Törolt Felhasznaló 2016 máj. 20. - 21:45:40
(19/99)
Az elõzõ részben volt az a poén, mikor Quicksilver mondja Magnetonak? :

"Anyám egyszer ismert egy ilyen fickót mint maga" :)
10/10
tomy05 2016 máj. 20. - 21:00:20 10/10
(18/99)
Ebben a filmben folytatják azt, amit eddig megszokhattunk.Nagyon szuper minden tekintetben az immár 8. résznek nevezhetõ x-men:apokalipszis címû film.Nagyon jól kapcsolódik az elõzõ részekhez. A színészeket tekintve nagyon jól vannak megválasztva.
Összességében annyit mondanék,hogy a kritikák ellenére mindenki maga döntse el, hogy neki tetszik e a film, vagy sem.
Én mindenkit bíztatok arra,hogyha van lehetõsége menjen el, és nézze meg moziba ezt a filmet.
Üdv: Tomy
1/10
nyugiss 2016 máj. 20. - 19:05:01 1/10
(17/99)
annyi a pozitivum ebben a filmben,hogy lawrence végre nem rondít többet bele mystique szerepébe...
(bár lehet szimplán hazudik,kinézem belõle)

http://mozistar.hu/hirek/jennifer-lawrence-nem-lesz-tobbe-mystique
gatestar 2016 máj. 20. - 18:57:48
(16/99)
Csatlakozok Yodamest-hez. Iszonyatosan élveztem a film minden percét!
Érdemes moziban megnézni! Örülök, hogy nem hallgattam a sok negatív kritikára.
1/10
nyugiss 2016 máj. 20. - 09:15:01 1/10
(15/99)
gondolom azért húzták le a kritikák,mert egy kalap szar
az,hogy neked tetszik egy más tészta
10/10
Yodamest 2016 máj. 20. - 07:08:18 10/10
(14/99)
Röviden: Hát gyerekek ez kibaxott jó! Nem szabad hinni a kritikáknak, teljesen érthetetlen miért húzták le a filmet, embertelenül rendben van minden tekintetben, nekem jobban tetszett mint az elõzõ két rész, pedig már azok is szinte tökéletesek voltak. Szerintem az is sokat elárul, hogy a terembõl nagyon sokan végigvárták a stáblistát (ami nem volt rövid), hogy hátha csurran cseppen még valami kis jelenet a végén. Egyedül Magneto új magyar hangja Hujber Feri volt kicsit fura, az elõzõ szinkron hang sokkal jobb volt.


Hosszabban: Aki hezitálna a hülye kritikák miatt, de szerette az elõzõ részeket, az nyugodtan menjen el megnézni, mert ez a film akkora élmény, hogy ezt LÁTNI KELL! Erre szokták mondani, hogy "Shut Up And Take My Money" mert tényleg annyira jó! Én nem tudtam belekötni semmibe, a kritikákat pedig nem értem, annyi marhaságot összehordanak a filmrõl, hogy az ész megáll. Tényleg nem kell velük foglalkozni, szerintem elgurult a gyógyszer vagy rájöttek, hogy nem volt gyerekszobájuk kiskorukban, nem tudom, de ez a film ez 10/10. És ezt szerintem a teremben ülõ többiek is így gondolták. Le lehet mélyre ásni és lehet kutatni a hibákat, hogy jaj ez nincs kifejtve jaj azt nem értettem, de ezt minden filmre el lehetne mondani és maga a film élmény, mint film nézõ az egész egyszerûen felemelõ volt, mind látványban, mind storyban, mind a harcok kivitelezésében. Aki élvezi a filmet és nem az 1. perctõl non-stop a hibákat lesi benne, az nem fog csalódni, aki meg a hibákat lesi az menjen el inkább minõségellenõrnek, ne moziba. A színészekkel sem volt semmi gond, ugyanazt hozták amit az eddigi részekben, semmivel sem voltak rosszabbak. A felvezetés sem volt hosszú, meg egyébként is WTF? hogy lehetne hosszú valami, ami odaszegez a képernyõ elé és iszonyat érdekes? Sõt hiába nem egy rövid film, elnéztük volna akár reggelig is ebben biztos vagyok.
Szóval menjetek, nézzétek, lássátok, 10/10 - patent!
offtopic
Törolt Felhasznaló 2016 máj. 19. - 18:29:29
(13/99)
De közvetlenül utána már igen. ;)
fmaci38 2016 máj. 19. - 18:24:42 Előzmény Findzs
(12/99)
szerintem is uncsi filmen. jobb lenne ha a valóságban is elpusztulna a föld, veletek együtt, megértetek már rá az Isten odavághatna már egy komolyabbat erre a tetves liberális látszatvilág földre hogy csak úgy remegjen. az nem lenne uncsi szerintem.
cellasto 2016 jan. 21. - 11:00:55
(11/99)
hát tegnap láttam a trailert...
engem nem gyõztek meg,hogy ezt moziban nézzem meg :P
Sz Peter 2015 dec. 11. - 19:25:11
(10/99)
Most mit mentsenek meg? A Plútót? ;)
1/10
Findzs 2015 dec. 11. - 18:50:09 1/10
(9/99)
elsõ trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=COvnHv42T-A

nekem nem jön be, annyira unalmas már ez a föld megmentése téma, hogy nagyon ...
offtopic
cellasto 2015 nov. 20. - 17:59:12
(8/99)
hát igen
én még mindig várom a jópár évvel ezelõtt beharangozott"magneto"elõzményfilmet
(egy szót sem lehet hallani róla azóta sem)

