KurtWagner 2014 máj. 28. - 22:37:55
(258/438)
Vadóc a végén a jelenben egy pillanatra látszik Bobby társaságában...
10/10
offtopic
_Freddy_ 2014 máj. 28. - 21:43:35 10/10
(257/438)
Rogue, azaz Vadóc jelenetét is kihagyták sajnos, mert úgy volt, hogy nem lesz a filmben, aztán írták, hogy mégis. Aztán nézem és mégsem volt. xD Õ is csak a DVD extráknál lesz, azaz 1db jelenete mikor meghal.

tuning7: Amúgy volt még 1 testvérük, Anna névvel, szóval lehet, hogy az ott õ, nem Scarlet.
9/10
Tebby21 2014 máj. 28. - 19:49:15 9/10
(256/438)
Remek kis film volt bár lehetett volna egy kicsit több jövõs jelenet, de így is nagyon jó lett. :D

SPOILER!

Logan ismét remekül teljesítet csak furcsa volt megint csontkarmokkal látni, de idõvel hát, ha visszakapja az adamantium karmait.
Higanyszál pedig egyszerûen zseniális volt és a képessége se semmi, ami viszont meglepet, hogy Skarlát Boszinak csak egy jelenete volt mikor Higanyszállal nézik a tv-t és annyi. :/ Pedig még egy jelenetnek lenni kelet volna, mikor a kis Boszi megkérdezi Logan-tõl hogy õ kicsoda. :D Na de mind1 is majd talán a DVD extrákban benne lesz. :D :D

SPOILER VÉGE!

9/10 :D

Ja, amúgy valaki megtudná nekem mondani, hogy Higanyszálnak ugyan ilyen képessége lesz a Bosszúállók 2-ben is? :D
10/10
offtopic
_Freddy_ 2014 máj. 28. - 12:38:17 10/10
(255/438)
Igen, Stryker, elírtam de lényegtelen.
10/10
offtopic
_Freddy_ 2014 máj. 28. - 05:51:10 10/10
(254/438)
Jason--> Xavier professzor fia, és csak ebben a filmen hangzik el, meg a trilógia 2. részében.
vitaminforrás 2014 máj. 28. - 00:25:15 Előzmény KurtWagner
(253/438)
Bocs, elkerülte a figyelmem ezek szerint korábbi írásod. Így már stimmel, én úgy emlékeztem, hogy Jasont mondott Az elsõkben.
Melinda Szegedi 2014 máj. 27. - 19:07:40
(252/438)
Én végig néztem a filmet de semmi olyat nem hallottam hogy Higanyszál ismert hozzá hasonló fickót...
KurtWagner 2014 máj. 27. - 14:47:51
(251/438)
Mondjuk talán azért, mert az elsõkben - mint ahogy már nem elöszõr írom - az apja szerepelt. Xavier mondja is, hogy maga az egész elõadás alatt a fiára Williamre gondolt...
vitaminforrás 2014 máj. 27. - 13:53:22
(250/438)
Képet akartam linkelni, de akkor itt a kép:
vitaminforrás 2014 máj. 27. - 13:51:15
(249/438)
Azt mondja meg nekem valaki, hogy az X-Men: Az elsõk-ben amikor Charles-ék a CIA-nál vannak, ugye Raven felfedi a képességét, úgy hogy Stryker alakját veszi fel (http://goo.gl/VKKO2y). Viszont ebben a filmben pedig Stryker fiatal, pedig ez az után játszódik. Erre valakinek valami ötlet?:)
Muya 2014 máj. 27. - 10:39:37
(248/438)
Nem sokat kellett gondolkodni? :D Akkor én biztos hülye vagyok, mert még most is van egy csomó minden , amit nem értek :D
Ez az Elõre mentek idõben, hogy aztán visszamehessenek a múltból a jövõbe, hogy megmentsék magukat.. :D:D:D (ezt csak képletesen írtam :D )
10/10
offtopic
_Freddy_ 2014 máj. 27. - 06:32:32 10/10
(247/438)
Persze ez csak nekünk volt egyfajta üzenet, mi akik tudjuk, hogy Magneto az apja Pietro-nak.
10/10
offtopic
_Freddy_ 2014 máj. 27. - 06:29:39 10/10
(246/438)
De volt is utalás itt az X-Men-ben, mikor Higany mondta Magneto-nak, hogy: "Anyám is ismert 1 ilyen fickót mint te".
Ez volt a viccesebb célzás arra, hogy õ az apja. :D
Mr. D 2014 máj. 27. - 01:58:19
(245/438)
Egyáltalán nem biztos h Higanyszál itt Magneto fia. Ez még nem számít elbarmolásnak, a képregényekben is elõfordul h az újragondolás során (pl. Ultimate Comics) megszakítanak ilyen-olyan rokoni szálakat két szereplõ közt. Pl. az Ultimate-ben Vörös Koponya Amerika Kapitány fia, míg a klasszikus sorozatban ugye semmilyen rokoni kapcsolat nincs köztük. És ha már a rajzfilmes adaptációkat említed, na ott is elég gyakran elõfordul ilyesmi. Ez nem elbarmolás vagy figyelemhiány, hanem tudatos döntés, ami jól is elsülhet akár. Ennél pl sokkal szembetûnõbb az hogy Xavier és Mystique fogadott testvérei egymásnak. Ilyesmi se volt a képregényben. Ott pl. Buldózer a féltestvére Xaviernek. De így a filmes verzióban mégis mûködik a dolog.
KurtWagner 2014 máj. 27. - 01:40:01
(244/438)
Ha figyeltél volna észrevehetted volna, hogy volt:
"Szóval maga a fémeket tudja manipulálni, az anyám egyszer kavart egy hasonló fickóval." - Nem szó szerinti az idézet, de hasonló. Amúgy meg a képregényben is elég késõn derül ki, hogy ki is az apjuk. És akkor ne nézd meg a Bosszúállók következõ részét, mert abban is szerepelni fog Higanyszál és Wanda is, de a különbözõ jogi viták miatt, ott se a mutáns szó nem hangozhat el, és arra sem történhet utalás, hogy Magneto gyerekei lennének. Amúgy nem sokat tett volna hozzá a történethez, így ezzel a kis kikacsintással még jobb is volt. A stáblista utáni jelenet meg bizony nem a Galaxis örzõi, hanem a következõ X-men film elõfutára volt Apokalipszissel.
Melinda Szegedi 2014 máj. 27. - 00:30:33
(243/438)
Aki pedig szeretné tudni, hogy milyen is lesz a 2016-os X-Men film, annak ajánlom hogy játssza végig az X-Men Legends 2: Rise of Apocalypse c. PC játékot! És nézze meg az X-Men evolúció mind a 4 évadát! Ezek jelentik az alapot. Én tudom, kijátszottam a játékot és a sorozatot is megnéztem ;)
Melinda Szegedi 2014 máj. 27. - 00:23:38
(242/438)
És ha jól tudom akkor a következõ MARVEL film a Galaxis Õrzõi, szóval valószínû abból lehetett egy részlet...
Melinda Szegedi 2014 máj. 27. - 00:20:46
(241/438)
Csak úgy mondanám, hogy a MARVEL filmek után lévõ kb 1 perces teaser-ek a következõ MARVEL filmhez kapcsolódik... Aki megnézte a Csodálatos Pókember 2-õt, és az azutáni kis jelenetet, az láthatta, hogy a mostani X-Men filmhez kapcsolódik, vagyis abból volt egy részlet. Mégpedig az mikor Mistique a katonai táborban van... Amúgy én meg azt nem értem de rohadtul, hogy ebben a filmben mért nem volt utalás arra, hogy Pietro Maximoff (jelen esetben Peter..) Magneto fia!!! Mert a képregényekben és a sok X-Men rajzfilmben benne volt. Aki látta az X-Men: evolúció mind a 4 évadát az tudja mirõl beszélek. Eléggé el lett barmolva ez a film ilyen szempontból... Családfára figyelhettek volna...
Charlie Sheen 2014 máj. 26. - 21:14:53
(240/438)
Kérdésedre válaszolva, mi is az a film végén lévõ 20 másodperces kis teaser...

