Téma: X-Faktor

mapk 2014 dec. 13. - 23:32:25
(325/385)
Trash kapitány búcsúzóul még belefingott a mikrofonba. :D Ez legalább értékelhetõ volt. :D
Tóth, és az elsõ szám: hát abban ennyi volt, a whitneys számot elég jól hozta.
Egy "Nagyricsi" nyert már egyszer(Vastag), egy "Horányi" nyert már egyszer(Danics), Bendzsit meg várja a rádio. Andi marad. :)
Irgum76 2014 dec. 13. - 23:24:53
(324/385)
"Eleve semmi keresnivalójuk nem volt az élõshowban, egyetlen értékelhetõ produkciót sem hallottam tõlük"
azért néhány átdolgozás jól sikerült tõlük
pl a múltheti duett nagyon jól sikerült
de cseppet sem sajnálom õket
a mentorok és sok nézõ eléggé túlhájpolták az egyediségüket annyira nem volt eredeti és nem is volt túl jó
Semprini 2014 dec. 13. - 23:05:04
(323/385)
"leginkább Nagy Richi kiesésének örültem volna elegem van már az ordibálásából"
Tökéletesen egyetértek, én is Nagy Ricsi kiesésének örültem volna, de a Shudrasnak is épp itt volt már az ideje, hogy kiessenek. Eleve semmi keresnivalójuk nem volt az élõshowban, egyetlen értékelhetõ produkciót sem hallottam tõlük, de ahogy a mondás szól: jobb késõn mint soha, a legjobb 4-be már szerencsére nem kerültek be. Így a döntõben Tóth Gabinak nem lesz bent versenyzõje, Alföldinek pedig kettõ is bekerült. De ilyen az élet...
10/10
stenimore 2014 dec. 13. - 22:56:28 10/10
(322/385)
Má azt hittem az egészet megnyeri a röfi malac zenekar.Egy ideje nem néztem a mûsort és meglepve láttam hogy ezek még mindig benn vannak .Ez jellemzõ az egész fosra,meg a zsûri hülye magyarázkodására.Apropos Tóth Gabi mit keres ott? Nem ért hozzá ,és eröltetett az egész csaj,nem egy lumen .
Irgum76 2014 dec. 13. - 22:53:53
(321/385)
számítottam a borítékra de azt hittem, hogy Benji fog kiesni
örülök, hogy nem így történt
a Dasundrasz párbajdala valami borzasztó volt
de leginkább Nagy Richi kiesésének örültem volna elegem van már az ordibálásából
Semprini 2014 dec. 13. - 21:38:02
(320/385)
Na, Tóth Andi a második dallal kiköszörülte a csorbát: az eddigi legrosszabb és legjobb produkciója közt kb. 15 perc telt el, úgyhogy a Tóth Gabi-dalt tekintsük egyszeri kisiklásnak, kár volt érte, de másodszorra ismét bizonyította, hogy zsebrevágja ezt a mezõnyt.
Semprini 2014 dec. 13. - 21:24:28
(319/385)
Iszonyatosan gyenge a mai adás, pedig amikor azt mondták, hogy filmslágerek (is) lesznek, megörültem, na de ezek...
A Shudras továbbra is szörnyû, Juli betegen énekelt, nem is volt az igazi, ráadásiul a refrént majdnem egy hangon énekelte végig, nem is értettem, mi akar ez lenni. Benji a szokott szürke veréb szintet hozta, Tóth Andi pedig ma egyáltalán nem tetszett, talán a második fordulóban jobb lesz...
Irgum76 2014 dec. 13. - 20:34:04
(318/385)
Tóth Andit tényleg megkopasztották vagy csak be van zselézve?
ha megnyírták petíciót indítok a sztájliszt ellen
loma06 2014 dec. 13. - 20:19:19
(317/385)
Na ez a srác a piros kockás cicanadrágban az erõlködéssel katasztrófa...
2/10
ide 2014 dec. 13. - 12:06:13 2/10 Előzmény mapk
(316/385)
szerintem a Juli nem is hülye
mapk 2014 dec. 07. - 19:28:23
(315/385)
Egyre jobb a mûsor, kiesett a kanál is, na nem a kezembõl.:) Horányi nagyon buta továbbra is, és fülsértõ volt.
A surda fájdalmas. Nagy(otakaró)ricsi megkapta az ilyenkor szokásos gyógyszert, mert nagyon meg volt elégedve önmagával, szar lehetett otthon visszanézni.. Benji nem volt olyan rossz, habár ha arra kolbászol Liam Gallagher, ad neki egy tockost, de fix, hogy leköpi.:)
Andi, Andinál kimentem, nem hallottam! :D
És egyre jobb lesz, köv. adásban hullanak többen is! Ugye??? Nyugtassatok meg! :D
olahmiki1959 2014 dec. 07. - 14:12:09
(314/385)
Persze, a Guns N' Roses természetesen egy nagyon ismert banda, csak életükben nem játszottak még szvinget, és valószínûleg soha nem is fognak, ha csak nem egy füstös klubban, éjfél után, a maguk örömére.:D
Irgum76 2014 dec. 07. - 13:49:25
(313/385)
"Az tehát majdnem biztos, hogy Kocsis Tibor nem akkor, és nem élõben lépett fel a mûsorban."
az extra produkciók mindig felvételrõl vannak bejátszva
Irgum76 2014 dec. 07. - 13:48:06
(312/385)
"Tóth Andi újból megmutatta, hogy valóban a legjobbak között a helye," egyetértek "- õ tényleg szvinget énekelt," ez sem volt swing ahogy kezdte az az volt de aztán átment valami másba "igaz, hogy a szám tök ismeretlen volt," NA! a Guns N' Roses nem épp ismeretlen banda és Sweet Child O' Mine az egyik legismertebb számuk "de legalább a stílus az volt, aminek lennie kellett, - nem bánnám, ha végül õ nyerne" én sem
olahmiki1959 2014 dec. 07. - 13:34:24
(311/385)
A tegnapi adásnak a szvinghez, és pláne, a dzsesszhez vajmi kevés köze volt, - fogalmam sincs, hogy miért kell különbözõ tematikus esteket csinálni, amikor a kategória ismérveivel, alapfogalmaival sincsenek tisztában sem a mentorok, sem a versenyzõk, sõt, a szerkesztõk sem!
Már a múltkor is teljes gáz volt, amikor Istenes "Üvöltõdervis" Bence régi, mindenki által ismert, nagy slágerekrõl beszélt, és egész este a kutya által sem ismert számokat hallgathattunk, most pedig Tóth Gabi, és Szikora Robi is megdicsérte a Tha Sudras-t, hogy mennyi szving volt a játékukban, amikor egyáltalán nem volt benne szving!!!
Teljesen más stílusú számot adtak elõ, a pofám szakadt le, és Szikora Robi ezzel végtelenül buta és dilettáns véleményével nullázta le magát szakmailag nálam - már nem elõször... (Tóth Gabit meg sem említem, õ ilyen szempontból szót sem érdemel, zeneileg annyira amatõr...:)

