Téma: Yeon Woo-jin

Min-Rin 2018 jan. 02. - 19:03:01 Előzmény sz,andika
(622/742)
BÚÉK neked is!
sz,andika 2018 jan. 01. - 23:29:53
(621/742)
Sziasztok! Mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok!
Maryu 2018 jan. 01. - 21:31:42
(620/742)
Azt még valahogy túl élte szegény, hogy a farkát húzogatták, de a sütést már nem. Szilveszteri malacsors....
Min-Rin 2018 jan. 01. - 19:16:04
(619/742)
Nekem is tetszett az amerikai remake, de a koreai még inkább. Viszont én nem találtam lehangolónak. Mert ha nem is egyszerûen, de megmutatta: meg lehet találni a társat, annál meg mi lehet jobb?
werzsi9 2018 jan. 01. - 17:18:30
(618/742)
Sajnos, nem jó a tipped. Én nem értek az ilyen számítógépes alkotásokhoz. A mûvet csak kölcsön vettem. De szívesen olvasgatnék a koreai költészetbõl.
hanguktaekwondoo 2018 jan. 01. - 13:31:25
(617/742)
Bekövetkezett hát az elkerülhetetlen, visszavonhatatlanul beléptünk beléptünk egy olyan évbe ami még nem volt!
Ez az év mindenképpen jól indult, mert ma reggel belenéztem a tükörbe és meg kellett állapítanom, hogy ugyanolyan elragadó és szexis vagyok, mint 2017 -ben.
Sõt, ha szerénységem és kifogástalan modorom nem tiltaná, azt mondanám, hogy sokkal döglesztõbb vagyok, mint pl. tegnap.
Nem tudom, hogy csinálom. Mindenesetre elégedett vagyok magammal.

Remélem, mindenkinek remekül telt a tegnap
a jungi topikból átnézett váratlan, ám annál kedvesebb hölgyvendégeknek köszönjük a jókívánságokat
-külön köszönjük Lili bölcs tudatfelettijének, hogy végre cselekedett
és az információhoz csak annyit fûznék hozzá,
hogy a kockahas akkor teljes, ha van rajta némi prém
másképp a hölgyek mirelit macskát melengetnének a keblükön
ami ugye azért nem várható el szakmányban.

Werzsi, jól tippelek, hogy ez a videó a te performanszod?
Így vagy úgy, jól sikerült. Csinálj több ilyet -ezek vhol maradandó értékek a talmi harsányság közepette. nagyon is elfér ilyesmi a youtube -on.
Arra nem gondoltál, hogy koreai versekbõl -magyar fordításban- is csinálj hasonló gyöngyszemeket? Érdemes lenne.
Olyanok is megismerhetik így a koreai költészet egy -egy darabkáját, akik nem nagyon szeretnek vagy nem áll módjukban olvasni.

Szakire, Ah-innek kívánok értékes szerepeket az új évre, meg nyavalyamentes hétköznapokat. Bizonyos vagyok benne, hogy mindkettõ megvalósul, mert hyung jószándékú és erõs az akaratereje.
Ha ez a kettõ megvan, akkor az egyén simán egyenesbe jön, mert Fentrõl is láthatóvá teszik az útjelzõ táblákat.

És akkor most, hogy vidáman induljon az év, szellemi korhelylevesként ímé egy örök klasszikus
-személyes kedvencem, mely ugyan nem koreai, de garantáltan jó hangulatot biztosít.

