE***

A fenti egyéni szívfájdalamat leszámítva a finálé még nagyot szól és az új évad/új csapat is lesz olyan jó, mint a régi. ;)

Shal meg Brennan, hát õk folyton együtt is vannak, meg nem is :D, de olyan nagyon hivatalosan tényleg csak a legutolsó részben...
Azért a tegnapi házaspáros hallucinációtól messze lesz... :D Az évad egyik legjobb része volt, minden benne volt, amit szeretek az egészben: eksön, dráma, feszültség, psziho-Emma... XD
A mai se volt rossz, de az alapsztorin még gondolkodhattak volna egy kicsikét... :) (elég sok kicsikét XD)
9/10
tia:) 2009 jún. 17. - 18:04:32 9/10 Előzmény Jesan
(155/249)
Hát azt elismerem hogy jól játszotta a szerepét de a karaktert nagyon nem bírtam. Olyan túl tökéletesnek hiszi magát és tévedhetetlen. (legalábbis nekem ez jön le belõle)
a harmadik évadot meg már nagyon várom,mert abból még egy részt sem láttam :D:D
10/10
TheOriginalP 2009 jún. 17. - 11:08:41 10/10 Előzmény Heyy
(154/249)
Most nagyon igazat szóltál, most következnek a legfrankóbb események. És itt jön ki, hogy Eckhart mekkora karakter :D
10/10
TheOriginalP 2009 jún. 17. - 11:07:20 10/10 Előzmény tia:)
(153/249)
Szia, bizony, lesznek alakulások :D

A következõket csak az olvassa, aki bírja, ha elõre megismeri az eseményeket!
Emma hamarosan meghal, az utolsó szerepe a kettes évad zárórészében lesz. És Shal és Brennan tényleg összejönnek, de csak a sorozat leges-legutolsó részében. Arra még egy hónapot várni kell.
offtopic
Jesan 2009 jún. 16. - 17:52:24
(152/249)
Hali nekeed is. Hát nem tom mikor, hogy, mié, meddig, hol? De azt mondják hogy ki esik. Én is szeretem a sorozatot de nem vagyok benne valami jártas. Enyire örülni valaki bukásának mint te?! Bravo 8-) ! Amúgy szerintem jól játszott. Mért nem birod a látványát? Jah és enyire?!!!!!!!!
9/10
tia:) 2009 jún. 16. - 10:00:48 9/10
(151/249)
Hali!
Nagyon szeretem ezt a sorozatot :) Ahogy olvastam Emma ki lesz írva. Ennek örülök, nem pont õ a kedvencem... :P Mikor (melyik évad) és hogyan "esik ki"?
A másik, hogy remélem Shalimar és Brennan összejönnek valamikor. :D Jó kis páros.
Heyy 2009 jún. 12. - 00:36:10
(150/249)
Jee, Eckhart's back! :)
Most jönnek a legjobb részek... ;)