Téma: X-Faktor

1/10
stenmore 2013 nov. 11. - 21:11:28 1/10
(1239/1899)
Mondjuk az egész lebonyolítási rendszer nem az igazságra tör hanem apénzre,de ami már a bohóckodás kategória,hogy apárbajról a4 mentor dönt,miközben apárbajban résztvevõk mentorait teljesen felesleges kérdezni ,mert ha a saját jelöltjük olyan mint abûn akkor is arra aszavaznak.Így marad két ember,akikbõl ha az egyik dilettáns vagy taktikázik ,és nem mindkettõ inkább,akkor már semmi esély areális döntésre..
1/10
stenmore 2013 nov. 11. - 20:51:33 1/10
(1238/1899)
Azon gondolkodtam ,hogy miért pont a Bay the Way kapott mégegy lehetõséget B. Márk visszalépése okán hiszen akorábban kiesettek is joggal aspirálhattak volna.kvázi ha egy csapatot a sportban törölnek mert visszalép vagy bármi más okból ,akkor az elõzõ összes eredményét semmisnek tekintik.Nem hinném hogy ez le lett szabályozva induláskor,inkább ez is azt mutatja hogy provokatív elõre levajazott dolog lehetett,hogy a bájdövéj rajongók megújúlt erõvel nyomkodják tovább alóvét.
olahmiki1959 2013 nov. 11. - 20:29:06
(1237/1899)
A Fekete Vonat zeneileg egy nagy nulla volt, az volt benne az érdekes, az újdonság, hogy roma fiatalok amerikai rapper stílust próbáltak csinálni, és egy darabig jól ment is nekik.
De például Fatimáról a különbözõ tehetségkutató versenyekben kiderült, hogy hamis, mint a bûn, LL Junior szövegelni tud, de énekelni egyáltalán nem, és nagyjából ennyi.
Hol vannak ma?
Sehol...

Ha Batánovics Lili, Radics Gigi és Oláh Gergõ összeállna, - és nem fojtanák bele egymást egy kanál vízbe öt perc alatt, - akkor egy világszínvonalú bandát lehetne velük csinálni.
Radics Gigi eszméletlen hangterjedelme, improvizációs tehetsége, Lili õserejû dinamizmusa, végtelenül bájos egyénisége, és Oláh Gergõ lehengerlõ stílusa, és a magyar férfiénekesek közötti egyedülálló mozgása egy olyan elegyét képezné a tehetségeknek, amire még Magyarországon nem volt példa.

Ilyenkor kellene néhány producer, aki tényleg lát, észreveszi azt, hogy milyen kincs került a kezébe, és lecsap a kínálkozó alkalomra...
mapk 2013 nov. 11. - 18:00:53
(1236/1899)
Ja, hátha újjáalakul majd a Fekete Vonat. Bili, Gigi és Gergõ összeállnak, aztán sihuhu.:D
mushi 2013 nov. 11. - 17:26:00
(1235/1899)
tegnap egyébként a zenéhez nagyon minimálisan értõ anyukám is megjegyezte, hogy geszti ezért szavazott lili ellen. így növeli a saját lányai esélyét, ha pedig szabó ádámot ejtették volna ki, akkor pedig csordás lett volna az egyedüli fiú (szólókat tekintve)...
de innentõl kezdve egy vicc az egész, felõlem a fat phoenix is megnyerheti, még nagyobb szánalom lesz az egész "tehetségkutató".. egyébként mindig bocskos bíborka jut eszembe, aki anno a másik csatorna másik tehetségkutatóján (még csak véletlenül se írom le, nehogy megcenzúrázzanak vagy töröljenek) 6. helyezést ért el, most pedig az egyik legismertebb alternatív zenekar énekese.. vagy puskás peti, aki 8. lett és jóval ismertebb és foglalkoztatottabb, mint annak a szériának akár a 3. helyezettje... szóval ez nem igazán a gyõztesekrõl szól, szerencsére lili is ugyanúgy megcsinálhatja a szerencséjét, mint a bent maradottaknak a többsége.
