Téma: X-Faktor

mushi 2013 nov. 10. - 12:33:48
(1159/1899)
a kommentpontblogponthu mindig kicsit elveti a sulykot, sokszor írnak már olyanokat is, hogy kb hallom a háttérben a cikkíró hangját, hogy "na, nézzük meg mégegyszer azt az adást és találjunk benne olyant is, ami nincs is benne"..
tóth gabi már szerintem kínjában röhögött, hogy nem képesek kiejteni, vagy kiejtetni a fat phoenixet, mert párbajra meg nem viszi a szavazat.. de eléggé mû volt az a nevetés tényleg. maga a produkció pedig nevetséges...
szólóban a madarak.. mintha nem lettek volna aaaaannyira szörnyûek, gabi meg is mondta, hogy ezt most nem b*szták el úgy, mint az õ éjjel-nappal budapestes dalát, vagy mi volt az.. de végig azt néztem, hogy az énekes mennyire vakarózik végig... :DD egyszer az orrát piszkálta, aztán megint és megint, utána a fejét, utána a szemét vagy a száját, aztán félrenézett, aztán a másik kezével nem tudott mit kezdeni.. csak szét ne essen a nagy lazaságban..
a fellépõknek egyébként tényleg iszonyat szigorú szerzõdésük van, leírják, hogy csak x év múlva mehetnek szólózni meg ilyenek, addig kb a csatorna tulajdonai és azt csinálnak, amit a csatorna mond. nincs ám saját lemez meg saját zenekar meg saját fellépés... csak oda és akkor és úgy, ahogy neki mondják... iszonyat kötött... de mondjuk azt, hogy az ilyen kilépéseket hogy szabályozzák benne, nem tudom..
3/10
kazsagx 2013 nov. 10. - 12:03:35 3/10
(1158/1899)
Babi néni 2013 nov. 10. - 11:30:57
(1157/1899)
Valaki modnja már meg miért lett B Lili egyik szeme bevérezve (és Somáé is?)
1/10
stenmore 2013 nov. 10. - 10:29:00 1/10
(1156/1899)
Igen Gabika sötét mint az éjszaka ,de nem õ tehet róla hogy az RTL stáb felkérte erre a funkcióra.Úgy látszik azoknak csak az számít hogy valaki mennyire mutogatja a micsodáját,és hogy mennyire trendi lezsernek tûnõ alak.Ezt mutatja az összes buta mûsorvezetõ választásuk is.Nem adhat mást e csatorna mi lényege :a Gagyi és a néphülyítés,és a bevétel hajszolása.
2/10
Semprini 2013 nov. 10. - 09:36:57 2/10
(1155/1899)
Ami engem illet, egy cseppet sem sajnálom Bozsek Márk lelépését (vagy leléptetését?) Viszont elgondolkodtató, hogy a legtöbb vélemény, amit olvastam, elõre megrendezettséget gyanít a háttérben, elvégre Bozsek a retekklub házinyula, ráadásul színész. Legutóbb gyalázatosan szerepelt, olyannyira, hogy még a saját mentora is elismerte, hogy nem énekelt jól, de a legjobb produkciója se volt jobb közepesnél. Na de visszahozni az egyszer már kiesett ByTheWay-t, akik ráadásul borítékkal estek ki legutóbb?! Persze értem én, a tiniknek is kell valami, amire nyomkodhatják apuci számlájára az emelt díjas sms-eket, de ez akkor is több mint gyanús. Ráadásul a ByTheWay sem legutóbb, sem most nem teljesített valami jól, plusz még szegény Péterffy Lilivel is kitoltak, mivel õ duettezett volna Bozsekkel, így jóval kevesebb ideje maradt a felkészülésre, mint a többieknek. Hol itt az igazság?! Na mindegy, nézzük milyen volt az élõshow:
Péterffy Lili jóvoltából az eddigi legerõsebb kezdést láttuk, nagyon odatette magát, szuper volt a dalválasztás, a ruha, minden. Bár legutóbb is ezt mondtam, de talán most volt a legjobb. A végén döbbenten hallottam, hogy megint ott van az utolsó négyben, de nagyon remélem, hogy nem fog párbajozni.
Szabó Ádám: A múltkori remek produkciója után most csalódás, nem volt az igazi, szolid középszer.
Csordás Ákos: Most jobb volt mint Ádám, de õ sem tetszett igazán, de a duett-dalban azért javított.
Batánovics Lili: Na, õ kifejezetten most volt a leggyengébb önmagához képest, szerintem nagy eséllyel fog holnap párbajozni...
Krasznai Tünde: Õ viszont talán most volt a legjobb önmagához képest, persze nem lettem a rajongója, hogy finoman fogalmazzak, de egész elviselhetõ volt, nem kis részben a jó dalválasztásnak köszönhetõen.
Fat Phoenix: Ha meghallom a nevüket, reflexszerûen lehalkítom a tévét. Gagyi a köbön, és van, akinek ez tetszik, no comment tényleg.
Danics Dóra szokás szerint most is jó volt, tényleg dívás volt, most nézett ki a legjobban, bár a múlt heti elõadása még jobban tetszett, de így is lazán veri a mezõnyt.
ByTheWay: Kárt volt visszahozni õket, egyáltalán nem tetszettek, persze, kevés idejük volt, blabla - hát õk egy összeszokott csapat, nem?!
A duettek közül magasan a legjobb volt a Danics-Csordás páros, nagyon jól állt nekik ez a stílus. Péterffy Lili és a ByTheWay esetében a gyengébb teljesítményt be lehet tudni a rövid felkészülési idõnek, BLIli és Szabó Ádám közepes volt, a Fat Phoenix és Krasznai Tünde duettjére viszont nem találok szavakat. Mondhatnám, hogy annyira rossz volt, hogy az már jó, de még ez is túlzás lenne. Tóth Gabi erõltetett mûröhögése az értékelésnél sokaknál kiverte a biztosítékot, én csak rezignáltan nyugtáztam, hogy nem tud viselkedni. Miért, eddig talán tudott?...
A mentorok szokás szerint mindenkit agyba-fõbe dicsértek, én nem hiszem, hogy tényleg ennyire el lennének ájulva a produkcióktól, de végülis elvileg õk állították össze a mezõnyt. Lilu megint sejtelmes infókat mondott a végén a szavazatok állásáról. Ebbõl én arra következtetek, hogy a két Lili, az egyik fiú és az egyik csapat (most már tippelni se merek, melyik) van a veszélyzónában. Gesztinek van talán a legkevesebb félnivalója, és gondolom, a ByTheWay nem fog megint kiesni, persze bármi megtörténhet...

