Téma: XL szerelem

10/10
Csijjag 2009 ápr. 25. - 11:42:33 10/10 Előzmény Cordelia
(10/30)
Hidd el eszek, sõt sokat is. Barátnõimnél joval többet eszek és mégsem látszodik meg rajtam.Sokan azt mondják h örüljek, hogy ilyen szerencsés alkatom van és hogy szivessen cserélnének velem. Csak mindig attol félek, hogy azt hiszik hogy, evési problémáim vannak vagy beteg vagyok. Nekem semmi bajom a tulsulyos emberekkel, sõt sajnálom is õket mert sok minden megneheziti az életüket. Sajnos sok olyan ember van akik nem fogadják el õket. És tényleg nem szabadna megengedni, hogy a rajzfilmek is ezt sugalják. Sajnos már nem egy olyan rajzfilmet láttam ahol a negativ hös "kövér ember" volt.
Cordelia 2009 ápr. 15. - 12:17:25 Előzmény Csijjag
(9/30)
sajnos már az óvodában azt súlykolják, hogy aki kövér, az nem normális, nem olyan, mint a többi. Sõt, valamelyik nap láttam a Thomas a gõzmozdony címû rajzfilmet és a negatív figura benne egy "kövér igazgató". Ezt nem lenne szabad sugallni.

Biztos, hogy sovány vagy? Nem lehet, hogy csak vékony? Ha hízni szeretnél egyél két óránként vajas kenyeret kakaóval.
10/10
Csijjag 2009 ápr. 03. - 08:27:41 10/10
(8/30)
Valaki válaszoljon nekem arra h miért csak a kövér emberek problémáival foglalkoznak??Személy szerint én soványsággal küzdök. Megeszek mindent, sõt sokat is és nem tudok meghizni, nem akarok kövér lenni csak sovány se...
Cordelia 2009 márc. 20. - 15:07:11 Előzmény Tako1952
(7/30)
nem arról szól a film, hogy népszerûsítse a zabálást és a kövérséget. Nem igaz, hogy a sovány az szép, a kövér meg csúnya. A söványság éppen annyira beteges, mint a túlzott kövérség. Itt az elfogadáson van a hangsúly: mindenki egy adott genetikai programot teljesít, az alkatunkat el kell fogadni. Egy csomó jó dolog van a világon, amit nem veszünk észre, mert számoljuk a kalóriákat.
Cordelia 2009 márc. 20. - 15:01:17 Előzmény aLienEvi
(6/30)
Tényleg jó film volt, illetve mégsem, jobban is meg lehetett volna csinálni, de pozitív az üzenete és terjeszteni kellene. Eric Roberts volt a legnagyobb meglepetés. Végre nem gazembert játszik.

Szívesen megnézem még egyszer.
1/10
Tako1952 2009 márc. 15. - 11:48:45 1/10
(5/30)
Persze, hogy nem lehet mindenki sovány, de lehet tenni a kövérség ellen. Igaz, könnyebb azt szajkózni a molett nõknek, hogy õk úgy tökéletesek ahogy vannak, nem kell sportolni, se lefogyni, és hogy a férfiak a bunkók, amiért visszataszítónak tartják õket, mint szembesíteni õket a ténnyel, hogy kemény munka árán, vért izzadva õk is lehetnek olyanok, mint akiket irigyelnek.
vöröske8 2009 febr. 19. - 11:58:54 Előzmény 56mayday
(4/30)
Most láttam elõször ezt a filmet. Nagyon tetszett. Nem lehet mindenki sovány.
56mayday 2009 febr. 18. - 14:03:52
(3/30)
agymosás usa modra..ugye ezek után minden zsirbüfé jobban érzi magát......lehet menni a mekibe és még bezabálni ...ugyis mienk lesz a legjobb pasi
10/10
Gabi32 2009 febr. 09. - 15:06:38 10/10
(2/30)
Ajánlom minden olyan nõnek, aki nincs kibékülve az alakjával! Garantáltan felvidit, és talán segit is önmagunk elfogadásában, még ha csak egy tündérmese is az egész
aLienEvi 2008 nov. 25. - 09:53:39
(1/30)
Szerintem jó volt ez a film, nekem nagyon tetszett! Oké nem nagy költségvetésû, meg Eric Roberts is szerepet kap benne, de akkor is ez volt hosszú idõ óta az elsõ film az hbo-n ami lekötött erre a másfél órára.