Marcipáncica_ 2009 máj. 27. - 14:08:03
(241/441)
:DDD
Nyssa 2009 máj. 27. - 13:32:57
(240/441)
Rozsit én is bármikor bárkivel szemben körmömszakadtáig védem, a legelsõ pillanattól kezdve az õ karakterében rejlik a legtöbb kiaknázható lehetõség, emellett akármennyire fikció is ez a mûfaj, Logan sikeredett a "legéletszerûbbre". Ebben az idealizált légkörben õ minden szituációban megõrzi az emberi vonásait, szókimondó, vagány és bakker, követ el hibákat, viszont ki tud mászni a leggyászosabb helyzetekbõl is. Egyszerre közönséges halandó és követendõ példa az összes szuperhõsnek. Neki nem kell telepátia, elemek feletti hatalom vagy akár kozmikus erõ ahhoz, hogy szétrúgja a gonoszok seggét. :)
Csípem na! XD
9/10
beo71 2009 máj. 26. - 21:31:57 9/10
(239/441)
Lehetséges,hogy valóban vannak benne jócskán hibák,én is éreztem egy-két jelenetben az olcsó-gyenge kivitelezést,a történet is sántított néha és a fenti kritikákkal is egyet lehet érteni néhány gondolatban(mondjuk az írások stílusával már van bajom)nekem akkor is kiemelkedõen jó mozi,mert imádom Farkast,Õ a képregényfilmek alfája és omegája.9/10.
Azt pedig kikérem magamnak a Rozsomák-rajongók nevében,hogy puhapöcs lenne,a Mister Puhapöcs Pókember,az alkoholista-drogos-hülyegyerekbõl faragott Vasember és kedves-meleg Superman barátunk együtt véve sem annyira cool,állati,isteni,fantasztikus és zseniális,mint Woolverine....annak pedig,aki a pajeszán élcelõdik admantiumkarmokat a gyomrába.
10/10
jocee91 2009 máj. 24. - 22:58:09 10/10
(238/441)
A valaha készült legjobb X-men rész...
Kötelezõ!
RixosWalerius 2009 máj. 23. - 21:27:53
(237/441)
Szerintem ez volt a legjobb X-men. 10/8
demeron 2009 máj. 23. - 12:42:25
(236/441)
Mi megnéztük a párommal, és nagyon tetszett mindkettõnknek. Ha volt benne bármi rossz rész, jelenet, színészi játék, zene, baki elnézhetõ. Errõl ennyit.
buttonX 2009 máj. 23. - 10:35:09
(235/441)
én még nem látam a filmet ma nézem..
de minden haverom rokonok stb ... azt mondják megéri megnézni és csatlakozok yogi-hoz mert én is olyasmi vagyok hogy leülök és inkább élvezem a filmet... aki megnézi ezt a fimet jó szórakozást neki
10/10
yogibear81 2009 máj. 22. - 22:00:39 10/10
(234/441)
Nekem nagyon bejött..igaz én sokakkal ellentétben nem kerestem a hibát..sem a vágásba sem a rendezésbe sem az alakításokba..megvan az a hülye tulajdonságom hogy ha leülök megnézni egy filmet ..én élvezni akarom amit nézek és nem minden pillantaba szõrszálhasogató módon keresni azt hogy na ugyan hol hibáztak a készítõk..Sztem a sztori is nagyon jó volt ..lebilincselõ és izgalmas, fordulatokkal teli, és nagyon jól kapcsolodik a többi x-men filmekhez..Nálam 10/9,5.. :)
6/10
Garfimacs 2009 máj. 20. - 10:14:16 6/10
(233/441)
SPOILER

A csúcsjelenet, itt már idegesítõ volt nem röhejes...

Sziget: Megtudja, hogy a lány nem is szerette... Na jó, akkor hagyjuk a francba az egész missziót, séta haza...
