borkasztik 2016 máj. 30. - 14:52:44
(39/99)
Most néztem meg végre és hál istennek nem hallgattam a többiek negatív lehúzásaira. Aki szerette az elõzõ 2 részt az ennek is tetszeni fog szerintem.Én imádtam és nem érdekel ki mennyi követ zúdít rám. Aki azt mondja hogy ez rosszabb volt mint a Deadpool az valószínûleg vagy ezt nem látta vagy neki az a jó film ha folyton káromkodnak benne és 2 órán át nem történik semmi a poénokon kívül, mert bocsánat a nyelvezetért de az a film nem szól másról mint a maszt...bálásról és a fa..rok méregetésrõl. Szóval ezért is mondom mindenféle személyeskedés nélkül hogy érdekes látásmódjuk lehet akiknek a Dedpool-t magasztalják de ezt meg leszólják.

Mindenkinek meglehet a saját véleménye és az enyém pedig az hogy cseppet se volt rosszabb mint az elsõ kettõ és tökéletesen belesimult az elõzõ történésekbe. Lehet vontatottabb volt egy kicsit az eleje a megszokottnál de nem volt olyan rossz a helyzet azért és a vége kárpótolt mindenért. Úgy ültem be a filmre hogy az ég világon semmilyen trailert és pletykát nem olvastam el direkt és ha legalább tudni fogja hozni az elõzõ részek színvonalát akkor megérte és én ezt megkaptam, ez számomra a legnagyobb dolog egy filmnél.

A Bosszuálló 2.-ben is voltam üres járatok jócskán még is ugyan olyan jó volt. Más történet de ennek az univerzumnak is meg van a maga Bosszúálló csapata, ahelyett hogy inkább mindenben a hibákat látnánk üljetek hátra és hagyjátok hogy a történettel együtt sodródjatok. Ennél sokkal de sokkal rosszabb filmek is vannak mostanában.
trikaja 2016 máj. 28. - 16:52:51
(38/99)
Még annál a hulladék Deadpool-nál is sz@rabb volt? Arra legszívesebben egy nagy nullát adnék, de ez akkor még annál is förtelmesebb volt. Ahogy olvasom a kritikákat és az elõzõ tapasztalataimból kiindulva biztosan nem nézem meg ezt a trágyát.
3/10
MattColors 2016 máj. 27. - 17:37:05 3/10
(37/99)
Szerintem ez ritka hulladék volt... Mintha egy sokkal gyengébb Bosszúállók filmet néztem volna. Egy értékelhetõ párbeszédet nem fedeztem fel. Sekélyes, erõltetett, ötlettelen.
A X-Men univerzumnak ezennel reszeltek. Még Wolverine felbukkanása sem mentette meg a filmet, pedig elõször üde színfoltnak gondoltam, aztán amikor elszaladt és hátulról úgy nézett ki, ahogy futott, mint egy lopott whiskeyvel menekülõ hajléktalan, majdnem elsírtam magam.
Az elõzõ filmekben is jellemzõ volt, a """jellemfejlõdés""", de hogy itt kettõ percenként változnak gonoszból jóvá és fordítva, az már egyszerûen gyerekes és nevetséges.
Ez az idõvonal szétbarmolás, nagyon nem tett jót az X-eknek... Sõt. Senkinek sem.

*****SPOILER*****
*****************

Ez az! Végre megtudtuk, hogy profnak Apokalipszis miatt hullott ki a haja... A másik idõvonalon, vajon kitõl??? Ez komolyan annyira fontos információ volt? Biztos mindenki erre keresi a választ, az elsõ X-Men filmek óta... Az örök kérdés. Mitõl hullot ki az öreg haja? Pfff... Vicc.