Rejtõ Jenõ idegenlégiós cuccaiért nem lelkesedem, de bohózatokban verhetetlen
-mindenki ítélje meg saját maga, egyetért-e.
A hölgyek vérbõ alakítása, hogyismondjam
megragadó.
igen.

https://www.youtube.com/watch?v=r2t8E_8eqpM
hanguktaekwondoo 2018 jan. 01. - 13:25:26
(616/742)
A legtöbb amerikai filmet rühellem, mert hulladék. Nagyon kevés a tényleg minõségi alkotás.
Nekem tetszett a az jenki változat, igaz, elõbb láttam, mint a koreait.
A koreai teljesen más -nehéz megmondani miben.
Vhogy több optimizmust érzékelek benne
-és ez egy ilyen témánál szükséges, mert amúgy is lehangoló, mikor úgy tûnik, hogy a normális kapcsolat kialakítása csak a féreglyuk igénybevételével lehetséges.
Jó egy ilyet is látni, hogy nem kell csavarogni ilyen dimenzionális útvesztõkben, hogy így is lehet.

Ez a Sandra Bullock jó sok marhasághoz adta a nevét, de itt kifejezetten ügyes volt. Keanu Reeves meg jobban tenné, ha hasonló mozikban vállalna munkát, mert amiket mostanában mûvel, az már közveszélyesen mérgezõ.
Sztem elõször az amerikai változatot kell megsasolni, utána jöhet a koreai.
Fordítva olyan,mintha mandarint ennénk szaloncukorra.

Egyébként nekem is van egy kedvenc színészem.
Kifejezõ tekintet, okos, visszafogott, szinte eszköztelen játék
fegyelmezett munka és egyéniség
Sang-woo!

még két lábon is tud járni!

bármikor!
hanguktaekwondoo 2018 jan. 01. - 13:12:58
(615/742)
Maryu,
úgy vélem, senki nem kedveli, ha húzogatják a farkát.
akármilyen büdösdisznó is legyen az illetõ.
több kíméletet.

különben az aktus nem marad büntetlenül
werzsi9 2017 dec. 31. - 23:22:26
(614/742)
https://www.youtube.com/watch?v=eXk9bTunpz8

Boldog új évet kívánok!
Maryu 2017 dec. 31. - 20:31:38
(613/742)
Sikerekben gazdag boldog Új Évet kívánok Mindenkinek!

https://youtu.be/WzrypiysqdA
Min-Rin 2017 dec. 31. - 20:02:48
(612/742)
Igen, fontosnak tekinthetõ szempont, hogy hihetõ-e az alakítás. Mert ha nem, akkor baj van. De önmagában a hihetõ alakítás még nem minden, hiszen ezt lehet különbözõ szinteken tenni. És nagy különbségek vannak.
Amennyiben eltekintünk a személyes vonzódásoktól, meg a történet befolyásoló mivoltától, és csak a színészi alakítást nézzük, óriási különbségeket láthatunk.
Elég csak olyasmire gondolni, hogy nem koreai, hanem nyugati remekmûvekbõl több feldolgozás is készült. Többnyire a színészi alakítás teszi, hogy az egyik nagy siker, a másikra pedig rálegyintünk.
Meg a rendezés. :))

Errõl jut eszembe! Érdemes lenne eltûnõdni azon, vajon az Il Mare vagy a Ház a tónál a jobb feldolgozás. Én speciel az amerikai változatot láttam elõször, jóval késõbb került a szemem elé az Il Mare, és mégis az utóbbi - az eredeti verzió hat rám erõsebben. Nem tudom, ebben a koreai rendezés líraisága, vagy a színészi játék játszik közre.
Az amerikaiban ugyan világhírû színészek játszottak, de ez nem sokat jelent. Keanu Reevesszel szemben Lee Jung-Jae nem maradt le, ahogy a nekem kicsit túlságosan harsány Sandra Bullocknál egyértelmûen jobban tetszett a halk és visszafogott Jun Ji-Hyun, akit most, a My Love From the Starban is szívesen nézek.

Az eredeti
https://www.youtube.com/watch?v=jwtQArwbPbE

Az amerikai remake
https://videa.hu/videok/emberek-vlogok/haz-a-tonal-2006-qNIikUtOeUKuCv0X
Min-Rin 2017 dec. 31. - 19:00:55
(611/742)
Pulyka melle, malac körme
liba lába, csõre –
Mit kívánjak mindnyájunknak
az új esztendõre?