10/10
Zsütz 2009 máj. 19. - 16:03:40 10/10 Előzmény Dom
(232/441)
Bezony, és ennek nagyon-nagyon örülök! Már fenn van a filmjei közt is imdb.comon. Viszont arra lennék kíváncsi, hogy õ is "eredetet" kap-e, vagy az ez utáni életét mutatják be. Ami mondjuk nem lenne logikus, elvégre akkor már nem is azok a képességei, mint Deadpoolként, nem? De akkor hova tûnt az X-menbõl,mint sorozatból,mertvégülis megkapta a regenerálódás képességét és ezzel az öregedés lassulását is, nem? Igaz viszont, hogy csak akkor kapta a nevét... Na jó, majd kiderül 2012ben! XD
Nyssa 2009 máj. 18. - 20:44:36
(231/441)
Baromi elfogult leszek, de picuri korom óta X-Men-rajongó vagyok, úgyhogy elõre is bocs. :)
Eddig 4X láttam a filmet, legelõször azt a nyers verziót, amit felpakoltak a netre. Erõsen illúzióromboló hatása van, mikor "elõször" szembesül az izgatott nézõ a derékra rögzített drótkötéllel meg a CGI-pontokkal! *szakad a röhögéstõl* Féltem, hogy ezek után nem fogom élvezni a moziverziót. Hát nem is élveztem, ugyanis kivágtak pár jelenetet, amit tutira benne hagytam volna, plusz csókolom a válltömését Gavin Hoodnak meg a béna trükköseinek, hát hogy az istenbe volt pofájuk ilyen tré megoldásokat benne hagyni a moziban?! Remélem, a büdös életbe nem engedik õket többé stúdióközelbe. grrrrrrrrr
A sztori nem volt rossz, sõt mondhatni negyedjére is megkajoltam. A karakterek viszont... :D Kayla sztem menjen vissza a színitanodába és vegyen még pár órát. Néha annyira idegesített, hogy szívem szerint képen töröltem volna. Zérókával ugyanez a helyzet. Danny Huston görény volt, mint mindig, szal hozta a formáját. Kérdés: minek válogatnak be rappereket minden filmbe?! Csípem Will.I.Am-et, de maradjon inkább a freesytle-nál... A hobbitlábú Domee is haloványka volt. Hirtelen Ryan Reynoldson is meglepõdtem. Ha elhinném, hogy õ nyomta le Weapon XI részeit is, akkor áldásom rája, de mint tudjuk... Viszont a banda mentségére legyen mondva, a liftes jeleneten rommá röhögtem magam. :))))))
És akkor némi pozitívum is, mielõtt megköveznek. Az egyetlen hibátlan döntése a stábnak Liev Schreiber volt. Kardfogat mindig rühelltem, most meg arra lettem figyelmes, hogy tojok Rozsóra és azt kuksolom, hogy mossa le a cicuska a vászonról a társait. Meghajlok elõtte, engem meggyõzött.
Visont annak ellenére, hogy megvannak a maga gyerekbetegségei (és mondjuk az X3mal egy napon sem említhetõ), mégis alig várom, hogy kijöjjön DVD-n. De csak a Jackman-Schreiber-páros miatt. Plusz meg akarom találni az összes hevedert, rögzítõkötelet és képpontot, ahhoz meg meg kell még néznem párszor. ;)
3/10
tetraeder13 2009 máj. 16. - 18:03:15 3/10
(230/441)
Úgy ültem le megnézni a filmet, hogy már elõtte barátoktól (egyiktõl-másiktól) azt hallottam hogy nagyon jó. Hiba volt erre alapoznom.
Nem tetszett. Kevés akciójelenet és látvány, kevés mutáns. Azt a keveset amit beleraktak, jobban is kidolgozhatták volna, még úgyis hogy csak a rozsomákról szólt.
Ha már X-men film akkor az elõbbiekre, és abból is a 3.ra szavaznék.
Kata original 2009 máj. 14. - 15:14:21
(229/441)
De keveseltem és a látvány is kevés volt. a fõcímmel nem volt baj, de a szerelmiszál és a vágás nagyon rossz. Össezsúfolták és sokkal jobbat lehetett volna készíteni.
Igaz, én húztam fel az orrom, bocs.:)
Kata original 2009 máj. 13. - 20:17:30
(228/441)
mondjam, hogy hülyeségeket beszélsz a filmrõl, csak mert tetszik neked? Nézõpont kérdése ez is, nem teszem. A személyeskedésre futja csak? Egy filmrõl beszélünk, nem szólítottalak meg,nem is értelek... komolyan. Gyerekes.
Kata original 2009 máj. 13. - 17:42:26
(227/441)
Akkor nem sok. Így megfelel, vagy szarakodunk még egy picit?
Amauri 2009 máj. 13. - 17:18:32
(226/441)
Nekem tetszett. Ez sokkal jobb, mint a másik x-men filmek.
Kata original 2009 máj. 13. - 16:57:33
(225/441)
Nem is történt. Sokkal többet vártam tõle, nemcsak én, az,hogy neked tetszett, a te dolgod, nem szólok be, mert nekem nem.
Ezen a fórumon személyes sértésként éli meg mindenki, ha nem egyezõ a vélemény.
Kata original 2009 máj. 13. - 16:26:13
(224/441)
Bûn rossz. A Farkas nem csinál semmit, ellenben végig szerelmes, ritka szánalmas szál, értelme sincs, tök fölös. A vágás, ami leginkább kiakasztott, ha van is némi "akció" jelenet, azt sem mutatják, már eltelt a filmbõl egy óra és nem történt semmi. Ja, de! A Farkas berugott egy ajtót, meggondolta magát és szenvedett a szerelemtõl. Csalódás.
9/10
Mirax 2009 máj. 13. - 10:57:05 9/10
(223/441)
elvileg Wolverine-t is ki lehet nyírni valami Muramasa Blade-del (sorry, tuti elírtam a nevet), bár arról gõzöm sincs, miféle anyag. És gondolom, le kell fejezni vele.
Btw: a fejébe belõtt adamantiumgolyóról azt feltételezik, hogy ki is jött a túloldalon? Esetleg kilökõdött? Vagy most benn zörög?:D Mindenesetre két adamantiumréteget átlõni nem kis teljesítmény lehet.
9/10
Mirax 2009 máj. 13. - 10:40:32 9/10 Előzmény twillight
(222/441)
Aha, értem... mert láttam még egyszer, és akkor is a Loganes pluszjelenet volt mögötte.