egyébként ez az egész tehetségkutatósdi kezd a szánalom felé haladni egyre jobban, be se fejezik az egyiket, máris jön a másik, a "sztárgyárban" pedig dolgozzák be az embereket, de hiába... mikor 12 emberbõl egy év után egyetlen emberre emlékszik az ország (most pl radics gigire gondolok), vagy még annyira se (pl csillag születik szériák), akkor már gáz van és el kéne gondolkozniuk a csatorna okosainak is, hogy akkor mi is ez az egész a felmarkolt pénzen kívül...
Akosh 2013 nov. 11. - 16:07:30
(1234/1899)
Bízzunk benne Batánovics Lili nem hagyja fel az éneklést, érdekes az elején nekem is Radics Gigi jutott róla eszembe. Radics azért verni ezt a mezõnyt is.
Akosh 2013 nov. 11. - 16:02:58
(1233/1899)
Igazad van, hülye érvelés. De tudtam, éreztem Geszti õt fogja mondani. Abban már nem vagyok biztos valójában így is érzett. Egyszerûen õ egy a saját mentoráltjai érdekeiben mindent elkövetõ ember. Most az a lényeg, hogy a két lányának ne legyen ellenfele és már csak egyetlen lépés van, hogy a másik Lilit kiejtse. Innen könnyebb lesz menetelnie Danics Dórával és Krasznai Tündével.
mushi 2013 nov. 11. - 15:50:20
(1232/1899)
batánovics lili egy kis rásegítéssel egy második radics gigi lehetett volna (vagy lehetne), ha már szabó ádám vastag csabához lett hasonlítva. egyébként egész jogosan, mert egyikõjüknek sincs túlzottan hangja. a vastagkolbász is csak azért nyerte meg, mert minden kis tinilány (vagy huszonéves) visítozott érte, most meg mehet az autotune rásegítés a hangjára.
egyébként érdekes, hogy danics dóra mennyire nem szimpatikus kb senkinek, mindenki sterilnek és lélektelennek tartja.. (én is így gondolom, csak azért érdekes). tényleg talán túlzottan is látszik rajta az akarás, a "na most megmutatom", a "kiéneklem a torkomat is, hogy lássátok, én vagyok a legjobb"... közben pedig egyéniség szerintem nulla, ahogy alázat sincs benne, vagy b.lili lelkes hozzáállása..
amúgy most már végképp azt gondolom, hogy semmi sms nincs a dologban, max annyi, hogy köszi a pénzeteket. mert hogy a fat phoenix csak hergelésbõl van még bent és nem tetszésbõl, az is biztos..
2/10
Semprini 2013 nov. 11. - 12:39:53 2/10
(1231/1899)
Ami a Fat Fõnixet illeti: olvastam olyan véleményeket, miszerint dacból nyomják õket ennyire, mert a józan ész minden szabályának ellentmond, hogy még nem párbajoztak. Kb. olyan ez, mint az elõzõben ifj. Zámbó hatodik helye: senki nem értette, hogy lehet még bent, de ott volt, aztán egyszer csak szépen kiesett végre. De az, hogy egyáltalán bekerült, önmagában felháborító. Na, a Fõnix is ugyanez a kategória. Ráadásul az énekes valami egészen páratlanul irritáló, ahogy megnyilvánul, már csak ezért se kéne bent lenniük. A dobos meg nem csinál semmit, akár ott se lenne, lévén a zenei alap playbackrõl megy. Nyilván õk se gondolják komolyan ezt az egészet, sõt látszik is, hogy õk vannak legjobban meglepve, hogy adásról adásra párbaj nélkül mennek tovább.
Értem én, hogy sokan már annyira rühellik ezt az egész cécót, hogy azt szeretnék, nyerje meg a Fõnix és égjen vele hatalmasat a retekklub, de ez túl nagy áldozat szerintem. Én még azt is nehezen tudom elképzelni, hogy a TOP3ban benne legyenek, egyszerûen muszáj, hogy elõbb kiessenek.