"Már tudjuk, hogy az X-Men: Az eljövendõ múlt napjai folytatása mikor kerül mozikba, Bryan Singer ezen kívül azt is megerõsítette, hogy az X-ek minden szempontból legnagyobb ellensége fog nekik keresztbe tenni.



Úgy néz ki egyelõre, hogy sem Póki, sem az X-ek nem csatlakoznak a közeljövõben a Bosszúállók kompániájához, viszont mindkét univerzummal hosszú távra terveznek. A rendezõ Singer tweetjébõl tudjuk, hogy a következõ X-Men film 2016. május 27-én érkezik, méghozzá Apocalypse alcímmel, ami csak egy dologra lehet egyértelmû utalás: magára Apokalipszisra (a szupergonosz). Õ egy õsi Egyiptomból származó halhatatlan mutáns, emberfeletti testi és mentális erõvel rendelkezik, valamint képes teleportálásra, és nem mellesleg egy géniusz, tehát joggal nevezhetjük az X-ek legjelentõsebb ellenfelének. Több képregényben is megjelenik, nagyrészt olyanokban, ami idõutazást tartalmaz (és idõutazó mutánsokat, mint Cable vagy Bishop), és mivel az Eljövendõ múlt napjai bevezeti ezt az elemet, Bishoppal (Omar Sy) egyetemben, logikus húzásnak tûnik Apokalipszis feltûnése."

Forrás: Cinestar.

Hozzátenném, hogy Singer az utóbbi idõkben, annyit nyilatkozott még, hogy majd ebben az Apcalypse filmben irgalmatlan pusztítások lesznek, meg minden, úgyhogy kb kapunk egy Man of Steel, X-men kiadást.
8/10
krisztamozi 2014 máj. 26. - 07:45:49 8/10
(239/438)
Távol állnak tõlem az ilyen típusú filmek, de ez marha jó volt :)