Dóri és PLili vitték a prímet, remélem, egyikük se fog párbajozni. A többiek gyakorlatilag mindegy, milyen sorrendben esnek ki, egyiküket sem zártam nagyon a szívembe, és a mai teljesítményük sem nyûgözött le. Viszont a Fat Phoenixnek már RÉGEN nem kéne bent lennie, de mivel eddig nem is kerültek párbajközelbe, már remélni se merem, hogy végre kiesnek. Ha tippelnem kéne, Batánovics Lili és az egyik fiú párbajára tippelnék, de szívem szerint a két csapatot párbajoztatnám.
Obsession 2013 nov. 10. - 08:27:36
(1154/1899)
Nem tudom mit képezel magáról ez a senkiházi Tóth Gabi!

"Kiröhögte az X-Faktor énekeseit Tóth Gabi

Az ötödik élõ show azonban nemcsak ezért, hanem amiatt is különleges volt, hogy az énekesek ezúttal nem csupán egyéni produkciókat adtak elõ, hanem duetteket is.

Tóth Gabi - akit egyébként ezúttal sem fedett sok textil - épp egy duett kapcsán keltett felháborodást viselkedésével a tegnap esti adásban, ugyanis a Fat Phoenix és Krasznai Tünde közös, vadnyugati hangulatot idézõ elõadását - vagy ahogyan Szikora Róbert fogalmazott, gulyás westernjét - hangos röhögéssel kommentálta, amit még akkor sem hagyott abba, amikor Istenes Bence, a mûsor egyik házigazdája szóra próbálta bírni.

Úgy látszik, Tóth Gabi nem képes megadni a kellõ tiszteletet énekes kollégái számára. Bár õ maga mentorként, az énekesek pedig versenyzõkként vannak az X-Faktorban, viselkedése akkor sem elfogadható. Egyrészt, mindenkinek kijár egy alap tisztelet, másrészt, nem is olyan rég, néhány éve még õ is egy tehetségkutató színpadán próbálgatta a szárnyait. Vajon neki milyen érzés lett volna, ha dala hallatán valaki a zsûribõl hahotázni kezd? Valószínûleg ezt nem gondolta végig."

Már régebben is megírtam hogy egyáltalán nem ide való ez a nõszemély, úgy tesz mintha 20 éve a pályán lenne.....õ aki pár éve a megasztárban szerepelt.
3/10
kazsagx 2013 nov. 10. - 02:05:43 3/10
(1153/1899)
Jah és azt el is felejtettem,hogy érdekes az is,hogy "Ha valaki kiakar szállni a versenybõl,az szíve joga és tudomásul kell venni bla bla bla--."-vagy valami ilyesmit makogott a producer vagy kicsoda....-érdekes,hogy ez ilyen könnyen megy mert tudomásom szerint olyan szerzõdést kötnek ilyenkor a versenyzõkkel,hogy na csak!
Egyszer voltam egy bulin,ahol hakniztak az X-faktorosok és Megasztárosok és ezt a rendezvényt egy rádió hozta létre a lényeg az volt,hogy a felkonferáló emberke azt közölte a néppel,hogy létre jöhetett az a dolog,hogy az egyik Megasztárost eltudták hívni nagy szerencsénkre,ami azért nem jöhetett eddig létre,mert az X-faktorosok és Megasztárosok nem léphetnek fel együtt semmilyen rendezvényen vagy egy színpadon míg el nem telik bizonyos idõ vagy míg a szerzõdésük az adott csatornával nem jár le vagy valami ilyesmi,ennek az énekesnek lejárt az ideje így már felléphetett... na akkor megy a mocskolódás egymás között....akkor kérdezem én,csak ilyen lazán kilehet sétálni egy mûsorból minden pereskedés vagy következmények nélkül? Mese habbal...Márk megtehette,de más már nem biztos!
offtopic
Babi néni 2013 nov. 10. - 01:48:30
(1152/1899)
Dalma eszembe juttatta, hogy ezt a könyvet mégis olvastam fél füllel Rudolf Péter (vagy. Gálvölgyi, keverem) elõadásában.
3/10
kazsagx 2013 nov. 10. - 01:25:29 3/10
(1151/1899)
Azért a mai mûsor sem volt semmi,nem egyszer fogtam a fejem,ha ezt a gagyiságot a megbotránkoztatás miatt csinálják akkor elérték a céljukat....
Gabi cickóinak a kitolásán már nem is csodálkoztam,mondjuk a mû röhögése már annál jobban irritált,amit a "Fet fõnisz" és Tünde produkciójánál levágott... lehet,hogy fura volt,de nem kellett volna annyira vernie magát,inkább akkor kellett volna elgondolkozni Gabikának,amikor anno tovább engedték a "Fet fõniszet"?! Szóval kínos volt a röhögése....
Lilu és Bence mindent csinálnak,csak nem mûsort vezetnek,amit ma "produkáltak" az kritikán aluli volt, nem figyelnek egymásra,egymás szavaiba belevágnak,röhögnek minden szaron....nem értem,hogy mi ez a viselkedés...akkora parasztok,hogy a kapa kiesik a szájukból!
Nekem nem volt a Bozsek gyerekkel soha bajom,igaz számomra nem is jelentett semmit,de ez már szinte nevetséges volt,hogy mekkora mártírt próbáltak belõle csinálni egy 15percen keresztül,színészkedés volt vagy sem,nem tudom, nem is érdekel,de az tuti,hogy elvett valakitõl egy helyet ez a srác...(én így érzem.)A viszont By the waynek kifejezetten örültem.
És az énekesekrõl:
A két Lili nem volt rossz.
Ádám elég gyenge volt, az a szar nem kellett volna a hátára zavaró volt és nem is érezte magát jól.
Dóránál van hang,de nem hatol a csaj a lelkemig,hiányzik valami belõle.
Ákos gyenge, az elején bírtam,de mostanában lefelé halad a lejtõn.
Tünde, nem bírom a csajt,de ma jó volt,illett a hangjához ez a szám.
By the way nem volt rossz,bírom õket.
A "Fet fõnisz" már annyira szar,hogy jó,mondjuk a mai annyira nem volt gáz,még el is mosolyodtam.
Bozsek pedig egyáltalán nem hiányzott,nagy hatást nem gyakorolt még eddig rám, általában mindig tinglitangli zenéket kapott....
A sztárvendéget illetõen pedig,szinte biztos voltam benne,hogy Gubik Petra lesz az új énekes, én nem bírtam sose Dér Henit,de az tuti,hogy Petra hangja elég gyenge a Heniéhez képest.(Kövezetek meg de ez van...)