**SPOILER VÉGE**

Csak is és kizárólag, mert alapvetõen szeret(t)em az X-Men mozikat, plusz a látványért kap erõs 3 pontot, és nem többet!
Nagy csalódás volt.
Hulkman 2016 máj. 26. - 00:06:45
(36/99)
Borzasztóan vontatott. Én imádom a Szuperhõs filmeket, de ez... ilyen szart még nem pipáltam már bocsánat. Unalomig csöpögõs, vontatott jelenetek, oda nem illõ párbeszédek és az a rengeteg sablonos jelenet!!! Pl. Xavier professzort mindegyik részben úgy húzzák le Cerebro-ról, mint aki 6 kisüstit megivott. És a casting az kinek a munkáját "dícséri"?? Pl. Jean Gray meg Scott Summers ifjonti karaktere szerintem elég bugyutára sikerült. Ez a srác a fiatal Scott, a csaj meg az ifjú Jean Gray??? Smmiben sem hasonlítanak! Ez a srác tökre béna volt. Még az új Pókembernél is (nem a Bosszúállók-belirõl beszélek)!!! Valahogy illene ezt a sorozatot visszaterelni a méltó helyére... :(( 10/5
9/10
zsotya010 2016 máj. 25. - 21:33:21 9/10
(35/99)
SPOILERES
A kritikák lehúzzák, de nem jöttem ki keserû szájízzel a moziból, a kötelezõt szerintem hozza és vannak benne érdekes elõzmények már jól megismert karakterhez (pl Cyklon elõzménye tetszett, ahogy õ megkapta az erejét, Xavier megkopaszodása is érdekes volt, vagy Scott bevezetése, én azt sem tudtam, hogy Higanyszál kicsoda is valójában, az is meglepett, a fõnix megjelenése is hatásos volt, õ a legpusztítóbb erõ).
Már amennyire én láttam Apokalipszis kezdetben csak egy átlagos mutáns lehetett, aki valahogy, valami folytán a tûz közelébe kerülhetett, hatalmat szerezhetett és el sikerült érnie, hogy a többi mutáns erejét megszerezve egyre csak erõsödjön és fiatalabb testbe kerüljön, nem volt õ Isten, közel sem, csak szerintem itt már annak képzelte magát, annyira sokrétû volt az ereje. Tehát nem Isten, ha az lett volna, akkor a Fõnix sem pusztította volna el. Egyébként nekem tetszett amit mûvelt.
Logent jó hogy visszahozták, erõteljes és brutális volt a jelenete.
Bár néha kicsit olcsónak éreztem a CGI-t (pl mikor az elején ahogy bedöntik a piramist, vagy Psziché egyes jeleneteinél), de egyébként a látvány része rendben volt és szerintem elég monumentális.
A történet a szokásos sablonos, életre kel egy gonosz és el akarja pusztítani a világot, kiirtani az emberiséget róla, hogy aztán õ és a hívei vegyék át a helyüket, aztán mindig van valaki, aki megküzd a gonosszal és mindig legyõzik a gonoszt kategória. De egy szuperhõsfilmnél nekem ez így elég is és ettõl még tudom élvezni. Nem volt bajom egyik korábbi X-Mennel sem, és ezzel sincs. Nekem az eljövendõ múlt napjai sem igazán nyújtott többet, mint ez. 10/9
8/10
michael corleone 2016 máj. 24. - 16:01:49 8/10
(34/99)
10/7,5.
5/10
Silmaril 89 2016 máj. 23. - 21:46:41 5/10
(33/99)
Iszonyúan gyenge lett,pedig mit ki lehetett volna hozni belõle...
10/5
Muya 2016 máj. 23. - 20:10:12
(32/99)
Jó írás :)
xdm 2016 máj. 23. - 20:07:34 Előzmény Delphine
(31/99)
Mi volt ebben intelligens ? Magyarázd már el légyszi.
spoiler
Orbitális ökörségek egymás után. Direkt haljon meg a gyerek meg az anyu, hogy meggonoszuljon megint a magnetó....ez a fazon minden részben ezt tolja, egyszer jó majd átáll, köviben rossz de a film felétõl megint jó, majd megint jóból rosszba stb. semmi eredetiség, minden filmben ez van. A fõgonosz gonosz mert gonosz. Semmi magyarázat.

4. mert valóban látványos, csak az a baj, hogy ezt már a videójátékok is tudják
viktor88kocsis@gmail.com 2016 máj. 23. - 17:40:16
(30/99)
1/10
Rövid_G. atya 2016 máj. 22. - 11:50:06 1/10
(29/99)
Ajánlom figyelmedbe a "22/29" hozzászólásomat.
(ha már olvasni és szövegértelmezni nem tudsz)

Leírhatnám kisregényben is, miért ótvar ez a film, de értelme nem lenne.

A lényeget leírtam a fentebb említett hozzászólásomban.

