Téma: Ybl 200

bioscoopfan 2018 jún. 04. - 23:45:46
(11/11)
szalapala 2015 ápr. 24. - 14:18:24 Előzmény temi3
(10/11)
Ezek az 5 percek etûdök a nagyfilmbõl vannak kivágva ("Ybl - Egy építõmester portréja". 2x52 perc)
Akit érdekel, én felvettem a nagyfilm mindkét részét, és az 5 percesekbõl 17 epizódot.(Azt nem tudom, hogy mennyi 5 perces van, lehet, hogy egy-kettõ hiányzik.)
adamnagysweetmovie 2015 febr. 01. - 09:38:39 Előzmény Monte Cristo
(9/11)
igen, rommá van pusztítva belül és tele van hányva minden limlommal...
Monte Cristo 2015 jan. 29. - 12:30:02 Előzmény adamnagysweetmovie
(8/11)
A kérdéses épület az éppen kimúlófélben lévõ Magyar Rádióhoz (asszonynevén MTVA) tartozik, valszeg érzékeny titkokat rejt és spec. engedély kellett volna a belsõ felvételekhez. Ha úgy vesszük, MTVA saját magától kért volna és saját magának adott volna forgatási engedélyt...
Továbbá, az épület belsõ állapota, több mint valószínû, olyan, amilyen... Talán jobb is h nem ment be a kamera...így egy illúzióval több marad.
huzella 2015 jan. 29. - 11:13:38
(7/11)
Az ötperces mûsorkákat talán olyanoknak készítik, akik úgyis a készülék elõtt ülnek, és ha nem is nagyon érdekli a téma, akkor is kibírja, mert csak pár perc. De ha valakit érdekel a téma, akkor elég nagy kicseszés a rövidsége. Ebbe a pár percbe csak kóstoló jut. Csak ezért odaülni a TV-hez, és elõtte esetleg még 10 percig mást nézni, ha csúszik a mûsor... Tehát ez nem komoly érdeklõdõknek van...
Tapody Sanyi 2014 nov. 28. - 19:32:46
(6/11)
Csatlakozok az okt.20-i hozzászóló véleményéhez. A mûsor változtatás/közlés nem a nézõ, hanem a közlõ kívánalmai szerint jelenik meg. Ez mind a TV, mind a rádió mûsorközlésre vonatkozik
temi3 2014 okt. 20. - 15:03:47
(5/11)
Most vasárnap másodszor jártam úgy, hogy a kiadott idõponttól eltértek. Minden mûsor elõtt be kellene kapcsolnom a netet, van-e változás? Ezek a 20-25 perces csúszások (pláne egy 5 perces mûsornál) bosszantó és pofátlan dolgok!!! Nem a nézõ van a TV-ért!
temi3 2014 okt. 14. - 11:02:32
(4/11)
Jó, hogy csinálnak ilyen sorozatot, a hibák ellenére is. Én szívem szerint egybe leadnám, nem 5 percenként csepegtetve. Szerettem volna felvenni, de nem minden részt sikerült. Tud valaki segíteni?
adamnagysweetmovie 2014 jún. 02. - 18:52:09
(3/11)
Ami jó, az jó, a Fõvámházas részben minden benne volt, ami a korábbiakból nagyrészt hiányzott és itt még az épületrészletek is mûvészien voltak felvéve. Mondjuk az aulákat lehetett volna mutatni, nem kell attól annyira félni.
adamnagysweetmovie 2014 jún. 02. - 18:47:22
(2/11)
A Festetics Palota überratyi volt, jackie Chan-filmbe illõ gyorsvágások, daruzások, totálok helyett apró részletek montázsa, az épületrõl szinte semmi (az egykori kertje, a Szociológiai Intézet stb), és miközben narrálnak az épületvbelsõrõl, a kapu elõtti láncsort mutogatják.
Elköttetem magam...
adamnagysweetmovie 2014 máj. 18. - 12:46:58
(1/11)
Azért azt megemlíthették volna a lelkesült hangú narrátorok, hogy a Károlyi Alajos-palotát miért csak kívülrõl mutatják - bár ez nyilván nem ad okot a szervilis lelkesültségre.
Valamint legalább pár archív fotót elõbányászhattak volna az épületbelsõrõl, a kertrõl és a gloriettrõl. Érdekes mód a Képviselõházról ez ment, pedig azt belül is meg lehetett mutatni.