Téma: X-Faktor

2/10
olahmiki1959 2021 dec. 19. - 10:48:05 2/10
(258/278)
Tökéletesen bejött, amit várni lehetett.
Egy énekelni nem tudó, de kétségtelenül jól pergő nyelvű rapper gyerek nyerte meg az X Faktort, ami ettől kezdve teljesen komolytalan műsor lett a szememben, és megcsúfolta az "énekes" tehetségkutató verseny fogalmát.
Ha nálunk ennyire preferálják a rap stílust, akkor indítsanak el egy olyan versenyt, ahová kizárólag rappelő emberek jelentkezhetnek, és ott döntsék el, hogy ki nyeri meg, ki a legtehetségesebb ebben a műfajban, ez teljesen rendben lenne.
De egy ÉNEKVERSENYT ne nyerjen meg egy olyan ember, akinek énekhangja sincs, és énekelni sem tud.
Az is tökéletesen bejött, amit egy régebbi kommentemben megjósoltam, a mobiltelefonokat nyomkodó kiscsajok - akiknek teljesen mindegy, hogy valakinek milyen a teljesítménye, ha fiú az illető, akkor rá szavaznak - Alee-t hozták ki győztesnek.
"Gratulálok"!
superzero 2021 dec. 15. - 15:04:05
(257/278)
Laci bakija sajnos rávilágít az egész műsor eddig is láthatóan alacsony színvonalára. Pedig még idáig az Ő személye képviselt valamiféle szakmaiságot, színvonalat, de a múltheti produkciójával Ő is bevégezte. Laci a produkciójával hozzá züllesztette a zsűri csapatát a versenyzőkhöz. Kulturális mocsár lett az X faktorból. Láthatjuk hogyan "csinálja a show-t" a zsűri két reklámblokk között. Hogyan sztárolnak féltehetségeket. Az egész műsor önmaga paródiája. Azért ez abból a szempontból jó, hogy már nem kell senkinek " belehalni" ha nem jut tovább, vagy kiesik. Mára már nem sok "presztizse "maradt a hajdan szebb napokat látott X faktornak...
2/10
olahmiki1959 2021 dec. 13. - 14:31:42 2/10
(256/278)
Paulina valóban nagyon jó szerző... khm...
A saját számának fő motívuma egy-az egyben a Hungária együttes (Dolly által énekelt) "Meghalok, hogyha rám nézel" dallama, a bemondás pedig "Még, még még, veled ennyi nem elég" a Republic együttes "Repül a bálna" c. számának a legismertebb sora, "Még, még, még, még, még, ennyi nem elég!".
De a kis hölgy valóban nagyon jó (meg)szerző.
Mindezek mellett - és ez már nem irónia a részemről - baromi jól énekel, jól mozog, nagyon formás a lába és a hátsója, tehát minden adott ahhoz, hogy szép pályát fusson be énekesnőként...:)
Amikor pedig duettet énekelt Geszti Péterrel, akkor Gáspár Laci basszusgitározása eszméletlen jó volt, az egész számot "elvitte".
Örülök, hogy a két reppelő gyerek közül az egyik legalább kiesett, azért viszont aggódom, nehogy a döntőben a sok mobiltelefont nyomogató kiscsaj a bent maradó Alee-t hozza ki győztesnek...
Énekverseny Magyarországon, 2021-ben...
Magenta99 2021 dec. 12. - 08:17:35
(255/278)
Nekem olyan semmilyen ez a Kamilla. Tizenkettő egy tucat hangja van, fel nem ismerném és számomra semmi érdekes nincs benne.
Mehringer Marcinak még tanulnia kell az éneklést, de ő pl. sokkal izgalmasabb figura, egyéni és nagyon jó hangszínnel.
Magenta99 2021 dec. 05. - 16:51:37 Előzmény demaka
(254/278)
Hálistennek, Mardoll már kiesett. Én sem bírtam azt a vonaglást, meg totál agyament rikácsolást, amit leművelt.
A zsűri meg azért ilyen "színvonalas", mert értelmes szakember nem égeti magát ebben a végtelenül gyenge mezőnyben.
Egyébként azt nem értem, minek erőlteti az rtl ezt a műsort. Hiszen még ők is szégyellik, baromi gyorsan lezavarják az évadot. Az ember meg sem tudja ismerni a versenyzőket, a fele már ki is esett. Ennek így mi értelme van?
Magenta99 2021 dec. 05. - 16:46:55
(253/278)
Ennyire azért nem kéne egy mentornak elfogultnak lennie. Puskás Gyökér Peti mindenkit lefikáz, a saját versenyzőjét, Kamillát - aki botrányosan szarul, hamisan vernyákolt - meg egekig magasztalja.
Ráadásul minimum annyi tisztelet lehetne benne másokkal szemben, hogy megtapsolja az ellenfelei versenyzőit, de amilyen egy bunkó gyökér, csak pofákat vág.
demaka 2021 dec. 04. - 21:07:17
(252/278)
Nem tudom, hogy tudtak ennyi gyenge versenyzőt összeválogatni az élő műsorba. De hát már azt sem értettem, hogy a szerkesztők mire gondoltak, amikor ezt a "színvonalas" zsűrit választották. Visszatérve a versenyzőkhöz: a Mardoll elképesztően undorító. Botrány, hogy mit keres egy ilyen senki a képernyőn??
6/10
momo65 2021 nov. 27. - 22:03:24 6/10 Előzmény Anna Dé
(251/278)
Igazad van
1/10
ncsaba50 2021 nov. 27. - 15:29:20 1/10
(250/278)
Ez az idei évad nagyon gyengére sikeredett!