EZ A FILM BÛNROSSZ!
9/10
Damon 2016 máj. 22. - 11:07:55 9/10
(28/99)
Én pozitívat csalódtam! Egyáltalán nem volt rossz, sõt tök jól szórakoztam és itt ez a lényeg. :) Aki szerette az eddigi filmeket, nézze meg nyugodtan! Sõt!
offtopic
Törolt Felhasznaló 2016 máj. 22. - 09:01:18
(27/99)
Ki kergetett a mozi körül fegyverrel, hogy menj és nézd meg ezt a filmet?
10/10
Yodamest 2016 máj. 22. - 07:55:21 10/10
(26/99)
Egyértelmûen troll vagy és nem itt kéne elõadni ez a fröcsögést. Nem tudod semmivel alátámasztani amit állítasz, csak 1 mondatban itt mindenkinek visszakontrázol, hogy azért mert te úgy gondolod. Itt páran már szépen kifejtettük, hogy miért baromi jó a film, az egy megalapozott vélemény, álláspont. Te csak annyit írsz, hogy szar, de objektívan nem tudod leírni, hogy konkrétan mitõl. Az, hogy te annak gondolod nem jelenti azt, hogy az is. Menjél a Saul fia fórumra inkább ott irkáljad ezeket.
Kovács kolléga 2016 máj. 21. - 20:19:20
(25/99)
Semmi gond. Megérkezett a fikakommandó. A Star Wars 7-rõl már nem tudnak több rosszat írni, A függetlenség napja 2 még nem érkezett meg, úgy hogy valamivel le kell foglalniuk magukat.
1/10
Rövid_G. atya 2016 máj. 21. - 17:42:28 1/10
(24/99)
Értem, ezek szerint heccbõl lehet 10 pontot adni, igaz?
xD

Ez egy utolsó mocsok nulla film és az 1-pont is túlzás rá.
10/10
Yodamest 2016 máj. 21. - 17:37:04 10/10
(23/99)
Na reagálnom kell kicsit:
Durva, hogy vagy 10/10 vagy 10/1 a film. Ilyen megosztó véleményeket még soha nem láttam egy filmnél sem :) Most objektíven egyébként valóban 10/10-hez van közel, számomra az is volt és ahogy írják is szerencsére egyre többen, baromi jó film mindenképpen látni kell! IMDB-n is 7.7-en áll, ez is jól mutatja, hogy aki ilyen 1 pontokra értékeli azt abszolút ignorálni kell, nem szabad foglalkozni vele, mert 1 pontos film az az ilyen Giga shark vs Mega octopus és társaik nem pedig ez! Ahogy valaki írja lejjebb nagyon helyesen, minden téren kitûnõ alkotás, nagyon jól átgondolt film, nem lehet rajta unatkozni, végig odaszegez!

De most komolyan, aki valamiféle heccbõl 1 pontot ad rá az gondolkodjon már el magán kicsit. Persze mindenkinek a szubjektív véleménye, de akkor adjon rá 5 pontot vagy valami, de ne tévessze már meg az embereket. Ha meg nem szereti az X-Ment akkor nem kell megnézni. Én sem szeretem a western filmeket, de nem fogok megnézni egyet csak azért, hogy aztán ide beírhassak egy jó vaskos 1-est... Ez a film, mint X-men film elképesztõ jó volt, téma lezárva.
1/10
Rövid_G. atya 2016 máj. 20. - 23:15:03 1/10
(22/99)
Az utóbbi idõk legpocsékabb filmje :(
Ez a Singer teljesen ötlettelen, az elõzõ filmek kliséibõl építkezik.
A casting katasztrófális :/

Senkinek nem ajánlom, hogy erre a szemétre pénzt pazaroljon!

1/10
10/10
Delphine 2016 máj. 20. - 23:04:39 10/10
(21/99)
Az utóbbi évek egyik legjobb, legizgalmasabb, logikusan felépített X-men filmje. Minden egyes percét élveztem, és az elõttem szólókkal egyetemben örülök, hogy nem hallgattam a komolytalan kritikákra. Az,hogy moziban néztem meg, csak még inkább javitott az élményen. Mondom ezt úgy,hogy eredetileg nem igazán kötött le még teljesen egy rész sem a szériából, de ennek a filmnek minden egyes jelenete jól kigondolt, egy pillanatra sem kalandoztam el, végig fenntartotta a figyelmem. Az utóbbi fél év egyik legjobb filmje, szerintem felépítésben, hangulatában, kigondoltságában sok filmet kenterbe ver, többek között a Mad Max-et is, ami inkább látványvilágban volt kiemelkedõ. Itt a látvány is, a történet is, a szerkezet is csillagos tizes, gondolkodó emberek voltak,, akik összerakták, nagyon intelligens rendezés! 10/10! :)
Andrew8 2016 máj. 20. - 22:39:37
(20/99)
Magnetonak a 2011 es Elsõk óta Hujber a hangja szerintem mármint a fiatalnak persze. A Szinkronadatbázisban is ez van.