Benji kiesését már régóta preferálom, de el kell ismerni, tegnap este - talán a tét miatt, - nagyon összeszedte magát, és nagyon jól teljesített.
Tóth Andi újból megmutatta, hogy valóban a legjobbak között a helye, - õ tényleg szvinget énekelt, igaz, hogy a szám tök ismeretlen volt, de legalább a stílus az volt, aminek lennie kellett, - nem bánnám, ha végül õ nyerne.

Viszont megint történt valami, ami nem hagy nyugodni azóta sem.
A vendégmûvész, Kocsis Tibor produkciója alatt egyszer megcsúszott a zenekari kíséret, - mint amikor a magnó hirtelen nagyobb sebességre vált, aztán újból normálisan tekeri a szalagot, - néhány pillanatig gyorsabban, és magasabban, nyávogva szólt a zenei alap, aztán rendbejött a kíséret.

Vagy a playback-kel volt valami technikai probléma, vagy más idõben, mondjuk délelõtt rögzítették a produkciót, és az élõ adás közben, felvételrõl játszották be.
Az tehát majdnem biztos, hogy Kocsis Tibor nem akkor, és nem élõben lépett fel a mûsorban.

De ha csak ennyi lenne a hiba és a kifogásolható dolog az X faktorral kapcsolatban, egész jól állnánk...
Irgum76 2014 dec. 06. - 23:01:56
(310/385)
engem már csak Andi és Benji sorsa érdekel még Jakab - Péter Izabella (igaz az megbocsájthatatlan, hogy Jimmyt énekelt) tetszett a többi teljesen hidegen hagy
elég gyengére sikerült ez a széria
Semprini 2014 dec. 06. - 22:53:14
(309/385)
Ha rajtam múlt volna, a mentorházba se jutottak volna be, nemhogy az élõshow-ba! A TOP6 is túlzás volt, de lényeg, hogy végre kiestek! Még a Shudrasnak kéne mennie, akkor leszek igazán nyugodt. Kétszer már párbajoztak, harmadszorra talán nem mentenék meg õket... Szóval a jövõ héten egy Shudras - Nagy Ricsi párbajt szeretnék.
Irgum76 2014 dec. 06. - 22:50:28
(308/385)
Benji megcsinálta azt amiben a legjobb a Spoon meg csak erõlködött amatõr módon már rég menniük kellett volna
2/10
szabyy 2014 dec. 06. - 22:47:39 2/10
(307/385)
Nem gondoltam volna, hogy a mentorok bevállalják a döntést, de jól döntöttek. Valóban Benji jobb volt.
Semprini 2014 dec. 06. - 22:46:14
(306/385)
Na, Alföldi örülhet, míg a tavalyi szériában elsõként veszítette el az összes mentoráltját, addig most egyedül neki van bent két versenyzõje a TOP5-ben, a másik mentornak csak 1. Na persze, eleve elõnnyel indult, hiszen négy versenyzõje volt, míg a többieknek csak 3-3.