Tiszta ötös bizonyítványt,
tiszta nyakat, mancsot
nyárra labdát, fürdõruhát,
télre jó bakancsot.
Tavaszra sok rigófüttyöt,
hóvirág harangját,
õszre fehér új kenyeret,
diót, szõlõt, almát.

A fiúknak pléh harisnyát,
ördögbõr nadrágot,
a lányoknak tût és cérnát,
ha mégis kivásott.

Hétköznapra erõt, munkát,
ünnepre parádét,
kéményfüstbe disznósonkát,
zsebbe csokoládét.
Trombitázó, harsonázó,
gurgulázó gégét,
vedd az éneket a szádba,
ne ceruza végét.

Teljék be a kívánságunk,
mint vízzel a teknõ,
mint negyvennyolc kecske lába
százkilencvenkettõ.

(Weöres Sándor: Újévi jókívánságok)
Lili49 2017 dec. 31. - 17:50:28
(610/742)
Jöttem Szaki után, de nem ide szántam:::))))
Lili49 2017 dec. 31. - 17:49:32
(609/742)
https://www.soompi.com/2017/12/31/watch-lee-seung-gi-reveals-house-morning-routine-master-house/

Seungi is beavat az életébe egy új showban..
Annyi kencéje van????? Nálam 15 év alatt nem fogy el annyi:::)))

Igaz, a hasam se kockás:)
szakire 2017 dec. 31. - 17:24:52
(608/742)
Sziasztok!
Benéztem. :)
Kívánok Nektek én is minden szépet és jót az Új Esztendõben.

Ha csak pár mondat erejéig beleszólnék az eszmecserébe: egy színésztõl elég, ha elhiszem neki azt, amit éppen az adott karaktere megkíván. Persze nekem is van, aki valamely oknál fogva - meg tudom magyarázni az okát, ha nagyon kell, - nagy kedvencem (bevésõdött).
Yoo Ah In, akit színészként nagyon szeretek, de a magánemberre is felnézek Rá.
Hwang Jung Min az a színész, akinek mindent elhiszek. :)
hanguktaekwondoo 2017 dec. 31. - 15:27:37
(607/742)
Én meg minden erre járó hölgynek kívánok izgalmas huncutkodásban és egyéb örömökben gazdag új évet!

https://www.youtube.com/watch?v=HpPgwQHIiNo

persze csak mértékkel.
Min-Rin 2017 dec. 31. - 13:23:08
(606/742)
BÚÉK minden ide betévedõnek!

Azt kívánom magunknak, szülessen egyre több Tsung Tsunghoz hasonló tiszta lelkû gyerek.

https://www.youtube.com/watch?v=e3oNVmSaMsE

https://www.youtube.com/watch?v=8snJ4zRhQ9g
Min-Rin 2017 dec. 31. - 13:16:29
(605/742)
Te maximalista vagy. Én nem várom hogy beledögöljön, megelégszem azzal is, ha nem a színészt látom, hanem a megformált karaktert. Amikor nem is jut eszembe, hogy ez itt Choi Min-sik, mert az már tényleg nem õ, hanem egy balfácán trombitás, és a No Regretben sem Nam-gil töketlenkedett, hanem egy Jae-min nevû fickó. De a Coffee Princeben is voltak pillanatok, amikor nem Gong Yoo-t láttam.