Magenta99 2021 nov. 21. - 17:23:10
(249/278)
A Gáspár Laci annyira nagyra tartja magát és az életkora is megvan ahhoz, hogy különbséget tudjon tenni VHS (Video Home System) és egy magnókazetta között.
Tegnap, amikor felkonferálta a Plázát, egy kazettás rádió-magnót lobogtatva a kezében ordította, hogy reméli, mindenki előkészítette a felvételhez a VHS kazettát, miközben a magnókazetta üres helyét mutogatta.
Magenta99 2021 nov. 21. - 17:19:17 Előzmény Picurkacicurka
(248/278)
Ez fura. Nekem még soha nem volt ilyen problémám.
Szerintem a szolgáltatódnál kéne reklamálnod, az RTL Klubnak semmi köze a set top box (médiabox) működéséhez, ezt csakis a Telekom kezeli.
Picurkacicurka 2021 nov. 21. - 12:46:22 Előzmény Magenta99
(247/278)
Telekomos vagyok. Egyedül az RTL és csatornái tiltják a reklámokon való áttekerést, mindenhol máshol működik. 🙂
Magenta99 2021 nov. 21. - 11:34:53 Előzmény Picurkacicurka
(246/278)
Ki a tv szolgáltatód? A Telekomnál simán át lehet tekerni a set top box-on felvett adások reklámrészét.
Peti817172M 2021 nov. 21. - 00:17:59 Előzmény Picurkacicurka
(245/278)
A mediabox funkcióit nem az RTL korlátozza, hanem a szolgáltatód.
1/10
ncsaba50 2021 nov. 14. - 17:12:52 1/10
(244/278)
A varjú is énekesmadár - ő a rokker!
5/10
nuiii 2021 nov. 14. - 13:49:18 5/10
(243/278)
Ebben a műsorban csak a válogató az, ami igazán érdekes. Ott van az összes retardált, akiket később kiszórnak vagy egyből hazaküldenek meg az a néhány jelentkező, akik tényleg jók. Ez a része még szórakoztató.
Aztán jön a székesdi, ahol hazaküldik az izgalmasabb vagy érdekesebb karaktereket és a mentorok szétalázzák egymást (ez már kevésbé izgi). Majd jön a mentorházas szenvedés, amin jókat lehet aludni és végül az élő show, amit nem nézek, mert nem érdekel, ahogy a szétstresszelt, fáradt versenyzőre ráeresztenek egy rakás idétlen táncost meg valami hülye színű zakót, aztán bármilyen szarul is énekeljen, szétdícsérik, mert nem tehetnek mást, ha már eljuttatták odáig.
Picurkacicurka 2021 nov. 13. - 11:52:01
(242/278)
Nagy X-faktor rajongó voltam, de az idei évadból alig láttam valamit. Hogy miért? A reklámok... szeretném használni a médiabox funkcióit, de anyagi okokból az RTL klub úgy döntött, a felvett műsoroknál sem engedi az előre tekerést, hogy ott is meg kelljen nézni a 25 percenként jelentkező 10-10 perces reklámokat. 😭 Így tehát visz lát, kedves RTL klub, hamarosan egyetlen néződ sem marad, ha a nagyobb hasznot előbbre helyezed a nézők kívánságainál. Igen, tudom, a reklámbevételekből éltek, de más kereskedelmi tv is így van ezzel, mégis képesek elfogadható keretek közé szorítani a reklámokat.
Magenta99 2021 nov. 07. - 10:23:37
(241/278)
Na, kíváncsi leszek, a retardált Adélka mihez kezd a zenekarokkal? Semmi köze hozzájuk....

Az is vicces volt, hogy a VV Virág hogy lebőgött. A VV-ben mennyire tette az agyát, hogy ő milyen jól énekel, ehhez képest az egész műsorban egyetlenegy szó sem esett róla, amikor a táborban sorra került, egyetlenegy sor éneklését mutatták csak - majd a zsűri hazazavarta. :DDD
Anna Dé 2021 okt. 31. - 17:54:55
(240/278)
En nem sűrűn nézem. Legutobb talan ugy 10 éve. Mikor még Geszti is zsűritag volt, akkor lattam utoljara. De most megneztem egy ismetlest mert kivancsi voltam egy roma sracra milyen értékelést kapott, de semmi nem volt. Az előadasat is jól megvágták. De az akinek semmi hangja nem volt, az fullba nyomta.
Semmi masrol nem szol ez a musor csak annak a 4 kreténnek az idiótaságairól akik ott ulnek az asztalnal. A fellépők meg asszisztalnak hozzá. Kellékek. Ha a magamutogatast kéne díjazni mind a negynek oscart adnék. De hat pont ilyen idiotak kellenek oda, kulonben mi nyomná meg a nezettseget.
Magenta99 2021 okt. 31. - 13:37:34
(239/278)
Ez a válogató ki tudja mikor készült, mégis olyan, mintha a "tisztelt" zsűri olvasta volna a kommenteket, mert most sértődötten játszották a komoly, szakértőt - persze, most meg átestek a ló túloldalára, volt akit egy szó után leállítottak, hogy nem tud énekelni, aztán leugatták Adélt, hogy nincs benne tisztelet, nem figyel a versenyzőre és beleénekel a produkciójába.
Még ha ez az egész köztudottan csak egy show és semmi köze a tényleges tehetségkutatáshoz - ezeknek az úgynevezett mentoroknak akkor sem kéne fullba tolni az idiótát.