Mondjuk eléggé nem szavazhatnak az emberek vagy legalább is elég unalmas lehet az Xfaktor,ha ennyi balhé kell... By the way kiesés,(amit a Fókusz 3 napig nyomott)és itt van még Bozsek színészkedése plusz már Bencének is szakítania kellett kedves Adélkával... mondjuk ma ahogy figyeltem Bencét P.Lilit nagyon nézegette talán Õ lesz a következõ? mint tudjuk Bence mindig házon belül választ magának párt,nem lepõdnék meg ezen sem.... :)
Szóval egyre szánalmasabb a mûsor....sokszor gondolkozom,hogy minek is nézem,de van egy két kedvencem és már végig szenvedem és tudjuk itt "bármi megtörténhet",lehet hamarosan újabb mûbalhé lesz! :)
1/10
stenmore 2013 nov. 10. - 00:32:41 1/10
(1150/1899)
Tényleg,már nagyon rég olvastam az ominózus regényt.
1/10
Dalmát 2013 nov. 10. - 00:11:28 1/10
(1149/1899)
A Török Szultán írta.
Babi néni 2013 nov. 09. - 23:36:04
(1148/1899)
X-faktor a döntés, sosem nézem, inkább megvárom, amíg kiírják a honlapra ki a könnyes szemû kiesõ. nem bírom a természetellenesen keltett feszültséget, az 5-10percnyi kivárástés a dobpergést a továbbjutók nevei közt.
mushi 2013 nov. 09. - 23:35:57
(1147/1899)
tudod mit? én itt és most békejobbot nyújtok. ha elfogadod, elfogadod, ha nem, nem. de többet egyikünk se piszkálja még fél szóval se a másikat. szóljon végre arról a téma, ami a címe is. mindenkinek megvannak a saját kis hibái és szokásai, a kedvencei és a kevésbé kedvencei. jól is néznénk ki, ha mindenki ugyanazt szeretné. szóval pacsi...
offtopic
Babi néni 2013 nov. 09. - 23:33:56
(1146/1899)
Nem vagyok otthon rejtõben, én a terri potterben olvastam.
offtopic
Babi néni 2013 nov. 09. - 23:33:12
(1145/1899)
Provokációra érkezõ OFF

