PheCho 2006 máj. 24. - 07:12:56
(9/369)
Üdv mindenkinek!

Nem tudom tudtok e róla de felhívnám minden kedves X-men fan és mozilátogató figyelmét arra amit tegnap egy cikkben olvastam.
A dolog úgy áll, hogy a rendezõ nyilatkozatában kérte a nézõket, hogy várják ki a stáblista végét, mert oda is szúrtak egy jelenetet.
Nem árulta el, hogy melyik karakter szerepel benne, csak annyit, hogy lesznek akik emiatt fogják átértelmezni a filmet.
Sztem érdekesen hangzik. :)
Ismerve a képregény történetet tippem is van. Azon sem lepõdnék meg ha egy eddig (a filmekben) ismeretlen karakter tûnne fel. Persze ez esetben csak a képregényrajongók fogják levágni a dolgot. ;)
Én holnap megyek és tuti kivárom az uccsó sec-et. :)

Jó mozizást mindenkinek
bubo 2006 máj. 22. - 12:45:29
(8/369)
Hát, ha csak fele annyira jó mint az eredeti Fõnixes (új Jean Grey) sztori a képregényben, akkor mindenkép jó lesz. Bár mondjuk valószinû, hogy itt nem fog egy egész univerzumot elpusztitani, de attól az eddig látottak alapján nem lesz rossz. És remélem Bulldozer (Juggernaut) karakterét nem szúrják el.
Timke 2006 máj. 22. - 09:43:21
(7/369)
Akkor nem kis várakozással várom én is a szerdai napot. Egy ismerõsöm a képregényt olvasgatta, s azt mondta, hogy már maga a történet elég jó, mert ugye fel fog támadni az elõzõ részben meghalt Jean Grey, s kicsit más lesz a személyisége. Ebbõl mit hoznak ki... ?:)
athius 2006 máj. 22. - 07:19:29
(6/369)
Nem sajat velemeny, kulfoldi filmkritikus srac megnezte(a rohadt mazlista >D ), es azt mondta, hogy a film egyszeruen fantasztikusan jol sikerult.
fisherman 2006 máj. 22. - 02:15:42
(5/369)
Jó kis film lesz. Az elsõ két rész is jól sikerült. Nem hiszem, hogy most alább adták.
Timke 2006 máj. 19. - 22:00:11
(4/369)
Jaja, nyertem.:) A Metroban (újság) volt egy kérdés a filmmel kapcsolatban, ott nyertem két jegyet. Azt még nem tudom, hogy kit viszek magammal, de már tényleg várom.:)
Sundance 2006 máj. 19. - 08:03:21
(3/369)
Azt hogy csinálod? :( Nyertél jegyet vhol? Én is akarom szerdán... Majd írj, hogy hogy tetszett.
Timke 2006 máj. 18. - 13:28:59
(2/369)
Én szerdán nézem permier elõtt, engem is nagyon érdekel. Az a furcsa, hogy nem szeretem a sci-fi-ket általában, de ez valahogy mégis nagyon megfogott, s csodálkozva fedeztem fel a hatalmas színészgrádáját (Ian McKellen, Halle Barry, Hugh Jackman, Famke Janssen). S kíváncsi leszek arra, hogy milyen lesz az új-feltámadott gonosz Jean Grey.:)
Sundance 2006 máj. 17. - 14:36:04
(1/369)
Huuh! Én már nagyon várom ezt a filmet. Félek, hogy épp ezért lesz csalódás. Ha vki már látta, kérem írjon, hogy milyen is volt. Köszi