offtopic
wukovsky 2009 szept. 23. - 11:16:13
(321/441)
Le hát :) De én nem is néztem, hogy lány :( Azt hittem, hogy csak egy képregény adaptáció imádó pókemberen nevelkedett kis lurkó :D


Akkor a himbilimbist vissza vonom, mert így egyértelmû tény, hogy igen, azt hittem kissrác, és már olyan szinten ajnározta, hogy valami kis torz ferdülést sejtettem :P:D
offtopic
wukovsky 2009 szept. 22. - 22:19:47
(320/441)
Hiába téped a szád, nem érti mi a különbség a wolf és a volverine között. :$

http://hu.wikipedia.org/wiki/Rozsom%C3%A1k#Megjelen.C3.A9se


http://hu.wikipedia.org/wiki/Farkas


Egy pöti kis különbség van, de a záró mondtad a legjobb:

"Ha kell a medvét is megtámadja, hogy elorozza zsákmányát. Az emberre is veszélyes lehet."
offtopic
wukovsky 2009 szept. 22. - 22:11:38
(319/441)
nem olyan nagy ügy, csak idõ és kox kérdése, habár azért nem árt egy alap testalakat, mert van aki akármennyi cuccot magába szúrhat, soha az életben nem lesz izmos úgy igazán :$


De kis emberünk elég fanatikus jackman rajongó, ha elé tenné a himbilimbit, akkor vajon rábukna ? :$
offtopic
wukovsky 2009 szept. 22. - 22:10:03
(318/441)
Azért nehogy oda meg vissza rohanjunk már Hugh Jackman testalkatától, nem Õ az egyedüli izmos férfi sztár.

http://www.port.hu/pls/pe/person.person?i_pers_id=138658&i_topic_id=2&i_city_id=&i_county_id=-1


Az elsõ testébõl élõ férfi filmsztár :$


http://www.imdb.com/name/nm0362927/

Hogy kis hazánk egy távolra szakadt tagjára is büszkék lehessünk.


Daniel Craig is kigyúrta magát 007 szerepére.

És aki látta attila az istenostorában Gerard Butler sem volt gyengusz.

http://www.imdb.com/character/ch0027528/


Szóval én azt mondom, hogy nem kell annyira hasra esni. Még a csenevész kis Brad Pitt is feltudta magát koxolni a trójára.


Arnieról pedig ne is beszéljünk, hogy idõsb korára a T3-ra hogy össze szedte magát, vagy Stallona a Rambo 4-re, akkora volt, mint egy vadkann!
1/10
offtopic
damienisback 2009 szept. 22. - 20:32:58 1/10
(317/441)
csupán abból, hogy akinek tetszett az elsõ 2-3 rész, annak általában nem tetszett a 4. rész. persze aki Jackman miatt nézi ezeket a filmeket, nem a story miatt, biztos összepisilte magát a 4. részen is.
a proteinkúrára pedig annyit, hogy nézd meg pl Jason Stathamet a szállító háromban vagy a crank 2-ben.
az alacsonyabb "farkas"(ritka béna félrefordítás ez is) a történeti hûség miatt lett volna jobb.
SzeVi93 2009 szept. 22. - 20:22:41 Előzmény damienisback
(316/441)
Nem tudom,hogy milyen következtetésbõl vontad le,hogy nem láttam az X-men részeket,de tökéletesen tévedtél.Vagy ezerszer néztem meg az összeset.
Avval pedig,hogy Hugh 190 centi,nem mondtam azt hogy más színész nem lenne ilyen magas.De benne van annyi kitartás,hogy olyan formába hozza magát,hogy hiteles legyen a szerepben.Megnézem ki bírná végig csinálni azt az egy éves edzést,amit õ.Pedig neki is felajánlották,hogy simán megoldjuk speciális effektekkel.
Mondhattok bármit,de egy magasabb Farkas sokkal tiszteletetkeltõbb mint egy törpe.
10/10
Lúúúúú 2009 szept. 22. - 20:21:25 10/10
(315/441)
Jo, ne vesszünk össze ezen. nagyon jo, hogy mindannyian képesek vagyunk más szempontbol nézni ezt a filmet. Objektíven szemlélve is kiérdemli hogy ,,nem rossz" és ez a lényeg.
offtopic
wukovsky 2009 szept. 22. - 09:43:07
(314/441)
Sajnos ebben nincs teljesen igazad, igaz hogy Hugh remek színész, és az igazi népszerûséget rozsomák karaktere hozta meg neki, de sok más színész is jól megtudta volna formálni eme karatkert. Ami a fizikumát illeti, jól fel van koxolva mindig, de ha tudnád, hogy hogy néz ki egy rozsomák, akkor megértenéd, hogy miért kellene inkább egy 175-180 centis, zömök, masszív, széles embernek játszani. A comicban rozsomák inkább széles, mint magas, de mit is várhatunk egy oylan országban, ahol a volverine-t lefordítják farkasnak.