Nemhogy nem kapcsolom be a tévémet, hanem elvittem a szeméttelepre úgy 10éve.
Jelenleg az X-faktor-éjjel-nappal bp-édes élet kombót nézem meg a neten a feltöltött videóknál(általam látogatott tévémûsoraim tárháza itt ki is merült).
Abszolút reklám mentesen és a mentorok idióta véleményeinek, idétlen mûsorvezetõknek baromságain áttekerve, megnézem az elõadókat, aki unalmas a felétõl áttekerem.
Éjjel-nappal bp, mivel minden nap van, elég nehéz elfelejteni egy nap alatt mi történhetett az elõzõ részben, áttekerem a zenei intrón(by troll gabi) és azon, hogy mi volt a TEGNAPI részben, kikapcsolom a végén, mielõtt elmondanák, hogy mi várható a HOLNAPI részben. Egybefüggõen nézem meg mindenféle tomi, hüvelygomba, omlósz és mollo jelenléte nélkül.
Édes élet a mûsor brutto 60perc, de netto 35, mivel az elején van mit tekerni a végén van mit tekerni és a második rész elején is van mit tekerni.
Elképzelésem sincs, hogy bírja valaki ezt tévében megnézni
1. elmondják, hogy mi lesz ebben az egész mûsorban
2. nekûûûûûûûûûûnk jáááááááááááááááááááár az édeeeeeeeeeeees éleeeeeeeeeet immáron 38-adszor
3. amikor vége az elsõ résznek elmondják mi lesz a következõ részben
4. 10 perc reklám
5. a második rész kezdetekor, elmondják ismét mi lesz ebben a második részben.
6. én tépném a hajam, inkább áttekerem.
1/10
stenmore 2013 nov. 09. - 23:21:59 1/10
(1144/1899)
Netudd ki! szokta volt írni Fülig Dzsimi, ha jól emlékszem.
Babi néni 2013 nov. 09. - 23:18:47
(1143/1899)
Sazbó Ádám után feladta a program, nem tudom lejátszani, majd holnap írok véleményt TUDJUKKI teljesítményérõl, akivel ugyanolyan kritikus leszek, mint bárki mással.
1/10
szabyy 2013 nov. 09. - 23:02:08 1/10
(1142/1899)
Mushi ne haragudj meg rám, de én se vettem észre, hogy csak rád utalt volna. Utalt mindannyiunkra és igaza volt, mert valóban nem érte Krasznait annyi kritika tõlünk, sõt. Nem éri meg ez a sok vita ;)
pneklara 2013 nov. 09. - 22:56:42
(1141/1899)
Megszoktuk, hogy a mentorok véleményét kettõvel el kell osztani, hisz azért /is/ kapják a fizetést, hogy próbálják elhitetni, hogy amit hallunk, az tökéletes. Átütõ egyéniség nem nagyon van a mostani versenyzõk között.
Ádám soha nem lesz szimpatikus, mert rém öntelt,igazi eminens, nincs benne alázat. A harmonikájával tarolt, de az éneklése õszintétlen, mesterkélt, s zavarja, hogy nem omlanak a lábai elé. Krasznai Tünde egy felnõtt, érett, sokat megélt nõ, ez is ad neki egy felszabadultságot. Ég és föld õ, meg a kis BLili színpadbiztonsága. Megnézném a tüdejérõl készített röntgenképet, hány doboz cigaretta eredménye lehet ez a ronda légzésmód. De azokhoz a füstös lokáldalokhoz, amiket általában énekel, még illik is. Remélem egyszer ad már neki a Robi olyan dalt is, ahol énekelni kell, nem ordítani és nem drámázni.Én bármelyiket el tudnám képzelni párbajozónak, és a szívem sem fájna talán egyikért sem. Esetleg a Csordás fiúból lehet énekest faragni.
Szerintem Dér Henit nem lehetett pótolni Gubik Petrával.
1/10
szabyy 2013 nov. 09. - 22:51:06 1/10
(1140/1899)
:))))))))