Irgum76 2013 nov. 11. - 11:31:02
(1230/1899)
Batánovics Lili nekem is az egyik kedveltebb versenyzõm volt
de a párbaj dalban hamiskás volt ezt el kell ismerni, vissza lehet hallgatni ha nem hiszitek
már nagyon kevesen vannak innentõl csak jó versenyzõ eshet ki leszámítva persze a Fat Phoenix-et
elizabeth 2013 nov. 11. - 10:12:31
(1229/1899)
Ha a "pisisek " nyomnák a ByTheWay nem esett volna ki a múlt héten.
Babi néni 2013 nov. 11. - 09:59:40
(1228/1899)
Hát ha a telefonos szavazatok számítanának, akkor a fetfõnix már rég nem lenne bent. Mert tényleg sárm alapján szavaznak az emberek. És a két srác kurva ronda és antipatikus.
Viszont ahogy elnézem nagyon õket akarják kihozni gyõztesként.
Itt a fórumon még egy embert nem láttam, aki szimpatizált volna velük, sõt, pedig vagyunk egy páran. Értem én, hogy nem reprezentatív, de azért mégis...
papzo 2013 nov. 11. - 09:29:46
(1227/1899)
De a Csillag születik versenyzõi mellett nem emlékszik már a nézõk nagy része a Megasztár és az X faktor korábbi élõadásba bejutott több száz versenyzõjére sem.
Ahogy a mostani -harmatosan gyenge- széria versenyzõire sem fogunk emlékezni.
Petrapetrus 2013 nov. 11. - 08:19:19
(1226/1899)
Szabó Ádámmal kell megnyeretni, jó, hogy nem küldik haza. :P
2/10
Semprini 2013 nov. 11. - 01:42:00 2/10
(1225/1899)
Hát így legyen ötösöm a lottón - kár hogy nem lottózok. A tegnapi adás után azt írtam, hogy Batánovics Lili fog párbajozni valamelyik sráccal. Nos, bejött. De azt is hozzátettem, hogy szívem szerint a két csapatot küldeném párbajra, de TUDTAM, hogy nem fog egyik se párbajozni. Bár azt továbbra sem értem, hogy a Fat Fõnix mit keres az élõ showban, hiszen egyetlen értékelhetõ produkciójuk nem volt még, de simán menetelnek elõre, felfoghatatlan. A ByTheWay a múlt héten kiesett, majd visszahozták õket, gondoltam, hogy nyilván nem mennek megint párbajra. A srácok közül most Ádám volt a gyengébb, a lányok közül meg sajnos Lili, ezek szerint mások is így gondolták, mindazonáltal a mezõnyben nem õk a legrosszabb énekesek, sõt, Lilinek kifejezetten drukkoltam, és legalábbis a TOP4-be vártam. Ehhez képest 3 mentor is õt küldte haza, nem kellett borítékot nyitni. A párbajban mindketten a legjobb formájukat futották, BLili hatalmasat énekelt a Whitney Houston-dalban, és Ádám se sokkal maradt le mögötte, de azért érezhetõen õ volt a gyengébb, de végül mégsem õ ment.
Sajnálom hogy Lili kiesett, de annak azért örülök, hogy a két kedvencem még versenyben van, és nagyon remélem, hogy mind Szikora Róbert, mind Tóth Gabi elõbb fogja elveszíteni az összes versenyzõjét, mint Alföldi Róbert vagy Geszti Péter. Na nem azért, mintha magukat a mentorokat annyira kedvelném...
olahmiki1959 2013 nov. 11. - 01:06:27
(1224/1899)
Amikor valamelyik reklámszünetben elkezdték hirdetni a "Csillag születik" következõ szériáját, hogy már lehet rá jelentkezni, akkor elgondolkodtam, - az ottani szereplõket nézegetve, - hogy tulajdonképpen kire emlékszünk még ezek közül a versenyzõk közül, ki vitte valamire közülük, kit mikor láttam utoljára felbukkanni valahol?...