clive owen-t nagyon csípem viszont :)
hogy õ,mint wolverine?
érdekes lenne mindenképp :)

egyébként még nem biztos hogy hardy lesz az utód,csak hugh említette meg õ kit szeretne
Semprini 2015 nov. 20. - 17:54:27
(7/99)
Bocs, nem a szavaid kiforgatása volt a cél, csupán a magam szemszögébõl világítottam meg a dolgot.
Hardyt viszont én sem bírom, ebben legalább egyetértünk, nagyon rossz választás lenne Jackman helyett (én mondjuk leginkább talán Clive Owent tudnám elképzelni...Azt viszont végképp nem értem, hogy minek még egy Farkas spin-off amikor kettõt már csináltak - nem lehetne kivételesen valamelyik másik szereplõt kiválasztani?
offtopic
cellasto 2015 nov. 20. - 17:47:04
(6/99)
én annyit írtam,hogy a rajongók nagy része,nem azt,hogy minden rajongó
de forgasd csak ki a szavaimat nyugodtan,ha ez örömet okoz neked

egyébként 2017-re igérik a farkas 3-at,abban lesz utoljára jackman a hírek szerint
õ tom hardy-t szeretné utódnak,szóval onnantól nálam offos lesz az x-men
ki nem állhatom azt a fazont..
Semprini 2015 nov. 20. - 17:43:19
(5/99)
Oké, szíved joga, természetesen nem kötelezõ megnézni, letölteni, stb. De azért a te véleményed EGY ember véleménye, és nem értem, miért nyilatkozol egy több milliós nemzetközi rajongótábor nevében (pláne olyat, hogy "bukta lesz" - na ne már!)... Én továbbra is fenntartanám annak a lehetõségét, hogy a rajongók nem egy harmadik Wolverine spin-offot akarnak látni, hanem egy JÓ X-men filmet, és a sztorira, nem pedig EGYETLEN szereplõre kíváncsiak elsõsorban - következésképp aki igazán X-men rajongó (nem csupán Wolverine-rajongó mint te), az meg fogja nézni a filmet, ez szinte biztos. De ez majd kiderül, ha bemutatják a filmet, én mindenesetre már nagyon várom, mindenképp moziban nézem meg elõször, és majd DVD-n is meg fogom venni ahogy az eddigi hét film is ott sorakozik a polcomon.
Ja és én pl. soha nem egyetlen szereplõ miatt ülök be a moziba.
cellasto 2015 nov. 20. - 15:59:16
(4/99)
az elsõk elõzményfilm volt,persze hogy nem volt benne jackman(jo nagy szar is volt a film,több sebbõl vérzett)
a rajongók nagy része(én is)wolvarine miatt megy el egy x-men filmre
ilyen szereposztással még letölteni sem.fogom,nem hogy moziban nézzem meg..
Semprini 2015 nov. 20. - 15:37:56
(3/99)
Ugyan már miért lenne bukta? Igaz ugyan, hogy Jackmman (Wolverine) eddig a mind a hét X-men filmben benne volt (ebbõl kettõ csak, róla szólt és más fontos szereplõk hiányoztak!), de az X men - Az elsõk-ben csak egy pici cameoszerepe volt, mindössze egy mondatnyi. Szerintem nem szentségtörés, ha ebbõl a filmbõl most teljesen kimarad, ha jó a forgatókönyv és a szereplõk no meg persze az akciók, a film sikerre van ítélve.
cellasto 2015 nov. 20. - 12:00:15
(2/99)
hugh jackman nélkül boritékolható,hogy bukta lesz akárki is rendezi
le kéne már zárni ezt a franchise-t...
somersby 2015 nov. 20. - 11:52:47
(1/99)
Az eljövendõ múlt napjai után Bryan Singer tovább folytatja a mutánsok történetét, ami egy alternatív idõsíkban játszódik, a fõgonosz pedig egy Apokalipszis (En Sabah Nur) nevû õsmutáns lesz, aki mint az X-ek legerõsebb ellenfele testesül meg az X-men univerzumában.

Az X-Men: Apocalypse címû fantasy tíz évvel Az eljövendõ múlt napjai eseményei után játszódik, történetének fõ gonosza Apokalipszis (Oscar Isaac), aki miután legyalulta az emberiséget, istenként tisztelt vezetõ lett a bolygón. Maga köré gyûjtötte a legerõsebb mutánsokat, beleértve Magneto (Michael Fassbender) mestert is, hogy megtisztítsa az emberiséget és egy új világot építsen fel, melyben õ uralkodik. Azonban tervét nem nézi mindenki jó szemmel, s Raven (Jennifer Lawrence) X Professzorral (James McAvoy) egyetemben új X-Men csapat toborzásába kezd, hogy megmentsék az emberiséget a teljes pusztulástól.

A szuperprodukciót Bryan Singer rendezi saját és Simon Kinberg forgatókönyvébõl, a fõbb szerepekben visszatér Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, James McAvoy, Evan Peters, Nicholas Hoult, Lucas Till és Rose Byrne, továbbá több új mutáns is bemutatkozik; Oscar Isaac lesz Apokalipszis, a Trónok harca Sansájaként megismert Sophie Turner alakítja Jean Grey-t, Tye Sheridan bújik Küklopsz bõrébe, Kodi Smit-McPhee lesz Nightcrawler, Alexandra Shipp pedig Halle Berry szerepét átvéve Ciklont játssza, illetve Olivia Munn, Lana Condor és Ben Hardy is a fedélzeten van.

Bemutató dátuma: 2016. május 27.