Téma: X-Faktor

Babi néni 2013 nov. 04. - 12:33:01
(979/1899)
Most néztem meg a produkciókat, de mielõtt véleményezném, azt szeretném kérdezni, hogy a színpadra való-e az, hogy Csordás Ákos és a bájdövéjes szõke gyerek szerelmesek egymásba????

Szerintem nem.
2/10
Semprini 2013 nov. 04. - 11:50:34 2/10
(978/1899)
Na ez meg a másik: tegnap az After X-ben maga a Fat Phoenix énekese mondta, idézem: Tõlünk nyugatabbra egy olyan csapat mint a ByTheWay simán MEGNYER(sic!) egy tehetségkutatót! Itt meg a negyedik adásban hazaküldik õket, hiába jobbak. Ez tényleg a hazai ízlést és szavazóbázis intelligenciáját prezentálja. Én nem szoktam szavazni, ha kiesõre lehetne, egy pár szavazatot már küldtem volna a fõnix ELLEN, de így nem szavazok elvbõl. Az én kedvencem még sosem nyert, ésa nyilván most sem fog, hiszen a retekklubon soha nem nyerhet nõ, ez le van fektetve a csatorna alapszabályzatában (csak viccelek, persze lehet hogy beletrafáltam, ki tudja.) Csak remélni tudom, hogy akik szerintem jók, azok benne lesznek az elsõ háromban, ha nyerni nem is fognak. Még nem estek ki, ennek örülök.
Leen 2013 nov. 04. - 11:46:49
(977/1899)
Ha emlékezetem nem csal, egy olyan párbaj sem volt, ahol egy csapat legyõzte volna a szólóénekest - sajnos.
2/10
Semprini 2013 nov. 04. - 11:42:36 2/10
(976/1899)
Engem hidegen hagy mindkét csapat (még szép), de akkor sem nekik kellett volna kiesni, még maga a Fat Phoenix sem értette, miért nem õket küldték párbajra. Objektív TÉNY, megkérdõjelezhetetlen, minden szempontból vitán felül áll, hogy a két csapat közül fényévekkel volt jobb a ByTheWay, ráadásul tegnap a párbajban IS õk voltak a jobbak és nem Csordás. Tehát abszolút rossz döntés született, még ha nézõi is.
Leen 2013 nov. 04. - 11:33:36
(975/1899)
Tinilányszemmel próbálom nézni a két csapatot (annak ellenére, hogy már nem vagyok ebben a korban), és a By The Way küllemre sokkal kellemesebb látványt nyújt, mint a Fat Phoenix -ami pedig az éneklést illeti, a négy fiú tehetsége vitathatatlan. E tekintetben nem kérdés, melyik csapat a jobb.
2/10
Semprini 2013 nov. 04. - 11:22:52 2/10
(974/1899)
A Fat Fõnix már akkor is biztosan kiesett volna ha nem a továbbjutóra hanem a kiesõre kellene szavazni mint a valóságshow-kban. A nézõk ugyanis egészen biztosan régesrég otthon szeretnék már látni õket. Azt se hiszem hogy a tinilányok tartják bent õket, hiszen eszerint a logika szerint hogy b párbajozhatott tegnap a ByTheWay? Õket nem tartják bent a tinilányok? Érdekes mindenesetre...
indingo 2013 nov. 04. - 09:54:34
(973/1899)
Az évad legjobb zenekara a Fat Phoenix! Gratulálok nekik!
A ByTheWay kiesésnél már csak Vastag Csaba gyõzelme volt tragikusabb!
papzo 2013 nov. 04. - 06:38:12
(972/1899)
Ez a mûsor egyre erõltetettebb, unalmasabb! 20 perc produkciót több mint 2 óra alatt adnak le! Tele ismétléssel, telefonálásra könyörgéssel, idióta reklámokkal.
A versenyzõk dalai egyre rosszabbak, rá sem lehet ismerni az eredetire!
Aki meg nem beszél és ért angolul azzal énekeltessenek magyarul, mert borzalmas a bikkfa nyelven, mûérzelmekkel elõadott valami!
A mûsorvezetõk egyre irritálóbbak, a fiút nem tudom honnan vették de szánalmas ripacs, Lilu meg mintha maga is unná ezt az egész felhajtást.
Kisbalas2 2013 nov. 04. - 00:11:26
(971/1899)
komolyan , ha néztétek ma a showder klubot, Kovács András Péter fun bandája ezerszer jobb volt, mint a FAT Fõnix (és még sok más X-faktoros) szégyen.