Ki emlékszik például a béna kis László Attila énekesre, akivel megnyerették valamelyik szériát, és közben olyan tucathangja, olyan nem a színpadra való személyisége van, hogy elképesztõ.
Az emberben, a nézõben az éneklése iránti érdeklõdés helyett szánalmat ébreszt...
Vagy a még jobb példa, a kis, szerencsétlen Utasi Árpi, akivel egyértelmûen szociális okokból nyerették meg a versenyt, - miközben világszínvonalú artistaprodukciók véreztek el a vele való manipulatív küzdelemben, köszönhetõen a zsûrinek, - akibõl semmi nem lett, minden nyereménye elúszott, aztán az is kiderült, hogy mindenféle színházi, színpadi munkára teljesen alkalmatlan, - a magával hozott, egyébként zseniálisan elõadott népmesék kivételével a legegyszerûbb leírt szövegeket sem képes megjegyezni, - és a vele való beszélgetések, riportok közben az is kiderült, hogy szegénykém két értelmes mondatot sem képes kinyögni...
De azért megnyerették vele a "Csillag születik"-et...

Remélem, nagyon remélem, hogy Batánovics Lili nem fog elkallódni, és valaki felfigyel erre a valóban nagyon tehetséges lányra.
3/10
kazsagx 2013 nov. 11. - 00:33:28 3/10
(1223/1899)
Persze tudom,hogy mit jelent a hiperaktív szó,csak kicsit durvábban fogalmaztam az elõzõ hozzászólásomban,bár a hiperaktivitásról még ez a túl izgágasága is eszembe jut,amikor tekergeti a székben a kezét a mellein,durva a csaj. :)
Sajnos az Aftert nem láttam,de szarnak ezek a mentorok a versenyzõikre, felkarolják a zsét,lemegy a mûsor és 1év múlva megy mindenki a levesbe,ez a "sóbiznisz". :)
Jövõre pedig ismét Csillag születik,ami természetesen kell,mint egy falat kenyér....
mushi 2013 nov. 11. - 00:21:56
(1222/1899)
képzeld, pontosan ezt a hozzászólásodat idézte a lifeponthu! :D a cikk címe: tovább gyûrûzik az x-faktor-botrány.
emlékeztem rá, hogy valaki ezt írta, és lám tényleg :DD
Seven7Crown 2013 nov. 11. - 00:06:27
(1221/1899)
A "hiperaktiv" szóhasználat egyébként azonos a "magatartás zavar" meghatározásával is.
De Szikora, és Geszti is eléggé bunkó volt I.Bence mûsorában, akik kimondottan jól szórakoztak, miközben egy tehetségés lány továbbjutást
akadályozták meg, De ki tudja, hogy esetleg, ez nem a csatorna döntése volt!?
3/10
kazsagx 2013 nov. 10. - 23:44:09 3/10
(1220/1899)
Számomra pedig egyre nyilvánvalóbb,hogy Gabi nem hiperaktív,hanem egy idióta...általában mindig a versenyzõk életkorával jön,hogy így meg úgy,de annak ellenére,hogy Õ idõsebb pl. Batánovics Lilinél(is),Lili annál méltóságteljesebben viselkedett mindig is a színpadon,mint Õ a mentorszékben. Értem én,hogy kellenek a mû megnyilvánulások,beszólások,de az ilyen ölelgetõs szarságoktól hányni tudnék....
Alföldinek is sok minden rá volt az arcára írva....én abban reménykedtem,hogy Robi kihozza borítékra,de nem...Ádámból meg sajnos egy tucat-énekest fognak csinálni,aki soha nem fog kiemelkedni,pedig amúgy bírom a srácot,de ezt a "VastagCsabás szépfiús hülyeséget" nem kellene erõltetni!