Soo-hyun egy rendes gyerek, a lehetõ legjobb, ügynökség, fõként koreai ügynökség álmodni sem tudna jobbat: egy kilométerrõl szél ellenében látszik, minden szabályt betart, este tízkor elalszik, reggel kötelességtudóan kiugrik az ágyból, nem lóg le bárokba hogy lányokkal ismerkedjen, nem vitatkozik.
És nem utolsósorban õ az a srác, aki a szomszéd utcában lakik.
Egy ilyen röhögõs fiúnak nem lehetett könnyû ezt a szerepet eljátszani.
https://www.youtube.com/watch?v=cyCYwPohvSE

Elgondolkodtató, hogy éneklés közben milyen oldott.
https://www.youtube.com/watch?v=hWq8-iAp7jc
hanguktaekwondoo 2017 dec. 30. - 15:01:37
(604/742)
Hogy mitõl jó színész vki... ez egy izgalma kérdés és mindenkiben elindíthat gondolatokat, akik rendszeresen néznek filmeket vagy sorozatokat.
Sokat számít az egyéni preferencia, fõleg hölgyeknél -meglátásom szerint a nõk tetemes hányada inkább hajlamos szubjektíven nézni az adott csávót.
Ha szimpatikus, férfiként bejön, szeksissh, akkor sokan már jó színésznek is tartják.
Úgy látom, az objektív megközelítés meglehetõsen ritka.

Nekem az a jó színész, aki a kamera elõtt képes beledögleni abba, hogy lemegy a boltba.
Ha a tekintete nem is néz az objektívba, de egyetlen pillantásában ott egy külön film
alámerül
és azonnal képes úszni az árral ahogy a jelenet folytatódik.
S ha úsznia kell, egy pillanat alatt megtanul úszni
széles mosollyal
hogy abba a mosolyba vagy õ hullik bele,
vagy a nézõbe ég bele annak fénye.

Aki nem tud ripacskodni.
Képtelen rá.
Inkább lesz "rossz" a kamera elõtt.
Olyankor tapsolok.

Ha vkinek, hát a színésznek legyen tartása,
annyiszor kényszerül kurválkodni.

Csodálatos szakma,
de az igazán jók közül kevesen nem mennek rá.

Ez a SooHyun gyerek nekem felemás.
Ahogyan említettem, képességeit átlagosnak tartom, de -és ez a nyelvtanulásnál vagy bármilyen képességfejlesztésnél is érvényes-: soha nem mondd, hogy soha.
Meggyõzõdésem, mert a tapasztalat alátámasztja, hogy közepes képességekbõl is lehet kiválót nevelni, sõt, egyes esetekben a "rossztanulót" is meg lehet táltosítani.
nem legenda az, hogy az örök bukottból lehet tartós csillagosötös.
Módszertõl és hozzáállástól sok minden függ.

Én úgy látom, hogy ez a macika az arcocskájával, meg a hagyományos koreai sûrûségével megbabonázta a tömeget és nem kell neki sokat nyújtania ahhoz, hogy hatalmasan elismerjék.
Ez jó neki, mert jelenleg nem is tud túl sokat nyújtani.

Viszont érzékelhetõ a srác egyes rezdüléseibõl, hogy megfelelõ színészvezetéssel -és, igen, tanulással- sokkal több mindenre lehetne képes.
Ez egyértelmû.
De hát az ügynökségnek õ így kell; olyan ez mint kedvenc példámmal éljek -az általad is említett- Jaejoong esete, ahol csórikámtól megvonták a szellemi mannát, holott nem ártott volna neki. nagyon nem. errõl pár hónapja már írtam; sok esetben tipikus hozzáállás egyes idoloknál.
Igaz, õ már alapból többet hozott ki magából -uránuszi skorpesz vízöntõ foltokkal-, bár ez, hangsúlyozom, hosszú távon még nem jelent semmit, legalábbis semmi nincs eldöntve.

Úgyhogy csillagfiúként lehetett volna szuggesztívabb és kifejezõbb -sok volt ebben a szerepben, kár, hogy így el lett maszatolva- de ha kiengedik a seregbõl elképzelhetõ, hogy érettebb alakításokat látunk tõle.

Ez még a jövõ zenéje.

Csak ne LYn énekelje

jó a fülem. ugyanis.
hanguktaekwondoo 2017 dec. 30. - 14:53:54
(603/742)
mert roppant felelõtlen