3/10
kazsagx 2013 nov. 03. - 23:40:36 3/10
(970/1899)
Igen már minden mûsort szalagon gyártanak,ami már nagyon unalmas tud lenni,szerintem már nem is szavaznak annyian.
Ezt a szériát számomra sokszor a 2 mûsorvezetõ is nézhetetlenné teszi,és elég szomorú,hogy nem találnak valakit/ket erre a feladatra. Lilu nem tud beszélni,(mondjuk számomra mindig is egy rideg nõ volt)Bence még nem ia lenne rossz,csak sokszor tenyérbemászó és erõltetett a gyerek.....
Leen 2013 nov. 03. - 23:31:21
(969/1899)
Én is ebben bízok, már ráférne egy pihenés, ez a széria a legerõltetettebb attól függetlenül, hogy most több a jó énekes, mint tavaly. Én egy végleges megszüntetéssel is kiegyeznék, bár elvileg lesz újabb VV (tomboljon a kultúra!), és nem tartom kizártnak, hogy egyszerre fogják nyomatni a két mûsort, hogy fenntartsák a nézettséget. Hát igen, pénz beszél, kutya meg vauvau. :P
3/10
kazsagx 2013 nov. 03. - 23:15:25 3/10
(968/1899)
Borzalmas valóban,ahogyan (a te szavaiddal élve és szó szerint) kuncsorognak a szavazatokért,értem én hogy a pénz az úr,de ez annyira undorítóvá teszi a mûsort,hogy na csak...!
Én kifejezetten örültem,ahogyan Lili összeszedte magát,anno nem csíptem a kis csajt,de ahogyan a múltkor megalázta Gabi az nagyon gáz volt és sokszor úgy érzem,hogy Alföldi is letolja,az is inkább Dóra körül legyeskedik....
Remélem jövõre pihentetik kicsit ezt a mûsort,mert kezd az egész paródiába átmenni...
Leen 2013 nov. 03. - 23:09:10
(967/1899)
Én ezt az állandó kuncsorgást vágnám ki minden adásból. Bõven elég lenne a mûsor elején szajkózni a szavazást, és ha csak a versenyzõk mûsorszáma alatt mennének a kódok. Az utolsó egy perctõl is a falat tudnám kaparni.
Gabit én azóta nem szívlelem, hogy olyan lekezelõ volt Batánovits Lilivel, mikor párbajozott. Nálam a mai viselkedésével überelte Keresztest; eddig csak súrolta annak a nõnek a szintjét, de ma túltett rajta. Egyébként csinos alakja van szerintem, de tény, hogy a stylistokkal gyakran elszalad ló, ha róla van szó. Az a fehér ruha is egész jó lett volna, ha nincs annyira kipakolva a melle, de hát azt a bögyöt úgy néz ki országnak és világnak is látnia kell. Kíváncsi lettem volna a reakciójára, hogy ha a nézõk a BTW-t juttatták volna tovább. Biztos átharapta volna Geszti torkát.
3/10
kazsagx 2013 nov. 03. - 22:43:44 3/10
(966/1899)
Gabi ma amit levágott a párbaj alatt az már nevetséges volt és a mûmájerség teteje,ráadásul nem értem,hogy miért kell mindig a tõgyeit az egekbe feltolni?
Elég gáz,ha ezzel szeretnék a mûsort érdekesebbé tenni...szinte virítottak a mellbimbói.Ízlésesebben is öltöztethetnék,szüksége is lenne rá,mert a viselkedése is sokszor alpári,közönséges...!
Ma is szinte megölte a szemeivel Gesztit,mikor az nem az Õ mentoráltja mellett tette le a voksát(amihez szíve joga van).
Ákos mai dala egyáltalán nem tetszett,(szinte megerõszakolta a számot)mondjuk a tegnapira sem nagyon emlékszem,viszont a By the way ma nagyon tetszett sajnálom,hogy õk távoztak!
Az x-faktor lassan elnyerheti a "legutálatosabb tehetségkutató" címet,mert az tuti,hogy rég nincs igazság már ebben a mûsorban,egyre több a reklám,egyre jobban húzzák az idõt,fölösleges dolgokkal töltik ki a mûsoridõt és baromira belenyúlnak a szavazatokba....pl.nem hiszem el,hogy erre a két bugrisra (Fetfõnix)szavaz valaki ebben az országban (a szülein,barátain kívül).....!
mushi 2013 nov. 03. - 22:21:33
(965/1899)
hú babi néni, nem hiszem, hogy mi ugyanazt a mûsort nézzük.. :D
olyan kérdés az, hogy mi tetszik valakinek is krasznain, hogy megkérdezem, mert nem értem.. attól még nem kell megenni.
a hangja borzalmas.
az elõadásmódja olcsó.
a hamishang-mentessége.. khhm khmmm khmm hogy mi? minden dalát eddig egy rakat hamis hanggal és nyekergéssel/üvöltéssel adta elõ, ahogy korábban már valaki írta is, mint egy lélegeztetõgép.
díva?? díva??? krasznaira ezt mondani olyan, mintha valaki a fat phoenixre mondaná, hogy a rolling stones. vagy a black keys, ha már kéttagúak..