Egyébként a rozsomák az erdõ egyik legvadabb és legagresszívabb állata, a nagy barna medvén kivül mindenki kitér az útjából, de még a barna medvében sem vagyok teljesen biztos. Az viszont tény, ha úgy tartja kedve, elveszi a róka, a hiúz, a puma de akár a farkas ebédjét is!!!!
1/10
damienisback 2009 szept. 22. - 09:40:55 1/10
(313/441)
"Igenis kell ehhez a karakterhez a bõ 190 centi magasság,és Hugh nélkül sosem lett volna X-men kezdetek:Farkas,mert egy másik színész alakításában sosem lett volna ilyen népszerû a figura."

a fansiteok szerint 189 centi magas és úgy állítod be, mintha õ lenne az egyetlen hasonló alkatú színész.

nem mellesleg, ha ennyire rajongsz ezért a filmért(vagy inkább Jackmanért), akkor feltételezem, hogy nem láttad az elsõ 2 x-men filmet...
SzeVi93 2009 szept. 21. - 21:02:43
(312/441)
Ha egy kicsit belegondolsz,te is tudod,hogy hogy értette a filmes szempontokat.Ha túllépsz azon,hogy mindenáron fikázni akarod a filmet,akkor esetleg észreveszed,hogy milyen jó volt az elején a háborús montázs(például a helikopteres vágás),mennyire illik az egész film stílusához a zene,és milyen jól össze vannak válogatva a karakterek.A történet nagyon jó,és kicsit sincs túladagolva az akció,viszont nem unatkozik egy percig sem az ember.
Nem Hugh Jackman viszi a hátán a filmet,de tény,hogy õ óriásit dob az egészen.Igazán kitett magáért azért,hogy hitelesen tudja hozni Farkast,és mindezt úgy tette,hogy semmilyen erõlködést nem lehetett látni rajta.Azok pedig,akik azon nyavalyognak még mindig,hogy mennyire nem ilyen a karakter a képregényben,mert az egy alacsony fickó,azok csupán irigykednek Hughra,mert tudják,hogy õk sosem tudnak olyan erõteljesek lenni fizikailag mint õ.Igenis kell ehhez a karakterhez a bõ 190 centi magasság,és Hugh nélkül sosem lett volna X-men kezdetek:Farkas,mert egy másik színész alakításában sosem lett volna ilyen népszerû a figura.
Imádom ezt a filmet,legalább 6-szor láttam a moziban,és bármikor szívesen megnézném újra.Sosem tudnám unni,minden egyes jelenete mesteri.
(És még az a baki sem érdekelt,hogy miután Farkas az adamantium beültetése után megszökött,egy pillanat múlva már tök száraz hajjal rohangált.De ki figyelte akkor a haját,kérdem én.)
Dros 2009 szept. 20. - 21:47:24
(311/441)
Eeeezt azért így nem állítanám :D
9/10
Ze74 2009 szept. 20. - 21:39:23 9/10
(310/441)
Az X-men sorozat legjobb darabja.
10/10
Lúúúúú 2009 szept. 20. - 18:30:20 10/10
(309/441)
Fantasztikus, felejthetelen és filmes szempontbol is nagyon ott van. Hugh Jackman nagyon profi és persze nagyon jól néz ki és a kis Scott akkor is cuki ! :D :P
1/10
offtopic
damienisback 2009 szept. 11. - 19:58:03 1/10
(308/441)
jajj, az durva lett volna, ha batman helyett mindig denevérember szerepelt volna. :D
1/10
damienisback 2009 szept. 11. - 18:03:25 1/10
(307/441)
egyáltalán nem kellett volna lefordítani a neveket, legalább mûvelõdött volna egy kicsit a nép.

amúgy ez a leggyengébb rész a 4 közül. az elsõ kettõ teljesen rendben van, a harmadik már gyengécske, de nézhetõ, ezt meg csak 30-40 percig bírtam nézni...
Dros 2009 szept. 11. - 17:52:34
(306/441)
Hát most melyik hangzik jobban a rozsmák vagy a farkas? :P
Gyatsa 2009 szept. 11. - 17:35:29 Előzmény Rowen
(305/441)
ki az ördög találta ki azt, hogy a wolverine az magyarul farkast jelent?
Rowen 2009 aug. 26. - 03:18:39 Előzmény wukovsky
(304/441)
a második részben sima golyóval lõtték fejbe és nem azzal a szuperfémmel amibõl farkas is készült és csak az tudja megsebezni
offtopic
wukovsky 2009 aug. 22. - 16:10:27
(303/441)
Ha már ilyen nagy imádó vagy, akkor megkérnénk, hogy légyszi Rozsomáknak hívd, mert az igazi rajongóknak ez jobban esik :)

Köszi.

És sohasem az átlagok befolyásolják a véleményedet egy filmrõl, egy film ne mások miatt tetszen neked, hanem azért mert ténylegesen a Te ízlésednek felel meg, és ténylegesen neked jött be. Ha sokat adsz mások véleményére mindig, akkor elfogod veszíteni önmagad.


A fejbelõvéssel csak egy gond van, hogy a 2 részben is fejbe lövik, de ott nem törlödik a memória, lehet, hogy nem ment be a koponya páncél alá, vagy pont azon a kicsi lyukon ment be :D
Naphinel 2009 aug. 22. - 15:53:22
(302/441)
Valszeg van oka az IMDB-s átlagnak, de hihetetlen, hogy te csak átkozódni tudsz!