de persze mindenkinek szíve joga eldönteni, ki tetszik a bent levõkbõl..
horipapa. 2013 nov. 03. - 22:19:16
(964/1899)
Én a ByTheWay-t kifejezetten sajnálom, õk legalább színt vittek a mûsorba és szórakoztatóak, érdekesek voltak, mindig lehetett várni, hogy vajon most mit fognak elõadni.
Az Ákossal meg én is úgy voltam, hogy nem sajnálom de vannak nála rosszabbak is.
Az utolsó kettõvel egyetértek (Bozsek és a másik csapat).
Babi néni 2013 nov. 03. - 22:05:28
(963/1899)
Bájdövéj szerintem jó volt, de nem fértek a játék koncepciójába, x-faktort nem nyerhette thake that, ennyi.
Nem kell nagyon gondolkozni ezen. fetfõnixet és csordás ákost tolják, valami okuk van rá oszt kész.
Babi néni 2013 nov. 03. - 22:04:10
(962/1899)
Drágám, külön, külön jelentkeztek, aztán összerakták hármojúkat csapatba, majd kiestek, köv évben új felállásban megint indultak és most újra.
Igen mindenki látta és hallotta, nem újdonság.
Leen 2013 nov. 03. - 22:04:06
(961/1899)
Nagyon sajnálom, hogy a By The Way kiesett. Eddig sosem szavaztam, de MOST küldtem egy sms-t rájuk. Az X Faktor történetének legjobb csapatát, s az idei széria egyik legnagyobb esélyesét vesztette el a mûsor. A párbajban remekül teljesítettek, nagyon szép dalt választottak, csodásan szóltak együtt. Bár sokkal közelebb állnak õk hozzám, mint Ákos, de neki is jó hangja van, és a párbajban azért odarakta magát. A korábbi adásokban õ nem tetszett, mert ezekkel az üvöltözõs számokkal engem nem fogott meg, de most jó volt. Egyértelmû, hogy NEM ezeknek a fiúknak kellett volna ma párbajozni. Kimondhatatlanul pipa vagyok... Nemcsak azért vagyok csalódott, mert az egyik kedvencem esett ki, hanem azért, mert ez az egész tök igazságtalan. Nem tudom, hogy mik zajlanak a háttérben, de itt valami nagyon nem okés. Vagy a közönségnek vannak hallásproblémái vagy megint a Retek Klub keveri a trágyát - szerintem az utóbbi, mert kell a cirkusz. Egyszerûen nem tudom felfogni, hogy lehetséges az, hogy egy olyan kiállhatatlan, idegesítõ és szutyok csapat, mint a Fat Phoenix még mindig versenyben van? Sõt! most már õk lettek a legjobb csapat ebben a szériában - oh, irgalom atyja ne hagyj el! -.- ... Mégis hogy a bánatban vannak még mindig bent, mikor egy olyan hozzászólást nem láttam más fórumokon (de itt sem, ahol nekik szurkoltak volna. Az emberek azt várják, hogy mikor esnek végre ki. Sokan (köztük én is) úgy véljük, hogy még az élõ show-ba se kellett volna elvinni õket. Valaki árulja már el nekem, hol vannak a FP-fanok??? A másik: Bozsek Márk tegnap szereplése kritikán aluli volt. Egy ilyen gyönyörû dalt így elrontani - azért ehhez is kell képesség. Õ csak egy "szépfiú", nem ér el a lelkemig a hangja. Egy tucat. A másik párbajozó szerepét ma kétségkívül rá kellett volna osztani. És még, hogy protekciós versenyzõ nem kell ebbe a show-ba? Anyám borogass...
lilalibaláb 2013 nov. 03. - 22:01:47
(960/1899)
Geszti valami olyasmit mondott, hogy 3 éve ismeri õket, és nem gondolta, hogy egyszer ilyen jók lesznek. Lehet hogy õk az egyik olyan zenekar, akiket egykor pont az X faktorban raktak össze egyéni jelentkezõkbõl? Emlékszik erre valaki?